Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2019
Warszawa10
sierpnia
Warszawa 10-11 sierpnia II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieMistrzostwa Regionów 2019
Racibórz17
sierpnia
Racibórz 17-18 sierpnia X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaMistrzostwa Regionów 2019
Słoneczne scrabble'owanie10 - 11 sierpnia 2019 — II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieWarszawa, 10 - 11 sierpnia 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Słoneczne scrabble'owanieAgnieszka Wesołowska, żona organizatora, jak sama mówi posiada magiczne moce – potrafi odgonić deszcz. I trzeba przyznać, że coś w tym jest. Sam, widząc pochmurne niebo jadąc w sobotę na miejsce turnieju byłem sceptycznie nastawiony. Okazało się, że nie spadła żadna kropla, a turniej przebiegł bez najmniejszych zakłóceń. 58 scrabblistów spróbowało swoich sił grając pod „szachowym grzybkiem” lub na licznych parkowych szachowych stolikach. Graliśmy w bardzo reprezentatywnym miejscu w centrum parku, co spotkało się z niemałym zainteresowaniem przechodniów. Jeden z nich zdecydował się dopisać do turnieju na ostatnią rundę – brawa za odwagę :)

Jeśli chodzi o sam przebieg rozgrywek to zdążyła się już utworzyć mała niechlubna tradycja — drugi raz z rzędu lider turnieju po pierwszym dniu wypisał się. I po raz kolejny był to zawodnik, który nie zanotował żadnej porażki. Tym razem był to Tomasz Nasiłowski. Mam nadzieję, że vis major, która spowodowała jego absencję to nic poważnego :) i życzę sukcesów na kolejnych turniejach. Nieobecność lidera znakomicie wykorzystał Przemysław Rybicki, który w świetnym stylu, wygrywając wszystkie 6 rund ostatniego dnia i 11 w sumie, tryumfował po raz pierwszy w swojej karierze ! Gratulacje, życzę kolejnych tryumfów :) Podium uzupełnili – Grzegorz KurowskiSzymon Płachta – obaj po 9 zwycięstw. Turniej przebiegał w spokojnej, słonecznej i sielskiej atmosferze i na pewno wszystkim zapadnie miło w pamięci.

Wieczorem po turnieju odbyły się I Mistrzostwa Świata Scrabblistów ;) w Mölkky – fińską grę terenową, które po zmierzchu zostały dokończone kolejnego dnia. Zwyciężył Kacper Zegadło, a kolejne miejsca zajęli Rafał BłaszkiewiczTomasz Praga. Po zmierzchu scrabbliści zebrali się przy grillu i napojach niedozwolonych podczas turnieju :)

W tym miejscu bardzo dziękuję Rafałowi Wesołowskiemu, a także jego rodzinie, w tym małym pomocnicom :)) za sprawną organizację i sprawienie, że nikomu nic nie zabrakło :) Mam nadzieję, że będzie kontynuacja a w przyszłym roku, lub wcześniej, nasze scrabble'owe grono zasilą niektórzy spośród spacerowiczów :) Dziękuję również Parkowi Kultury w Powsinie za udostępnienie miejsca rozgrywek oraz sponsorowanie zawodów.
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1), Dubov (rundy 2-11), szwajcar (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPark Kultury w Powsinie
Maślaków 1, 02-973 Warszawa
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych rozgrywki zostaną przeniesione do zadaszonego miejsca )
Obrońca tytułuŁukasz Tuszyński
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 10 sierpnia (6 rund)
11:00-11:50 — zapisy uczestników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier
19:00-20:30 — Mistrzostwa Polski scrabblistów w Molkky
21:00-?? — grill

Niedziela, 11 sierpnia (6 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:15 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweudział w turnieju jest darmowy
Dojazdsamochodem:
dojazd ulicami: Przyczółkowa, Przekorna, Opieńki — mapa
Przy ulicy Opieńki znajduje się darmowy parking (w przypadku braku wolnych miejsc odradzam parkowanie wzdłuż ulic Opieńki i Gąsek — przy skrzyżowaniu Przyczółkowej / Przekornej w odległości ok. 1 km od Parku znajduje się duży parking przy Biedronce)

komunikacją miejską:
autobusem 400 lub 519 do przystanku Powsin — Park Kultury — rozkład i wyszukiwarka połączeń
metrem do stacji Kabaty i dalej pieszo (ok. 25 min) lub rowerem Veturilo (ok. 10 min)
Wyżywieniew czasie turnieju ciastka, kawa, herbata, woda

obiad:
bar "Pod sosnami" — 100 m od miejsca gry — na terenie Parku
restauracja Powsin — 400 m od miejsca gry — na terenie Parku
Cuda Wianki — 900 m od miejsca gry
restauracja w CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry
możliwość zamówienie pizzy / chińczyka z dowozem
Noclegina terenie parku domki z łazienką, czajnikiem, lodówką i TV — brak wolnych miejsc w domkach
Dostępne są dwa domki po cenach "komercyjnych" — domek trzyosobowy (160 zł) i domek czteroosobowy (205 zł) — rezerwacja możliwa do czwartku do godziny 15 — w celu rezerwacji proszę o kontakt 604 684 084 lub rwesolowski@gmail.com

CKA Mrówka — 1100 m od miejsca gry — rezerwacja we własnym zakresie
Noclegi w Warszawie
Nagrodypuchary i nagrody finansowe za miejsca 1-3
nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników
nagrody specjalne w dodatkowych konkursach
Dodatkowe atrakcjew sobotę wieczorem Mistrzostwa Polski scrabblistów w Molkky
w sobotę wieczorem impreza integracyjna przy grillu
atrakcje Parku Kultury w Powsinie — basen, park linowy, tenis stołowy, piłkarzyki, wypożyczalnia sprzętu sportowego i inne
możliwość spaceru do Ogrodu botanicznego PAN w Powsinie (ok. 600 m od miejsca gry)
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-12 11:30:16
2 Michał Sak Lublin Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-12 12:04:27
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-12 12:13:16
4 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnik2019-07-12 12:56:53
5 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-12 14:30:06
6 Franek Łysek Warszawa MłodzieżMolkky,
grill
2019-07-12 14:34:43
7 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSMolkky2019-07-12 16:49:35
8 Dorota Ostrowska Białystok Zwykły uczestnik,
grill
2019-07-12 18:31:44
9 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-07-12 21:06:51
10 Wojtek Wojtysiak Legionowo Zwykły uczestnik2019-07-13 01:45:56
11 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-14 22:19:24
12 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS,
grill
2019-07-15 08:30:03
13 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-07-15 09:50:01
14 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-15 13:38:33
15 Mariusz Sylwestrzuk Kobyłka Członek PFS2019-07-15 22:08:52
16 Szymon Płachta Warszawa Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-16 08:53:09
17 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSMolkky2019-07-16 11:47:45
18 Tomek Praga Białystok Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-16 14:53:52
19 Wojciech Sołdan Gdynia Zwykły uczestnik2019-07-17 21:49:39
20 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2019-07-19 14:19:16
21 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-19 14:59:52
22 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS,
grill
2019-07-20 00:14:00
23 Konrad Mikusek Milanówek MłodzieżMolkky,
grill
2019-07-20 18:48:49
24 Marianna Kozłowska Białystok Zwykły uczestnik,
grill
2019-07-21 18:52:20
25 Grzegorz Pukniel Łódź Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-22 03:22:08
26 Krystyna Perekitko Ciechanowiec Zwykły uczestnik2019-07-22 12:22:10
27 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Zwykły uczestnikMolkky2019-07-23 20:34:34
28 Izabela Chmielewska Zabrze Zwykły uczestnik,
grill
2019-07-24 03:12:29
29 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-07-24 23:18:07
30 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-07-25 11:36:42
31 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-07-25 21:57:44
32 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFSMolkky,
grill
2019-07-27 20:48:18
33 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFS2019-07-30 10:04:54
34 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikMolkky2019-07-30 15:07:11
35 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS,
grill
2019-08-01 12:19:21
36 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnik2019-08-01 12:41:34
37 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik,
grill
2019-08-01 20:47:50
38 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnik,
grill
2019-08-02 22:55:39
39 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSMolkky,
grill
2019-08-03 09:20:29
40 Maciej Kuczyński Gdynia Zwykły uczestnik2019-08-05 11:56:52
41 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFSMolkky,
grill
2019-08-06 08:17:49
42 Marek Reda Dębówka Członek PFS2019-08-06 10:11:06
43 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-08-06 14:27:19
44 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS,
grill
2019-08-06 18:08:29
45 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-08-06 20:59:38
46 Anna Zienkiewicz Warszawa Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-07 10:52:27
47 Dariusz Książek Warszawa Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-07 10:57:11
48 Oliwia Książek Warszawa MłodzieżMolkky2019-08-07 10:57:53
49 Karol Książek Warszawa MłodzieżMolkky2019-08-07 10:58:19
50 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2019-08-08 18:03:25
51 Marcin Mroziuk Warszawa Zwykły uczestnik2019-08-09 09:49:48
52 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-09 12:05:19
53 Karol Chowański Warsawa Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-09 16:51:44
54 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2019-08-09 19:29:21
55 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-09 19:30:59
56 Olga Swarcewicz Lubraniec Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-09 20:37:10
57 Zbigniew Wiśniewski Sokołów Małopolski Zwykły uczestnikMolkky,
grill
2019-08-10 02:41:18
58 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-08-10 09:04:51
OrganizatorzyPark Kultury w Powsinie
Rafał Wesołowski — 604 684 084 — rwesolowski@gmail.com
SponsorzyPark Kultury w Powsinie


Wyniki turnieju II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Przemysław      Rybicki              Otwock                 141.93     11.0     4845     2152      983
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.20      9.0     4931     1934      516
  3 Szymon          Płachta              Warszawa               145.73      9.0     4650     1923      132
  4 Michał          Makowski             Warszawa               142.65      8.0     4953     1815      546
  5 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.21      8.0     4896     1802      497
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.31      8.0     4816     1797      436
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.00      8.0     4810     1779      628
  8 Mariusz         Sylwestrzuk          Kobyłka                134.48      8.0     4752     1809      307
  9 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              134.61      8.0     4490     1751      150
 10 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        134.36      7.0     4955     1691      704
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.87      7.0     4906     1701      419
 12 Marek           Reda                 Dębówka                163.87      7.0     4827     1694      625
 13 Konrad          Mikusek              Milanówek              125.64      7.0     4707     1672      450
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               136.01      7.0     4629     1708      254
 15 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   135.12      7.0     4613     1652      108
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               137.51      7.0     4565     1744      141
 17 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              116.96      7.0     4524     1600      168
 18 Bartosz         Bartczak             Poznań                 112.81      7.0     4496     1580       19
 19 Franciszek      Łysek                Warszawa               124.47      7.0     4472     1660      -61
 20 Czesław         Grajewski            Białystok              123.07      7.0     4387     1583       47
 21 Tomasz A.       Praga                Białystok              121.98      7.0     4344     1675      118
 22 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 131.95      6.0     4722     1553      234
 23 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.10      6.0     4609     1546      232
 24 Zbigniew        Rybak                Warszawa               123.09      6.0     4600     1489       13
 25 Marek           Rogalski             Warszawa               128.88      6.0     4516     1473      -76
 26 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       129.65      6.0     4494     1506      172
 27 Marcin          Mroziuk              Warszawa               129.83      6.0     4453     1575      166
 28 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.94      6.0     4398     1531     -573
 29 Dariusz         Buławko              Warszawa               111.83      6.0     4325     1541     -262
 30 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.82      6.0     4308     1492     -291
 31 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.06      6.0     4258     1589     -258
 32 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            113.43      6.0     4169     1474     -294
 33 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                138.70      6.0     2639     1096      586
 34 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.35      5.0     4799     1343      603
 35 Michał          Sak                  Lublin                 123.09      5.0     4604     1391      251
 36 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.10      5.0     4565     1446      396
 37 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.82      5.0     4507     1389     -116
 38 Marcin          Rogala               Warszawa               141.15      5.0     4428     1368      -43
 39 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.93      5.0     4336     1412     -277
 40 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 108.93      5.0     4190     1388      -83
 41 Dorota          Ostrowska            Białystok              116.58      5.0     4132     1338     -107
 42 Olga            Swarcewicz           Warszawa               117.81      5.0     4008     1363     -371
 43 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.96      4.5     4612     1221      234
 44 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      4.5     3876     1161     -256
 45 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      4.5     3724     1186     -482
 46 Dorota          Rudzińska            Warszawa               124.65      4.0     4306     1287     -284
 47 Zdzisław        Szota                Warszawa               124.15      4.0     3580     1160     -207
 48 Józef           Burzyński            Ełk                    113.72      3.5     4149     1070       72
 49 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 126.80      3.5     3984     1066     -484
 50 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      3.5     3871     1051      -54
 51 Marta           Bajorek              Warszawa               136.31      3.0     2375      789      -50
 52 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.60      3.0     1999      763      -80
 53 Jakub           Kowalski             Piaseczno              100.00      2.5     3550      951    -1002
 54 Michał          Dąbrowski            Warszawa               109.80      2.0     1959      594     -178
 55 Samir           Chakrar              Poznań                 115.21      2.0     1840      573     -212
 56 Zbigniew        Wiśniewski           Sokołów Małopolski     107.97      0.5     3623      721     -542
 57 Karol           Chowański            Warszawa               100.00      0.5     1768      408     -731
 58 Michał          Barcz                Warszawa               100.00      0.0      184       67     -133
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



	Marek Reda 163.87 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             128.06 -  313: 358   78
    2    16 Wojciech       Sołdan                131.95 +  472: 293  182
    3    16 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  391: 348  181
    4     5 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  346: 412  103
    5    11 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  379: 489   97
    6    19 Czesław        Grajewski             123.07 +  459: 292  173
    7    12 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  368: 338  180
    8    11 Marianna       Kozłowska             114.93 +  484: 319  165
    9     7 Adrian         Ziemniewicz           134.61 +  498: 273  185
   10     5 Szymon         Płachta               145.73 -  337: 346   96
   11     5 Franciszek     Łysek                 124.47 -  391: 392   74
   12     8 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  389: 342  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Grzegorz Kurowski 153.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  442: 233  177
    2     9 Marek          Rogalski              128.88 +  382: 370  179
    3     6 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  444: 281  167
    4     1 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  332: 420   89
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 +  384: 371  186
    6     5 Marcin         Mroziuk               129.83 +  473: 383  180
    7     2 Bartłomiej     Pawlak                134.36 +  457: 380  184
    8     1 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 +  479: 400  188
    9     1 Przemysław     Rybicki               141.93 -  339: 390   92
   10     2 Mariusz        Skrobosz              152.87 +  441: 390  203
   11     2 Michał         Makowski              142.65 +  370: 364  193
   12     2 Szymon         Płachta               145.73 -  388: 433   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Mariusz Skrobosz 152.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Konrad         Mikusek               125.64 +  425: 358  176
    2    13 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  377: 551   80
    3    13 Jakub          Kowalski              100.00 +  544: 185  150
    4     5 Marek          Reda                  163.87 +  412: 346  214
    5     3 Rafał          Wesołowski            132.10 +  385: 357  182
    6     2 Tomasz A.      Praga                 121.98 +  365: 360  172
    7     1 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  381: 427   88
    8     3 Dariusz        Buławko               111.83 +  509: 369  162
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 +  474: 327  186
   10     2 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  390: 441  103
   11     1 Przemysław     Rybicki               141.93 -  330: 432   92
   12     3 Michał         Makowski              142.65 -  314: 334   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Kacper Zegadło 150.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             124.65 +  478: 298  175
    2     3 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  384: 308  180
    3     3 Marianna       Kozłowska             114.93 +  442: 370  165
    4     2 Maciej         Czupryniak            148.21 -  349: 484   98
    5     5 Zdzisław       Szota                 124.15 +  444: 412  174
    6     3 Przemysław     Rybicki               141.93 -  296: 347   92
    7     5 Tomasz         Zwoliński             147.00 +  368: 363  197
    8     4 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  378: 390   84
    9     8 Wojciech       Sołdan                131.95 +  410: 297  182
   10     6 Joanna         Ostrowska             128.06 +  492: 321  178
   11     4 Szymon         Płachta               145.73 -  393: 477   96
   12     5 Konrad         Mikusek               125.64 +  382: 313  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Maciej Czupryniak 148.21 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Franciszek     Łysek                 124.47 +  452: 287  174
    2     7 Marcin         Mroziuk               129.83 +  403: 353  180
    3     1 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  387: 355  180
    4     2 Kacper         Zegadło               150.31 +  484: 349  200
    5     1 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  347: 452   89
    6     4 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  376: 423   88
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  365: 391   86
    8     9 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 +  407: 305  167
    9     6 Grzegorz       Pukniel               135.12 +  540: 321  185
   10     3 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  265: 398   97
   11     7 Tomasz A.      Praga                 121.98 +  429: 397  172
   12     4 Bartłomiej     Pawlak                134.36 +  441: 368  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Tomasz Zwoliński 147.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 124.15 +  434: 279  174
    2    10 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  415: 443   80
    3    11 Franciszek     Łysek                 124.47 -  344: 376   74
    4    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  415: 275  150
    5    11 Marek          Reda                  163.87 +  489: 379  214
    6     8 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 +  432: 368  167
    7     5 Kacper         Zegadło               150.31 -  363: 368  100
    8     7 Agnieszka      Matus                 119.94 +  468: 342  170
    9     5 Konrad         Mikusek               125.64 +  420: 354  176
   10     3 Maciej         Czupryniak            148.21 +  398: 265  198
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 +  353: 342  184
   12     1 Przemysław     Rybicki               141.93 -  279: 391   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Szymon Płachta 145.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Sak                   123.09 +  470: 355  173
    2     5 Rafał          Wesołowski            132.10 -  327: 431   82
    3    14 Marcin         Mroziuk               129.83 -  334: 425   80
    4    20 Marcin         Rogala                141.15 +  362: 338  191
    5    17 Dorota         Rudzińska             124.65 +  395: 365  175
    6     9 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  415: 351  180
    7     7 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  377: 373  167
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  287: 500   86
    9    10 Tomasz A.      Praga                 121.98 +  427: 262  172
   10     5 Marek          Reda                  163.87 +  346: 337  214
   11     4 Kacper         Zegadło               150.31 +  477: 393  200
   12     2 Grzegorz       Kurowski              153.20 +  433: 388  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 12 160.25




	Michał Makowski 142.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  379: 459   73
    2    15 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  389: 418   84
    3    22 Katarzyna      Polak                 136.35 +  381: 349  186
    4    18 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  472: 295  163
    5    10 Wojciech       Sołdan                131.95 +  484: 355  182
    6     7 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  430: 378  181
    7     4 Konrad         Mikusek               125.64 +  509: 417  176
    8     2 Przemysław     Rybicki               141.93 -  317: 420   92
    9     4 Bartłomiej     Pawlak                134.36 +  411: 358  184
   10     4 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 +  483: 274  188
   11     2 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  364: 370  103
   12     3 Mariusz        Skrobosz              152.87 +  334: 314  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Przemysław Rybicki 141.93 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Czesław        Grajewski             123.07 +  433: 321  173
    2     2 Bartłomiej     Pawlak                134.36 +  402: 363  184
    3     7 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  305: 341   88
    4    11 Bartosz        Bartczak              112.81 +  473: 347  163
    5     4 Marta          Bajorek               136.31 +  441: 296  186
    6     3 Kacper         Zegadło               150.31 +  347: 296  200
    7     3 Joanna         Ostrowska             128.06 +  423: 290  178
    8     2 Michał         Makowski              142.65 +  420: 317  193
    9     1 Grzegorz       Kurowski              153.20 +  390: 339  203
   10     1 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 +  388: 343  184
   11     1 Mariusz        Skrobosz              152.87 +  432: 330  203
   12     1 Tomasz         Zwoliński             147.00 +  391: 279  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2152  / 12 179.33




	Marcin Rogala 141.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  291: 437   72
    2    18 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  311: 505   85
    3    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  419: 312  150
    4    20 Szymon         Płachta               145.73 -  338: 362   96
    5    22 Michał         Sak                   123.09 +  410: 378  173
    6    22 Olga           Swarcewicz            117.81 +  415: 272  168
    7    11 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  293: 472   85
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            111.60 -  335: 339   62
    9    24 Krystyna       Perekitko             100.00 +  463: 234  150
   10    21 Dorota         Ostrowska             116.58 +  440: 374  167
   11    12 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  375: 441   80
   12    16 Marcin         Mroziuk               129.83 -  338: 345   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Tomasz Nasiłowski 138.70 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 119.94 +  470: 344  170
    2     4 Grzegorz       Pukniel               135.12 +  444: 296  185
    3     2 Dariusz        Buławko               111.83 +  415: 298  162
    4     1 Grzegorz       Kurowski              153.20 +  420: 332  203
    5     1 Maciej         Czupryniak            148.21 +  452: 347  198
    6     1 Joanna         Ostrowska             128.06 +  438: 436  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  /  6 182.67




	Małgorzata Deszczyńska 137.51 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Olga           Swarcewicz            117.81 +  444: 323  168
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 +  370: 298  186
    3     7 Przemysław     Rybicki               141.93 +  341: 305  192
    4     4 Bartłomiej     Pawlak                134.36 +  335: 322  184
    5     2 Joanna         Ostrowska             128.06 -  350: 353   78
    6     4 Maciej         Czupryniak            148.21 +  423: 376  198
    7     1 Mariusz        Skrobosz              152.87 +  427: 381  203
    8     1 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  400: 479  103
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  406: 424   84
   10     4 Michał         Makowski              142.65 -  274: 483   93
   11     9 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  330: 399   85
   12    11 Agnieszka      Matus                 119.94 +  465: 281  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Katarzyna Polak 136.35 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  348: 368   67
    2    20 Marta          Bajorek               136.31 -  394: 454   86
    3    22 Michał         Makowski              142.65 -  349: 381   93
    4    15 Józef          Burzyński             113.72 +  413: 291  164
    5    21 Olga           Swarcewicz            117.81 -  401: 429   68
    6    23 Jakub          Kowalski              100.00 +  452: 307  150
    7    19 Marek          Rogalski              128.88 +  465: 320  179
    8    15 Rafał          Wesołowski            132.10 -  347: 421   82
    9    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  512: 220  150
   10    14 Wojciech       Sołdan                131.95 -  319: 366   82
   11    18 Krystyna       Perekitko             100.00 +  482: 250  150
   12    14 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  317: 389   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marta Bajorek 136.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  352: 426   67
    2    20 Katarzyna      Polak                 136.35 +  454: 394  186
    3    12 Dorota         Rudzińska             124.65 +  493: 344  175
    4     6 Grzegorz       Pukniel               135.12 +  410: 407  185
    5     4 Przemysław     Rybicki               141.93 -  296: 441   92
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  370: 413   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Andrzej Kwiatkowski 136.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Ostrowska             116.58 +  423: 249  167
    2     8 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  298: 370   88
    3    18 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  384: 334  180
    4    14 Izabela        Chmielewska           108.93 +  427: 385  159
    5     6 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  371: 384  103
    6    12 Bartosz        Bartczak              112.81 +  409: 374  163
    7     6 Maciej         Czupryniak            148.21 +  391: 365  198
    8     5 Szymon         Płachta               145.73 +  500: 287  196
    9     2 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  327: 474  103
   10     7 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  324: 328   84
   11    10 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  364: 434   85
   12     9 Wojciech       Sołdan                131.95 +  411: 391  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Grzegorz Pukniel 135.12 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Samir          Chakrar               115.21 +  403: 259  165
    2     4 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  296: 444   89
    3    19 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 +  465: 445  167
    4     6 Marta          Bajorek               136.31 -  407: 410   86
    5    15 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  368: 380   85
    6    18 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  436: 295  163
    7    11 Marcin         Rogala                141.15 +  472: 293  191
    8     8 Franciszek     Łysek                 124.47 +  411: 295  174
    9     6 Maciej         Czupryniak            148.21 -  321: 540   98
   10     9 Jerzy          Krzyżewski            111.60 +  380: 292  162
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 +  399: 330  188
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  255: 522   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Adrian Ziemniewicz 134.61 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marianna       Kozłowska             114.93 -  355: 408   65
    2    18 Marcin         Rogala                141.15 +  505: 311  191
    3     9 Konrad         Mikusek               125.64 -  331: 349   76
    4    17 Czesław        Grajewski             123.07 +  357: 337  173
    5    15 Grzegorz       Pukniel               135.12 +  380: 368  185
    6    11 Dariusz        Buławko               111.83 -  294: 373   62
    7    13 Rafał          Wesołowski            132.10 +  370: 352  182
    8    13 Marcin         Mroziuk               129.83 +  376: 369  180
    9     7 Marek          Reda                  163.87 -  273: 498  114
   10    10 Bartosz        Bartczak              112.81 +  434: 301  163
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 +  434: 364  186
   12     7 Franciszek     Łysek                 124.47 +  381: 310  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Mariusz Sylwestrzuk 134.48 Kobyłka            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Józef          Burzyński             113.72 -  260: 528   64
    2    15 Michał         Makowski              142.65 +  418: 389  193
    3    20 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  431: 298  177
    4    13 Zdzisław       Szota                 124.15 -  337: 365   74
    5    14 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  428: 387  173
    6    10 Marta          Bajorek               136.31 +  413: 370  186
    7     8 Marcin         Mroziuk               129.83 +  444: 328  180
    8     4 Kacper         Zegadło               150.31 +  390: 378  200
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 +  424: 406  188
   10     1 Przemysław     Rybicki               141.93 -  343: 388   92
   11     3 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  342: 353   97
   12     6 Grzegorz       Pukniel               135.12 +  522: 255  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Bartłomiej Pawlak 134.36 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  495: 314  163
    2     2 Przemysław     Rybicki               141.93 -  363: 402   92
    3    10 Marek          Rogalski              128.88 +  552: 265  179
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  322: 335   88
    5     9 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  488: 261  167
    6     6 Rafał          Wesołowski            132.10 +  391: 360  182
    7     2 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  380: 457  103
    8     6 Joanna         Ostrowska             128.06 +  369: 350  178
    9     4 Michał         Makowski              142.65 -  358: 411   93
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 +  328: 324  186
   11     6 Dariusz        Buławko               111.83 +  541: 331  162
   12     4 Maciej         Czupryniak            148.21 -  368: 441   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Rafał Wesołowski 132.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartosz        Bartczak              112.81 +  412: 327  163
    2     5 Szymon         Płachta               145.73 +  431: 327  196
    3     4 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  324: 334   72
    4     9 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  441: 306  173
    5     3 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  357: 385  103
    6     6 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  360: 391   84
    7    13 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  352: 370   85
    8    15 Katarzyna      Polak                 136.35 +  421: 347  186
    9    11 Jerzy          Krzyżewski            111.60 -  263: 411   62
   10    17 Marek          Rogalski              128.88 -  339: 410   79
   11    21 Olga           Swarcewicz            117.81 -  293: 309   68
   12    21 Dorota         Rudzińska             124.65 +  572: 252  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Wojciech Sołdan 131.95 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Buławko               111.83 -  370: 371   62
    2    16 Marek          Reda                  163.87 -  293: 472  114
    3    24 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  435: 230  158
    4    21 Agnieszka      Matus                 119.94 +  634: 382  170
    5    10 Michał         Makowski              142.65 -  355: 484   93
    6    15 Franciszek     Łysek                 124.47 -  392: 406   74
    7    18 Michał         Sak                   123.09 +  412: 350  173
    8    14 Dorota         Rudzińska             124.65 +  427: 345  175
    9     8 Kacper         Zegadło               150.31 -  297: 410  100
   10    14 Katarzyna      Polak                 136.35 +  366: 319  186
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            111.60 +  350: 308  162
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  391: 411   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Szymon Dąbrowski 130.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Izabela        Chmielewska           108.93 -  229: 429   59
    2    28 PAUZA
    3    16 Marek          Reda                  163.87 -  348: 391  114
    4    24 Samir          Chakrar               115.21 +  532: 424  165
    5    19 Dorota         Ostrowska             116.58 +  395: 366  167
    6     7 Michał         Makowski              142.65 -  378: 430   93
    7    17 Agnieszka      Matus                 119.94 -  354: 403   70
    8    19 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  361: 449   73
    9    22 Marek          Rogalski              128.88 -  381: 452   79
   10    25 Sławomir       Rosochacz             126.80 -  401: 457   77
   11    24 Michał         Dąbrowski             109.80 +  429: 306  160
   12    23 Józef          Burzyński             113.72 +  504: 271  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 11 111.00




	Rafał Błaszkiewicz 130.10 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  399: 307  158
    2    10 Tomasz         Zwoliński             147.00 +  443: 415  197
    3     5 Joanna         Ostrowska             128.06 -  433: 437   78
    4     8 Marcin         Mroziuk               129.83 -  309: 395   80
    5    13 Izabela        Chmielewska           108.93 +  442: 321  159
    6     9 Szymon         Płachta               145.73 -  351: 415   96
    7    10 Franciszek     Łysek                 124.47 -  298: 390   74
    8    16 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  409: 296  163
    9    12 Bartosz        Bartczak              112.81 -  331: 352   63
   10    15 Michał         Sak                   123.09 +  411: 285  173
   11    12 Marcin         Rogala                141.15 +  441: 375  191
   12     8 Marek          Reda                  163.87 -  342: 389  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Marcin Mroziuk 129.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  356: 270  150
    2     7 Maciej         Czupryniak            148.21 -  353: 403   98
    3    14 Szymon         Płachta               145.73 +  425: 334  196
    4     8 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  395: 309  180
    5     8 Marianna       Kozłowska             114.93 +  354: 274  165
    6     5 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  383: 473  103
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  328: 444   84
    8    13 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  369: 376   85
    9    14 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  402: 405   73
   10    16 Czesław        Grajewski             123.07 -  359: 370   73
   11    20 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  384: 291  177
   12    16 Marcin         Rogala                141.15 +  345: 338  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Paweł Maciejczuk 129.82 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  360: 328  150
    2     3 Kacper         Zegadło               150.31 -  308: 384  100
    3    18 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  334: 384   86
    4    25 Dorota         Ostrowska             116.58 -  328: 393   67
    5    24 Marek          Rogalski              128.88 +  426: 345  179
    6    20 Dorota         Rudzińska             124.65 +  381: 359  175
    7    16 Zdzisław       Szota                 124.15 -  378: 419   74
    8    20 Czesław        Grajewski             123.07 +  468: 301  173
    9    15 Franciszek     Łysek                 124.47 -  362: 456   74
   10    19 Agnieszka      Matus                 119.94 -  371: 505   70
   11    19 Michał         Sak                   123.09 -  363: 408   73
   12    20 Olga           Swarcewicz            117.81 +  428: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Maciej Skrzypczak 129.65 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karol          Chowański             100.00 +  389: 298  150
    2    13 Mariusz        Skrobosz              152.87 +  551: 377  203
    3     1 Maciej         Czupryniak            148.21 -  355: 387   98
    4     7 Konrad         Mikusek               125.64 -  306: 370   76
    5    12 Dariusz        Buławko               111.83 -  346: 396   62
    6    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  387: 333  150
    7    12 Marek          Reda                  163.87 -  338: 368  114
    8    17 Izabela        Chmielewska           108.93 -  288: 316   59
    9    21 Dorota         Ostrowska             116.58 +  378: 327  167
   10    20 Dorota         Rudzińska             124.65 +  405: 306  175
   11    15 Marek          Rogalski              128.88 -  377: 471   79
   12    15 Michał         Sak                   123.09 +  374: 373  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Marek Rogalski 128.88 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krystyna       Perekitko             100.00 +  385: 312  150
    2     9 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  370: 382  103
    3    10 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  265: 552   84
    4    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  364: 387   50
    5    24 Paweł          Maciejczuk            129.82 -  345: 426   80
    6    25 Karol          Chowański             100.00 +  382: 311  150
    7    19 Katarzyna      Polak                 136.35 -  320: 465   86
    8    23 Michał         Dąbrowski             109.80 +  429: 323  160
    9    22 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  452: 381  181
   10    17 Rafał          Wesołowski            132.10 +  410: 339  182
   11    15 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  471: 377  180
   12    10 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  323: 337   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Joanna Ostrowska 128.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Reda                  163.87 +  358: 313  214
    2    11 Izabela        Chmielewska           108.93 +  420: 301  159
    3     5 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  437: 433  180
    4     3 Tomasz A.      Praga                 121.98 +  350: 300  172
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 +  353: 350  188
    6     1 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  436: 438   89
    7     3 Przemysław     Rybicki               141.93 -  290: 423   92
    8     6 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  350: 369   84
    9     9 Dariusz        Buławko               111.83 +  323: 313  162
   10     6 Kacper         Zegadło               150.31 -  321: 492  100
   11     8 Konrad         Mikusek               125.64 -  327: 387   76
   12    13 Czesław        Grajewski             123.07 -  293: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Sławomir Rosochacz 126.80 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  233: 442  103
    2    25 Krystyna       Perekitko             100.00 +  353: 323  150
    3    20 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  298: 431   84
    4    19 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  278: 423   67
    5    23 Agnieszka      Matus                 119.94 -  308: 427   70
    6    27 Wojciech       Łysek                 100.00 -  306: 433   50
    7    27 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  492: 317  158
    8    22 Michał         Sak                   123.09 -  304: 492   73
    9    27 PAUZA
   10    25 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  457: 401  181
   11    20 Marcin         Mroziuk               129.83 -  291: 384   80
   12    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  364: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 11  96.91




	Konrad Mikusek 125.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  358: 425  103
    2    17 Karol          Chowański             100.00 +  510: 256  150
    3     9 Adrian         Ziemniewicz           134.61 +  349: 331  185
    4     7 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  370: 306  180
    5     7 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  308: 381   72
    6    13 Zdzisław       Szota                 124.15 +  450: 387  174
    7     4 Michał         Makowski              142.65 -  417: 509   93
    8    10 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  463: 256  167
    9     5 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  354: 420   97
   10     8 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  428: 277  173
   11     8 Joanna         Ostrowska             128.06 +  387: 327  178
   12     5 Kacper         Zegadło               150.31 -  313: 382  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Dorota Rudzińska 124.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kacper         Zegadło               150.31 -  298: 478  100
    2    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  413: 198  150
    3    12 Marta          Bajorek               136.31 -  344: 493   86
    4    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  449: 254  150
    5    17 Szymon         Płachta               145.73 -  365: 395   96
    6    20 Paweł          Maciejczuk            129.82 -  359: 381   80
    7    21 Krystyna       Perekitko             100.00 +  415: 279  150
    8    14 Wojciech       Sołdan                131.95 -  345: 427   82
    9    20 Olga           Swarcewicz            117.81 +  351: 287  168
   10    20 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  306: 405   80
   11    22 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  409: 421   63
   12    21 Rafał          Wesołowski            132.10 -  252: 572   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Franciszek Łysek 124.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            148.21 -  287: 452   98
    2    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  451: 292  150
    3    11 Tomasz         Zwoliński             147.00 +  376: 344  197
    4    12 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  319: 432   67
    5    18 Bartosz        Bartczak              112.81 -  396: 444   63
    6    15 Wojciech       Sołdan                131.95 +  406: 392  182
    7    10 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  390: 298  180
    8     8 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  295: 411   85
    9    15 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  456: 362  180
   10    12 Izabela        Chmielewska           108.93 +  394: 334  159
   11     5 Marek          Reda                  163.87 +  392: 391  214
   12     7 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  310: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Zdzisław Szota 124.15 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  279: 434   97
    2    26 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  361: 275  158
    3    21 Dorota         Ostrowska             116.58 +  424: 323  167
    4    13 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 +  365: 337  184
    5     5 Kacper         Zegadło               150.31 -  412: 444  100
    6    13 Konrad         Mikusek               125.64 -  387: 450   76
    7    16 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  419: 378  180
    8    12 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  290: 399   72
    9    17 Izabela        Chmielewska           108.93 -  318: 347   59
   10    18 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  325: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 10 116.00




	Michał Sak 123.09 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Płachta               145.73 -  355: 470   96
    2    19 Bartosz        Bartczak              112.81 -  361: 396   63
    3    23 Samir          Chakrar               115.21 -  343: 380   65
    4    26 Karol          Chowański             100.00 +  413: 258  150
    5    22 Marcin         Rogala                141.15 -  378: 410   91
    6    24 Józef          Burzyński             113.72 +  476: 259  164
    7    18 Wojciech       Sołdan                131.95 -  350: 412   82
    8    22 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  492: 304  177
    9    19 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  370: 316  163
   10    15 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  285: 411   80
   11    19 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  408: 363  180
   12    15 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  373: 374   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Zbigniew Rybak 123.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Makowski              142.65 +  459: 379  193
    2     6 Dariusz        Buławko               111.83 -  328: 430   62
    3    15 Agnieszka      Matus                 119.94 +  479: 278  170
    4     9 Rafał          Wesołowski            132.10 -  306: 441   82
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 -  387: 428   84
    6    16 Izabela        Chmielewska           108.93 -  284: 421   59
    7    20 Józef          Burzyński             113.72 +  311: 304  164
    8    19 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  449: 361  181
    9    14 Marcin         Mroziuk               129.83 +  405: 402  180
   10     8 Konrad         Mikusek               125.64 -  277: 428   76
   11    17 Czesław        Grajewski             123.07 -  368: 394   73
   12    17 Marianna       Kozłowska             114.93 +  547: 321  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Czesław Grajewski 123.07 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Rybicki               141.93 -  321: 433   92
    2    24 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  290: 456   63
    3    25 Olga           Swarcewicz            117.81 +  423: 250  168
    4    17 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  337: 357   85
    5    25 Krystyna       Perekitko             100.00 +  461: 261  150
    6    19 Marek          Reda                  163.87 -  292: 459  114
    7    22 Jakub          Kowalski              100.00 +  420: 294  150
    8    20 Paweł          Maciejczuk            129.82 -  301: 468   80
    9    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  381: 342  150
   10    16 Marcin         Mroziuk               129.83 +  370: 359  180
   11    17 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  394: 368  173
   12    13 Joanna         Ostrowska             128.06 +  397: 293  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Tomasz A. Praga 121.98 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Rogala                141.15 +  437: 291  191
    2     1 Józef          Burzyński             113.72 +  413: 363  164
    3     4 Rafał          Wesołowski            132.10 +  334: 324  182
    4     3 Joanna         Ostrowska             128.06 -  300: 350   78
    5     7 Konrad         Mikusek               125.64 +  381: 308  176
    6     2 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  360: 365  103
    7     9 Dariusz        Buławko               111.83 -  306: 417   62
    8    12 Zdzisław       Szota                 124.15 +  399: 290  174
    9    10 Szymon         Płachta               145.73 -  262: 427   96
   10    11 Marianna       Kozłowska             114.93 +  366: 345  165
   11     7 Maciej         Czupryniak            148.21 -  397: 429   98
   12    14 Katarzyna      Polak                 136.35 +  389: 317  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Agnieszka Matus 119.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  344: 470   89
    2    21 Samir          Chakrar               115.21 +  410: 369  165
    3    15 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  278: 479   73
    4    21 Wojciech       Sołdan                131.95 -  382: 634   82
    5    23 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  427: 308  177
    6    21 Dorota         Ostrowska             116.58 +  351: 331  167
    7    17 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  403: 354  181
    8     7 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  342: 468   97
    9    16 Marianna       Kozłowska             114.93 -  312: 439   65
   10    19 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  505: 371  180
   11    13 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  363: 283  167
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  281: 465   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Olga Swarcewicz 117.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Deszczyńska           137.51 -  323: 444   88
    2    23 Dorota         Ostrowska             116.58 -  328: 405   67
    3    25 Czesław        Grajewski             123.07 -  250: 423   73
    4    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  429: 317  150
    5    21 Katarzyna      Polak                 136.35 +  429: 401  186
    6    22 Marcin         Rogala                141.15 -  272: 415   91
    7    24 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  298: 327   63
    8    25 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  344: 321  158
    9    20 Dorota         Rudzińska             124.65 -  287: 351   75
   10    23 Jakub          Kowalski              100.00 +  398: 254  150
   11    21 Rafał          Wesołowski            132.10 +  309: 293  182
   12    20 Paweł          Maciejczuk            129.82 -  341: 428   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Maciej Sylwestrzuk 116.96 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Polak                 136.35 +  368: 348  186
    2    14 Marianna       Kozłowska             114.93 -  329: 373   65
    3    19 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  445: 465   85
    4    19 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  423: 278  177
    5    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  372: 261  150
    6     8 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  368: 432   97
    7    14 Bartosz        Bartczak              112.81 +  412: 364  163
    8     9 Maciej         Czupryniak            148.21 -  305: 407   98
    9    13 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  328: 455   67
   10    18 Zdzisław       Szota                 124.15 +  400: 325  174
   11    14 Izabela        Chmielewska           108.93 +  437: 325  159
   12    10 Marek          Rogalski              128.88 +  337: 323  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Maciej Dąbrowski 116.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Bajorek               136.31 +  426: 352  186
    2    12 Jakub          Kowalski              100.00 +  415: 301  150
    3     6 Grzegorz       Kurowski              153.20 -  281: 444  103
    4    12 Franciszek     Łysek                 124.47 +  432: 319  174
    5     9 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  261: 488   84
    6    14 Marianna       Kozłowska             114.93 +  418: 396  165
    7     7 Szymon         Płachta               145.73 -  373: 377   96
    8    10 Konrad         Mikusek               125.64 -  256: 463   76
    9    13 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 +  455: 328  167
   10    13 Dariusz        Buławko               111.83 -  318: 414   62
   11    13 Agnieszka      Matus                 119.94 -  283: 363   70
   12    18 Izabela        Chmielewska           108.93 +  390: 354  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Dorota Ostrowska 116.58 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  249: 423   86
    2    23 Olga           Swarcewicz            117.81 +  405: 328  168
    3    21 Zdzisław       Szota                 124.15 -  323: 424   74
    4    25 Paweł          Maciejczuk            129.82 +  393: 328  180
    5    19 Szymon         Dąbrowski             130.96 -  366: 395   81
    6    21 Agnieszka      Matus                 119.94 -  331: 351   70
    7    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  338: 344   50
    8    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  367: 344  150
    9    21 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  327: 378   80
   10    21 Marcin         Rogala                141.15 -  374: 440   91
   11    23 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  342: 300  158
   12    22 Michał         Barcz                 100.00 +  317: 184  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Samir Chakrar 115.21 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  259: 403   85
    2    21 Agnieszka      Matus                 119.94 -  369: 410   70
    3    23 Michał         Sak                   123.09 +  380: 343  173
    4    24 Szymon         Dąbrowski             130.96 -  424: 532   81
    5    20 Józef          Burzyński             113.72 +  408: 364  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  5 114.60




	Marianna Kozłowska 114.93 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adrian         Ziemniewicz           134.61 +  408: 355  185
    2    14 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 +  373: 329  167
    3     3 Kacper         Zegadło               150.31 -  370: 442  100
    4    10 Dariusz        Buławko               111.83 +  413: 346  162
    5     8 Marcin         Mroziuk               129.83 -  274: 354   80
    6    14 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  396: 418   67
    7    15 Izabela        Chmielewska           108.93 +  385: 299  159
    8    11 Marek          Reda                  163.87 -  319: 484  114
    9    16 Agnieszka      Matus                 119.94 +  439: 312  170
   10    11 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  345: 366   72
   11    16 Bartosz        Bartczak              112.81 -  293: 361   63
   12    17 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  321: 547   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Józef Burzyński 113.72 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           134.48 +  528: 260  184
    2     1 Tomasz A.      Praga                 121.98 -  363: 413   72
    3     8 Bartosz        Bartczak              112.81 -  340: 374   63
    4    15 Katarzyna      Polak                 136.35 -  291: 413   86
    5    20 Samir          Chakrar               115.21 -  364: 408   65
    6    24 Michał         Sak                   123.09 -  259: 476   73
    7    20 Zbigniew       Rybak                 123.09 -  304: 311   73
    8    27 PAUZA
    9    25 Michał         Dąbrowski             109.80 +  354: 266  160
   10    22 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  271: 364   63
   11    25 Jakub          Kowalski              100.00 +  504: 288  150
   12    23 Szymon         Dąbrowski             130.96 -  271: 504   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 11  97.27




	Arkadiusz Kleniewski 113.43 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  314: 495   84
    2    24 Czesław        Grajewski             123.07 +  456: 290  173
    3    17 Izabela        Chmielewska           108.93 -  259: 358   59
    4    18 Michał         Makowski              142.65 -  295: 472   93
    5    26 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  403: 378  158
    6    18 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  295: 436   85
    7    24 Olga           Swarcewicz            117.81 +  327: 298  168
    8    16 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  296: 409   80
    9    19 Michał         Sak                   123.09 -  316: 370   73
   10    22 Józef          Burzyński             113.72 +  364: 271  164
   11    22 Dorota         Rudzińska             124.65 +  421: 409  175
   12    19 Jerzy          Krzyżewski            111.60 +  423: 277  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Bartosz Bartczak 112.81 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            132.10 -  327: 412   82
    2    19 Michał         Sak                   123.09 +  396: 361  173
    3     8 Józef          Burzyński             113.72 +  374: 340  164
    4    11 Przemysław     Rybicki               141.93 -  347: 473   92
    5    18 Franciszek     Łysek                 124.47 +  444: 396  174
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  374: 409   86
    7    14 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  364: 412   67
    8    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  432: 349  150
    9    12 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 +  352: 331  180
   10    10 Adrian         Ziemniewicz           134.61 -  301: 434   85
   11    16 Marianna       Kozłowska             114.93 +  361: 293  165
   12    12 Dariusz        Buławko               111.83 +  424: 267  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Dariusz Buławko 111.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Sołdan                131.95 +  371: 370  182
    2     6 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  430: 328  173
    3     2 Tomasz         Nasiłowski            138.70 -  298: 415   89
    4    10 Marianna       Kozłowska             114.93 -  346: 413   65
    5    12 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  396: 346  180
    6    11 Adrian         Ziemniewicz           134.61 +  373: 294  185
    7     9 Tomasz A.      Praga                 121.98 +  417: 306  172
    8     3 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  369: 509  103
    9     9 Joanna         Ostrowska             128.06 -  313: 323   78
   10    13 Maciej         Dąbrowski             116.82 +  414: 318  167
   11     6 Bartłomiej     Pawlak                134.36 -  331: 541   84
   12    12 Bartosz        Bartczak              112.81 -  267: 424   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Jerzy Krzyżewski 111.60 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    25 Michał         Dąbrowski             109.80 +  372: 328  160
    8    21 Marcin         Rogala                141.15 +  339: 335  191
    9    11 Rafał          Wesołowski            132.10 +  411: 263  182
   10     9 Grzegorz       Pukniel               135.12 -  292: 380   85
   11    11 Wojciech       Sołdan                131.95 -  308: 350   82
   12    19 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  277: 423   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  6 127.17




	Michał Dąbrowski 109.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    25 Jerzy          Krzyżewski            111.60 -  328: 372   62
    8    23 Marek          Rogalski              128.88 -  323: 429   79
    9    25 Józef          Burzyński             113.72 -  266: 354   64
   10    26 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  328: 279  158
   11    24 Szymon         Dąbrowski             130.96 -  306: 429   81
   12    26 Jakub          Kowalski              100.00 +  408: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  6  99.00




	Izabela Chmielewska 108.93 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Dąbrowski             130.96 +  429: 229  181
    2    11 Joanna         Ostrowska             128.06 -  301: 420   78
    3    17 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 +  358: 259  163
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           136.01 -  385: 427   86
    5    13 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  321: 442   80
    6    16 Zbigniew       Rybak                 123.09 +  421: 284  173
    7    15 Marianna       Kozłowska             114.93 -  299: 385   65
    8    17 Maciej         Skrzypczak            129.65 +  316: 288  180
    9    17 Zdzisław       Szota                 124.15 +  347: 318  174
   10    12 Franciszek     Łysek                 124.47 -  334: 394   74
   11    14 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  325: 437   67
   12    18 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  354: 390   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Zbigniew Wiśniewski 107.97 Sokołów Małopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Błaszkiewicz          130.10 -  307: 399   80
    2    26 Zdzisław       Szota                 124.15 -  275: 361   74
    3    24 Wojciech       Sołdan                131.95 -  230: 435   82
    4    28 PAUZA
    5    26 Arkadiusz      Kleniewski            113.43 -  378: 403   63
    6    26 Krystyna       Perekitko             100.00 -  276: 372   50
    7    27 Sławomir       Rosochacz             126.80 -  317: 492   77
    8    25 Olga           Swarcewicz            117.81 -  321: 344   68
    9    26 Jakub          Kowalski              100.00 -  328: 348   50
   10    26 Michał         Dąbrowski             109.80 -  279: 328   60
   11    23 Dorota         Ostrowska             116.58 -  300: 342   67
   12    25 Wojciech       Łysek                 100.00 -  312: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  / 11  65.55




	Michał Barcz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    22 Dorota         Ostrowska             116.58 -  184: 317   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Karol Chowański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  298: 389   80
    2    17 Konrad         Mikusek               125.64 -  256: 510   76
    3    26 Krystyna       Perekitko             100.00 -  344: 405   50
    4    26 Michał         Sak                   123.09 -  258: 413   73
    5    28 PAUZA
    6    25 Marek          Rogalski              128.88 -  311: 382   79
    7    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  6  68.00




	Jakub Kowalski 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    12 Maciej         Dąbrowski             116.82 -  301: 415   67
    3    13 Mariusz        Skrobosz              152.87 -  185: 544  103
    4    22 Dorota         Rudzińska             124.65 -  254: 449   75
    5    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  431: 308  150
    6    23 Katarzyna      Polak                 136.35 -  307: 452   86
    7    22 Czesław        Grajewski             123.07 -  294: 420   73
    8    26 Krystyna       Perekitko             100.00 -  314: 326   50
    9    26 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  348: 328  158
   10    23 Olga           Swarcewicz            117.81 -  254: 398   68
   11    25 Józef          Burzyński             113.72 -  288: 504   64
   12    26 Michał         Dąbrowski             109.80 -  274: 408   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 11  86.73




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Rogalski              128.88 -  312: 385   79
    2    25 Sławomir       Rosochacz             126.80 -  323: 353   77
    3    26 Karol          Chowański             100.00 +  405: 344  150
    4    16 Tomasz         Zwoliński             147.00 -  275: 415   97
    5    25 Czesław        Grajewski             123.07 -  261: 461   73
    6    26 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  372: 276  158
    7    21 Dorota         Rudzińska             124.65 -  279: 415   75
    8    26 Jakub          Kowalski              100.00 +  326: 314  150
    9    24 Marcin         Rogala                141.15 -  234: 463   91
   10    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  387: 298  150
   11    18 Katarzyna      Polak                 136.35 -  250: 482   86
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 11 107.82




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Maciejczuk            129.82 -  328: 360   80
    2    22 Dorota         Rudzińska             124.65 -  198: 413   75
    3    28 PAUZA
    4    23 Marek          Rogalski              128.88 +  387: 364  179
    5    16 Maciej         Sylwestrzuk           116.96 -  261: 372   67
    6    17 Maciej         Skrzypczak            129.65 -  333: 387   80
    7    23 Dorota         Ostrowska             116.58 +  344: 338  167
    8    18 Bartosz        Bartczak              112.81 -  349: 432   63
    9    23 Czesław        Grajewski             123.07 -  342: 381   73
   10    24 Krystyna       Perekitko             100.00 -  298: 387   50
   11    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  341: 334  150
   12    24 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  395: 364  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 11 105.55




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Mroziuk               129.83 -  270: 356   80
    2    27 Franciszek     Łysek                 124.47 -  292: 451   74
    3    27 Marcin         Rogala                141.15 -  312: 419   91
    4    27 Olga           Swarcewicz            117.81 -  317: 429   68
    5    27 Jakub          Kowalski              100.00 -  308: 431   50
    6    27 Sławomir       Rosochacz             126.80 +  433: 306  177
    7    26 Karol          Chowański             100.00 +  400:   1  150
    8    24 Dorota         Ostrowska             116.58 -  344: 367   67
    9    18 Katarzyna      Polak                 136.35 -  220: 512   86
   10    27 PAUZA
   11    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  334: 341   50
   12    25 Zbigniew       Wiśniewski            107.97 +  341: 312  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 11  95.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             313: 358
   2 Sławomir       Rosochacz            - Grzegorz       Kurowski              233: 442
   3 Mariusz        Skrobosz             - Konrad         Mikusek               425: 358
   4 Dorota         Rudzińska            - Kacper         Zegadło               298: 478
   5 Maciej         Czupryniak           - Franciszek     Łysek                 452: 287
   6 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             279: 434
   7 Szymon         Płachta              - Michał         Sak                   470: 355
   8 Zbigniew       Rybak                - Michał         Makowski              459: 379
   9 Przemysław     Rybicki              - Czesław        Grajewski             433: 321
  10 Tomasz A.      Praga                - Marcin         Rogala                437: 291
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Agnieszka      Matus                 470: 344
  12 Olga           Swarcewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           323: 444
  13 Katarzyna      Polak                - Maciej         Sylwestrzuk           348: 368
  14 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               426: 352
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             423: 249
  16 Samir          Chakrar              - Grzegorz       Pukniel               259: 403
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Marianna       Kozłowska             355: 408
  18 Józef          Burzyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           528: 260
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Arkadiusz      Kleniewski            495: 314
  20 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            327: 412
  21 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Buławko               370: 371
  22 Izabela        Chmielewska          - Szymon         Dąbrowski             429: 229
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Zbigniew       Wiśniewski            399: 307
  24 Wojciech       Łysek                - Marcin         Mroziuk               270: 356
  25 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Wojtysiak             360: 328
  26 Karol          Chowański            - Maciej         Skrzypczak            298: 389
  27 Marek          Rogalski             - Krystyna       Perekitko             385: 312
  28 Jakub          Kowalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Józef          Burzyński            - Tomasz A.      Praga                 363: 413
   2 Przemysław     Rybicki              - Bartłomiej     Pawlak                402: 363
   3 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            384: 308
   4 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Nasiłowski            296: 444
   5 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               431: 327
   6 Dariusz        Buławko              - Zbigniew       Rybak                 430: 328
   7 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Czupryniak            353: 403
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           370: 298
   9 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Rogalski              382: 370
  10 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Błaszkiewicz          415: 443
  11 Joanna         Ostrowska            - Izabela        Chmielewska           420: 301
  12 Jakub          Kowalski             - Maciej         Dąbrowski             301: 415
  13 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Skrobosz              551: 377
  14 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           373: 329
  15 Michał         Makowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 418
  16 Wojciech       Sołdan               - Marek          Reda                  293: 472
  17 Konrad         Mikusek              - Karol          Chowański             510: 256
  18 Marcin         Rogala               - Adrian         Ziemniewicz           311: 505
  19 Michał         Sak                  - Bartosz        Bartczak              361: 396
  20 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Polak                 454: 394
  21 Agnieszka      Matus                - Samir          Chakrar               410: 369
  22 Wojciech       Wojtysiak            - Dorota         Rudzińska             198: 413
  23 Dorota         Ostrowska            - Olga           Swarcewicz            405: 328
  24 Czesław        Grajewski            - Arkadiusz      Kleniewski            290: 456
  25 Krystyna       Perekitko            - Sławomir       Rosochacz             323: 353
  26 Zbigniew       Wiśniewski           - Zdzisław       Szota                 275: 361
  27 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 451: 292
  28 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Skrzypczak            387: 355
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Dariusz        Buławko               415: 298
   3 Marianna       Kozłowska            - Kacper         Zegadło               370: 442
   4 Tomasz A.      Praga                - Rafał          Wesołowski            334: 324
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Joanna         Ostrowska             433: 437
   6 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              281: 444
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Przemysław     Rybicki               341: 305
   8 Bartosz        Bartczak             - Józef          Burzyński             374: 340
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Konrad         Mikusek               331: 349
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Rogalski              552: 265
  11 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Zwoliński             376: 344
  12 Dorota         Rudzińska            - Marta          Bajorek               344: 493
  13 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Kowalski              544: 185
  14 Szymon         Płachta              - Marcin         Mroziuk               334: 425
  15 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 479: 278
  16 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  348: 391
  17 Arkadiusz      Kleniewski           - Izabela        Chmielewska           259: 358
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Maciejczuk            384: 334
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               445: 465
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sławomir       Rosochacz             431: 298
  21 Zdzisław       Szota                - Dorota         Ostrowska             424: 323
  22 Katarzyna      Polak                - Michał         Makowski              349: 381
  23 Samir          Chakrar              - Michał         Sak                   380: 343
  24 Zbigniew       Wiśniewski           - Wojciech       Sołdan                230: 435
  25 Olga           Swarcewicz           - Czesław        Grajewski             250: 423
  26 Karol          Chowański            - Krystyna       Perekitko             344: 405
  27 Wojciech       Łysek                - Marcin         Rogala                312: 419
  28 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Nasiłowski            332: 420
   2 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            349: 484
   3 Joanna         Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 350: 300
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Małgorzata     Deszczyńska           322: 335
   5 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              346: 412
   6 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Bajorek               407: 410
   7 Maciej         Skrzypczak           - Konrad         Mikusek               306: 370
   8 Marcin         Mroziuk              - Rafał          Błaszkiewicz          395: 309
   9 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 441: 306
  10 Dariusz        Buławko              - Marianna       Kozłowska             346: 413
  11 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Bartczak              473: 347
  12 Maciej         Dąbrowski            - Franciszek     Łysek                 432: 319
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 337: 365
  14 Izabela        Chmielewska          - Andrzej        Kwiatkowski           385: 427
  15 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Polak                 291: 413
  16 Krystyna       Perekitko            - Tomasz         Zwoliński             275: 415
  17 Czesław        Grajewski            - Adrian         Ziemniewicz           337: 357
  18 Michał         Makowski             - Arkadiusz      Kleniewski            472: 295
  19 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Sylwestrzuk           278: 423
  20 Marcin         Rogala               - Szymon         Płachta               338: 362
  21 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Sołdan                382: 634
  22 Jakub          Kowalski             - Dorota         Rudzińska             254: 449
  23 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wojtysiak             364: 387
  24 Szymon         Dąbrowski            - Samir          Chakrar               532: 424
  25 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Ostrowska             328: 393
  26 Michał         Sak                  - Karol          Chowański             413: 258
  27 Wojciech       Łysek                - Olga           Swarcewicz            317: 429
  28 Zbigniew       Wiśniewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Czupryniak            452: 347
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             350: 353
   3 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            385: 357
   4 Marta          Bajorek              - Przemysław     Rybicki               296: 441
   5 Zdzisław       Szota                - Kacper         Zegadło               412: 444
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              371: 384
   7 Konrad         Mikusek              - Tomasz A.      Praga                 308: 381
   8 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Mroziuk               274: 354
   9 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Dąbrowski             488: 261
  10 Wojciech       Sołdan               - Michał         Makowski              355: 484
  11 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  489: 379
  12 Dariusz        Buławko              - Maciej         Skrzypczak            396: 346
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Izabela        Chmielewska           442: 321
  14 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 428
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Grzegorz       Pukniel               380: 368
  16 Maciej         Sylwestrzuk          - Wojciech       Wojtysiak             372: 261
  17 Szymon         Płachta              - Dorota         Rudzińska             395: 365
  18 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 444: 396
  19 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             366: 395
  20 Samir          Chakrar              - Józef          Burzyński             408: 364
  21 Katarzyna      Polak                - Olga           Swarcewicz            401: 429
  22 Michał         Sak                  - Marcin         Rogala                378: 410
  23 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Rosochacz             427: 308
  24 Marek          Rogalski             - Paweł          Maciejczuk            345: 426
  25 Czesław        Grajewski            - Krystyna       Perekitko             461: 261
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Wiśniewski            403: 378
  27 Jakub          Kowalski             - Wojciech       Łysek                 431: 308
  28 Karol          Chowański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Nasiłowski            436: 438
   2 Tomasz A.      Praga                - Mariusz        Skrobosz              360: 365
   3 Kacper         Zegadło              - Przemysław     Rybicki               296: 347
   4 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           376: 423
   5 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Kurowski              383: 473
   6 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                360: 391
   7 Michał         Makowski             - Szymon         Dąbrowski             430: 378
   8 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sylwestrzuk           432: 368
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Płachta               351: 415
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marta          Bajorek               413: 370
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Dariusz        Buławko               294: 373
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Bartczak              409: 374
  13 Konrad         Mikusek              - Zdzisław       Szota                 450: 387
  14 Maciej         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             418: 396
  15 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Sołdan                406: 392
  16 Izabela        Chmielewska          - Zbigniew       Rybak                 421: 284
  17 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Skrzypczak            333: 387
  18 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Kleniewski            436: 295
  19 Marek          Reda                 - Czesław        Grajewski             459: 292
  20 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Maciejczuk            359: 381
  21 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Matus                 331: 351
  22 Olga           Swarcewicz           - Marcin         Rogala                272: 415
  23 Katarzyna      Polak                - Jakub          Kowalski              452: 307
  24 Józef          Burzyński            - Michał         Sak                   259: 476
  25 Karol          Chowański            - Marek          Rogalski              311: 382
  26 Krystyna       Perekitko            - Zbigniew       Wiśniewski            372: 276
  27 Sławomir       Rosochacz            - Wojciech       Łysek                 306: 433


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           381: 427
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bartłomiej     Pawlak                457: 380
   3 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             423: 290
   4 Michał         Makowski             - Konrad         Mikusek               509: 417
   5 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             368: 363
   6 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           365: 391
   7 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             377: 373
   8 Marcin         Mroziuk              - Mariusz        Sylwestrzuk           328: 444
   9 Dariusz        Buławko              - Tomasz A.      Praga                 417: 306
  10 Franciszek     Łysek                - Rafał          Błaszkiewicz          390: 298
  11 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Pukniel               293: 472
  12 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Reda                  338: 368
  13 Rafał          Wesołowski           - Adrian         Ziemniewicz           352: 370
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartosz        Bartczak              412: 364
  15 Marianna       Kozłowska            - Izabela        Chmielewska           385: 299
  16 Paweł          Maciejczuk           - Zdzisław       Szota                 378: 419
  17 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 354: 403
  18 Michał         Sak                  - Wojciech       Sołdan                350: 412
  19 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Polak                 320: 465
  20 Zbigniew       Rybak                - Józef          Burzyński             311: 304
  21 Dorota         Rudzińska            - Krystyna       Perekitko             415: 279
  22 Czesław        Grajewski            - Jakub          Kowalski              420: 294
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Dorota         Ostrowska             344: 338
  24 Arkadiusz      Kleniewski           - Olga           Swarcewicz            327: 298
  25 Michał         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            328: 372
  26 Wojciech       Łysek                - Karol          Chowański             400:   1
  27 Zbigniew       Wiśniewski           - Sławomir       Rosochacz             317: 492


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              400: 479
   2 Przemysław     Rybicki              - Michał         Makowski              420: 317
   3 Dariusz        Buławko              - Mariusz        Skrobosz              369: 509
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kacper         Zegadło               390: 378
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               500: 287
   6 Joanna         Ostrowska            - Bartłomiej     Pawlak                350: 369
   7 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Zwoliński             342: 468
   8 Grzegorz       Pukniel              - Franciszek     Łysek                 411: 295
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Czupryniak            305: 407
  10 Konrad         Mikusek              - Maciej         Dąbrowski             463: 256
  11 Marek          Reda                 - Marianna       Kozłowska             484: 319
  12 Zdzisław       Szota                - Tomasz A.      Praga                 290: 399
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Mroziuk               376: 369
  14 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Rudzińska             427: 345
  15 Katarzyna      Polak                - Rafał          Wesołowski            347: 421
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Rafał          Błaszkiewicz          296: 409
  17 Izabela        Chmielewska          - Maciej         Skrzypczak            316: 288
  18 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Wojtysiak             432: 349
  19 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 361: 449
  20 Paweł          Maciejczuk           - Czesław        Grajewski             468: 301
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Marcin         Rogala                339: 335
  22 Sławomir       Rosochacz            - Michał         Sak                   304: 492
  23 Marek          Rogalski             - Michał         Dąbrowski             429: 323
  24 Dorota         Ostrowska            - Wojciech       Łysek                 367: 344
  25 Olga           Swarcewicz           - Zbigniew       Wiśniewski            344: 321
  26 Krystyna       Perekitko            - Jakub          Kowalski              326: 314
  27 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Rybicki               339: 390
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           474: 327
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Deszczyńska           424: 406
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Michał         Makowski              358: 411
   5 Tomasz         Zwoliński            - Konrad         Mikusek               420: 354
   6 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Pukniel               540: 321
   7 Marek          Reda                 - Adrian         Ziemniewicz           498: 273
   8 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Sołdan                410: 297
   9 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Buławko               323: 313
  10 Tomasz A.      Praga                - Szymon         Płachta               262: 427
  11 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            263: 411
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Bartosz        Bartczak              331: 352
  13 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           455: 328
  14 Marcin         Mroziuk              - Zbigniew       Rybak                 402: 405
  15 Franciszek     Łysek                - Paweł          Maciejczuk            456: 362
  16 Marianna       Kozłowska            - Agnieszka      Matus                 439: 312
  17 Izabela        Chmielewska          - Zdzisław       Szota                 347: 318
  18 Wojciech       Łysek                - Katarzyna      Polak                 220: 512
  19 Michał         Sak                  - Arkadiusz      Kleniewski            370: 316
  20 Dorota         Rudzińska            - Olga           Swarcewicz            351: 287
  21 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Ostrowska             378: 327
  22 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              381: 452
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Czesław        Grajewski             342: 381
  24 Marcin         Rogala               - Krystyna       Perekitko             463: 234
  25 Michał         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             266: 354
  26 Jakub          Kowalski             - Zbigniew       Wiśniewski            348: 328
  27 Sławomir       Rosochacz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Sylwestrzuk           388: 343
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              441: 390
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            398: 265
   4 Michał         Makowski             - Małgorzata     Deszczyńska           483: 274
   5 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  346: 337
   6 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             492: 321
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Pawlak                324: 328
   8 Zbigniew       Rybak                - Konrad         Mikusek               277: 428
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Pukniel               292: 380
  10 Bartosz        Bartczak             - Adrian         Ziemniewicz           301: 434
  11 Tomasz A.      Praga                - Marianna       Kozłowska             366: 345
  12 Franciszek     Łysek                - Izabela        Chmielewska           394: 334
  13 Dariusz        Buławko              - Maciej         Dąbrowski             414: 318
  14 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Polak                 366: 319
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Sak                   411: 285
  16 Czesław        Grajewski            - Marcin         Mroziuk               370: 359
  17 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            410: 339
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 400: 325
  19 Agnieszka      Matus                - Paweł          Maciejczuk            505: 371
  20 Maciej         Skrzypczak           - Dorota         Rudzińska             405: 306
  21 Dorota         Ostrowska            - Marcin         Rogala                374: 440
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Józef          Burzyński             364: 271
  23 Olga           Swarcewicz           - Jakub          Kowalski              398: 254
  24 Krystyna       Perekitko            - Wojciech       Wojtysiak             387: 298
  25 Sławomir       Rosochacz            - Szymon         Dąbrowski             457: 401
  26 Zbigniew       Wiśniewski           - Michał         Dąbrowski             279: 328
  27 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Rybicki               330: 432
   2 Michał         Makowski             - Grzegorz       Kurowski              364: 370
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             342: 353
   4 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               477: 393
   5 Marek          Reda                 - Franciszek     Łysek                 391: 392
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Dariusz        Buławko               541: 331
   7 Maciej         Czupryniak           - Tomasz A.      Praga                 429: 397
   8 Konrad         Mikusek              - Joanna         Ostrowska             387: 327
   9 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           399: 330
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           434: 364
  11 Wojciech       Sołdan               - Jerzy          Krzyżewski            350: 308
  12 Marcin         Rogala               - Rafał          Błaszkiewicz          375: 441
  13 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 283: 363
  14 Izabela        Chmielewska          - Maciej         Sylwestrzuk           325: 437
  15 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Rogalski              377: 471
  16 Marianna       Kozłowska            - Bartosz        Bartczak              293: 361
  17 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 394: 368
  18 Katarzyna      Polak                - Krystyna       Perekitko             482: 250
  19 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Sak                   363: 408
  20 Marcin         Mroziuk              - Sławomir       Rosochacz             384: 291
  21 Rafał          Wesołowski           - Olga           Swarcewicz            293: 309
  22 Dorota         Rudzińska            - Arkadiusz      Kleniewski            409: 421
  23 Zbigniew       Wiśniewski           - Dorota         Ostrowska             300: 342
  24 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             306: 429
  25 Józef          Burzyński            - Jakub          Kowalski              504: 288
  26 Wojciech       Wojtysiak            - Wojciech       Łysek                 341: 334


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               279: 391
   2 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               388: 433
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              314: 334
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Czupryniak            368: 441
   5 Konrad         Mikusek              - Kacper         Zegadło               313: 382
   6 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Sylwestrzuk           255: 522
   7 Franciszek     Łysek                - Adrian         Ziemniewicz           310: 381
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Marek          Reda                  342: 389
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Sołdan                411: 391
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              337: 323
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 465: 281
  12 Bartosz        Bartczak             - Dariusz        Buławko               424: 267
  13 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             293: 397
  14 Tomasz A.      Praga                - Katarzyna      Polak                 389: 317
  15 Michał         Sak                  - Maciej         Skrzypczak            373: 374
  16 Marcin         Rogala               - Marcin         Mroziuk               338: 345
  17 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             547: 321
  18 Izabela        Chmielewska          - Maciej         Dąbrowski             354: 390
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Jerzy          Krzyżewski            423: 277
  20 Olga           Swarcewicz           - Paweł          Maciejczuk            341: 428
  21 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             572: 252
  22 Dorota         Ostrowska            - Michał         Barcz                 317: 184
  23 Szymon         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             504: 271
  24 Sławomir       Rosochacz            - Wojciech       Wojtysiak             364: 395
  25 Wojciech       Łysek                - Zbigniew       Wiśniewski            341: 312
  26 Jakub          Kowalski             - Michał         Dąbrowski             274: 408
  27 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              160.85  32169  200
   2 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.88  28418  180
   5 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             156.26  13438   86
   7 Dawid Pikul                    Poznań               155.41  29994  193
   8 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
   9 Jan Mrozowski                  Kraków               155.03  19379  125
  10 Kamil Górka                    Kraków               154.55  29983  194
  11 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.79  30604  199
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              153.04  30149  197
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.96  28721  189
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.58  29710  196
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.80  28200  187
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.38  28421  189
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.12  28372  189
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  23 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.37  28784  194
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.98  29004  196
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.10  22506  153
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  30 Justyna Górka                  Kraków               147.04  26467  180
  31 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.86  23497  160
  32 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           146.77  29354  200
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  34 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.41  22693  155
  35 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.10  28635  196
  36 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.68  27825  191
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.28  28185  194
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  39 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.79  28379  196
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.74  28514  197
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.34  10537   73
  42 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  43 Janusz Krupiński               Bytom                144.22  27258  189
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  48 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.22  12460   87
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.84  22855  160
  50 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  26615  187
  54 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              142.14   9097   64
  56 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  59 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              140.60  19543  139
  60 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  61 Marcin Rogala                  Warszawa             139.77  27256  195
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.21  27146  195
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.13  27409  197
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.05  16130  116
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.77  26089  188
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.59  24530  177
  69 Konrad Sowula                  Kraków               138.56  20091  145
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Michał Rogalewicz              Poznań               138.21  11333   82
  72 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            137.25  25941  189
  74 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  75 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            137.10   8226   60
  76 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.51  19248  141
  77 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.46  25791  189
  78 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  79 Marta Bajorek                  Warszawa             136.17  27234  200
  80 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.16  27095  199
  81 Jacek Mańko                    Poznań               136.15  26686  196
  82 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  83 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  84 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.66  13295   98
  85 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  86 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  87 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           134.99  26864  199
  89 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.91  19427  144
  90 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  91 Maciej Nawrocki                Babimost             134.69  23841  177
  92 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  93 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  94 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.34  19468  146
  95 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  96 Agnieszka Walas                Kraków               132.71  10617   80
  97 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  99 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.27  23809  180
 101 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 102 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.04   9111   69
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 104 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 105 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.45  24713  188
 106 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.37  25091  191
 107 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 108 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 109 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 110 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          130.83  25251  193
 111 Adam Grzelec                   Poznań               130.70  26140  200
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.39  25426  195
 113 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.29  25798  198
 114 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 115 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 116 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 117 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.52  23572  182
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.47  25505  197
 119 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 120 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.12  25566  198
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.84  24867  193
 122 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.74  25362  197
 123 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.67  24576  191
 124 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.44  19395  151
 126 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             128.38  22338  174
 128 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.26  22060  172
 129 Konrad Mikusek                 Milanówek            128.23  13721  107
 130 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  21412  167
 131 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 132 Dariusz Sowula                 Kraków               127.28  18455  145
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 135 Franciszek Łysek               Warszawa             126.68  24070  190
 136 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 138 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 139 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.21  24989  198
 140 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.11  24718  196
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.00  23940  190
 142 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 143 Sławomir Wolski                Wrocław              125.95  23804  189
 144 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 145 Szymon Stępień                 Bytom                125.83  24788  197
 146 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 147 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 148 Jerzy Luter                    Bytom                125.61  24619  196
 149 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.53  13181  105
 150 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 151 Marcin Ceglarek                Kraków               124.55  15569  125
 152 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 154 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.29  23988  193
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.18  17882  144
 156 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 157 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 158 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.04  24436  197
 159 Czesław Grajewski              Białystok            123.85  24523  198
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             123.75  13241  107
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            123.71  15093  122
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 165 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.21  24273  197
 166 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 167 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 168 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.62  17756  146
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 174 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 179 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 180 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 182 Renata Andracka                Zwola                119.91  22663  189
 183 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.84  23729  198
 184 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 185 Agnieszka Matus                Milanówek            119.71  23344  195
 186 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.41   8836   74
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 188 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 189 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 190 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 191 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 192 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 193 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 194 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.51  20384  172
 195 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            118.35  16805  142
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 197 Agnieszka Dawid                Kraków               118.09  11455   97
 198 Adam Janicki                   Wrocław              118.05  14520  123
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 200 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.89  19569  166
 201 Karolina Urbańska              Poznań               117.84  23568  200
 202 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.71  14831  126
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             117.65  23177  197
 204 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.35  23118  197
 205 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.30  11495   98
 206 Bożena Guział                  Racibórz             117.22  22154  189
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 209 Dorota Ostrowska               Białystok            116.03  12763  110
 210 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 211 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 212 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 213 Sławomir Długosz               Ostróda              115.19  19467  169
 214 Marianna Kozłowska             Białystok            115.18  15549  135
 215 Samir Chakrar                  Poznań               115.15   5988   52
 216 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 217 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            114.80   5855   51
 218 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 219 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 220 Joanna Brychcy                 Katowice             114.59  22115  193
 221 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 222 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 223 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.32  19548  171
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 225 Waldemar Wypchał               Kraków               114.29  19543  171
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          114.28  15199  133
 227 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 228 Bartosz Bartczak               Poznań               113.97  22111  194
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 231 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 233 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 236 Justyna Nieznalska             Jejkowice            113.21   6566   58
 237 Marcin Kurowski                Racibórz             113.15  22516  199
 238 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 239 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 240 Iwona Duźniak                  Dębica               112.75   4059   36
 241 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 242 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.37  22362  199
 244 Józef Burzyński                Ełk                  112.20  13352  119
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 246 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  110.70   3321   30
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.63  21130  191
 248 Izabela Chmielewska            Zabrze               110.40   6072   55
 249 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.25   5623   51
 250 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.37   5359   49
 251 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 252 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 253 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 254 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 259 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.89  11117  104
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 262 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 263 Grażyna Smereka                Racibórz             106.45   4045   38
 264 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 265 Halina Cecot                   Kołobrzeg            105.57  11402  108
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 267 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 269 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 270 Marta Majewska                 Wadowice             104.64  13813  132
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.07  19378  188
 274 Karolina Sikora                Jaworzno             102.93  12866  125
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 276 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 278 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 279 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 280 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 281 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 284 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 285 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.94   8608   87
 289 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 291 Marek Popczyk                  Tychy                 97.56   3317   34
 292 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 294 Teresa Balewska                Reda                  96.19  18277  190
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.86  18209  194
 296 Wojciech Łysek                 Warszawa              93.47  16637  178
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.95   6878   74
 298 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 299 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 300 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 302 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 303 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 305 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 307 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.60   4594   57
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 315 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 318 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 320 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35




Poczekalnia na dzień 12-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   8 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  14 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  15 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  16 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  17 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  18 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  22 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  23 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  24 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  26 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  28 Adam Skowroński                Jarocin              110.71   2657   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  30 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  34 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  35 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  36 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  37 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  38 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  39 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  42 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  44 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  45 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  46 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  49 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  50 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  51 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  52 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  53 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  54 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  55 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  56 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  60 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  61 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  63 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  64 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  65 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  66 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  67 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  68 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  69 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  70 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  71 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  72 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  73 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  74 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  75 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  76 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  78 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  79 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  80 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  81 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  82 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  83 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  85 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  86 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  87 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  88 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  89 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  90 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  91 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  92 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  93 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  94 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  95 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  96 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  97 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  98 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  99 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
 100 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
 101 Bogusław Szyszka               Oława                143.58   1723   12
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
 103 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
 104 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 105 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 108 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 109 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 110 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 111 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 112 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 113 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 114 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 115 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 116 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 117 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 118 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 119 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 120 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 121 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 122 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 123 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 130 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 132 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 133 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 134 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 135 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 136 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 137 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 138 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 139 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 140 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 141 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 142 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 145 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 146 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 150 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 151 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 152 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 153 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 155 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 156 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 157 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 158 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 159 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 160 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 161 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 162 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 163 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 164 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 169 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 170 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 171 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 172 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 178 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 181 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 182 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 183 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 184 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 185 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 186 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 187 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 190 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 191 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 192 Paulina Ostrowska              Białystok             58.91    648   11
 193 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 194 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 195 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 196 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 197 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 198 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 199 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 200 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 201 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 202 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 203 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 204 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 205 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 206 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 207 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 208 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 209 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 210 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 211 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 212 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 213 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 214 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 215 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 218 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 221 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 222 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 225 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 226 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 227 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 228 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 229 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 230 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 231 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 232 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 233 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 234 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 235 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 236 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 237 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 238 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 239 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 240 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 241 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 242 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 243 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 244 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 245 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 246 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 247 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 248 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 249 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 250 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 251 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 252 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 253 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 254 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 255 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 256 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 257 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 258 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 259 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 260 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 261 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 262 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 263 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 264 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 265 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 266 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 267 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 268 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 269 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 270 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 271 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 272 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 273 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 274 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 275 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 276 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 277 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 278 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 279 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 280 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 281 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 282 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 283 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 284 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 285 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 286 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 287 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 288 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 289 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 290 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 291 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 292 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 293 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 294 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 295 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie