Katowice 7
marca
Katowice 7 marca IV Babskie granie (turniej bez jaj)
Warszawa 8
sierpnia
Warszawa 8- 9 sierpnia III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie
Racibórz22
sierpnia
Racibórz 22-23 sierpnia XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza
Powrót z dalekiej podróży08 - 09 sierpnia 2020 — III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieWarszawa, 08 - 09 sierpnia 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Powrót z dalekiej podróży
Kiedy 7 marca Maciej Śliwa przeliczał ranking po turnieju IV Babskie Granie nikt nie spodziewał się, że ów ranking będzie tkwił w takim stanie przez ponad 5 miesięcy. Niestety 2020 rok zaskoczył nas wszystkich i musieliśmy dostosować się do zmienionej rzeczywistości. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze nieraz spotkać przy planszach w tym roku.

Tradycyjnie w powsińskim parku przywitała nas piękna, bezchmurna pogoda i przez cały turniej nie spadła nawet kropla deszczu (chodzą plotki, że żona organizatora – Agnieszka Wesołowska ukończyła z wyróżnieniem kurs zaklinania deszczu 😉). W takich warunkach, zachowując bezpieczną odległość i odkażając regularnie dłonie można było z upragnieniem oddać się tej wspaniałej, choć czasem niewdzięcznej pasji. Dla 10 zawodników było to pierwsze starcie na żywo, co w ostatnich latach jest chyba rekordowym wynikiem — 2 debiutantów, zaintrygowanych w trakcie spaceru nietypowym wykorzystaniem szachownic, dopisało się w trakcie trwania zawodów, więc turnieje na otwartej przestrzeni są też sporym atutem z punktu widzenia promocji scrabble.

Najlepszym debiutantem został Łukasz Soliwoda z Wrocławia z wynikiem 5.5 wyprzedzając o „bye'a” Beatę Stelmach z Warszawy i Igora Kabalewskiego z Podkowy Leśnej – zapraszamy na kolejne turnieje!

Szczęśliwie dla lidera po 1 dniu zawodów – Jakuba Szymczaka, tradycja w tym przypadku nie została podtrzymana (na I i II edycji turnieju liderzy po pierwszym dniu nie pojawili się na rozgrywkach w dniu kolejnym, ale warto też zaznaczyć, że w przeciwieństwie do Jakuba mieli oni komplet zwycięstw), jednakże szczęścia brakowało mu już przy planszy i drugiego dnia wygrał on jedynie 2 gry. Dzięki temu, że 3 ostatnie rundy rozgrywane były szwajcarem szansę na końcowy triumf miało 3 zawodników – Kazimierz Merklejn, Andrzej Kroc i Adrian Ziemniewicz. Ostatnią rundę wygrał ten pierwszy i z wynikiem 11-2 został zwycięzcą. Podium dopełnili Mariusz Skrobosz i Marek Reda. W temacie tradycji – ponownie konkurs związany z rokiem powstania Parku Kultury w Powsinie (1938) wygrał Marek Reda (najwięcej słów za 72 punkty). W sobotni wieczór odbył się również turniej petanki – na podium znaleźli się Jakub Zaryński Jakub Kowalski oraz Marek Rogalski. W niedzielę przed rozgrywkami miała miejsce próba pobicia rekordu w grze samodzielnej, niestety Zdzisławowi Szocie nie udało się wyśrubować jego wyniku, trzymamy kciuki za kolejne próby.

Szczególne podziękowania kieruję dla organizatora – Rafała Wesołowskiego, za ogrom pracy i zapewnienie, że żadnemu z graczy niczego nie zabrakło. Dziękuję również jego rodzinie za pomoc w organizacji oraz dyrekcji Parku Kultury w Powsinie za udostępnienie miejsca.
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie




Wytyczne dla organizatorów oraz uczestników turniejów PFS w związku z epidemią COVID-19.
Rodzaj turniejuotwarty
(z uwagi na ograniczoną liczbę stołów i wytyczne epidemiczne liczba miejsc ograniczona do 71)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-10), szwajcar (rundy 11-13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPark Kultury w Powsinie
Maślaków 1, 02-973 Warszawa
Obrońca tytułuPrzemysław Rybicki
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 8 sierpnia (7 rund)
11:00-11:50 — zapisy uczestników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30-22:00 — Mistrzostwa Polski scrabblistów w petanque (zasady i informacje)
21:00-?? — spotkanie integracyjne przy grillu

Niedziela, 9 sierpnia (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:15 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweudział w turnieju jest darmowy
Dojazdsamochodem:
dojazd ulicami: Przyczółkowa, Przekorna, Opieńki — mapa
Przy ulicy Opieńki znajduje się darmowy parking (w przypadku braku wolnych miejsc odradzam parkowanie wzdłuż ulic Opieńki i Gąsek — przy skrzyżowaniu Przyczółkowej / Przekornej w odległości ok. 1 km od Parku znajduje się duży parking przy Biedronce)

komunikacją miejską:
autobusem 519 do przystanku Powsin — Park Kultury — rozkład i wyszukiwarka połączeń
metrem do stacji Kabaty i dalej pieszo (ok. 25 min) lub rowerem Veturilo (ok. 10 min)
Wyżywieniew czasie turnieju kawa, herbata, woda i drobne przekąski (zobaczymy na co pozwolą ograniczenia związane z sytuacją epidemiczną)

obiad:
bar "Pod sosnami" — 100 m od miejsca gry — na terenie Parku
restauracja Powsin — 400 m od miejsca gry — na terenie Parku
Cuda Wianki — 900 m od miejsca gry
restauracja w CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry
możliwość zamówienie pizzy / chińczyka z dowozem
NoclegiNa terenie parku domki z łazienką, czajnikiem, lodówką i TV — aktualnie brak miejsc w domkach
Możliwość rezerwacji we własnym zakresie po cenach komercyjnych — cennik i kontakt

Inne noclegi:
CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry — rezerwacja we własnym zakresie
Noclegi w Warszawie
Nagrodypuchary i nagrody finansowe za miejsca 1-3
nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników
nagrody specjalne w dodatkowych konkursach (najwięcej ruchów za 72 punkty, ruch na literę PARK W POWSINIE, najlepszy wpis/zdjęcie na Facebooku dotyczące turnieju)
Dodatkowe atrakcjew sobotę wieczorem Mistrzostwa Polski scrabblistów w petanque (zasady i informacje)
w sobotę wieczorem impreza integracyjna przy grillu

atrakcje Parku Kultury w Powsinie — basen, park linowy, tenis stołowy, piłkarzyki, wypożyczalnia sprzętu sportowego i inne
możliwość spaceru do Ogrodu botanicznego PAN w Powsinie (ok. 600 m od miejsca gry)
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-08 21:53:04
2 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-08 22:01:47
3 Franek Łysek Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-08 22:04:31
4 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2020-07-08 23:17:16
5 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2020-07-09 01:13:37
6 Tomek Praga Białystok Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-09 03:18:55
7 Marek Reda Warszawa Członek PFS2020-07-09 06:44:42
8 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS,
grill
2020-07-09 09:54:42
9 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-09 10:22:22
10 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-09 10:23:32
11 Daniel Janus Warszawa Członek PFS,
grill
2020-07-09 10:52:43
12 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2020-07-09 10:56:10
13 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-09 10:58:33
14 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnik2020-07-09 11:24:15
15 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-09 15:54:35
16 Wiktor Górnicki Warszawa Debiutpetanque,
grill
2020-07-09 15:59:16
17 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-09 18:10:21
18 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-10 17:49:29
19 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-11 00:44:50
20 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2020-07-12 10:35:49
21 Łukasz Soliwoda Wrocław Debiutpetanque,
grill
2020-07-12 11:48:59
22 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2020-07-12 16:12:04
23 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS,
grill
2020-07-14 08:40:23
24 Marek Cecot Kołobrzeg Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-14 08:46:45
25 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-17 11:50:13
26 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-17 14:21:48
27 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikpetanque2020-07-17 18:51:49
28 Konrad Mikusek Milanówek Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-17 19:12:42
29 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-17 21:36:28
30 Beata Stelmach Warszawa Debiutpetanque,
grill
2020-07-17 21:41:22
31 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-18 14:47:50
32 Łukasz Tuszyński  Chłopowo Członek PFS,
grill
2020-07-19 20:07:37
33 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFS2020-07-19 21:20:50
34 Andrzej Kroc Łódź Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-20 16:42:57
35 Jakub Szymczak Łódź Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-20 20:13:05
36 Igor Kabalewski Podkowa Leśna Debiut2020-07-20 21:41:06
37 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFS2020-07-21 07:19:14
38 Dawid Pikul Poznań Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-21 08:57:32
39 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFS2020-07-21 09:01:48
40 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-21 09:45:35
41 Kazimierz Merklejn warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-21 10:38:06
42 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFS2020-07-21 19:39:25
43 Paweł Jackowski Warszawa Członek PFS,
grill
2020-07-22 00:24:00
44 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnik,
grill
2020-07-22 21:48:45
45 Marcin Kurowski Racibórz Członek PFS2020-07-23 16:07:57
46 Kamil Górka Kraków Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-24 09:24:35
47 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-24 15:13:27
48 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnikpetanque2020-07-24 21:01:40
49 Michał Sak Lublin Zwykły uczestnik2020-07-25 00:06:27
50 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-25 11:38:59
51 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-07-25 18:18:23
52 Joanna Ryduchowska-Wrzałek Reda Debiutpetanque,
grill
2020-07-26 19:53:31
53 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnik2020-07-29 11:02:18
54 Irena Kosieradzka Warszawa Debiutpetanque,
grill
2020-07-29 18:58:47
55 Grzegorz Pukniel Lublin Członek PFSpetanque,
grill
2020-07-30 12:57:03
56 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2020-07-30 14:12:33
57 Maciej Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2020-07-31 11:23:12
58 Jerzy Luter Bytom Członek PFS,
grill
2020-08-02 18:05:52
59 Marta Bajorek Warszawa Członek PFSpetanque,
grill
2020-08-05 10:52:48
60 Dorota Nurzyńska Piaseczno Debiut,
grill
2020-08-05 20:52:32
61 Dorota Rudzińska Warszawa Zwykły uczestnikpetanque,
grill
2020-08-06 05:33:30
OrganizatorzyPark Kultury w Powsinie
Rafał Wesołowski — 604 684 084 — rwesolowski@gmail.com
SponsorzyPark Kultury w Powsinie


Sugerowane wytyczne epidemiczne podczas trwania turnieju i przebywania na terenie Parku Kultury w Powsinie:

1. Wszystkich uczestników turnieju obowiązują aktualne wytyczne i zasady rządowe — https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.
2. W ramach możliwości zostanie zachowany minimum 2-metrowy odstęp pomiędzy poszczególnymi stanowiskami do gry.
3. Zalecane jest utrzymanie co najmniej 2-metrowej odległości między uczestnikami turnieju podczas przerw w grze.
4. Podczas gry (przy stoliku) zasłanianie ust i nosa nie jest obowiązkowe. Na terenie parku (poza przestrzeniami zamkniętymi/zadaszonymi) nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa.
5. Zalecane jest dezynfekowanie rąk przed każdą partią.
6. Napoje i przekąski w czasie turnieju będą serwowane przez obsługę turnieju.
7. Organizatorzy turnieju zapewnią płyn do dezynfekcji. Inne środki ochrony (maseczki, rękawiczki, inne) gracze zapewnia sobie we własnym zakresie według potrzeb.

Dodatkowo na terenie obiektów Parku Kultury w Powsinie obowiązują wytyczne parku:
Zasady korzystania z obiektów Parku Kultury w Powsinie
Zasady korzystania z sezonowego basenu kąpielowego
Wyniki turnieju III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               154.76     11.0     5210     2278      623
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.96      9.0     5714     2018     1171
  3 Marek           Reda                 Dębówka                157.51      9.0     5382     2055      325
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               148.47      9.0     5303     2014      606
  5 Andrzej         Kroc                 Łódź                   134.86      9.0     5290     1992      668
  6 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              137.87      9.0     5132     2041      276
  7 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              145.27      9.0     4977     2071      244
  8 Marek           Rogalski             Warszawa               127.54      9.0     4891     1985       11
  9 Kamil           Górka                Kraków                 150.91      8.5     5274     1788      853
 10 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.72      8.5     5046     2018       41
 11 Jakub           Szymczak             Łódź                   155.42      8.0     5362     1950      551
 12 Joanna          Juszczak             Warszawa               142.18      8.0     5356     1901      821
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.54      8.0     5167     1864      495
 14 Irena           Sołdan               Warszawa               138.21      8.0     5136     1938      367
 15 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.42      8.0     4872     1907      204
 16 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.10      8.0     4581     1817     -322
 17 Dawid           Pikul                Poznań                 158.26      7.0     5435     1723      563
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.92      7.0     5364     1708      626
 19 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.74      7.0     5108     1842      416
 20 Michał          Waszkiewicz          Białystok              145.42      7.0     4997     1773      -14
 21 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            124.12      7.0     4962     1751      328
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              136.07      7.0     4907     1800      296
 23 Konrad          Mikusek              Milanówek              125.46      7.0     4896     1747      149
 24 Marta           Bajorek              Warszawa               134.71      7.0     4892     1667      148
 25 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 121.16      7.0     4738     1661     -234
 26 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.31      7.0     4528     1607     -134
 27 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.78      6.5     5419     1744      349
 28 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.56      6.5     4918     1626      313
 29 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.45      6.5     4845     1758      -94
 30 Franciszek      Łysek                Warszawa               139.51      6.0     5090     1595      183
 31 Michał          Sak                  Lublin                 121.35      6.0     5051     1549      412
 32 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               136.92      6.0     4978     1611      157
 33 Jakub           Onoszko              Gdynia                 124.98      6.0     4933     1673      354
 34 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              145.33      6.0     4866     1563      -44
 35 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               138.12      6.0     4803     1481       80
 36 Jerzy           Luter                Bytom                  125.07      6.0     4682     1675     -415
 37 Tomasz A.       Praga                Białystok              126.49      6.0     4624     1634     -131
 38 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.00      6.0     4474     1427      185
 39 Jakub           Kowalski             Piaseczno              100.00      6.0     4332     1507     -370
 40 Daniel          Janus                Wąchock                131.88      6.0     4163     1575     -154
 41 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      6.0     4153     1474     -368
 42 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      5.5     4157     1305      164
 43 Łukasz          Soliwoda             Wrocław                100.00      5.5     3951     1279     -333
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.45      5.0     4828     1429     -194
 45 Teresa          Zalewska             Racibórz               120.48      5.0     4802     1542     -227
 46 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   135.75      5.0     4784     1421        5
 47 Beata           Stelmach             Warszawa               100.00      5.0     4537     1407     -343
 48 Dariusz         Buławko              Warszawa               121.67      5.0     4507     1465     -469
 49 Igor            Kabalewski           Podkowa Leśna          100.00      5.0     4417     1346      -19
 50 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      5.0     4168     1431     -573
 51 Bartosz         Bartczak             Poznań                 123.43      5.0     2391      926      282
 52 Halina          Cecot                Kołobrzeg              107.54      4.5     4437     1149      460
 53 Irena           Kosieradzka          Warszawa               100.00      4.5     3825     1197     -687
 54 Zdzisław        Szota                Warszawa               124.34      3.5     4486     1105      222
 55 Dorota          Rudzińska            Warszawa               124.08      3.0     2562      814     -183
 56 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.72      3.0     2510      859      -68
 57 Joanna          Ryduchowska-Wrzałek  Reda                   100.00      1.5     3666      847     -760
 58 Wiktor          Górnicki             Warszawa               100.00      1.5     3056      817    -1733
 59 Łukasz          Trendak              Warszawa               100.00      1.0     1617      424     -514
 60 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               104.49      1.0      897      308     -288
 61 Mateusz         Pietrosiński         Michałowice            100.00      0.0      637      225     -651
 62 Dorota          Nurzyńska            Piaseczno              100.00      0.0      555      189     -638
 63 Jarosław        Pietrzak             Warszawa               100.00      0.0      227      108     -588
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



	Dawid Pikul 158.26 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  448: 276  176
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  347: 494   86
    3    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  498: 312  150
    4     9 Rafał          Wesołowski            137.54 -  433: 467   88
    5    10 Franciszek     Łysek                 139.51 +  439: 423  190
    6     7 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  457: 320  195
    7     4 Marcin         Kurowski              113.42 -  337: 423   63
    8     8 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  390: 422   80
    9    12 Beata          Stelmach              100.00 +  594: 249  150
   10     9 Teresa         Zalewska              120.48 +  408: 364  170
   11     6 Irena          Sołdan                138.21 -  351: 422   88
   12    10 Agnieszka      Matus                 121.74 -  356: 379   72
   13    12 Maciej         Czupryniak            149.45 +  377: 321  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 13 131.31




	Marek Reda 157.51 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Konrad         Mikusek               125.46 +  421: 381  175
    2    14 Kazimierz      Merklejn              154.76 +  442: 318  205
    3     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  428: 449  100
    4    10 Paweł          Maciejczuk            129.72 +  499: 380  180
    5     4 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  479: 354  195
    6     2 Rafał          Wesołowski            137.54 -  303: 597   88
    7     5 Jakub          Onoszko               124.98 +  346: 317  175
    8     6 Paweł          Jackowski             148.47 +  421: 372  198
    9     3 Irena          Sołdan                138.21 -  334: 416   88
   10     7 Agnieszka      Matus                 121.74 +  397: 379  172
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  402: 316  186
   12     3 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  411: 412   88
   13     4 Jakub          Szymczak              155.42 +  499: 366  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2055  / 13 158.08




	Jakub Szymczak 155.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Luter                 125.07 +  409: 376  175
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  531: 259  188
    3     3 Joanna         Ostrowska             128.45 +  422: 359  178
    4     1 Franciszek     Łysek                 139.51 +  462: 341  190
    5     2 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  492: 358  200
    6     1 Irena          Sołdan                138.21 +  449: 264  188
    7     1 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  428: 455   88
    8     1 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  361: 398   95
    9     2 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  328: 330  105
   10     4 Paweł          Maciejczuk            129.72 +  415: 361  180
   11     3 Joanna         Juszczak              142.18 -  258: 450   92
   12     6 Marcin         Kurowski              113.42 +  441: 361  163
   13     4 Marek          Reda                  157.51 -  366: 499  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 13 150.00




	Kazimierz Merklejn 154.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Onoszko               124.98 +  353: 334  175
    2    14 Marek          Reda                  157.51 -  318: 442  108
    3    19 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  399: 323  187
    4    14 Andrzej        Kroc                  134.86 +  497: 444  185
    5     6 Paweł          Jackowski             148.47 +  375: 344  198
    6     4 Agnieszka      Matus                 121.74 +  431: 309  172
    7     3 Irena          Sołdan                138.21 -  333: 378   88
    8     7 Daniel         Janus                 131.88 +  460: 295  182
    9     2 Jakub          Szymczak              155.42 +  330: 328  205
   10     1 Marek          Dudkiewicz            145.27 +  458: 334  195
   11     1 Adrian         Ziemniewicz           137.87 +  453: 264  188
   12     1 Mariusz        Skrobosz              152.96 +  396: 395  203
   13     1 Joanna         Juszczak              142.18 +  407: 397  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2278  / 13 175.23




	Mariusz Skrobosz 152.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zdzisław       Szota                 124.34 +  495: 270  174
    2     1 Marta          Bajorek               134.71 +  495: 396  185
    3     2 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  373: 427   95
    4     5 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  329: 456   88
    5    12 Jakub          Zaryński              147.72 +  476: 298  198
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  293: 399   86
    7    11 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  418: 295  171
    8     9 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  580: 308  176
    9     5 Agnieszka      Matus                 121.74 +  466: 341  172
   10     3 Irena          Sołdan                138.21 +  449: 318  188
   11     2 Marek          Dudkiewicz            145.27 +  457: 262  195
   12     1 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  395: 396  105
   13     2 Andrzej        Kroc                  134.86 +  488: 377  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2018  / 13 155.23




	Kamil Górka 150.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  293: 399   74
    2    19 Konrad         Mikusek               125.46 -  318: 424   75
    3    27 Irena          Kosieradzka           100.00 +  410: 242  150
    4    17 Jakub          Onoszko               124.98 -  334: 347   75
    5    24 Jakub          Kowalski              100.00 +  427: 312  150
    6    16 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  400: 419   95
    7    21 Marek          Cecot                 100.00 +  401: 295  150
    8    20 Urszula        Rechowicz             118.31 +  506: 282  168
    9    15 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  445: 269  176
   10    11 Dariusz        Buławko               121.67 +  409: 406  172
   11     8 Paweł          Maciejczuk            129.72 =  377: 377  130
   12     8 Daniel         Janus                 131.88 +  511: 331  182
   13     5 Rafał          Wesołowski            137.54 +  443: 318  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 13 137.31




	Łukasz Tuszyński 149.78 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Rudzińska             124.08 +  452: 424  174
    2     5 Igor           Kabalewski            100.00 =  364: 364  100
    3     7 Marek          Reda                  157.51 +  449: 428  208
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  410: 332  186
    5     2 Jakub          Szymczak              155.42 -  358: 492  105
    6     5 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  355: 360   88
    7     9 Paweł          Jackowski             148.47 -  417: 476   98
    8    13 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  455: 339  187
    9     9 Jerzy          Luter                 125.07 +  611: 296  175
   10     6 Joanna         Juszczak              142.18 -  333: 499   92
   11    11 Daniel         Janus                 131.88 -  366: 394   82
   12    15 Maciej         Czupryniak            149.45 -  344: 359   99
   13    18 Jakub          Kowalski              100.00 +  505: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Maciej Czupryniak 149.45 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 121.74 +  381: 322  172
    2    11 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  303: 311   95
    3    18 Jakub          Onoszko               124.98 +  460: 428  175
    4    11 Joanna         Juszczak              142.18 -  314: 507   92
    5    17 Tomasz         Sehnal                126.56 =  383: 383  127
    6    15 Marta          Bajorek               134.71 +  516: 299  185
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  366: 388   86
    8    14 Teresa         Zalewska              120.48 +  361: 357  170
    9    10 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  339: 394   80
   10    14 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  404: 402  187
   11    12 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  338: 427   81
   12    15 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  359: 344  200
   13    12 Dawid          Pikul                 158.26 -  321: 377  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 13 135.23




	Paweł Jackowski 148.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Buławko               121.67 +  461: 345  172
    2     4 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  553: 239  186
    3     1 Daniel         Janus                 131.88 -  337: 487   82
    4     6 Joanna         Ostrowska             128.45 +  338: 313  178
    5     6 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  344: 375  105
    6    11 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  370: 317  174
    7     9 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  476: 417  200
    8     6 Marek          Reda                  157.51 -  372: 421  108
    9     7 Marek          Rogalski              127.54 +  486: 317  178
   10     5 Marcin         Kurowski              113.42 +  396: 286  163
   11     4 Andrzej        Kroc                  134.86 -  300: 417   85
   12     5 Marek          Dudkiewicz            145.27 +  440: 380  195
   13     3 Adrian         Ziemniewicz           137.87 +  430: 383  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 13 154.92




	Jakub Zaryński 147.72 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Sak                   121.35 +  422: 302  171
    2    13 Marek          Rogalski              127.54 -  319: 340   78
    3    10 Andrzej        Kroc                  134.86 -  338: 417   85
    4    24 Urszula        Rechowicz             118.31 +  448: 399  168
    5    12 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  298: 476  103
    6    21 Zdzisław       Szota                 124.34 +  384: 322  174
    7    15 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  301: 322   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  7 122.71




	Michał Waszkiewicz 145.42 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  391: 359  171
    2    10 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  427: 392  181
    3     2 Mariusz        Skrobosz              152.96 +  427: 373  203
    4     2 Daniel         Janus                 131.88 -  361: 396   82
    5     4 Marek          Reda                  157.51 -  354: 479  108
    6     7 Dawid          Pikul                 158.26 -  320: 457  108
    7    19 Igor           Kabalewski            100.00 +  437: 290  150
    8    11 Jerzy          Luter                 125.07 -  345: 454   75
    9    16 Jakub          Onoszko               124.98 +  432: 375  175
   10    13 Marek          Rogalski              127.54 -  382: 386   78
   11    14 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  377: 343  187
   12    11 Konrad         Mikusek               125.46 +  378: 320  175
   13     8 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  366: 387   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 13 136.38




	Krzysztof Kodzis 145.33 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Zalewska              120.48 -  375: 381   70
    2    21 Marcin         Kurowski              113.42 -  361: 458   63
    3    23 Dariusz        Buławko               121.67 +  508: 344  172
    4    16 Marek          Cecot                 100.00 +  350: 318  150
    5    16 Jerzy          Luter                 125.07 -  371: 433   75
    6    16 Kamil          Górka                 150.91 +  419: 400  201
    7    14 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  318: 457   76
    8    18 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  488: 390  174
    9    14 Bartosz        Bartczak              123.43 +  342: 332  173
   10    12 Daniel         Janus                 131.88 -  335: 374   82
   11    13 Jakub          Onoszko               124.98 -  358: 364   75
   12    16 Tomasz         Sehnal                126.56 +  334: 305  177
   13    15 Konrad         Mikusek               125.46 -  307: 354   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 13 120.23




	Marek Dudkiewicz 145.27 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Rechowicz             118.31 +  428: 261  168
    2    11 Maciej         Czupryniak            149.45 +  311: 303  199
    3     5 Paweł          Maciejczuk            129.72 +  465: 288  180
    4     3 Irena          Sołdan                138.21 -  329: 554   88
    5     7 Marta          Bajorek               134.71 +  467: 284  185
    6     3 Joanna         Juszczak              142.18 +  382: 324  192
    7     2 Rafał          Wesołowski            137.54 +  492: 356  188
    8     1 Jakub          Szymczak              155.42 +  398: 361  205
    9     1 Adrian         Ziemniewicz           137.87 +  330: 319  188
   10     1 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  334: 458  105
   11     2 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  262: 457  103
   12     5 Paweł          Jackowski             148.47 -  380: 440   98
   13     7 Agnieszka      Matus                 121.74 +  399: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2071  / 13 159.31




	Joanna Juszczak 142.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  392: 403   66
    2    18 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  418: 252  150
    3    12 Jerzy          Luter                 125.07 +  477: 367  175
    4    11 Maciej         Czupryniak            149.45 +  507: 314  199
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  368: 338  186
    6     3 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  324: 382   95
    7     7 Marek          Rogalski              127.54 -  356: 374   78
    8    10 Jakub          Onoszko               124.98 +  389: 367  175
    9     8 Daniel         Janus                 131.88 +  442: 324  182
   10     6 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  499: 333  200
   11     3 Jakub          Szymczak              155.42 +  450: 258  205
   12     2 Andrzej        Kroc                  134.86 -  337: 416   85
   13     1 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  397: 407  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 13 146.23




	Franciszek Łysek 139.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kurowski              113.42 +  451: 278  163
    2     6 Maciej         Dąbrowski             116.10 +  412: 329  166
    3     6 Marek          Rogalski              127.54 +  420: 361  178
    4     1 Jakub          Szymczak              155.42 -  341: 462  105
    5    10 Dawid          Pikul                 158.26 -  423: 439  108
    6    10 Jerzy          Luter                 125.07 -  371: 398   75
    7    13 Teresa         Zalewska              120.48 -  365: 437   70
    8    17 Michał         Sak                   121.35 -  356: 417   71
    9    20 Wojciech       Wąs                   100.00 +  354: 272  150
   10    17 Urszula        Rechowicz             118.31 -  315: 365   68
   11    19 Tomasz         Sehnal                126.56 -  405: 421   77
   12    23 Joanna         Ostrowska             128.45 +  473: 395  178
   13    20 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  404: 333  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 13 122.69




	Irena Sołdan 138.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Halina         Cecot                 107.54 +  422: 257  158
    2    12 Teresa         Zalewska              120.48 +  438: 370  170
    3     8 Igor           Kabalewski            100.00 +  424: 292  150
    4     3 Marek          Dudkiewicz            145.27 +  554: 329  195
    5     1 Daniel         Janus                 131.88 +  461: 332  182
    6     1 Jakub          Szymczak              155.42 -  264: 449  105
    7     3 Kazimierz      Merklejn              154.76 +  378: 333  205
    8     2 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  332: 444   88
    9     3 Marek          Reda                  157.51 +  416: 334  208
   10     3 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  318: 449  103
   11     6 Dawid          Pikul                 158.26 +  422: 351  208
   12     4 Rafał          Wesołowski            137.54 -  328: 331   88
   13     6 Marek          Rogalski              127.54 -  379: 498   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 13 149.08




	Andrzej Kwiatkowski 138.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Piotrkiewicz          104.49 +  466: 306  154
    2     3 Jakub          Szymczak              155.42 -  259: 531  105
    3    14 Tomasz         Sehnal                126.56 +  442: 311  177
    4     8 Teresa         Zalewska              120.48 +  430: 318  170
    5     5 Agnieszka      Matus                 121.74 -  339: 383   72
    6     8 Andrzej        Kroc                  134.86 -  336: 393   85
    7    20 Michał         Sak                   121.35 -  302: 309   71
    8    21 Beata          Stelmach              100.00 -  354: 581   50
    9    22 Wojciech       Łysek                 100.00 -  322: 372   50
   10    23 Igor           Kabalewski            100.00 +  334: 315  150
   11    22 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  343: 340  176
   12    21 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  564: 234  150
   13    16 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  312: 330   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 13 113.92




	Adrian Ziemniewicz 137.87 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Cecot                 100.00 +  447: 431  150
    2     8 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  323: 468   80
    3    20 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  453: 216  150
    4     5 Mariusz        Skrobosz              152.96 +  456: 329  203
    5     8 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  403: 332  174
    6     5 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  360: 355  200
    7     1 Jakub          Szymczak              155.42 +  455: 428  205
    8     2 Irena          Sołdan                138.21 +  444: 332  188
    9     1 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  319: 330   95
   10     2 Andrzej        Kroc                  134.86 +  413: 341  185
   11     1 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  264: 453  105
   12     3 Marek          Reda                  157.51 +  412: 411  208
   13     3 Paweł          Jackowski             148.47 -  383: 430   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 13 157.00




	Rafał Wesołowski 137.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wiktor         Górnicki              100.00 +  445: 210  150
    2     9 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  315: 396   74
    3    21 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  406: 365  186
    4     9 Dawid          Pikul                 158.26 +  467: 433  208
    5     9 Marek          Rogalski              127.54 +  436: 336  178
    6     2 Marek          Reda                  157.51 +  597: 303  208
    7     2 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  356: 492   95
    8     3 Marcin         Kurowski              113.42 -  319: 363   63
    9     6 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  313: 353   66
   10    10 Jerzy          Luter                 125.07 +  437: 274  175
   11     7 Agnieszka      Matus                 121.74 +  427: 376  172
   12     4 Irena          Sołdan                138.21 +  331: 328  188
   13     5 Kamil          Górka                 150.91 -  318: 443  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 13 143.38




	Szymon Dąbrowski 136.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Igor           Kabalewski            100.00 -  362: 403   50
    2    22 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  411: 357  176
    3    19 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  323: 399  105
    4    22 Zdzisław       Szota                 124.34 +  368: 318  174
    5    15 Konrad         Mikusek               125.46 -  358: 381   75
    6    22 Wojciech       Wąs                   100.00 +  467: 277  150
    7    17 Beata          Stelmach              100.00 +  409: 313  150
    8    13 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  339: 455  100
    9    18 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  412: 349  186
   10    14 Maciej         Czupryniak            149.45 -  402: 404   99
   11    14 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  343: 377   95
   12    17 Teresa         Zalewska              120.48 +  429: 348  170
   13    13 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  355: 440   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 13 123.92




	Krzysztof Sporczyk 136.07 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Kosieradzka           100.00 +  402: 248  150
    2     7 Dawid          Pikul                 158.26 +  494: 347  208
    3     4 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  387: 341  174
    4     4 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  332: 410  100
    5     3 Joanna         Juszczak              142.18 -  338: 368   92
    6     6 Mariusz        Skrobosz              152.96 +  399: 293  203
    7    10 Maciej         Czupryniak            149.45 +  388: 366  199
    8     4 Agnieszka      Matus                 121.74 -  246: 386   72
    9    11 Tomasz         Sehnal                126.56 +  380: 296  177
   10     8 Maciej         Dąbrowski             116.10 +  432: 287  166
   11     5 Marek          Reda                  157.51 -  316: 402  108
   12     7 Marek          Rogalski              127.54 -  458: 481   78
   13     9 Bartosz        Bartczak              123.43 -  335: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 13 138.46




	Grzegorz Pukniel 135.75 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  408: 292  150
    2     4 Paweł          Jackowski             148.47 -  239: 553   98
    3    21 Rafał          Wesołowski            137.54 -  365: 406   88
    4    19 Michał         Sak                   121.35 -  377: 416   71
    5    22 Wojciech       Łysek                 100.00 -  336: 339   50
    6    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  367: 292  150
    7    24 Irena          Kosieradzka           100.00 +  426: 251  150
    8    19 Joanna         Ostrowska             128.45 +  436: 337  178
    9    18 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  349: 412   87
   10    22 Beata          Stelmach              100.00 +  410: 269  150
   11    16 Marta          Bajorek               134.71 -  383: 402   85
   12    18 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  355: 406   74
   13    20 Franciszek     Łysek                 139.51 -  333: 404   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 13 109.31




	Andrzej Kroc 134.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Nurzyńska             100.00 +  472: 184  150
    2     2 Daniel         Janus                 131.88 -  362: 437   82
    3    10 Jakub          Zaryński              147.72 +  417: 338  198
    4    14 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  444: 497  105
    5    11 Dariusz        Buławko               121.67 +  400: 308  172
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  393: 336  188
    7     6 Jerzy          Luter                 125.07 +  431: 353  175
    8     5 Marek          Rogalski              127.54 +  407: 300  178
    9     4 Marcin         Kurowski              113.42 +  413: 331  163
   10     2 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  341: 413   88
   11     4 Paweł          Jackowski             148.47 +  417: 300  198
   12     2 Joanna         Juszczak              142.18 +  416: 337  192
   13     2 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  377: 488  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 13 153.23




	Marta Bajorek 134.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Pietrosiński          100.00 +  412: 238  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  396: 495  103
    3    13 Maciej         Dąbrowski             116.10 +  431: 286  166
    4    15 Igor           Kabalewski            100.00 +  440: 273  150
    5     7 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  284: 467   95
    6    15 Maciej         Czupryniak            149.45 -  299: 516   99
    7    12 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  413: 406  181
    8    15 Tomasz         Sehnal                126.56 -  355: 368   77
    9    19 Dariusz        Buławko               121.67 -  314: 332   72
   10    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  374: 284  150
   11    16 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  402: 383  186
   12    13 Jerzy          Luter                 125.07 +  433: 347  175
   13    10 Marcin         Kurowski              113.42 -  339: 349   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Daniel Janus 131.88 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  411: 298  150
    2     2 Andrzej        Kroc                  134.86 +  437: 362  185
    3     1 Paweł          Jackowski             148.47 +  487: 337  198
    4     2 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  396: 361  195
    5     1 Irena          Sołdan                138.21 -  332: 461   88
    8     7 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  295: 460  105
    9     8 Joanna         Juszczak              142.18 -  324: 442   92
   10    12 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  374: 335  195
   11    11 Łukasz         Tuszyński             149.78 +  394: 366  200
   12     8 Kamil          Górka                 150.91 -  331: 511  101
   13    11 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  382: 384   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 11 143.18




	Andrzej Rechowicz 130.92 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  436: 243  150
    2    10 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  392: 427   95
    3    11 Marcin         Kurowski              113.42 +  457: 321  163
    4    12 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  371: 375   74
    5    13 Joanna         Ostrowska             128.45 +  392: 355  178
    6     9 Jakub          Onoszko               124.98 -  373: 394   75
    7    12 Marta          Bajorek               134.71 -  406: 413   85
    8    16 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  465: 361  171
    9    13 Konrad         Mikusek               125.46 -  393: 415   75
   10    16 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  429: 309  176
   11    12 Maciej         Czupryniak            149.45 +  427: 338  199
   12     9 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  383: 432   80
   13    13 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  440: 355  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 13 131.38




	Paweł Maciejczuk 129.72 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Beata          Stelmach              100.00 +  402: 357  150
    2     8 Adrian         Ziemniewicz           137.87 +  468: 323  188
    3     5 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  288: 465   95
    4    10 Marek          Reda                  157.51 -  380: 499  108
    5    20 Dorota         Rudzińska             124.08 +  458: 344  174
    6    12 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  355: 446   66
    7    15 Jakub          Zaryński              147.72 +  322: 301  198
    8     8 Dawid          Pikul                 158.26 +  422: 390  208
    9    10 Maciej         Czupryniak            149.45 +  394: 339  199
   10     4 Jakub          Szymczak              155.42 -  361: 415  105
   11     8 Kamil          Górka                 150.91 =  377: 377  151
   12     9 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  432: 383  181
   13     8 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  387: 366  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2018  / 13 155.23




	Joanna Ostrowska 128.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  419: 303  150
    2    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  396: 343  150
    3     3 Jakub          Szymczak              155.42 -  359: 422  105
    4     6 Paweł          Jackowski             148.47 -  313: 338   98
    5    13 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  355: 392   81
    6    20 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  340: 564   71
    7    22 Zdzisław       Szota                 124.34 +  411: 369  174
    8    19 Grzegorz       Pukniel               135.75 -  337: 436   86
    9    21 Jakub          Kowalski              100.00 -  314: 372   50
   10    24 Wojciech       Wąs                   100.00 +  406: 304  150
   11    20 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  312: 479   74
   12    23 Franciszek     Łysek                 139.51 -  395: 473   90
   13    26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  471: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Marek Rogalski 127.54 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Wąs                   100.00 +  375: 319  150
    2    13 Jakub          Zaryński              147.72 +  340: 319  198
    3     6 Franciszek     Łysek                 139.51 -  361: 420   90
    4    13 Dorota         Rudzińska             124.08 +  328: 295  174
    5     9 Rafał          Wesołowski            137.54 -  336: 436   88
    6    13 Konrad         Mikusek               125.46 +  337: 333  175
    7     7 Joanna         Juszczak              142.18 +  374: 356  192
    8     5 Andrzej        Kroc                  134.86 -  300: 407   85
    9     7 Paweł          Jackowski             148.47 -  317: 486   98
   10    13 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  386: 382  195
   11    10 Maciej         Dąbrowski             116.10 +  458: 290  166
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  481: 458  186
   13     6 Irena          Sołdan                138.21 +  498: 379  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1985  / 13 152.69




	Tomasz Sehnal 126.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Łysek                 100.00 -  334: 344   50
    2    26 Irena          Kosieradzka           100.00 +  473: 273  150
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  311: 442   88
    4    20 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  456: 346  171
    5    17 Maciej         Czupryniak            149.45 =  383: 383  149
    6    14 Marcin         Kurowski              113.42 -  297: 377   63
    7    18 Dorota         Rudzińska             124.08 +  435: 279  174
    8    15 Marta          Bajorek               134.71 +  368: 355  185
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  296: 380   86
   10    15 Konrad         Mikusek               125.46 -  338: 430   75
   11    19 Franciszek     Łysek                 139.51 +  421: 405  190
   12    16 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  305: 334   95
   13    19 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  501: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 13 125.08




	Tomasz A. Praga 126.49 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 158.26 -  276: 448  108
    2    22 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  357: 411   87
    3    26 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  345: 290  150
    4    23 Dariusz        Buławko               121.67 -  338: 424   72
    5    27 Wiktor         Górnicki              100.00 +  452: 197  150
    6    17 Michał         Sak                   121.35 +  444: 328  171
    7    14 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  457: 318  195
    8     9 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  308: 580  103
    9    15 Kamil          Górka                 150.91 -  269: 445  101
   10    16 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  309: 429   81
   11    22 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  340: 343   88
   12    25 Halina         Cecot                 107.54 +  352: 268  158
   13    22 Teresa         Zalewska              120.48 +  377: 274  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Konrad Mikusek 125.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Reda                  157.51 -  381: 421  108
    2    19 Kamil          Górka                 150.91 +  424: 318  201
    3    15 Wojciech       Wąs                   100.00 +  367: 329  150
    4     7 Agnieszka      Matus                 121.74 -  428: 430   72
    5    15 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  381: 358  187
    6    13 Marek          Rogalski              127.54 -  333: 337   78
    7    16 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  393: 375  174
    8    12 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  309: 346   66
    9    13 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  415: 393  181
   10    15 Tomasz         Sehnal                126.56 +  430: 338  177
   11     9 Marcin         Kurowski              113.42 -  361: 417   63
   12    11 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  320: 378   95
   13    15 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  354: 307  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 13 134.38




	Jerzy Luter 125.07 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              155.42 -  376: 409  105
    2    20 Jakub          Kowalski              100.00 +  356: 265  150
    3    12 Joanna         Juszczak              142.18 -  367: 477   92
    4    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  360: 272  150
    5    16 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  433: 371  195
    6    10 Franciszek     Łysek                 139.51 +  398: 371  190
    7     6 Andrzej        Kroc                  134.86 -  353: 431   85
    8    11 Michał         Waszkiewicz           145.42 +  454: 345  195
    9     9 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  296: 611  100
   10    10 Rafał          Wesołowski            137.54 -  274: 437   88
   11    17 Dariusz        Buławko               121.67 +  324: 306  172
   12    13 Marta          Bajorek               134.71 -  347: 433   85
   13    17 Urszula        Rechowicz             118.31 -  344: 369   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 13 128.85




	Jakub Onoszko 124.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  334: 353  105
    2    27 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  457: 281  150
    3    18 Maciej         Czupryniak            149.45 -  428: 460   99
    4    17 Kamil          Górka                 150.91 +  347: 334  201
    5    18 Wojciech       Wąs                   100.00 +  349: 241  150
    6     9 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  394: 373  181
    7     5 Marek          Reda                  157.51 -  317: 346  108
    8    10 Joanna         Juszczak              142.18 -  367: 389   92
    9    16 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  375: 432   95
   10    18 Jakub          Kowalski              100.00 +  508: 227  150
   11    13 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  364: 358  195
   12    12 Bartosz        Bartczak              123.43 -  386: 405   73
   13    14 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  307: 380   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 13 128.69




	Zdzisław Szota 124.34 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  270: 495  103
    2    23 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  314: 316   71
    3    28 Wiktor         Górnicki              100.00 +  391: 210  150
    4    22 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  318: 368   87
    5    28 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  397: 252  150
    6    21 Jakub          Zaryński              147.72 -  322: 384   98
    7    22 Joanna         Ostrowska             128.45 -  369: 411   78
    8    25 Wojciech       Łysek                 100.00 -  340: 344   50
    9    26 Urszula        Rechowicz             118.31 -  396: 404   68
   10    29 PAUZA
   11    27 Irena          Kosieradzka           100.00 -  337: 357   50
   12    26 Marek          Cecot                 100.00 -  247: 478   50
   13    28 Łukasz         Trendak               100.00 +  485: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Arkadiusz Kleniewski 124.12 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 150.91 +  399: 293  201
    2     9 Rafał          Wesołowski            137.54 +  396: 315  188
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  341: 387   86
    4    12 Andrzej        Rechowicz             130.92 +  375: 371  181
    5     8 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  332: 403   88
    6    11 Paweł          Jackowski             148.47 -  317: 370   98
    7    16 Konrad         Mikusek               125.46 -  375: 393   75
    8    18 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  390: 488   95
    9    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  309: 350   50
   10    25 Irena          Kosieradzka           100.00 +  463: 290  150
   11    20 Joanna         Ostrowska             128.45 +  479: 312  178
   12    18 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  406: 355  186
   13    14 Jakub          Onoszko               124.98 +  380: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 13 134.69




	Dorota Rudzińska 124.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  424: 452  100
    2    17 Michał         Sak                   121.35 +  415: 336  171
    3     9 Beata          Stelmach              100.00 +  422: 420  150
    4    13 Marek          Rogalski              127.54 -  295: 328   78
    5    20 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  344: 458   80
    6    18 Halina         Cecot                 107.54 +  383: 316  158
    7    18 Tomasz         Sehnal                126.56 -  279: 435   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Bartosz Bartczak 123.43 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Igor           Kabalewski            100.00 +  438: 388  150
    9    14 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  332: 342   95
   10    21 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  417: 257  150
   11    15 Teresa         Zalewska              120.48 +  413: 401  170
   12    12 Jakub          Onoszko               124.98 +  405: 386  175
   13     9 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  386: 335  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  /  6 154.33




	Agnieszka Matus 121.74 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            149.45 -  322: 381   99
    2    28 Mateusz        Pietrosiński          100.00 +  470: 186  150
    3    17 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  529: 324  171
    4     7 Konrad         Mikusek               125.46 +  430: 428  175
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  383: 339  188
    6     4 Kazimierz      Merklejn              154.76 -  309: 431  105
    7     8 Maciej         Dąbrowski             116.10 +  476: 312  166
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              136.07 +  386: 246  186
    9     5 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  341: 466  103
   10     7 Marek          Reda                  157.51 -  379: 397  108
   11     7 Rafał          Wesołowski            137.54 -  376: 427   88
   12    10 Dawid          Pikul                 158.26 +  379: 356  208
   13     7 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  328: 399   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 13 141.69




	Dariusz Buławko 121.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             148.47 -  345: 461   98
    2    25 Halina         Cecot                 107.54 +  399: 289  158
    3    23 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  344: 508   95
    4    23 Tomasz A.      Praga                 126.49 +  424: 338  176
    5    11 Andrzej        Kroc                  134.86 -  308: 400   85
    6    23 Igor           Kabalewski            100.00 -  357: 395   50
    7    23 Wojciech       Wąs                   100.00 +  388: 330  150
    8    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  361: 330  150
    9    19 Marta          Bajorek               134.71 +  332: 314  185
   10    11 Kamil          Górka                 150.91 -  406: 409  101
   11    17 Jerzy          Luter                 125.07 -  306: 324   75
   12    19 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  367: 378   71
   13    21 Michał         Sak                   121.35 -  170: 500   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 13 112.69




	Michał Sak 121.35 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              147.72 -  302: 422   98
    2    17 Dorota         Rudzińska             124.08 -  336: 415   74
    3    25 Halina         Cecot                 107.54 +  505: 301  158
    4    19 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  416: 377  186
    5    19 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  358: 473   66
    6    17 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  328: 444   76
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  309: 302  188
    8    17 Franciszek     Łysek                 139.51 +  417: 356  190
    9    17 Teresa         Zalewska              120.48 -  365: 373   70
   10    20 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  306: 402   50
   11    21 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  363: 432   71
   12    24 Wiktor         Górnicki              100.00 +  546: 172  150
   13    21 Dariusz        Buławko               121.67 +  500: 170  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 13 119.15




	Sławomir Rosochacz 121.16 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  359: 391   95
    2    23 Zdzisław       Szota                 124.34 +  316: 314  174
    3    17 Agnieszka      Matus                 121.74 -  324: 529   72
    4    20 Tomasz         Sehnal                126.56 -  346: 456   77
    5    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  350: 263  150
    6    20 Joanna         Ostrowska             128.45 +  564: 340  178
    7    11 Mariusz        Skrobosz              152.96 -  295: 418  103
    8    16 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  361: 465   81
    9    24 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  260: 385   50
   10    26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  423: 369  150
   11    21 Michał         Sak                   121.35 +  432: 363  171
   12    19 Dariusz        Buławko               121.67 +  378: 367  172
   13    16 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  330: 312  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 13 127.77




	Teresa Zalewska 120.48 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  381: 375  195
    2    12 Irena          Sołdan                138.21 -  370: 438   88
    3    22 Grzegorz       Piotrkiewicz          104.49 +  545: 255  154
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  318: 430   88
    5    14 Marcin         Kurowski              113.42 -  259: 487   63
    6    19 Marek          Cecot                 100.00 +  375: 326  150
    7    13 Franciszek     Łysek                 139.51 +  437: 365  190
    8    14 Maciej         Czupryniak            149.45 -  357: 361   99
    9    17 Michał         Sak                   121.35 +  373: 365  171
   10     9 Dawid          Pikul                 158.26 -  364: 408  108
   11    15 Bartosz        Bartczak              123.43 -  401: 413   73
   12    17 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  348: 429   87
   13    22 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  274: 377   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 13 118.62




	Urszula Rechowicz 118.31 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            145.27 -  261: 428   95
    2    24 Beata          Stelmach              100.00 -  305: 386   50
    3    29 Mateusz        Pietrosiński          100.00 +  406: 213  150
    4    24 Jakub          Zaryński              147.72 -  399: 448   98
    5    23 Halina         Cecot                 107.54 -  302: 465   58
    6    26 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  374: 250  150
    7    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  437: 349  150
    8    20 Kamil          Górka                 150.91 -  282: 506  101
    9    26 Zdzisław       Szota                 124.34 +  404: 396  174
   10    17 Franciszek     Łysek                 139.51 +  365: 315  190
   11    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  334: 222  150
   12    14 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  290: 340   66
   13    17 Jerzy          Luter                 125.07 +  369: 344  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 13 123.62




	Maciej Dąbrowski 116.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Juszczak              142.18 +  403: 392  192
    2     6 Franciszek     Łysek                 139.51 -  329: 412   90
    3    13 Marta          Bajorek               134.71 -  286: 431   85
    4    18 Beata          Stelmach              100.00 +  332: 295  150
    5    19 Michał         Sak                   121.35 +  473: 358  171
    6    12 Paweł          Maciejczuk            129.72 +  446: 355  180
    7     8 Agnieszka      Matus                 121.74 -  312: 476   72
    8    12 Konrad         Mikusek               125.46 +  346: 309  175
    9     6 Rafał          Wesołowski            137.54 +  353: 313  188
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  287: 432   86
   11    10 Marek          Rogalski              127.54 -  290: 458   78
   12    14 Urszula        Rechowicz             118.31 +  340: 290  168
   13    11 Daniel         Janus                 131.88 +  384: 382  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 13 139.77




	Marcin Kurowski 113.42 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Franciszek     Łysek                 139.51 -  278: 451   90
    2    21 Krzysztof      Kodzis                145.33 +  458: 361  195
    3    11 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  321: 457   81
    4    25 Jakub          Kowalski              100.00 +  421: 237  150
    5    14 Teresa         Zalewska              120.48 +  487: 259  170
    6    14 Tomasz         Sehnal                126.56 +  377: 297  177
    7     4 Dawid          Pikul                 158.26 +  423: 337  208
    8     3 Rafał          Wesołowski            137.54 +  363: 319  188
    9     4 Andrzej        Kroc                  134.86 -  331: 413   85
   10     5 Paweł          Jackowski             148.47 -  286: 396   98
   11     9 Konrad         Mikusek               125.46 +  417: 361  175
   12     6 Jakub          Szymczak              155.42 -  361: 441  105
   13    10 Marta          Bajorek               134.71 +  349: 339  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 13 146.69




	Halina Cecot 107.54 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                138.21 -  257: 422   88
    2    25 Dariusz        Buławko               121.67 -  289: 399   72
    3    25 Michał         Sak                   121.35 -  301: 505   71
    4    27 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  420: 249  150
    5    23 Urszula        Rechowicz             118.31 +  465: 302  168
    6    18 Dorota         Rudzińska             124.08 -  316: 383   74
    7    25 Jakub          Kowalski              100.00 -  337: 407   50
    8    24 Jarosław       Pietrzak              100.00 +  400:   1  150
    9    25 Igor           Kabalewski            100.00 -  338: 353   50
   10    27 Wiktor         Górnicki              100.00 +  414: 189  150
   11    23 Beata          Stelmach              100.00 -  332: 415   50
   12    25 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  268: 352   76
   13    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Grzegorz Piotrkiewicz 104.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  306: 466   88
    2    30 Dorota         Nurzyńska             100.00 +  336: 174  150
    3    22 Teresa         Zalewska              120.48 -  255: 545   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  3 102.67




	Marek Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  431: 447   88
    2    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  277: 364   50
    3    24 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  314: 266  150
    4    16 Krzysztof      Kodzis                145.33 -  318: 350   95
    5    26 Irena          Kosieradzka           100.00 +  356: 347  150
    6    19 Teresa         Zalewska              120.48 -  326: 375   70
    7    21 Kamil          Górka                 150.91 -  295: 401  101
    8    27 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  237: 291   50
    9    27 Wiktor         Górnicki              100.00 +  412: 226  150
   10    28 Łukasz         Trendak               100.00 +  318: 270  150
   11    24 Jakub          Kowalski              100.00 -  357: 403   50
   12    26 Zdzisław       Szota                 124.34 +  478: 247  174
   13    23 Beata          Stelmach              100.00 +  355: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Wiktor Górnicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            137.54 -  210: 445   88
    2    29 Wojciech       Wąs                   100.00 -  226: 404   50
    3    28 Zdzisław       Szota                 124.34 -  210: 391   74
    4    29 PAUZA
    5    27 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  197: 452   76
    6    28 Irena          Kosieradzka           100.00 -  281: 329   50
    7    28 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  214: 387   50
    8    29 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  306: 291  150
    9    27 Marek          Cecot                 100.00 -  226: 412   50
   10    27 Halina         Cecot                 107.54 -  189: 414   58
   11    28 Łukasz         Trendak               100.00 -  254: 332   50
   12    24 Michał         Sak                   121.35 -  172: 546   71
   13    27 Igor           Kabalewski            100.00 -  271: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  / 12  68.08




	Igor Kabalewski 100.00 Podkowa Leśna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             136.92 +  403: 362  187
    2     5 Łukasz         Tuszyński             149.78 =  364: 364  150
    3     8 Irena          Sołdan                138.21 -  292: 424   88
    4    15 Marta          Bajorek               134.71 -  273: 440   85
    5    21 Beata          Stelmach              100.00 -  341: 343   50
    6    23 Dariusz        Buławko               121.67 +  395: 357  172
    7    19 Michał         Waszkiewicz           145.42 -  290: 437   95
    8    23 Bartosz        Bartczak              123.43 -  388: 438   73
    9    25 Halina         Cecot                 107.54 +  353: 338  158
   10    23 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  315: 334   88
   11    25 Wojciech       Łysek                 100.00 -  317: 328   50
   12    29 PAUZA
   13    27 Wiktor         Górnicki              100.00 +  386: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Irena Kosieradzka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              136.07 -  248: 402   86
    2    26 Tomasz         Sehnal                126.56 -  273: 473   77
    3    27 Kamil          Górka                 150.91 -  242: 410  101
    4    28 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  308: 300  150
    5    26 Marek          Cecot                 100.00 -  347: 356   50
    6    28 Wiktor         Górnicki              100.00 +  329: 281  150
    7    24 Grzegorz       Pukniel               135.75 -  251: 426   86
    8    28 Wojciech       Wąs                   100.00 -  264: 370   50
    9    29 PAUZA
   10    25 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 -  290: 463   74
   11    27 Zdzisław       Szota                 124.34 +  357: 337  174
   12    28 Łukasz         Trendak               100.00 +  307: 253  150
   13    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  309: 441   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Jakub Kowalski 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Pukniel               135.75 -  292: 408   86
    2    20 Jerzy          Luter                 125.07 -  265: 356   75
    3    30 Dorota         Nurzyńska             100.00 +  385: 197  150
    4    25 Marcin         Kurowski              113.42 -  237: 421   63
    5    24 Kamil          Górka                 150.91 -  312: 427  101
    6    27 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  401: 226  150
    7    25 Halina         Cecot                 107.54 +  407: 337  158
    8    22 Dariusz        Buławko               121.67 -  330: 361   72
    9    21 Joanna         Ostrowska             128.45 +  372: 314  178
   10    18 Jakub          Onoszko               124.98 -  227: 508   75
   11    24 Marek          Cecot                 100.00 +  403: 357  150
   12    20 Beata          Stelmach              100.00 +  394: 285  150
   13    18 Łukasz         Tuszyński             149.78 -  307: 505  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Dorota Nurzyńska 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kroc                  134.86 -  184: 472   85
    2    30 Grzegorz       Piotrkiewicz          104.49 -  174: 336   54
    3    30 Jakub          Kowalski              100.00 -  197: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     189  /  3  63.00




	Mateusz Pietrosiński 100.00 Michałowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Bajorek               134.71 -  238: 412   85
    2    28 Agnieszka      Matus                 121.74 -  186: 470   72
    3    29 Urszula        Rechowicz             118.31 -  213: 406   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     225  /  3  75.00




	Jarosław Pietrzak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    27 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  226: 415   50
    8    24 Halina         Cecot                 107.54 -    1: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     108  /  2  54.00




	Joanna Ryduchowska-Wrzałek 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Daniel         Janus                 131.88 -  298: 411   82
    2    18 Joanna         Juszczak              142.18 -  252: 418   92
    3    24 Marek          Cecot                 100.00 -  266: 314   50
    4    28 Irena          Kosieradzka           100.00 -  300: 308   50
    5    28 Zdzisław       Szota                 124.34 -  252: 397   74
    6    27 Jakub          Kowalski              100.00 -  226: 401   50
    7    29 PAUZA
    8    29 Wiktor         Górnicki              100.00 -  291: 306   50
    9    28 Łukasz         Trendak               100.00 +  347: 290  150
   10    26 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  369: 423   71
   11    26 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  271: 358   50
   12    27 Wojciech       Wąs                   100.00 -  267: 329   50
   13    26 Joanna         Ostrowska             128.45 -  227: 471   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  / 12  70.58




	Łukasz Soliwoda 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             130.92 -  243: 436   81
    2    27 Jakub          Onoszko               124.98 -  281: 457   75
    3    26 Tomasz A.      Praga                 126.49 -  290: 345   76
    4    27 Halina         Cecot                 107.54 -  249: 420   58
    5    29 PAUZA
    6    26 Urszula        Rechowicz             118.31 -  250: 374   68
    7    28 Wiktor         Górnicki              100.00 +  387: 214  150
    8    27 Marek          Cecot                 100.00 +  291: 237  150
    9    24 Sławomir       Rosochacz             121.16 +  385: 260  171
   10    21 Bartosz        Bartczak              123.43 -  257: 417   73
   11    26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  358: 271  150
   12    22 Wojciech       Łysek                 100.00 +  403: 352  150
   13    19 Tomasz         Sehnal                126.56 -  257: 501   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Beata Stelmach 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Maciejczuk            129.72 -  357: 402   80
    2    24 Urszula        Rechowicz             118.31 +  386: 305  168
    3     9 Dorota         Rudzińska             124.08 -  420: 422   74
    4    18 Maciej         Dąbrowski             116.10 -  295: 332   66
    5    21 Igor           Kabalewski            100.00 +  343: 341  150
    6    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  322: 230  150
    7    17 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  313: 409   87
    8    21 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  581: 354  188
    9    12 Dawid          Pikul                 158.26 -  249: 594  108
   10    22 Grzegorz       Pukniel               135.75 -  269: 410   86
   11    23 Halina         Cecot                 107.54 +  415: 332  158
   12    20 Jakub          Kowalski              100.00 -  285: 394   50
   13    23 Marek          Cecot                 100.00 -  302: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 13 108.85




	Łukasz Trendak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  227: 420   50
    9    28 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 -  290: 347   50
   10    28 Marek          Cecot                 100.00 -  270: 318   50
   11    28 Wiktor         Górnicki              100.00 +  332: 254  150
   12    28 Irena          Kosieradzka           100.00 -  253: 307   50
   13    28 Zdzisław       Szota                 124.34 -  245: 485   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     424  /  6  70.67




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Ostrowska             128.45 -  303: 419   78
    2    16 Marek          Cecot                 100.00 +  364: 277  150
    3    20 Adrian         Ziemniewicz           137.87 -  216: 453   88
    4    26 Wojciech       Wąs                   100.00 -  231: 380   50
    5    25 Sławomir       Rosochacz             121.16 -  263: 350   71
    6    25 Grzegorz       Pukniel               135.75 -  292: 367   86
    7    27 Jarosław       Pietrzak              100.00 +  415: 226  150
    8    26 Łukasz         Trendak               100.00 +  420: 227  150
    9    23 Arkadiusz      Kleniewski            124.12 +  350: 309  174
   10    20 Michał         Sak                   121.35 +  402: 306  171
   11    18 Urszula        Rechowicz             118.31 -  222: 334   68
   12    21 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 -  234: 564   88
   13    25 Irena          Kosieradzka           100.00 +  441: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 13 113.38




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Rogalski              127.54 -  319: 375   78
    2    29 Wiktor         Górnicki              100.00 +  404: 226  150
    3    15 Konrad         Mikusek               125.46 -  329: 367   75
    4    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  380: 231  150
    5    18 Jakub          Onoszko               124.98 -  241: 349   75
    6    22 Szymon         Dąbrowski             136.92 -  277: 467   87
    7    23 Dariusz        Buławko               121.67 -  330: 388   72
    8    28 Irena          Kosieradzka           100.00 +  370: 264  150
    9    20 Franciszek     Łysek                 139.51 -  272: 354   90
   10    24 Joanna         Ostrowska             128.45 -  304: 406   78
   11    29 PAUZA
   12    27 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   100.00 +  329: 267  150
   13    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  302: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Sehnal                126.56 +  344: 334  177
    2    15 Joanna         Ostrowska             128.45 -  343: 396   78
    3    16 Dawid          Pikul                 158.26 -  312: 498  108
    4    21 Jerzy          Luter                 125.07 -  272: 360   75
    5    22 Grzegorz       Pukniel               135.75 +  339: 336  186
    6    24 Beata          Stelmach              100.00 -  230: 322   50
    7    26 Urszula        Rechowicz             118.31 -  349: 437   68
    8    25 Zdzisław       Szota                 124.34 +  344: 340  174
    9    22 Andrzej        Kwiatkowski           138.12 +  372: 322  188
   10    19 Marta          Bajorek               134.71 -  284: 374   85
   11    25 Igor           Kabalewski            100.00 +  328: 317  150
   12    22 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  352: 403   50
   13    24 Wojciech       Wąs                   100.00 -  299: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 13 110.69


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz A.      Praga                 448: 276
   2 Konrad         Mikusek              - Marek          Reda                  381: 421
   3 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Luter                 409: 376
   4 Jakub          Onoszko              - Kazimierz      Merklejn              334: 353
   5 Mariusz        Skrobosz             - Zdzisław       Szota                 495: 270
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Kamil          Górka                 399: 293
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Rudzińska             452: 424
   8 Agnieszka      Matus                - Maciej         Czupryniak            322: 381
   9 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Buławko               461: 345
  10 Michał         Sak                  - Jakub          Zaryński              302: 422
  11 Michał         Waszkiewicz          - Sławomir       Rosochacz             391: 359
  12 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kodzis                381: 375
  13 Marek          Dudkiewicz           - Urszula        Rechowicz             428: 261
  14 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              403: 392
  15 Franciszek     Łysek                - Marcin         Kurowski              451: 278
  16 Halina         Cecot                - Irena          Sołdan                257: 422
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Piotrkiewicz          466: 306
  18 Marek          Cecot                - Adrian         Ziemniewicz           431: 447
  19 Rafał          Wesołowski           - Wiktor         Górnicki              445: 210
  20 Igor           Kabalewski           - Szymon         Dąbrowski             403: 362
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Kosieradzka           402: 248
  22 Jakub          Kowalski             - Grzegorz       Pukniel               292: 408
  23 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Nurzyńska             472: 184
  24 Mateusz        Pietrosiński         - Marta          Bajorek               238: 412
  25 Daniel         Janus                - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   411: 298
  26 Łukasz         Soliwoda             - Andrzej        Rechowicz             243: 436
  27 Paweł          Maciejczuk           - Beata          Stelmach              402: 357
  28 Wojciech       Wojtysiak            - Joanna         Ostrowska             303: 419
  29 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wąs                   375: 319
  30 Wojciech       Łysek                - Tomasz         Sehnal                344: 334


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Mariusz        Skrobosz              396: 495
   2 Andrzej        Kroc                 - Daniel         Janus                 362: 437
   3 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           531: 259
   4 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Jackowski             239: 553
   5 Igor           Kabalewski           - Łukasz         Tuszyński             364: 364
   6 Maciej         Dąbrowski            - Franciszek     Łysek                 329: 412
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 494: 347
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Maciejczuk            323: 468
   9 Arkadiusz      Kleniewski           - Rafał          Wesołowski            396: 315
  10 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Waszkiewicz           392: 427
  11 Maciej         Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            303: 311
  12 Irena          Sołdan               - Teresa         Zalewska              438: 370
  13 Jakub          Zaryński             - Marek          Rogalski              319: 340
  14 Marek          Reda                 - Kazimierz      Merklejn              442: 318
  15 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Łysek                 396: 343
  16 Marek          Cecot                - Wojciech       Wojtysiak             277: 364
  17 Dorota         Rudzińska            - Michał         Sak                   415: 336
  18 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Joanna         Juszczak              252: 418
  19 Kamil          Górka                - Konrad         Mikusek               318: 424
  20 Jerzy          Luter                - Jakub          Kowalski              356: 265
  21 Krzysztof      Kodzis               - Marcin         Kurowski              361: 458
  22 Tomasz A.      Praga                - Szymon         Dąbrowski             357: 411
  23 Zdzisław       Szota                - Sławomir       Rosochacz             314: 316
  24 Urszula        Rechowicz            - Beata          Stelmach              305: 386
  25 Dariusz        Buławko              - Halina         Cecot                 399: 289
  26 Irena          Kosieradzka          - Tomasz         Sehnal                273: 473
  27 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Soliwoda              457: 281
  28 Mateusz        Pietrosiński         - Agnieszka      Matus                 186: 470
  29 Wiktor         Górnicki             - Wojciech       Wąs                   226: 404
  30 Dorota         Nurzyńska            - Grzegorz       Piotrkiewicz          174: 336


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Daniel         Janus                 337: 487
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Waszkiewicz           373: 427
   3 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Szymczak              359: 422
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Kleniewski            387: 341
   5 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            465: 288
   6 Franciszek     Łysek                - Marek          Rogalski              420: 361
   7 Marek          Reda                 - Łukasz         Tuszyński             428: 449
   8 Irena          Sołdan               - Igor           Kabalewski            424: 292
   9 Beata          Stelmach             - Dorota         Rudzińska             420: 422
  10 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kroc                  338: 417
  11 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             321: 457
  12 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Luter                 477: 367
  13 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             431: 286
  14 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Kwiatkowski           311: 442
  15 Wojciech       Wąs                  - Konrad         Mikusek               329: 367
  16 Wojciech       Łysek                - Dawid          Pikul                 312: 498
  17 Sławomir       Rosochacz            - Agnieszka      Matus                 324: 529
  18 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Onoszko               460: 428
  19 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             399: 323
  20 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Wojtysiak             453: 216
  21 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            365: 406
  22 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Teresa         Zalewska              255: 545
  23 Dariusz        Buławko              - Krzysztof      Kodzis                344: 508
  24 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Marek          Cecot                 266: 314
  25 Michał         Sak                  - Halina         Cecot                 505: 301
  26 Łukasz         Soliwoda             - Tomasz A.      Praga                 290: 345
  27 Irena          Kosieradzka          - Kamil          Górka                 242: 410
  28 Wiktor         Górnicki             - Zdzisław       Szota                 210: 391
  29 Urszula        Rechowicz            - Mateusz        Pietrosiński          406: 213
  30 Dorota         Nurzyńska            - Jakub          Kowalski              197: 385


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Franciszek     Łysek                 462: 341
   2 Daniel         Janus                - Michał         Waszkiewicz           396: 361
   3 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            554: 329
   4 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              410: 332
   5 Mariusz        Skrobosz             - Adrian         Ziemniewicz           329: 456
   6 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             313: 338
   7 Konrad         Mikusek              - Agnieszka      Matus                 428: 430
   8 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kwiatkowski           318: 430
   9 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 467: 433
  10 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Reda                  380: 499
  11 Joanna         Juszczak             - Maciej         Czupryniak            507: 314
  12 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Kleniewski            371: 375
  13 Dorota         Rudzińska            - Marek          Rogalski              295: 328
  14 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  497: 444
  15 Marta          Bajorek              - Igor           Kabalewski            440: 273
  16 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Cecot                 350: 318
  17 Kamil          Górka                - Jakub          Onoszko               334: 347
  18 Beata          Stelmach             - Maciej         Dąbrowski             295: 332
  19 Michał         Sak                  - Grzegorz       Pukniel               416: 377
  20 Tomasz         Sehnal               - Sławomir       Rosochacz             456: 346
  21 Jerzy          Luter                - Wojciech       Łysek                 360: 272
  22 Szymon         Dąbrowski            - Zdzisław       Szota                 368: 318
  23 Tomasz A.      Praga                - Dariusz        Buławko               338: 424
  24 Jakub          Zaryński             - Urszula        Rechowicz             448: 399
  25 Marcin         Kurowski             - Jakub          Kowalski              421: 237
  26 Wojciech       Wąs                  - Wojciech       Wojtysiak             380: 231
  27 Halina         Cecot                - Łukasz         Soliwoda              420: 249
  28 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Irena          Kosieradzka           300: 308
  29 Wiktor         Górnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Daniel         Janus                - Irena          Sołdan                332: 461
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Szymczak              358: 492
   3 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              368: 338
   4 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Reda                  354: 479
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Matus                 339: 383
   6 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              344: 375
   7 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Bajorek               467: 284
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Arkadiusz      Kleniewski            403: 332
   9 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            336: 436
  10 Dawid          Pikul                - Franciszek     Łysek                 439: 423
  11 Dariusz        Buławko              - Andrzej        Kroc                  308: 400
  12 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              476: 298
  13 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Ostrowska             392: 355
  14 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              487: 259
  15 Szymon         Dąbrowski            - Konrad         Mikusek               358: 381
  16 Krzysztof      Kodzis               - Jerzy          Luter                 371: 433
  17 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Czupryniak            383: 383
  18 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Wąs                   349: 241
  19 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Sak                   473: 358
  20 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Rudzińska             458: 344
  21 Igor           Kabalewski           - Beata          Stelmach              341: 343
  22 Wojciech       Łysek                - Grzegorz       Pukniel               339: 336
  23 Halina         Cecot                - Urszula        Rechowicz             465: 302
  24 Jakub          Kowalski             - Kamil          Górka                 312: 427
  25 Wojciech       Wojtysiak            - Sławomir       Rosochacz             263: 350
  26 Irena          Kosieradzka          - Marek          Cecot                 347: 356
  27 Tomasz A.      Praga                - Wiktor         Górnicki              452: 197
  28 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   397: 252
  29 Łukasz         Soliwoda             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                449: 264
   2 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  597: 303
   3 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Juszczak              382: 324
   4 Agnieszka      Matus                - Kazimierz      Merklejn              309: 431
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Łukasz         Tuszyński             360: 355
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              399: 293
   7 Dawid          Pikul                - Michał         Waszkiewicz           457: 320
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  336: 393
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Onoszko               373: 394
  10 Jerzy          Luter                - Franciszek     Łysek                 398: 371
  11 Arkadiusz      Kleniewski           - Paweł          Jackowski             317: 370
  12 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            446: 355
  13 Konrad         Mikusek              - Marek          Rogalski              333: 337
  14 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Sehnal                377: 297
  15 Maciej         Czupryniak           - Marta          Bajorek               516: 299
  16 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kodzis                400: 419
  17 Michał         Sak                  - Tomasz A.      Praga                 328: 444
  18 Dorota         Rudzińska            - Halina         Cecot                 383: 316
  19 Teresa         Zalewska             - Marek          Cecot                 375: 326
  20 Sławomir       Rosochacz            - Joanna         Ostrowska             564: 340
  21 Zdzisław       Szota                - Jakub          Zaryński              322: 384
  22 Wojciech       Wąs                  - Szymon         Dąbrowski             277: 467
  23 Igor           Kabalewski           - Dariusz        Buławko               395: 357
  24 Beata          Stelmach             - Wojciech       Łysek                 322: 230
  25 Wojciech       Wojtysiak            - Grzegorz       Pukniel               292: 367
  26 Urszula        Rechowicz            - Łukasz         Soliwoda              374: 250
  27 Jakub          Kowalski             - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   401: 226
  28 Wiktor         Górnicki             - Irena          Kosieradzka           281: 329


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Szymczak              455: 428
   2 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            356: 492
   3 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                333: 378
   4 Dawid          Pikul                - Marcin         Kurowski              337: 423
   5 Marek          Reda                 - Jakub          Onoszko               346: 317
   6 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Luter                 431: 353
   7 Marek          Rogalski             - Joanna         Juszczak              374: 356
   8 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             476: 312
   9 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             417: 476
  10 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              366: 388
  11 Sławomir       Rosochacz            - Mariusz        Skrobosz              295: 418
  12 Marta          Bajorek              - Andrzej        Rechowicz             413: 406
  13 Franciszek     Łysek                - Teresa         Zalewska              365: 437
  14 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Kodzis                457: 318
  15 Paweł          Maciejczuk           - Jakub          Zaryński              322: 301
  16 Konrad         Mikusek              - Arkadiusz      Kleniewski            393: 375
  17 Szymon         Dąbrowski            - Beata          Stelmach              409: 313
  18 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Sehnal                279: 435
  19 Michał         Waszkiewicz          - Igor           Kabalewski            437: 290
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Sak                   302: 309
  21 Marek          Cecot                - Kamil          Górka                 295: 401
  22 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ostrowska             369: 411
  23 Dariusz        Buławko              - Wojciech       Wąs                   388: 330
  24 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Kosieradzka           426: 251
  25 Jakub          Kowalski             - Halina         Cecot                 407: 337
  26 Wojciech       Łysek                - Urszula        Rechowicz             349: 437
  27 Jarosław       Pietrzak             - Wojciech       Wojtysiak             226: 415
  28 Łukasz         Soliwoda             - Wiktor         Górnicki              387: 214
  29 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              398: 361
   2 Irena          Sołdan               - Adrian         Ziemniewicz           332: 444
   3 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Kurowski              319: 363
   4 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              386: 246
   5 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              407: 300
   6 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             421: 372
   7 Kazimierz      Merklejn             - Daniel         Janus                 460: 295
   8 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Pikul                 422: 390
   9 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz A.      Praga                 580: 308
  10 Joanna         Juszczak             - Jakub          Onoszko               389: 367
  11 Michał         Waszkiewicz          - Jerzy          Luter                 345: 454
  12 Maciej         Dąbrowski            - Konrad         Mikusek               346: 309
  13 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             339: 455
  14 Teresa         Zalewska             - Maciej         Czupryniak            357: 361
  15 Tomasz         Sehnal               - Marta          Bajorek               368: 355
  16 Sławomir       Rosochacz            - Andrzej        Rechowicz             361: 465
  17 Franciszek     Łysek                - Michał         Sak                   356: 417
  18 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Kodzis                390: 488
  19 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               337: 436
  20 Kamil          Górka                - Urszula        Rechowicz             506: 282
  21 Beata          Stelmach             - Andrzej        Kwiatkowski           581: 354
  22 Dariusz        Buławko              - Jakub          Kowalski              361: 330
  23 Bartosz        Bartczak             - Igor           Kabalewski            438: 388
  24 Jarosław       Pietrzak             - Halina         Cecot                   1: 400
  25 Wojciech       Łysek                - Zdzisław       Szota                 344: 340
  26 Łukasz         Trendak              - Wojciech       Wojtysiak             227: 420
  27 Marek          Cecot                - Łukasz         Soliwoda              237: 291
  28 Irena          Kosieradzka          - Wojciech       Wąs                   264: 370
  29 Wiktor         Górnicki             - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   306: 291


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Marek          Dudkiewicz            319: 330
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              328: 330
   3 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  416: 334
   4 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Kroc                  331: 413
   5 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Skrobosz              341: 466
   6 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            353: 313
   7 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              486: 317
   8 Daniel         Janus                - Joanna         Juszczak              324: 442
   9 Jerzy          Luter                - Łukasz         Tuszyński             296: 611
  10 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Maciejczuk            339: 394
  11 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Sporczyk              296: 380
  12 Beata          Stelmach             - Dawid          Pikul                 249: 594
  13 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Mikusek               393: 415
  14 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Kodzis                332: 342
  15 Kamil          Górka                - Tomasz A.      Praga                 445: 269
  16 Jakub          Onoszko              - Michał         Waszkiewicz           375: 432
  17 Michał         Sak                  - Teresa         Zalewska              365: 373
  18 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             349: 412
  19 Marta          Bajorek              - Dariusz        Buławko               314: 332
  20 Wojciech       Wąs                  - Franciszek     Łysek                 272: 354
  21 Jakub          Kowalski             - Joanna         Ostrowska             372: 314
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Łysek                 322: 372
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Arkadiusz      Kleniewski            350: 309
  24 Łukasz         Soliwoda             - Sławomir       Rosochacz             385: 260
  25 Halina         Cecot                - Igor           Kabalewski            338: 353
  26 Urszula        Rechowicz            - Zdzisław       Szota                 404: 396
  27 Marek          Cecot                - Wiktor         Górnicki              412: 226
  28 Łukasz         Trendak              - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   290: 347
  29 Irena          Kosieradzka          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            458: 334
   2 Andrzej        Kroc                 - Adrian         Ziemniewicz           341: 413
   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                449: 318
   4 Paweł          Maciejczuk           - Jakub          Szymczak              361: 415
   5 Paweł          Jackowski            - Marcin         Kurowski              396: 286
   6 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Juszczak              333: 499
   7 Marek          Reda                 - Agnieszka      Matus                 397: 379
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             432: 287
   9 Dawid          Pikul                - Teresa         Zalewska              408: 364
  10 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            274: 437
  11 Dariusz        Buławko              - Kamil          Górka                 406: 409
  12 Krzysztof      Kodzis               - Daniel         Janus                 335: 374
  13 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           386: 382
  14 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            402: 404
  15 Konrad         Mikusek              - Tomasz         Sehnal                430: 338
  16 Tomasz A.      Praga                - Andrzej        Rechowicz             309: 429
  17 Franciszek     Łysek                - Urszula        Rechowicz             315: 365
  18 Jakub          Onoszko              - Jakub          Kowalski              508: 227
  19 Wojciech       Łysek                - Marta          Bajorek               284: 374
  20 Wojciech       Wojtysiak            - Michał         Sak                   402: 306
  21 Łukasz         Soliwoda             - Bartosz        Bartczak              257: 417
  22 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Stelmach              410: 269
  23 Igor           Kabalewski           - Andrzej        Kwiatkowski           315: 334
  24 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Wąs                   406: 304
  25 Arkadiusz      Kleniewski           - Irena          Kosieradzka           463: 290
  26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Sławomir       Rosochacz             369: 423
  27 Halina         Cecot                - Wiktor         Górnicki              414: 189
  28 Marek          Cecot                - Łukasz         Trendak               318: 270
  29 Zdzisław       Szota                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Adrian         Ziemniewicz           453: 264
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              262: 457
   3 Joanna         Juszczak             - Jakub          Szymczak              450: 258
   4 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             417: 300
   5 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              402: 316
   6 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 422: 351
   7 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 427: 376
   8 Kamil          Górka                - Paweł          Maciejczuk            377: 377
   9 Marcin         Kurowski             - Konrad         Mikusek               417: 361
  10 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             458: 290
  11 Daniel         Janus                - Łukasz         Tuszyński             394: 366
  12 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Czupryniak            427: 338
  13 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Onoszko               358: 364
  14 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             377: 343
  15 Teresa         Zalewska             - Bartosz        Bartczak              401: 413
  16 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Pukniel               402: 383
  17 Jerzy          Luter                - Dariusz        Buławko               324: 306
  18 Urszula        Rechowicz            - Wojciech       Wojtysiak             334: 222
  19 Tomasz         Sehnal               - Franciszek     Łysek                 421: 405
  20 Arkadiusz      Kleniewski           - Joanna         Ostrowska             479: 312
  21 Sławomir       Rosochacz            - Michał         Sak                   432: 363
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz A.      Praga                 343: 340
  23 Beata          Stelmach             - Halina         Cecot                 415: 332
  24 Jakub          Kowalski             - Marek          Cecot                 403: 357
  25 Igor           Kabalewski           - Wojciech       Łysek                 317: 328
  26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Łukasz         Soliwoda              271: 358
  27 Zdzisław       Szota                - Irena          Kosieradzka           337: 357
  28 Wiktor         Górnicki             - Łukasz         Trendak               254: 332
  29 Wojciech       Wąs                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              395: 396
   2 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kroc                  337: 416
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Marek          Reda                  412: 411
   4 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            328: 331
   5 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            440: 380
   6 Jakub          Szymczak             - Marcin         Kurowski              441: 361
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Rogalski              458: 481
   8 Kamil          Górka                - Daniel         Janus                 511: 331
   9 Paweł          Maciejczuk           - Andrzej        Rechowicz             432: 383
  10 Agnieszka      Matus                - Dawid          Pikul                 379: 356
  11 Konrad         Mikusek              - Michał         Waszkiewicz           320: 378
  12 Jakub          Onoszko              - Bartosz        Bartczak              386: 405
  13 Marta          Bajorek              - Jerzy          Luter                 433: 347
  14 Urszula        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             290: 340
  15 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Tuszyński             359: 344
  16 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Sehnal                334: 305
  17 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              429: 348
  18 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Kleniewski            355: 406
  19 Sławomir       Rosochacz            - Dariusz        Buławko               378: 367
  20 Beata          Stelmach             - Jakub          Kowalski              285: 394
  21 Wojciech       Wojtysiak            - Andrzej        Kwiatkowski           234: 564
  22 Łukasz         Soliwoda             - Wojciech       Łysek                 403: 352
  23 Joanna         Ostrowska            - Franciszek     Łysek                 395: 473
  24 Michał         Sak                  - Wiktor         Górnicki              546: 172
  25 Tomasz A.      Praga                - Halina         Cecot                 352: 268
  26 Zdzisław       Szota                - Marek          Cecot                 247: 478
  27 Wojciech       Wąs                  - Joanna         Ryduchowska-Wrzałek   329: 267
  28 Irena          Kosieradzka          - Łukasz         Trendak               307: 253
  29 Igor           Kabalewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Juszczak              407: 397
   2 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Skrobosz              377: 488
   3 Paweł          Jackowski            - Adrian         Ziemniewicz           430: 383
   4 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              499: 366
   5 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 318: 443
   6 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                498: 379
   7 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Matus                 399: 328
   8 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            366: 387
   9 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              386: 335
  10 Marcin         Kurowski             - Marta          Bajorek               349: 339
  11 Maciej         Dąbrowski            - Daniel         Janus                 384: 382
  12 Dawid          Pikul                - Maciej         Czupryniak            377: 321
  13 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Dąbrowski             440: 355
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Jakub          Onoszko               380: 307
  15 Konrad         Mikusek              - Krzysztof      Kodzis                354: 307
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Rosochacz             312: 330
  17 Jerzy          Luter                - Urszula        Rechowicz             344: 369
  18 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Kowalski              505: 307
  19 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Soliwoda              501: 257
  20 Franciszek     Łysek                - Grzegorz       Pukniel               404: 333
  21 Dariusz        Buławko              - Michał         Sak                   170: 500
  22 Teresa         Zalewska             - Tomasz A.      Praga                 274: 377
  23 Marek          Cecot                - Beata          Stelmach              355: 302
  24 Wojciech       Wąs                  - Wojciech       Łysek                 302: 299
  25 Irena          Kosieradzka          - Wojciech       Wojtysiak             309: 441
  26 Joanna         Ryduchowska-Wrzałek  - Joanna         Ostrowska             227: 471
  27 Wiktor         Górnicki             - Igor           Kabalewski            271: 386
  28 Łukasz         Trendak              - Zdzisław       Szota                 245: 485
  29 Halina         Cecot                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-08-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30629  191
   2 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   3 Dawid Pikul                    Poznań               157.59  31361  199
   4 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.75  16615  106
   5 Mirosław Uglik                 Warszawa             156.37  21579  138
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.21  28742  184
   7 Jakub Szymczak                 Łódź                 156.20  19525  125
   8 Przemysław Rybicki             Otwock               156.18   6872   44
   9 Marek Reda                     Warszawa             156.16   6871   44
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.98  30796  200
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.95  30482  198
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.91  26935  175
  14 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.87  25081  163
  15 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  16 Dariusz Ulatowski              Tuchola              153.20  18690  122
  17 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              152.42  17224  113
  19 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          151.65  17895  118
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.37  29668  196
  21 Kamil Górka                    Kraków               150.85  28813  191
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.85  30170  200
  23 Artur Irzyk                    Strzyżów             149.83  18130  121
  24 Justyna Górka                  Kraków               149.45  15543  104
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            149.05   5515   37
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.76  29603  199
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             148.68  23788  160
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.49  29549  199
  29 Kamil Kister                   Warszawa             148.10   7405   50
  30 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.64  28495  193
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.38  18423  125
  32 Andrzej Kowalski               Gdańsk               147.23  13251   90
  33 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       147.19   7065   48
  34 Marek Dudkiewicz               Milanówek            147.07  28972  197
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 147.05  24117  164
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.81  28482  194
  37 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               146.81  13066   89
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               146.79  22606  154
  39 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.58  29022  198
  40 Szymon Płachta                 Warszawa             146.44  26798  183
  41 Konrad Sowula                  Kraków               146.16  12424   85
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  145.49   9166   63
  43 Robert Kamiński                Warszawa             145.07  25967  179
  44 Andrzej Rakoczy                Kraków               144.52  13007   90
  45 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.17  23500  163
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.17  23932  166
  47 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       143.95  10508   73
  48 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              143.61  24557  171
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.78  19847  139
  51 Janusz Krupiński               Bytom                142.77  21415  150
  52 Przemysław Herdzina            Kraków               142.75   8993   63
  53 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.68   8989   63
  54 Piotr Domański                 Lublin               142.65  10128   71
  55 Michał Makowski                Warszawa             142.50  14250  100
  56 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.49  14534  102
  57 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  58 Radosław Jachna                Gdańsk               141.14  11150   79
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.02  26653  189
  60 Marcin Rogala                  Warszawa             140.73  28146  200
  61 Maciej Śliwa                   Zabrze               140.59   6186   44
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  63 Adrian Ziemniewicz             Białystok            140.11  26341  188
  64 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            139.98   8539   61
  65 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.01  13762   99
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             138.95  26539  191
  67 Krzysztof Gibas                Kraków               138.82   7080   51
  68 Rafał Wesołowski               Warszawa             138.72  26911  194
  69 Tomasz Suchanek                Wrocław              138.44  14121  102
  70 Franciszek Łysek               Warszawa             138.37  26567  192
  71 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  72 Michał Rogalewicz              Poznań               137.66   6883   50
  73 Jacek Mańko                    Poznań               137.61  25458  185
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.91  26287  192
  75 Karol Waniek                   Wrocław              136.87   4243   31
  76 Maciej Kuć                     Stargard             136.49  12830   94
  77 Dariusz Kuć                    Stargard             136.40  16914  124
  78 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.06  26531  195
  79 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.88  21605  159
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.78  27156  200
  81 Jakub Błażejewski              Poznań               135.37  19223  142
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.03  26871  199
  83 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.60   6057   45
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  85 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.33  18806  140
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.05  22922  171
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.99   9915   74
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           133.83  25963  194
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.75  22738  170
  90 Daniel Janus                   Wąchock              133.69   8289   62
  91 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     133.59  26184  196
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.54  25773  193
  93 Marta Bajorek                  Warszawa             133.50  26300  197
  94 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.49  20024  150
  95 Jacek Baltyn                   Suchedniów           133.41   5470   41
  96 Agnieszka Walas                Kraków               133.16   8256   62
  97 Tomasz Lempart                 Wadowice             133.16  18642  140
  98 Dominika Worona                Police               133.04   9579   72
  99 Ireneusz Kurzok                Mikołów              132.95   9971   75
 100 Maciej Perzyński               Piła                 132.92   6779   51
 101 Adam Grzelec                   Poznań               132.70  18313  138
 102 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            132.68  24015  181
 103 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.56  24656  186
 104 Paweł Maciejczuk               Białystok            131.44  24580  187
 105 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.35  11165   85
 106 Katarzyna Polak                Warszawa             131.23  20866  159
 107 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             130.86  20938  160
 108 Grażyna Wesołowska             Łódź                 130.35  21247  163
 109 Agata Kuć                      Stargard             130.25  23055  177
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   130.18  17834  137
 111 Marcin Ceglarek                Kraków               130.15  10152   78
 112 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               130.13   7938   61
 113 Marcin Orzechowski             Poznań               130.10   6505   50
 114 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 115 Dominik Ulejczyk               Będzin               129.78  24398  188
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.76  25952  200
 117 Wojciech Sołdan                Gdynia               129.47   5567   43
 118 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.02  22192  172
 120 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             128.69  17502  136
 121 Natalia Ogierman               Katowice             128.57  12214   95
 122 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.50  19403  151
 123 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.37  10783   84
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.32  25280  197
 125 Marta Szcześniak               Krzyków              128.31   9495   74
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.10  24339  190
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             128.05  24970  195
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.78   5878   46
 129 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.76  22485  176
 130 Dorota Kuć                     Stargard             127.64  19019  149
 131 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.59  24114  189
 132 Tomasz A. Praga                Białystok            127.52   7906   62
 133 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.32  23681  186
 134 Jakub Onoszko                  Gdynia               126.80  19527  154
 135 Konrad Mikusek                 Milanówek            126.66  16466  130
 136 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.61   4558   36
 137 Jerzy Luter                    Bytom                126.49  24793  196
 138 Zdzisław Stańkowski            Rząska               126.49   6451   51
 139 Anna Demczyszyn                Bystra               126.29   5683   45
 140 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.11  23835  189
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             126.04  10713   85
 142 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 143 Adam Sternik                   Kętrzyn              125.66   5529   44
 144 Szymon Stępień                 Bytom                125.20  15525  124
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.08   7880   63
 146 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             125.05  13755  110
 147 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.88   5994   48
 148 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.71  23446  188
 149 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          124.59  24544  197
 150 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            124.46  21781  175
 151 Marta Sztajnert                Wisła                124.43  13190  106
 152 Ryszard Korpalski              Wójtowice            124.39  15673  126
 153 Bartosz Bartczak               Poznań               124.37  24501  197
 154 Czesław Grajewski              Białystok            124.01  24554  198
 155 Jarosław Michalak              Łódź                 123.27   5424   44
 156 Rafał Stachowski               Police               123.24   6039   49
 157 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          122.96  12296  100
 158 Lucyna Śniadach                Rumia                122.89  10446   85
 159 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.85  17690  144
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.76   6752   55
 161 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.46  19716  161
 162 Agnieszka Matus                Milanówek            122.09  22953  188
 163 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               122.04  13913  114
 164 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.01  12323  101
 165 Bożena Guział                  Racibórz             121.64  16056  132
 166 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.36  10073   83
 167 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            121.31   6187   51
 168 Dariusz Sowula                 Kraków               121.31  10311   85
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             120.88  22968  190
 170 Michał Sak                     Lublin               120.81   6403   53
 171 Monika Siemaszko               Lipiany              120.69  11224   93
 172 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             120.59  12783  106
 173 Sławomir Długosz               Ostróda              120.59  11577   96
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 120.58   4341   36
 175 Karolina Urbańska              Poznań               120.02  14643  122
 176 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.00  11880   99
 177 Jarosław Olek                  Warszawa             120.00   5520   46
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.90   7554   63
 179 Anita Bruska                   Gdynia               119.79  11979  100
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.74  12094  101
 181 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.71   9337   78
 182 Dariusz Buławko                Warszawa             119.66   6940   58
 183 Adam Janicki                   Wrocław              118.89   9036   76
 184 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.52   3911   33
 185 Urszula Rechowicz              Katowice             118.34  18106  153
 186 Maciej Dąbrowski               Warszawa             118.31  23307  197
 187 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.28  12656  107
 188 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            118.13  21617  183
 189 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              117.85  13553  115
 191 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 192 Marianna Kozłowska             Białystok            117.34  10326   88
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             117.16  17222  147
 194 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.91   4092   35
 196 Sławomir Wolski                Wrocław              116.91  19524  167
 197 Izabela Chmielewska            Zabrze               116.47  12812  110
 198 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.44  16302  140
 199 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     116.38   6983   60
 200 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.36   9774   84
 201 Katarzyna Okoniewska           Poznań               115.90   5911   51
 202 Karolina Mak                   Wrocław              115.62   5550   48
 203 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.60   4624   40
 204 Ewelina Kister                 Warszawa             114.86   4020   35
 205 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  18133  158
 206 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            114.75   7688   67
 207 Marcin Kurowski                Racibórz             114.67  21099  184
 208 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 209 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.95  18460  162
 210 Dorota Ostrowska               Białystok            113.90   9795   86
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 212 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 213 Józef Burzyński                Ełk                  113.33  19379  171
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               112.95  15023  133
 215 Agnieszka Dawid                Kraków               112.86   9819   87
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.81  21660  192
 217 Maria Skutela                  Warszawa             112.70  13750  122
 218 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            112.62   5969   53
 219 Olga Swarcewicz                Warszawa             112.48   6861   61
 220 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.14   8523   76
 221 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.96  17578  157
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.42   4234   38
 223 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               111.07  13661  123
 224 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 225 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 226 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.92  13630  124
 228 Jolanta Zięba                  Zabrze               109.81   8126   74
 229 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            109.41  16740  153
 230 Justyna Nieznalska             Jejkowice            108.88   6424   59
 231 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.78   8267   76
 232 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.73   7611   70
 233 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 234 Robert Wagner                  Wrocław              108.58   6406   59
 235 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.47   3905   36
 236 Jacek Nowak                    Szczecin             107.52   8064   75
 237 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            107.20   8040   75
 238 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.82  21151  198
 239 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.81   4486   42
 240 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.78  11959  112
 241 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.71  14619  137
 242 Marta Majewska                 Wadowice             106.51  10012   94
 243 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 244 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             106.05  15801  149
 245 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 246 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 105.85   3493   33
 247 Liliana Dąbrowska              Warszawa             105.22   4735   45
 248 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17   7467   71
 249 Natalia Mówka                  Warszawa             104.87   7446   71
 250 Zofia Górka                    Łęczna               103.65   6530   63
 251 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            103.25  15900  154
 252 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            103.08   6288   61
 253 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.85   5451   53
 254 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 255 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               101.22  12956  128
 256 Marek Cecot                    Kołobrzeg            100.82  10082  100
 257 Karolina Sikora                Jaworzno             100.41  10744  107
 258 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.98  10798  108
 259 Jakub Kowalski                 Piaseczno             99.74   4189   42
 260 Marcin Stachowiak              Poznań                99.49   6666   67
 261 Grażyna Chłopek                Jaworzno              98.51   7684   78
 262 Lidia Żywna                    Gdynia                98.49   8175   83
 263 Wojciech Łysek                 Warszawa              98.21  19641  200
 264 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.54  16094  165
 265 Teresa Balewska                Reda                  96.41  18414  191
 266 Wojciech Wąs                   Warszawa              96.11   3556   37
 267 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.14  15318  161
 268 Marek Popczyk                  Tychy                 94.75   4548   48
 269 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 270 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.82   6192   66
 271 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.29  10169  109
 272 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.26  16601  178
 273 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              93.06  12563  135
 274 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 275 Bernadeta Zapała               Jaworzno              91.43   9052   99
 276 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 277 Ewa Tymińska                   Gdańsk                85.65   3940   46
 278 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 279 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.73   2796   33
 280 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           84.63   9140  108
 281 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 282 Dawid Węgrzyński               Zabrze                83.43   4422   53
 283 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             82.52   2723   33
 284 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             81.31   6586   81
 285 Waldemar Dębski                Ostróda               80.48   2656   33
 286 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 287 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.44   2446   32
 288 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.10   4431   59




Poczekalnia na dzień 10-08-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Ewa Madejczyk                  Katowice             113.86   3302   29
   2 Patryk Gadus                   Pszczew              145.00   4060   28
   3 Olga Żukowicz                  Ustronie Morskie      85.61   2397   28
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   6 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     110.63   2987   27
   7 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   89.19   2408   27
   8 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   9 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.69   2462   26
  10 Ewa Radzikowska                Pyskowice            137.04   3289   24
  11 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.38   3225   24
  12 Krystyna Augustyniak           Łódź                 131.92   3166   24
  13 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.54   3013   24
  14 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.58   2918   24
  15 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.58   2822   24
  16 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.12   2763   24
  17 Patrycja Skibska               Warszawa             113.71   2729   24
  18 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  19 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              103.21   2477   24
  20 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  21 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  22 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      65.33   1568   24
  23 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  25 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.91   2574   23
  26 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  27 Grażyna Smereka                Racibórz             103.91   2390   23
  28 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.30   2261   23
  29 Adam Kaczyński                 Świnoujście           96.00   2208   23
  30 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  31 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  32 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.70   2086   23
  33 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.35   2078   23
  34 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  35 Szymon Sztajnert               Wisła                 79.17   1821   23
  36 Michał Sztajnert               Wisła                 77.26   1777   23
  37 Mateusz Stańczyk               Tarnów               113.50   2497   22
  38 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         100.00   2200   22
  39 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  40 Barbara Obremska               Wrocław              141.29   2967   21
  41 Leszek Stecuła                 Bytom                132.29   2778   21
  42 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  43 Piotr Duda                     Tychy                 93.05   1861   20
  44 Mariusz Makuch                 Zator                138.63   2634   19
  45 Radosław Chomentowski          Krosno               125.42   2383   19
  46 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  48 Barbara Spodniewska            Tychy                 83.58   1588   19
  49 Tomasz Duda                    Tychy                106.00   1908   18
  50 Jacek Gasik                    Warszawa             105.11   1892   18
  51 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  52 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  53 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  54 Juliusz Czupryniak             Warszawa             146.80   2202   15
  55 Tomasz Górka                   Kraków               131.80   1977   15
  56 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             117.67   1765   15
  57 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  58 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  59 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  60 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  61 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  62 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  63 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             114.08   1483   13
  64 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  65 Beata Stelmach                 Warszawa             108.23   1407   13
  66 Piotr Kozak                    Racibórz              98.46   1280   13
  67 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  68 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  69 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  70 Michał Kolaj                   Ostróda              158.33   1900   12
  71 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.42   1745   12
  72 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  73 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               140.42   1685   12
  74 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  75 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  76 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.33   1564   12
  77 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  78 Jarosław Karp                  Jędrzejów            125.25   1503   12
  79 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  80 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            124.08   1489   12
  81 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  82 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  83 Piotr Maciejczak               Poznań               122.25   1467   12
  84 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  85 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  86 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  87 Maria Uryga                    Kraków               120.67   1448   12
  88 Marek Roszak                   Poznań               119.58   1435   12
  89 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  90 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.67   1424   12
  91 Przemysław Woiński             Łódź                 118.58   1423   12
  92 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  93 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    116.42   1397   12
  94 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
  95 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.25   1383   12
  96 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.92   1379   12
  97 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
  98 Andrzej Stańczyk               Tarnów               114.00   1368   12
  99 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 100 Halina Roszak                  Poznań               112.67   1352   12
 101 Igor Kabalewski                Podkowa Leśna        112.17   1346   12
 102 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 103 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 104 Łukasz Soliwoda                Wrocław              106.58   1279   12
 105 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 106 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.42   1277   12
 107 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 108 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 109 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 110 Irena Kosieradzka              Warszawa              99.75   1197   12
 111 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 112 Jan Lisiewski                  Piasutno              97.17   1166   12
 113 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             97.08   1165   12
 114 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 115 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            94.75   1137   12
 116 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 117 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 118 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 119 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 120 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 121 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 122 Tomasz Rekus                   Gliwice               83.25    999   12
 123 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  82.42    989   12
 124 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 125 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 126 Joanna Ryduchowska-Wrzałek     Reda                  70.58    847   12
 127 Wiktor Górnicki                Warszawa              68.08    817   12
 128 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 129 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 130 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.73   1383   11
 131 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 133 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 134 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 135 Maciej Pietrasik               Nowogard             101.82   1120   11
 136 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 137 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 138 Marek Wodnicki                 Łódź                  95.18   1047   11
 139 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 140 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 141 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 142 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 143 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 144 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 145 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 146 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 147 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 148 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 149 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 150 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 151 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 152 Joanna Regdos                  Kraków                77.18    849   11
 153 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 154 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 155 Stanisław Świgost              Gdańsk                74.09    815   11
 156 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 157 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 158 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 159 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 160 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 161 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 162 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 163 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 164 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 165 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 166 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 167 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             56.00    616   11
 168 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 169 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 170 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 171 Emilia Stachowiak              Poznań                62.20    622   10
 172 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.56   1103    9
 173 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 174 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 175 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec         102.75    822    8
 176 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 177 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 178 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 179 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 180 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 181 Tomasz Łapka                   Opole                147.71   1034    7
 182 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.14    813    7
 184 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 185 Paweł Morga                    Warszawa             115.14    806    7
 186 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 187 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 188 Hanna Siemionow                Białystok            107.86    755    7
 189 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 190 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 191 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.71    719    7
 192 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 193 Barbara  Sadurska              Warszawa             101.43    710    7
 194 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 195 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 196 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 197 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 198 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 199 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 200 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 201 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 202 Bożena Mileńko                 Warszawa              90.57    634    7
 203 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 204 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 205 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 206 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 207 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 208 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 209 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 210 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 211 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 212 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              75.14    526    7
 213 Sławomir Kamecki               Konstancin            74.14    519    7
 214 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 215 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 216 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 217 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 218 Aleksandra Nowicka             Puszczykowo           64.57    452    7
 219 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 220 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 221 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 222 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 223 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 224 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 225 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 226 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 227 Maciej  Ciuba                  Warszawa              84.17    505    6
 228 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 229 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 230 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 231 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 232 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 233 Łukasz Trendak                 Warszawa              70.67    424    6
 234 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 235 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 236 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 237 Julia Sylwestrzuk              Gródek                61.33    368    6
 238 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 239 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 240 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 241 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 242 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 243 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 244 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 246 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 247 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 248 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 249 Mateusz Pietrosiński           Michałowice           75.00    225    3
 250 Dorota Nurzyńska               Piaseczno             63.00    189    3
 251 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 252 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 253 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 254 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 255 Joanna Neyman                  Puszczykowo           79.50    159    2
 256 Konrad Pajorski                Puszczykowo           72.00    144    2
 257 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 258 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 259 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 260 Jarosław Pietrzak              Warszawa              54.00    108    2
 261 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 262 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 263 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 264 Krzysztof Lipczyński           Puszczykowo           78.00     78    1
 265 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 266 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 267 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie