Racibórz17
sierpnia
Racibórz 17-18 sierpnia X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaMistrzostwa Regionów 2019
Poznań24
sierpnia
Poznań 24-25 sierpnia VIII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2019
Legnica31
sierpnia
Legnica 31- 1 września XXV Puchar Polski i XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Dorota Stachowska zwycięża po raz pierwszy!24 - 25 sierpnia 2019 — VIII Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa Poznania Poznań, 24 - 25 sierpnia 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Dorota Stachowska zwycięża po raz pierwszy!
W słoneczny sierpniowy weekend mieliśmy przyjemność gościć w progach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorem turnieju był poznański klub Blubry, który rokrocznie wysoko zawiesza sobie poprzeczkę zapewniając uczestnikom duży komfort gry oraz bardzo dużo nagród, przy okazji dbając o to, by w bufecie nie zabrakło przekąsek i napojów.

Turniej z wysokiego C zaczął ubiegłoroczny zwycięzca Dawid Pikul, który po trzech rundach prowadził z kompletem zwycięstw i imponującą średnią prawie 515 punktów na partię! Jednak po niespodziewanej porażce z Tomaszem Nasiłowskim musiał oddać prowadzenie Krzysztofowi Mówce, który kompletem zwycięstw zakończył pierwszy dzień rozgrywek na pozycji lidera. Za jego plecami czaili się Dariusz Ulatowski i Tomasz Nasiłowski. Nowy dzień zaczął się jednak szczęśliwie dla Doroty Stachowskiej, która ograła Krzyśka… jednym punktem i jak się okazało nie miała zamiaru na tym poprzestać. Do końca dnia grała równo i już po 11. rundzie sensacja stała się faktem, bowiem wiadomo było, że o zwycięstwo będzie walczyć z Tomaszem Nasiłowskim, co oznaczało że jedno z nich będzie nowym turniejowym zwycięzcą. Ostatecznie to Dorota wygrała decydującą partię i została z 10 wygranymi mistrzem Poznania anno 2019. Podium uzupełnili znajdujący się w znakomitej formie w tym roku Grzegorz Kurowski oraz Dariusz Ulatowski. Najlepszym debiutantem został Marcin Orzechowski z Poznania.  Na uwagę zasługuję słaby występ dotychczasowych liderów cyklu Grand Prix – Bartosza Morawskiego i Marka Dudkiewicza, co pozwoliło na objęcie prowadzenia w tej klasyfikacji Kacprowi Zegadle, który w zawodach zajął 9. miejsce. Przebieg tegorocznego GP w żaden sposób nie nawiązuje do zeszłorocznej, bardzo zaciętej edycji cyklu, kiedy to o końcowym wyniku decydował 1 punkt. W tym roku bardziej przypomina on wyścig żółwi. Miejmy nadzieje, że następne turnieje tej rangi, w Gdańsku i zachodniopomorskich perełkach – Kołobrzegu i Świnoujściu, będą pod tym względem ciekawsze.

Jeszcze raz wielkie brawa dla organizatorów na czele z Adamem Grzelcem, dzięki którym turniej przebiegł w komfortowych warunkach, a każdy z uczestników mógł liczyć na nagrody. Jestem przekonany, że spotkamy się również w przyszłym roku w większej liczbie w kolejnym turnieju Grand Prix.
relacja: Łukasz Tuszyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Poznania
VI Mistrzostwa Poznania
V Mistrzostwa Poznania


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekBudynek E WNS UAM
ul. Szamarzewskiego 89

mapka
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 24 sierpnia (7 rund)
11:00 — rejestracja zawodników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce rozgrywek turnieju znajduje się przy pętli Ogrody — Wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej

Dla uczestników turnieju zostanie udostępniony parking na terenie WNS. Wjazd na parking znajduje się na końcu ul. Michała Sobeskiego.
Jest to również wejście, z którego powinni skorzystać niezmotoryzowani uczestnicy.

mapka
Wyżywieniecatering pierogowy — zapisy w formularzu zgłoszeniowym
Noclegiwe własnym zakresie

Polecamy akademik najbliżej miejsca rozgrywek
Nagrody- nagrody finansowe, rzeczowe oraz puchary dla najlepszej trójki

- statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców klasyfikacji dodatkowych oraz konkursów
- książki i gadżety dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeW sobotę wieczorem w klubie Hades w Zamku (ul. Św. Marcin 80/82) impreza integracyjna.
Przewidywany start imprezy — 20:30, od 21:00 do 00:00 dostępne będą stoły bilardowe.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Franek Łysek Warszawa Młodzieższpinak2019-07-29 22:22:20
2 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-07-29 22:22:48
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSgyros2019-07-30 07:14:55
4 Adam Grzelec Poznań Członek PFSruskie wege2019-07-30 07:21:52
5 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSkapusta2019-07-30 10:44:18
6 Agata Kuć Poznań Członek PFSruskie2019-07-30 15:23:32
7 Maria Kupczyńska Szczecin Członek PFSkapusta2019-07-31 17:02:08
8 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-07-31 17:13:19
9 Sławomir Piotrowski Deszczno Członek PFSpomidory2019-07-31 19:52:39
10 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFSkapusta wege2019-07-31 20:49:17
11 Bartosz Morawski  Wrocław Członek PFS2019-07-31 23:27:38
12 Katarzyna Okoniewska Sady Zwykły uczestnikruskie2019-08-01 10:59:25
13 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFSruskie2019-08-01 11:05:07
14 Jakub Błażejewski Poznań Zwykły uczestnikgyros2019-08-01 20:06:57
15 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik2019-08-01 20:51:44
16 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-08-02 20:54:03
17 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSmaliny2019-08-03 23:36:23
18 Dawid Pikul  Poznań Członek PFS2019-08-05 00:27:39
19 krzysztof zawadzki Sampława Członek PFSmaliny2019-08-07 10:44:03
20 Zbigniew Rybak WARSZAWA Członek PFSmięso2019-08-07 13:33:02
21 Maciej Kuć Stargard Członek PFSruskie2019-08-07 21:25:34
22 Dorota Kuć Stargard Członek PFSszpinak2019-08-08 10:20:37
23 Karolina Urbańska Poznań Członek PFSkapusta2019-08-08 17:02:13
24 Mariusz Skrobosz  Warszawa Członek PFS2019-08-09 11:45:33
25 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSruskie2019-08-09 21:02:57
26 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFS2019-08-11 01:00:02
27 Teresa Balewska Reda Członek PFSmięso2019-08-12 14:35:06
28 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSmięso2019-08-12 14:42:13
29 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFSjagody2019-08-12 19:38:04
30 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSmięso2019-08-13 07:57:07
31 Jerzy Luter Bytom Członek PFSjagody2019-08-14 00:54:38
32 Walenty Siemaszko Lipiany Zwykły uczestnikruskie2019-08-14 11:36:15
33 Artur Wawrzynowski Żukowo Zwykły uczestnikmięso2019-08-15 12:33:44
34 Maciej Perzyński Dolaszewo Zwykły uczestnikmięso2019-08-15 19:48:39
35 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSmięso2019-08-16 22:37:21
36 Dorota Stachowska Wydartowo I Członek PFSkapusta2019-08-17 11:41:21
37 Przemysław Kuczyński Chomęcice Debiutgyros2019-08-17 16:10:08
38 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnikkapusta2019-08-18 16:53:48
39 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnikruskie2019-08-18 16:54:21
40 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikser2019-08-18 21:02:36
41 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnikkapusta wege2019-08-19 05:07:23
42 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnikgyros2019-08-19 05:09:04
43 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSmięso2019-08-19 08:57:51
44 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFSruskie2019-08-19 10:05:06
45 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFSser2019-08-19 10:05:46
46 Marcin Orzechowski Poznań Debiutszpinak2019-08-19 11:47:08
47 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-08-19 12:22:37
48 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSmięso2019-08-19 12:33:05
49 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-08-19 12:45:27
50 Jacek Mańko Poznań Członek PFS2019-08-19 13:37:19
51 Tadeusz Kondej Świnoujście Zwykły uczestnikkapusta2019-08-19 14:12:49
52 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSjagody2019-08-19 16:13:39
53 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSmięso2019-08-20 08:45:42
54 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSmięso2019-08-20 13:15:00
55 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-08-20 13:47:29
56 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-08-20 13:48:07
57 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSgyros2019-08-20 16:00:11
58 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikruskie2019-08-20 19:20:32
59 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSruskie2019-08-21 09:21:24
60 Tadeusz Kondej Świnoujście Zwykły uczestnikkapusta2019-08-21 21:29:16
61 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnikruskie2019-08-21 21:31:23
62 Monika Siemaszko Poznań Członek PFSruskie2019-08-22 11:16:15
63 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnik2019-08-22 16:15:14
64 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-08-22 17:12:45
65 Dorota Ostrowska Białystok Zwykły uczestnikmięso2019-08-22 23:33:27
66 Bartłomiej Pawlak Poznań Zwykły uczestnikszpinak2019-08-23 13:45:02
67 Ireneusz Moralewicz GOLENIÓW Członek PFSjagody2019-08-23 16:17:43
68 Marcin Stachowski Wydartowo I Młodzieżruskie2019-08-23 18:34:13
69 Michał Rogalewicz Poznań Członek PFS2019-08-23 19:34:57
70 Maciej Nawrocki Babimost Zwykły uczestnik2019-08-23 21:41:05
71 Agnieszka Dudziak Poznań Debiutruskie2019-08-23 23:42:11
OrganizatorzyAdam Grzelec — adam.grzelec@gmail.com — 726 709 407
SponsorzyUniwersytet im. Adama Mickiewicza
adam's blend
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
Publicat S.A.
Wydawnictwo Poznańskie
Teatr Muzyczny w Poznaniu
Wydawnictwo Media Rodzina
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
Profi Lingua
Teatr Nowy w Poznaniu
anonimowi sponsorzy


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Poznania

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.84     10.0     4729     2106      418
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.79      9.0     5424     1933     1416
  3 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                154.46      9.0     4984     1897      565
  4 Maciej          Kuć                  Stargard               128.82      9.0     4751     1899      630
  5 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                140.60      9.0     4737     1935      427
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 155.41      8.0     5246     1869      422
  7 Adam            Grzelec              Poznań                 130.70      8.0     5054     1706      699
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.80      8.0     5009     1853      532
  9 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.12      8.0     4967     1803      604
 10 Bartosz         Aleksandrowicz       Poznań                 127.33      8.0     4809     1717      325
 11 Michał          Waszkiewicz          Białystok              142.33      8.0     4809     1869      103
 12 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               156.33      8.0     4776     1823      243
 13 Maciej          Perzyński            Piła                   130.22      8.0     4596     1792      354
 14 Jacek           Mańko                Poznań                 136.15      7.5     4980     1730      479
 15 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.21      7.5     4972     1746      400
 16 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.49      7.0     5025     1615      623
 17 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.77      7.0     4925     1616      749
 18 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.21      7.0     4910     1606      407
 19 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               146.33      7.0     4800     1718      331
 20 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.98      7.0     4792     1700      348
 21 Bartosz         Morawski             Wrocław                159.62      7.0     4696     1668       92
 22 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.77      7.0     4669     1667      300
 23 Jakub           Błażejewski          Poznań                 137.25      7.0     4662     1552      531
 24 Maciej          Nawrocki             Babimost               134.69      7.0     4626     1578      275
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              139.13      7.0     4618     1705      238
 26 Franciszek      Łysek                Warszawa               126.68      7.0     4513     1626      -11
 27 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.47      7.0     4425     1666     -291
 28 Karolina        Urbańska             Poznań                 118.32      7.0     4330     1596     -285
 29 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               135.32      6.0     4844     1537       31
 30 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.58      6.0     4762     1614      328
 31 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            131.56      6.0     4691     1483      108
 32 Walenty         Siemaszko            Lipiany                124.85      6.0     4661     1481      163
 33 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            114.28      6.0     4651     1530      466
 34 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             147.44      6.0     4644     1452       76
 35 Dorota          Kuć                  Stargard               125.29      6.0     4525     1409       69
 36 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.06      6.0     4509     1486      251
 37 Jakub           Onoszko              Gdynia                 123.70      6.0     4472     1463      221
 38 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               115.91      6.0     4469     1400      235
 39 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        134.91      6.0     4440     1498     -562
 40 Bartosz         Bartczak             Poznań                 113.97      6.0     4376     1674     -248
 41 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.48      6.0     4333     1645     -175
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  124.45      6.0     4303     1590     -255
 43 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 106.80      6.0     4132     1573     -486
 44 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 120.44      5.5     4368     1585     -331
 45 Agata           Kuć                  Stargard               132.44      5.0     4806     1408      297
 46 Rafał           Matczak              Milanówek              137.25      5.0     4506     1419     -296
 47 Dorota          Ostrowska            Białystok              117.64      5.0     4441     1322       77
 48 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               122.89      5.0     4370     1494     -107
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.67      5.0     4366     1477      -61
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              136.36      5.0     4328     1333       71
 51 Sylwia          Łada                 Inowrocław             121.42      5.0     4286     1429       37
 52 Samir           Chakrar              Poznań                 113.22      5.0     4226     1375     -191
 53 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.02      5.0     4171     1454     -342
 54 Marcin          Orzechowski          Poznań                 100.00      5.0     4145     1480     -255
 55 Halina          Cecot                Kołobrzeg              105.57      5.0     4093     1344     -251
 56 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       131.63      4.5     4275     1400     -303
 57 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               126.78      4.5     4051     1250     -116
 58 Renata          Andracka             Zwola                  119.77      4.0     4517     1308      -12
 59 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              129.52      4.0     4091     1296     -347
 60 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.18      4.0     4019     1265     -778
 61 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           100.00      4.0     3971     1293     -671
 62 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              101.31      4.0     3897     1295     -716
 63 Zbigniew        Rybak                Warszawa               124.04      4.0     3853     1309     -445
 64 Michał          Rogalewicz           Poznań                 137.78      4.0     2592     1030       57
 65 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            131.96      4.0     2393      935     -243
 66 Agnieszka       Dudziak              Poznań                 100.00      3.5     3963     1007     -100
 67 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              113.13      3.5     3780     1023       75
 68 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3729     1067     -595
 69 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      2.5     4040      946     -298
 70 Monika          Siemaszko            Lipiany                125.77      2.0     2268      755     -474
 71 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      1.5     3589      842     -394
 72 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      0.5     2000      419     -532
 73 Przemysław      Kuczyński            Chomęcice              100.00      0.5     1196      438    -1502
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Poznania



	Bartosz Morawski 159.62 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Kuć                   128.82 -  336: 442   79
    2    30 Waldemar       Kudliński             113.13 +  422: 345  163
    3    22 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  383: 450   92
    4    21 Renata         Andracka              119.77 +  529: 437  170
    5    16 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  445: 333  182
    6    10 Bartosz        Bartczak              113.97 +  321: 300  164
    7    10 Michał         Rogalewicz            137.78 +  400: 331  188
    8     5 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  341: 385   89
    9    13 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  436: 331  170
   10     7 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  323: 318  176
   11     5 Natalia        Woźniak               139.21 -  389: 471   89
   12     8 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  371: 461  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Kazimierz Merklejn 156.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             128.67 -  338: 347   79
    2    28 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  367: 350  184
    3    17 Maciej         Nawrocki              134.69 +  461: 375  185
    4    16 Marcin         Orzechowski           100.00 +  408: 301  150
    5     3 Dawid          Pikul                 155.41 -  324: 532  105
    6     9 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  342: 479  104
    7    24 Błażej         Ochocki               100.00 +  379: 333  150
    8    12 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  442: 352  202
    9     9 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  391: 480   96
   10    18 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  456: 313  170
   11    12 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  407: 300  176
   12     8 Bartosz        Morawski              159.62 +  461: 371  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Dawid Pikul 155.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 +  540: 271  177
    2     1 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  570: 291  157
    3     1 Maciej         Perzyński             130.22 +  433: 342  180
    4     1 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  314: 451   91
    5     3 Kazimierz      Merklejn              156.33 +  532: 324  206
    6     3 Dorota         Stachowska            119.84 -  417: 420   70
    7     5 Rafał          Matczak               137.25 +  467: 431  187
    8     3 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  427: 388  192
    9     1 Krzysztof      Mówka                 150.80 +  477: 421  201
   10     2 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  361: 599  104
   11     3 Kacper         Zegadło               150.12 +  390: 379  200
   12     2 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  318: 507  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Dariusz Ulatowski 154.46 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  479: 293  177
    2     4 Marcin         Orzechowski           100.00 +  393: 286  150
    3     3 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  393: 317  180
    4     5 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  386: 398   96
    5    10 Jerzy          Luter                 124.45 +  432: 340  174
    6     7 Michał         Rogalewicz            137.78 +  401: 383  188
    7     3 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  528: 405  176
    8     2 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  314: 485   91
    9     3 Marek          Dudkiewicz            139.13 +  433: 397  189
   10     3 Krzysztof      Mówka                 150.80 +  423: 357  201
   11     2 Dorota         Stachowska            119.84 -  339: 478   70
   12     3 Krzysztof      Mówka                 150.80 +  463: 280  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Grzegorz Kurowski 153.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Franciszek     Łysek                 126.68 +  351: 299  177
    2    10 Maciej         Kuć                   128.82 -  378: 426   79
    3    28 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  532: 119  150
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  465: 323  186
    5     6 Dorota         Stachowska            119.84 -  397: 410   70
    6     9 Kazimierz      Merklejn              156.33 +  479: 342  206
    7     6 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  382: 385   98
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 +  472: 385  189
    9     6 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  397: 262  173
   10     2 Dawid          Pikul                 155.41 +  599: 361  205
   11     1 Tomasz         Nasiłowski            140.60 +  465: 378  191
   12     2 Dawid          Pikul                 155.41 +  507: 318  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 12 160.75




	Łukasz Tuszyński 152.49 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  424: 459   76
    2    20 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  498: 268  153
    3    10 Bartosz        Bartczak              113.97 +  408: 297  164
    4     6 Jerzy          Luter                 124.45 -  366: 373   74
    5    14 Zbigniew       Rybak                 124.04 -  366: 406   74
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  461: 308  180
    7    14 Joanna         Ostrowska             128.67 -  273: 443   79
    8    18 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  453: 420  185
    9    14 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  318: 460   84
   10    19 Sylwia         Łada                  121.42 +  442: 366  171
   11    15 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  416: 296  173
   12    11 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  600: 306  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Mariusz Skrobosz 151.58 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Siemaszko             125.77 +  539: 277  176
    2     2 Bartosz        Bartczak              113.97 -  367: 428   64
    3    11 Jakub          Błażejewski           137.25 +  414: 260  187
    4     7 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  413: 287  182
    5     4 Rafał          Matczak               137.25 +  462: 393  187
    6     4 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  333: 368   91
    7     7 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  330: 368   92
    8    12 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  352: 442  106
    9    15 Jerzy          Luter                 124.45 +  504: 271  174
   10    11 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  421: 329  173
   11     7 Maciej         Perzyński             130.22 -  321: 411   80
   12    11 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  306: 600  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Krzysztof Mówka 150.80 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Kuć                   125.29 +  437: 267  175
    2    11 Joanna         Ostrowska             128.67 +  393: 315  179
    3     9 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  497: 368  170
    4     3 Michał         Rogalewicz            137.78 +  494: 360  188
    5     1 Tomasz         Nasiłowski            140.60 +  505: 334  191
    6     1 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 +  412: 330  189
    7     1 Maciej         Perzyński             130.22 +  408: 388  180
    8     1 Dorota         Stachowska            119.84 -  319: 320   70
    9     1 Dawid          Pikul                 155.41 -  421: 477  105
   10     3 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  357: 423  104
   11     4 Miłosz         Wrzałek               147.98 +  486: 432  198
   12     3 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  280: 463  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Kacper Zegadło 150.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Walenty        Siemaszko             124.85 +  473: 417  175
    2     5 Sławomir       Piotrowski            136.77 +  390: 359  187
    3     5 Michał         Rogalewicz            137.78 -  316: 330   88
    4    14 Dorota         Stachowska            119.84 -  348: 433   70
    5    21 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  606: 280  151
    6     8 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  348: 422   89
    7    15 Bartosz        Bartczak              113.97 +  423: 351  164
    8    11 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  414: 342  197
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 +  376: 368  189
   10     6 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  467: 379  192
   11     3 Dawid          Pikul                 155.41 -  379: 390  105
   12     6 Maciej         Grąbczewski           146.33 +  427: 292  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Miłosz Wrzałek 147.98 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 124.45 -  308: 328   74
    2    22 Jacek          Mańko                 136.15 +  402: 347  186
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  326: 363   85
    4    33 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  432: 391  177
    5    24 Błażej         Ochocki               100.00 +  527: 309  150
    6    15 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  361: 354  174
    7     6 Grzegorz       Kurowski              153.79 +  385: 382  204
    8     8 Natalia        Woźniak               139.21 -  337: 368   89
    9     8 Szymon         Dąbrowski             129.21 +  528: 352  179
   10     8 Marek          Dudkiewicz            139.13 +  363: 291  189
   11     4 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  432: 486  101
   12     7 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  391: 473   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Mikołaj Cieplik 147.44 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 124.04 -  354: 365   74
    2    25 Renata         Andracka              119.77 -  286: 425   70
    3    34 Jolanta        Olczak                100.00 +  453: 367  150
    4    25 Karolina       Urbańska              118.32 -  403: 459   68
    5    28 Sylwia         Łada                  121.42 +  353: 316  171
    6    26 Monika         Siemaszko             125.77 +  448: 281  176
    7    20 Marcin         Orzechowski           100.00 +  423: 307  150
    8    11 Kacper         Zegadło               150.12 -  342: 414  100
    9    22 Jacek          Mańko                 136.15 -  351: 467   86
   10    23 Samir          Chakrar               113.22 +  449: 297  163
   11    20 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  473: 261  157
   12    13 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  309: 609   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Maciej Grąbczewski 146.33 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Onoszko               123.70 -  326: 417   74
    2    33 Dorota         Kuć                   125.29 +  474: 395  175
    3    14 Franciszek     Łysek                 126.68 +  535: 302  177
    4     5 Dariusz        Ulatowski             154.46 +  398: 386  204
    5     5 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  408: 340  192
    6     5 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  331: 386   76
    7     8 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  345: 355   89
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  466: 295  162
    9     9 Kazimierz      Merklejn              156.33 +  480: 391  206
   10     5 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  335: 401   79
   11     9 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  410: 374  184
   12     6 Kacper         Zegadło               150.12 -  292: 427  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Michał Waszkiewicz 142.33 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  355: 322  173
    2     8 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  313: 454   79
    3    22 Bartosz        Morawski              159.62 +  450: 383  210
    4     9 Adam           Grzelec               130.70 +  417: 410  181
    5     5 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  340: 408   96
    6    11 Szymon         Dąbrowski             129.21 +  463: 362  179
    7     7 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  368: 330  202
    8     3 Dawid          Pikul                 155.41 -  388: 427  105
    9    10 Agata          Kuć                   132.44 +  461: 435  182
   10     6 Kacper         Zegadło               150.12 -  379: 467  100
   11    11 Bartosz        Bartczak              113.97 +  402: 317  164
   12     7 Miłosz         Wrzałek               147.98 +  473: 391  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Tomasz Nasiłowski 140.60 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwia         Łada                  121.42 +  346: 302  171
    2    13 Jakub          Onoszko               123.70 +  378: 344  174
    3     6 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  446: 281  182
    4     1 Dawid          Pikul                 155.41 +  451: 314  205
    5     1 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  334: 505  101
    6     4 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  368: 333  202
    7     2 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  449: 312  173
    8     2 Dariusz        Ulatowski             154.46 +  485: 314  204
    9     2 Dorota         Stachowska            119.84 +  376: 347  170
   10     1 Maciej         Kuć                   128.82 +  368: 353  179
   11     1 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  378: 465  104
   12     1 Dorota         Stachowska            119.84 -  358: 440   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Natalia Woźniak 139.21 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Wawrzynowski          120.44 =  424: 424  120
    2    17 Agata          Kuć                   132.44 +  442: 344  182
    3     8 Rafał          Matczak               137.25 +  470: 331  187
    4     4 Paweł          Maciejczuk            129.47 +  410: 369  179
    5     2 Maciej         Kuć                   128.82 +  471: 351  179
    6     2 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 -  370: 449   73
    7     4 Dorota         Stachowska            119.84 -  375: 405   70
    8     8 Miłosz         Wrzałek               147.98 +  368: 337  198
    9     5 Maciej         Perzyński             130.22 -  377: 380   80
   10     9 Sławomir       Piotrowski            136.77 +  427: 313  187
   11     5 Bartosz        Morawski              159.62 +  471: 389  210
   12     5 Adam           Grzelec               130.70 -  367: 480   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Marek Dudkiewicz 139.13 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Stachowska            119.84 -  370: 398   70
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              136.36 -  354: 374   86
    3    30 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  352: 321  164
    4    28 Monika         Siemaszko             125.77 +  430: 365  176
    5    22 Marcin         Orzechowski           100.00 +  409: 366  150
    6     8 Kacper         Zegadło               150.12 +  422: 348  200
    7     8 Maciej         Grąbczewski           146.33 +  355: 345  196
    8     5 Bartosz        Morawski              159.62 +  385: 341  210
    9     3 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  397: 433  104
   10     8 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  291: 363   98
   11    10 Jakub          Błażejewski           137.25 -  349: 361   87
   12    17 Bartosz        Bartczak              113.97 +  504: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Małgorzata Deszczyńska 138.77 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Renata         Andracka              119.77 +  380: 301  170
    2     3 Jakub          Hassa                 131.56 +  336: 325  182
    3     7 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  400: 323  162
    4     2 Maciej         Kuć                   128.82 -  342: 369   79
    5    12 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  609: 340  185
    6     1 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  330: 412  101
    7    12 Marcin         Stachowski            131.96 +  343: 316  182
    8     9 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  385: 472  104
    9     7 Kacper         Zegadło               150.12 -  368: 376  100
   10    16 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  386: 305  157
   11     8 Adam           Grzelec               130.70 -  395: 475   81
   12    14 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  395: 355  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Michał Rogalewicz 137.78 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karolina       Urbańska              118.32 +  354: 340  168
    2     9 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  377: 341  185
    3     5 Kacper         Zegadło               150.12 +  330: 316  200
    4     3 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  360: 494  101
    5    11 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  457: 243  162
    6     7 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  383: 401  104
    7    10 Bartosz        Morawski              159.62 -  331: 400  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Rafał Matczak 137.25 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Ostrowska             117.64 +  412: 322  168
    2    15 Jerzy          Luter                 124.45 +  426: 424  174
    3     8 Natalia        Woźniak               139.21 -  331: 470   89
    4    15 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  382: 346  180
    5     4 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  393: 462  102
    6    18 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  418: 341  153
    7     5 Dawid          Pikul                 155.41 -  431: 467  105
    8    17 Artur          Wawrzynowski          120.44 -  368: 399   70
    9    19 Sylwia         Łada                  121.42 +  421: 390  171
   10    14 Bartosz        Bartczak              113.97 -  346: 361   64
   11    18 Karolina       Urbańska              118.32 -  305: 361   68
   12    20 Walenty        Siemaszko             124.85 -  273: 459   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Jakub Błażejewski 137.25 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  347: 345  166
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              112.02 -  382: 418   62
    3    11 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  260: 414  102
    4    23 Jacek          Mańko                 136.15 -  346: 445   86
    5    34 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  548: 162  150
    6    25 Marcin         Orzechowski           100.00 -  373: 379   50
    7    29 Teresa         Balewska              100.00 +  415: 252  150
    8    22 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  507: 241  185
    9    18 Joanna         Ostrowska             128.67 +  351: 345  179
   10    15 Halina         Cecot                 105.57 +  410: 259  156
   11    10 Marek          Dudkiewicz            139.13 +  361: 349  189
   12     9 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  362: 522   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Sławomir Piotrowski 136.77 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  370: 312  164
    2     5 Kacper         Zegadło               150.12 -  359: 390  100
    3    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  505: 257  150
    4    11 Bartosz        Bartczak              113.97 +  454: 312  164
    5     8 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  326: 379   76
    6    12 Jerzy          Luter                 124.45 +  428: 394  174
    7     9 Paweł          Maciejczuk            129.47 +  452: 231  179
    8     4 Maciej         Perzyński             130.22 -  329: 410   80
    9    12 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  369: 326  157
   10     9 Natalia        Woźniak               139.21 -  313: 427   89
   11    13 Jacek          Mańko                 136.15 -  411: 429   86
   12    13 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  609: 309  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Krzysztof Sporczyk 136.36 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Bartczak              113.97 -  306: 384   64
    2    23 Marek          Dudkiewicz            139.13 +  374: 354  189
    3    20 Samir          Chakrar               113.22 +  431: 296  163
    4    10 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  323: 465  104
    5    26 Artur          Wawrzynowski          120.44 -  356: 390   70
    6    29 Błażej         Ochocki               100.00 -  319: 392   50
    7    33 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  393: 429   85
    8    31 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  437: 324  177
    9    27 Wojciech       Gołęcki               103.18 -  324: 360   53
   10    30 Bernadeta      Kudlińska             101.31 -  308: 381   51
   11    31 Teresa         Balewska              100.00 +  407: 220  150
   12    27 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  350: 262  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Jacek Mańko 136.15 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Samir          Chakrar               113.22 -  389: 413   63
    2    22 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  347: 402   98
    3    29 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  394: 380  177
    4    23 Jakub          Błażejewski           137.25 +  445: 346  187
    5    19 Marcin         Stachowski            131.96 -  320: 344   82
    6    23 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  385: 416   66
    7    28 Maciej         Skrzypczak            131.63 =  385: 385  132
    8    29 Franciszek     Łysek                 126.68 +  468: 436  177
    9    22 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  467: 351  197
   10    17 Maciej         Nawrocki              134.69 +  498: 309  185
   11    13 Sławomir       Piotrowski            136.77 +  429: 411  187
   12    10 Paweł          Maciejczuk            129.47 +  453: 308  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Ireneusz Moralewicz 135.32 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Waldemar       Kudliński             113.13 +  454: 287  163
    2     9 Michał         Rogalewicz            137.78 -  341: 377   88
    3    16 Miłosz         Wrzałek               147.98 +  363: 326  198
    4    18 Marcin         Stachowski            131.96 +  437: 407  182
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  340: 609   89
    6    19 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  438: 313  170
    7    13 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  415: 417   57
    8    18 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  420: 453  102
    9    16 Bartosz        Bartczak              113.97 -  349: 405   64
   10    20 Karolina       Urbańska              118.32 -  388: 391   68
   11    24 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  428: 378  174
   12    19 Agata          Kuć                   132.44 +  471: 450  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Bartłomiej Pawlak 134.91 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Zawadzki              112.02 -  241: 423   62
    2    36 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  355: 464   79
    3    33 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  379: 353  184
    4    26 Agata          Kuć                   132.44 -  281: 503   82
    5    30 Samir          Chakrar               113.22 +  344: 337  163
    6    31 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  348: 514   64
    7    33 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  429: 393  186
    8    22 Jakub          Błażejewski           137.25 -  241: 507   87
    9    31 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  548: 332  180
   10    21 Jakub          Hassa                 131.56 -  439: 481   82
   11    28 Błażej         Ochocki               100.00 +  402: 320  150
   12    23 Joanna         Ostrowska             128.67 +  433: 375  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Maciej Nawrocki 134.69 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  364: 386   57
    2    24 Sylwia         Łada                  121.42 +  422: 318  171
    3    17 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  375: 461  106
    4    20 Franciszek     Łysek                 126.68 -  353: 384   77
    5    27 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  325: 440   64
    6    30 Teresa         Balewska              100.00 +  507: 253  150
    7    25 Jerzy          Luter                 124.45 +  421: 359  174
    8    19 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  348: 276  174
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  368: 311  162
   10    17 Jacek          Mańko                 136.15 -  309: 498   86
   11    23 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  446: 341  182
   12    15 Dorota         Kuć                   125.29 +  388: 324  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Alicja Grąbczewska 134.06 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Halina         Cecot                 105.57 -  294: 315   56
    2    28 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  350: 367  106
    3    33 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  353: 379   85
    4    34 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  342: 383   64
    5    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  411: 327  150
    6    32 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  399: 388  150
    7    31 Karolina       Urbańska              118.32 +  471: 354  168
    8    23 Marcin         Orzechowski           100.00 +  363: 314  150
    9    14 Łukasz         Tuszyński             152.49 +  460: 318  202
   10    10 Agata          Kuć                   132.44 +  366: 334  182
   11     9 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  374: 410   96
   12    16 Franciszek     Łysek                 126.68 -  326: 369   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Agata Kuć 132.44 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  400: 314  153
    2    17 Natalia        Woźniak               139.21 -  344: 442   89
    3    24 Marcin         Orzechowski           100.00 -  346: 386   50
    4    26 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  503: 281  185
    5    17 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  395: 344  180
    6    16 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  361: 373   57
    7    19 Franciszek     Łysek                 126.68 +  492: 361  177
    8    13 Joanna         Ostrowska             128.67 +  441: 309  179
    9    10 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  435: 461   92
   10    10 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  334: 366   84
   11    14 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  305: 401   77
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  450: 471   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Marcin Stachowski 131.96 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  332: 331  151
    2    14 Samir          Chakrar               113.22 +  406: 356  163
    3     4 Maciej         Kuć                   128.82 -  247: 531   79
    4    18 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  407: 437   85
    5    19 Jacek          Mańko                 136.15 +  344: 320  186
    6    17 Jakub          Hassa                 131.56 +  341: 318  182
    7    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  316: 343   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  7 133.57




	Maciej Skrzypczak 131.63 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Teresa         Balewska              100.00 +  401: 338  150
    2    16 Halina         Cecot                 105.57 +  443: 328  156
    3     6 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  281: 446   91
    4     7 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  287: 413  102
    5    16 Bartosz        Morawski              159.62 -  333: 445  110
    6    21 Adam           Grzelec               130.70 -  311: 413   81
    7    28 Jacek          Mańko                 136.15 =  385: 385  136
    8    27 Samir          Chakrar               113.22 +  384: 251  163
    9    23 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  382: 415   77
   10    27 Joanna         Ostrowska             128.67 +  387: 339  179
   11    23 Maciej         Nawrocki              134.69 -  341: 446   85
   12    26 Artur          Wawrzynowski          120.44 -  340: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Jakub Hassa 131.56 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  494: 298  150
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  325: 336   89
    3    13 Dorota         Stachowska            119.84 -  313: 375   70
    4    22 Joanna         Ostrowska             128.67 +  411: 388  179
    5    20 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 +  418: 374  177
    6    17 Marcin         Stachowski            131.96 -  318: 341   82
    7    22 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  539: 299  151
    8    15 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  379: 390   79
    9    17 Dorota         Ostrowska             117.64 -  270: 459   68
   10    21 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  481: 439  185
   11    17 Jakub          Onoszko               123.70 +  430: 395  174
   12    12 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  313: 489   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Adam Grzelec 130.70 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  457: 156  150
    2     7 Maciej         Perzyński             130.22 -  378: 395   80
    3    12 Renata         Andracka              119.77 +  434: 283  170
    4     9 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  410: 417   92
    5    15 Bartosz        Bartczak              113.97 -  379: 473   64
    6    21 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  413: 311  182
    7    17 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  350: 342  166
    8    14 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 +  447: 412  177
    9    11 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  415: 425   79
   10    12 Dorota         Ostrowska             117.64 +  416: 379  168
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 +  475: 395  189
   12     5 Natalia        Woźniak               139.21 +  480: 367  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Maciej Perzyński 130.22 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  364: 259  150
    2     7 Adam           Grzelec               130.70 +  395: 378  181
    3     1 Dawid          Pikul                 155.41 -  342: 433  105
    4    12 Walenty        Siemaszko             124.85 +  424: 356  175
    5     7 Jakub          Onoszko               123.70 +  372: 298  174
    6     6 Maciej         Kuć                   128.82 +  430: 288  179
    7     1 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  388: 408  101
    8     4 Sławomir       Piotrowski            136.77 +  410: 329  187
    9     5 Natalia        Woźniak               139.21 +  380: 377  189
   10     4 Dorota         Stachowska            119.84 -  362: 379   70
   11     7 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  411: 321  202
   12     4 Maciej         Kuć                   128.82 -  318: 416   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Katarzyna Ślusarska 129.52 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Błażej         Ochocki               100.00 +  397: 251  150
    2    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  348: 277  150
    3     3 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  317: 393  104
    4    15 Rafał          Matczak               137.25 -  346: 382   87
    5    17 Agata          Kuć                   132.44 -  344: 395   82
    6    20 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  308: 461  102
    7    27 Walenty        Siemaszko             124.85 -  380: 403   75
    8    32 Waldemar       Kudliński             113.13 +  350: 295  163
    9    31 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  332: 548   85
   10    32 Małgorzata     Szmuksta              126.78 -  327: 423   77
   11    32 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  370: 277  150
   12    28 Sylwia         Łada                  121.42 -  272: 333   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Paweł Maciejczuk 129.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  457: 329  150
    2     8 Michał         Waszkiewicz           142.33 +  454: 313  192
    3     2 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  403: 344  174
    4     4 Natalia        Woźniak               139.21 -  369: 410   89
    5     9 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 -  321: 540   73
    6    14 Franciszek     Łysek                 126.68 +  328: 319  177
    7     9 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  231: 452   87
    8    15 Jakub          Hassa                 131.56 +  390: 379  182
    9    11 Adam           Grzelec               130.70 +  425: 415  181
   10     5 Maciej         Grąbczewski           146.33 +  401: 335  196
   11     6 Maciej         Kuć                   128.82 -  338: 427   79
   12    10 Jacek          Mańko                 136.15 -  308: 453   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Szymon Dąbrowski 129.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marcin         Orzechowski           100.00 -  320: 375   50
    2    36 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  464: 355  185
    3    18 Karolina       Urbańska              118.32 +  515: 276  168
    4     8 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 -  398: 399   73
    5    13 Dorota         Kuć                   125.29 +  416: 389  175
    6    11 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  362: 463   92
    7    16 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  453: 293  174
    8    10 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  377: 354  164
    9     8 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  352: 528   98
   10    13 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  302: 460   77
   11    16 Dorota         Ostrowska             117.64 +  462: 298  168
   12    12 Jakub          Hassa                 131.56 +  489: 313  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Maciej Kuć 128.82 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              159.62 +  442: 336  210
    2    10 Grzegorz       Kurowski              153.79 +  426: 378  204
    3     4 Marcin         Stachowski            131.96 +  531: 247  182
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 +  369: 342  189
    5     2 Natalia        Woźniak               139.21 -  351: 471   89
    6     6 Maciej         Perzyński             130.22 -  288: 430   80
    7    11 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  396: 307  162
    8     7 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  355: 277  157
    9     4 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  397: 309  176
   10     1 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  353: 368   91
   11     6 Paweł          Maciejczuk            129.47 +  427: 338  179
   12     4 Maciej         Perzyński             130.22 +  416: 318  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Joanna Ostrowska 128.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              156.33 +  347: 338  206
    2    11 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  315: 393  101
    3    23 Jerzy          Luter                 124.45 -  336: 377   74
    4    22 Jakub          Hassa                 131.56 -  388: 411   82
    5    31 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  352: 323  150
    6    24 Walenty        Siemaszko             124.85 +  436: 426  175
    7    14 Łukasz         Tuszyński             152.49 +  443: 273  202
    8    13 Agata          Kuć                   132.44 -  309: 441   82
    9    18 Jakub          Błażejewski           137.25 -  345: 351   87
   10    27 Maciej         Skrzypczak            131.63 -  339: 387   82
   11    27 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  381: 274  151
   12    23 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  375: 433   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Bartosz Aleksandrowicz 127.33 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 155.41 -  271: 540  105
    2    32 Jolanta        Olczak                100.00 +  418: 265  150
    3    19 Walenty        Siemaszko             124.85 -  372: 446   75
    4    30 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  307: 301  150
    5    20 Jakub          Hassa                 131.56 -  374: 418   82
    6    22 Renata         Andracka              119.77 +  408: 384  170
    7    18 Jakub          Onoszko               123.70 +  449: 332  174
    8    14 Adam           Grzelec               130.70 -  412: 447   81
    9    23 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  415: 382  182
   10    13 Szymon         Dąbrowski             129.21 +  460: 302  179
   11    14 Agata          Kuć                   132.44 +  401: 305  182
   12     9 Jakub          Błażejewski           137.25 +  522: 362  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Małgorzata Szmuksta 126.78 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  293: 479  104
    2    29 Teresa         Balewska              100.00 -  332: 394   50
    3    29 Jacek          Mańko                 136.15 -  380: 394   86
    4    33 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  391: 432   98
    5    35 Monika         Siemaszko             125.77 -  302: 367   76
    6    36 Waldemar       Kudliński             113.13 +  323: 291  163
    7    37 PAUZA
    8    31 Krzysztof      Sporczyk              136.36 -  324: 437   86
    9    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  340: 331  150
   10    32 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  423: 327  180
   11    29 Sylwia         Łada                  121.42 +  381: 365  171
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              136.36 -  262: 350   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 11 113.64




	Franciszek Łysek 126.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  299: 351  104
    2    26 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  414: 352  166
    3    14 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  302: 535   96
    4    20 Maciej         Nawrocki              134.69 +  384: 353  185
    5    18 Walenty        Siemaszko             124.85 +  402: 303  175
    6    14 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  319: 328   79
    7    19 Agata          Kuć                   132.44 -  361: 492   82
    8    29 Jacek          Mańko                 136.15 -  436: 468   86
    9    29 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  465: 315  151
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  423: 375  162
   11    22 Halina         Cecot                 105.57 +  339: 326  156
   12    16 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  369: 326  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Zbigniew Wietecki 126.48 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             152.49 +  459: 424  202
    2     6 Zbigniew       Rybak                 124.04 -  337: 389   74
    3    15 Monika         Siemaszko             125.77 +  343: 255  176
    4    19 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  381: 370  170
    5     8 Sławomir       Piotrowski            136.77 +  379: 326  187
    6     5 Maciej         Grąbczewski           146.33 +  386: 331  196
    7     3 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  405: 528  104
    8     6 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  357: 356  173
    9     4 Maciej         Kuć                   128.82 -  309: 397   79
   10     7 Bartosz        Morawski              159.62 -  318: 323  110
   11    12 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  300: 407  106
   12    18 Karolina       Urbańska              118.32 -  359: 402   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Monika Siemaszko 125.77 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  277: 539  102
    2    31 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  434: 295  151
    3    15 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  255: 343   76
    4    28 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  365: 430   89
    5    35 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  367: 302  177
    6    26 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  281: 448   97
    7    32 Samir          Chakrar               113.22 -  289: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Dorota Kuć 125.29 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  267: 437  101
    2    33 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  395: 474   96
    3    32 Dorota         Ostrowska             117.64 +  393: 373  168
    4    31 Wojciech       Łysek                 100.00 +  376: 326  150
    5    13 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  389: 416   79
    6    28 Bernadeta      Kudlińska             101.31 -  387: 393   51
    7    30 Halina         Cecot                 105.57 -  368: 400   56
    8    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  364: 301  150
    9    28 Teresa         Balewska              100.00 +  418: 273  150
   10    25 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  476: 334  153
   11    21 Artur          Wawrzynowski          120.44 +  368: 341  170
   12    15 Maciej         Nawrocki              134.69 -  324: 388   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Walenty Siemaszko 124.85 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               150.12 -  417: 473  100
    2    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  365: 312  164
    3    19 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 +  446: 372  177
    4    12 Maciej         Perzyński             130.22 -  356: 424   80
    5    18 Franciszek     Łysek                 126.68 -  303: 402   77
    6    24 Joanna         Ostrowska             128.67 -  426: 436   79
    7    27 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  403: 380  180
    8    21 Halina         Cecot                 105.57 -  316: 383   56
    9    25 Karolina       Urbańska              118.32 -  349: 447   68
   10    29 Marcin         Orzechowski           100.00 +  431: 296  150
   11    25 Samir          Chakrar               113.22 +  390: 300  163
   12    20 Rafał          Matczak               137.25 +  459: 273  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Jerzy Luter 124.45 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               147.98 +  328: 308  198
    2    15 Rafał          Matczak               137.25 -  424: 426   87
    3    23 Joanna         Ostrowska             128.67 +  377: 336  179
    4     6 Łukasz         Tuszyński             152.49 +  373: 366  202
    5    10 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  340: 432  104
    6    12 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  394: 428   87
    7    25 Maciej         Nawrocki              134.69 -  359: 421   85
    8    24 Błażej         Ochocki               100.00 +  379: 274  150
    9    15 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  271: 504  102
   10    28 Renata         Andracka              119.77 +  350: 347  170
   11    19 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  358: 431   64
   12    24 Krzysztof      Zawadzki              112.02 +  350: 285  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Zbigniew Rybak 124.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  365: 354  197
    2     6 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  389: 337  176
    3     2 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  344: 403   79
    4    13 Jakub          Onoszko               123.70 -  323: 485   74
    5    14 Łukasz         Tuszyński             152.49 +  406: 366  202
    6    15 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  354: 361   98
    7    16 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  293: 453   79
    8    19 Maciej         Nawrocki              134.69 -  276: 348   85
    9    24 Renata         Andracka              119.77 +  408: 345  170
   10    22 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  317: 418   64
   11    24 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  378: 428   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 11 119.00




	Jakub Onoszko 123.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grąbczewski           146.33 +  417: 326  196
    2    13 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  344: 378   91
    3    21 Katarzyna      Okoniewska            106.80 +  466: 292  157
    4    13 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  485: 323  174
    5     7 Maciej         Perzyński             130.22 -  298: 372   80
    6    13 Krzysztof      Zawadzki              112.02 -  378: 384   62
    7    18 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  332: 449   77
    8    20 Sylwia         Łada                  121.42 -  295: 371   71
    9    26 Marcin         Orzechowski           100.00 +  337: 278  150
   10    26 Błażej         Ochocki               100.00 +  367: 341  150
   11    17 Jakub          Hassa                 131.56 -  395: 430   82
   12    21 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 +  358: 307  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Maria Magdalena Kupczyńska 122.89 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  322: 355   92
    2    34 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  418: 299  150
    3    25 Halina         Cecot                 105.57 +  380: 336  156
    4     8 Szymon         Dąbrowski             129.21 +  399: 398  179
    5     9 Paweł          Maciejczuk            129.47 +  540: 321  179
    6     2 Natalia        Woźniak               139.21 +  449: 370  189
    7     2 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  312: 449   91
    8     6 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  356: 357   76
    9     6 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  262: 397  104
   10    11 Mariusz        Skrobosz              151.58 -  329: 421  102
   11    15 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  296: 416  102
   12    21 Jakub          Onoszko               123.70 -  307: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Sylwia Łada 121.42 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  302: 346   91
    2    24 Maciej         Nawrocki              134.69 -  318: 422   85
    3    31 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  292: 391   66
    4    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  379: 280  150
    5    28 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  316: 353   97
    6    34 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  463: 293  150
    7    26 Renata         Andracka              119.77 +  391: 353  170
    8    20 Jakub          Onoszko               123.70 +  371: 295  174
    9    19 Rafał          Matczak               137.25 -  390: 421   87
   10    19 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  366: 442  102
   11    29 Małgorzata     Szmuksta              126.78 -  365: 381   77
   12    28 Katarzyna      Ślusarska             129.52 +  333: 272  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Artur Wawrzynowski 120.44 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Woźniak               139.21 =  424: 424  139
    2    18 Dorota         Stachowska            119.84 +  337: 324  170
    3     9 Krzysztof      Mówka                 150.80 -  368: 497  101
    4    19 Zbigniew       Wietecki              126.48 -  370: 381   76
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  390: 356  186
    6    19 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  313: 438   85
    7    23 Dorota         Ostrowska             117.64 +  423: 311  168
    8    17 Rafał          Matczak               137.25 +  399: 368  187
    9    13 Bartosz        Morawski              159.62 -  331: 436  110
   10    18 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  313: 456  106
   11    21 Dorota         Kuć                   125.29 -  341: 368   75
   12    26 Maciej         Skrzypczak            131.63 +  359: 340  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Dorota Stachowska 119.84 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            139.13 +  398: 370  189
    2    18 Artur          Wawrzynowski          120.44 -  324: 337   70
    3    13 Jakub          Hassa                 131.56 +  375: 313  182
    4    14 Kacper         Zegadło               150.12 +  433: 348  200
    5     6 Grzegorz       Kurowski              153.79 +  410: 397  204
    6     3 Dawid          Pikul                 155.41 +  420: 417  205
    7     4 Natalia        Woźniak               139.21 +  405: 375  189
    8     1 Krzysztof      Mówka                 150.80 +  320: 319  201
    9     2 Tomasz         Nasiłowski            140.60 -  347: 376   91
   10     4 Maciej         Perzyński             130.22 +  379: 362  180
   11     2 Dariusz        Ulatowski             154.46 +  478: 339  204
   12     1 Tomasz         Nasiłowski            140.60 +  440: 358  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 12 175.50




	Renata Andracka 119.77 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  301: 380   89
    2    25 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  425: 286  197
    3    12 Adam           Grzelec               130.70 -  283: 434   81
    4    21 Bartosz        Morawski              159.62 -  437: 529  110
    5    29 Halina         Cecot                 105.57 +  500: 310  156
    6    22 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  384: 408   77
    7    26 Sylwia         Łada                  121.42 -  353: 391   71
    8    28 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  439: 381  166
    9    24 Zbigniew       Rybak                 124.04 -  345: 408   74
   10    28 Jerzy          Luter                 124.45 -  347: 350   74
   11    30 Krzysztof      Zawadzki              112.02 -  364: 375   62
   12    31 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  339: 277  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Karolina Urbańska 118.32 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Rogalewicz            137.78 -  340: 354   88
    2    27 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  362: 281  150
    3    18 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  276: 515   79
    4    25 Mikołaj        Cieplik               147.44 +  459: 403  197
    5    25 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  239: 460   57
    6    27 Dorota         Ostrowska             117.64 -  349: 410   68
    7    31 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  354: 471   84
    8    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  350: 320  150
    9    25 Walenty        Siemaszko             124.85 +  447: 349  175
   10    20 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  391: 388  185
   11    18 Rafał          Matczak               137.25 +  361: 305  187
   12    18 Zbigniew       Wietecki              126.48 +  402: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Dorota Ostrowska 117.64 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               137.25 -  322: 412   87
    2    35 Błażej         Ochocki               100.00 -  277: 350   50
    3    32 Dorota         Kuć                   125.29 -  373: 393   75
    4    35 Waldemar       Kudliński             113.13 +  367: 284  163
    5    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  492: 271  150
    6    27 Karolina       Urbańska              118.32 +  410: 349  168
    7    23 Artur          Wawrzynowski          120.44 -  311: 423   70
    8    25 Bernadeta      Kudlińska             101.31 +  372: 316  151
    9    17 Jakub          Hassa                 131.56 +  459: 270  182
   10    12 Adam           Grzelec               130.70 -  379: 416   81
   11    16 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  298: 462   79
   12    22 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  381: 418   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Maciej Dąbrowski 115.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Błażejewski           137.25 -  345: 347   87
    2    26 Franciszek     Łysek                 126.68 -  352: 414   77
    3    31 Sylwia         Łada                  121.42 +  391: 292  171
    4    27 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  292: 343   57
    5    32 Wojciech       Łysek                 100.00 +  362: 293  150
    6    23 Jacek          Mańko                 136.15 +  416: 385  186
    7    17 Adam           Grzelec               130.70 -  342: 350   81
    8    28 Renata         Andracka              119.77 -  381: 439   70
    9    30 Błażej         Ochocki               100.00 -  341: 378   50
   10    31 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 289  150
   11    26 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  420: 323  153
   12    22 Dorota         Ostrowska             117.64 +  418: 381  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Arkadiusz Kleniewski 114.28 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  312: 370   87
    2    21 Walenty        Siemaszko             124.85 -  312: 365   75
    3    30 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  321: 352   89
    4    34 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  383: 342  184
    5    27 Maciej         Nawrocki              134.69 +  440: 325  185
    6    31 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  514: 348  185
    7    21 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  459: 274  153
    8    10 Szymon         Dąbrowski             129.21 -  354: 377   79
    9    21 Halina         Cecot                 105.57 -  352: 362   56
   10    22 Zbigniew       Rybak                 124.04 +  418: 317  174
   11    19 Jerzy          Luter                 124.45 +  431: 358  174
   12    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  355: 395   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Bartosz Bartczak 113.97 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  384: 306  186
    2     2 Mariusz        Skrobosz              151.58 +  428: 367  202
    3    10 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  297: 408  102
    4    11 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  312: 454   87
    5    15 Adam           Grzelec               130.70 +  473: 379  181
    6    10 Bartosz        Morawski              159.62 -  300: 321  110
    7    15 Kacper         Zegadło               150.12 -  351: 423  100
    8    26 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  383: 365  153
    9    16 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  405: 349  185
   10    14 Rafał          Matczak               137.25 +  361: 346  187
   11    11 Michał         Waszkiewicz           142.33 -  317: 402   92
   12    17 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  365: 504   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Samir Chakrar 113.22 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Mańko                 136.15 +  413: 389  186
    2    14 Marcin         Stachowski            131.96 -  356: 406   82
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              136.36 -  296: 431   86
    4    29 Wojciech       Gołęcki               103.18 -  332: 378   53
    5    30 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  337: 344   85
    6    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  391: 326  150
    7    32 Monika         Siemaszko             125.77 +  385: 289  176
    8    27 Maciej         Skrzypczak            131.63 -  251: 384   82
    9    32 Jolanta        Olczak                100.00 +  385: 318  150
   10    23 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  297: 449   97
   11    25 Walenty        Siemaszko             124.85 -  300: 390   75
   12    29 Wojciech       Gołęcki               103.18 +  483: 313  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Waldemar Kudliński 113.13 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ireneusz       Moralewicz            135.32 -  287: 454   85
    2    30 Bartosz        Morawski              159.62 -  345: 422  110
    3    35 Wojciech       Gołęcki               103.18 -  308: 360   53
    4    35 Dorota         Ostrowska             117.64 -  284: 367   68
    5    37 PAUZA
    6    36 Małgorzata     Szmuksta              126.78 -  291: 323   77
    7    36 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  389: 138  150
    8    32 Katarzyna      Ślusarska             129.52 -  295: 350   80
    9    34 Agnieszka      Dudziak               100.00 -  320: 355   50
   10    34 Wojciech       Łysek                 100.00 +  326: 263  150
   11    33 Marcin         Orzechowski           100.00 -  287: 412   50
   12    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  348: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Krzysztof Zawadzki 112.02 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartłomiej     Pawlak                134.91 +  423: 241  185
    2    12 Jakub          Błażejewski           137.25 +  418: 382  187
    3     7 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  323: 400   89
    4    17 Błażej         Ochocki               100.00 +  432: 288  150
    5    11 Michał         Rogalewicz            137.78 -  243: 457   88
    6    13 Jakub          Onoszko               123.70 +  384: 378  174
    7    11 Maciej         Kuć                   128.82 -  307: 396   79
    8    16 Maciej         Grąbczewski           146.33 -  295: 466   96
    9    20 Maciej         Nawrocki              134.69 -  311: 368   85
   10    24 Franciszek     Łysek                 126.68 -  375: 423   77
   11    30 Renata         Andracka              119.77 +  375: 364  170
   12    24 Jerzy          Luter                 124.45 -  285: 350   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Katarzyna Okoniewska 106.80 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Nawrocki              134.69 +  386: 364  185
    2     1 Dawid          Pikul                 155.41 -  291: 570  105
    3    21 Jakub          Onoszko               123.70 -  292: 466   74
    4    27 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  343: 292  166
    5    25 Karolina       Urbańska              118.32 +  460: 239  168
    6    16 Agata          Kuć                   132.44 +  373: 361  182
    7    13 Ireneusz       Moralewicz            135.32 +  417: 415  185
    8     7 Maciej         Kuć                   128.82 -  277: 355   79
    9    12 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  326: 369   87
   10    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.77 -  305: 386   89
   11    20 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  261: 473   97
   12    25 Halina         Cecot                 105.57 +  401: 328  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Halina Cecot 105.57 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Alicja         Grąbczewska           134.06 +  315: 294  184
    2    16 Maciej         Skrzypczak            131.63 -  328: 443   82
    3    25 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 -  336: 380   73
    4    24 Teresa         Balewska              100.00 -  299: 379   50
    5    29 Renata         Andracka              119.77 -  310: 500   70
    6    35 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  447: 162  150
    7    30 Dorota         Kuć                   125.29 +  400: 368  175
    8    21 Walenty        Siemaszko             124.85 +  383: 316  175
    9    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 +  362: 352  164
   10    15 Jakub          Błażejewski           137.25 -  259: 410   87
   11    22 Franciszek     Łysek                 126.68 -  326: 339   77
   12    25 Katarzyna      Okoniewska            106.80 -  328: 401   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Wojciech Gołęcki 103.18 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   132.44 -  314: 400   82
    2    20 Łukasz         Tuszyński             152.49 -  268: 498  102
    3    35 Waldemar       Kudliński             113.13 +  360: 308  163
    4    29 Samir          Chakrar               113.22 +  378: 332  163
    5    23 Teresa         Balewska              100.00 +  389: 296  150
    6    18 Rafał          Matczak               137.25 -  341: 418   87
    7    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.28 -  274: 459   64
    8    26 Bartosz        Bartczak              113.97 -  365: 383   64
    9    27 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  360: 324  186
   10    25 Dorota         Kuć                   125.29 -  334: 476   75
   11    26 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  323: 420   66
   12    29 Samir          Chakrar               113.22 -  313: 483   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Bernadeta Kudlińska 101.31 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Stachowski            131.96 -  331: 332   82
    2    31 Monika         Siemaszko             125.77 -  295: 434   76
    3    36 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  411: 291  150
    4    32 Przemysław     Kuczyński             100.00 +  325: 159  150
    5    21 Kacper         Zegadło               150.12 -  280: 606  100
    6    28 Dorota         Kuć                   125.29 +  393: 387  175
    7    22 Jakub          Hassa                 131.56 -  299: 539   82
    8    25 Dorota         Ostrowska             117.64 -  316: 372   68
    9    29 Franciszek     Łysek                 126.68 -  315: 465   77
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  381: 308  186
   11    27 Joanna         Ostrowska             128.67 -  274: 381   79
   12    31 Renata         Andracka              119.77 -  277: 339   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Skrzypczak            131.63 -  338: 401   82
    2    29 Małgorzata     Szmuksta              126.78 +  394: 332  177
    3    26 Błażej         Ochocki               100.00 -  377: 425   50
    4    24 Halina         Cecot                 105.57 +  379: 299  156
    5    23 Wojciech       Gołęcki               103.18 -  296: 389   53
    6    30 Maciej         Nawrocki              134.69 -  253: 507   85
    7    29 Jakub          Błażejewski           137.25 -  252: 415   87
    8    34 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  358: 322  150
    9    28 Dorota         Kuć                   125.29 -  273: 418   75
   10    31 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  289: 409   66
   11    31 Krzysztof      Sporczyk              136.36 -  220: 407   86
   12    34 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 11  97.00




	Agnieszka Dudziak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Hassa                 131.56 -  298: 494   82
    2    27 Karolina       Urbańska              118.32 -  281: 362   68
    3    36 Bernadeta      Kudlińska             101.31 -  291: 411   51
    4    37 PAUZA
    5    31 Joanna         Ostrowska             128.67 -  323: 352   79
    6    32 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  388: 399   84
    7    34 Wojciech       Łysek                 100.00 -  273: 296   50
    8    34 Teresa         Balewska              100.00 -  322: 358   50
    9    34 Waldemar       Kudliński             113.13 +  355: 320  163
   10    33 Jolanta        Olczak                100.00 +  389: 383  150
   11    32 Katarzyna      Ślusarska             129.52 -  277: 370   80
   12    32 Jolanta        Olczak                100.00 +  466: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Przemysław Kuczyński 100.00 Chomęcice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Grzelec               130.70 -  156: 457   81
    2    37 PAUZA
    3    28 Grzegorz       Kurowski              153.79 -  119: 532  104
    4    32 Bernadeta      Kudlińska             101.31 -  159: 325   51
    5    34 Jakub          Błażejewski           137.25 -  162: 548   87
    6    35 Halina         Cecot                 105.57 -  162: 447   56
    7    36 Waldemar       Kudliński             113.13 -  138: 389   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     442  /  6  73.67




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Perzyński             130.22 -  259: 364   80
    2    34 Maria MagdalenaKupczyńska            122.89 -  299: 418   73
    3    37 PAUZA
    4    30 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  301: 307   77
    5    33 Dorota         Ostrowska             117.64 -  271: 492   68
    6    34 Sylwia         Łada                  121.42 -  293: 463   71
    7    35 Jolanta        Olczak                100.00 -  277: 488   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  6  69.83




	Błażej Ochocki 100.00 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Ślusarska             129.52 -  251: 397   80
    2    35 Dorota         Ostrowska             117.64 +  350: 277  168
    3    26 Teresa         Balewska              100.00 +  425: 377  150
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              112.02 -  288: 432   62
    5    24 Miłosz         Wrzałek               147.98 -  309: 527   98
    6    29 Krzysztof      Sporczyk              136.36 +  392: 319  186
    7    24 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  333: 379  106
    8    24 Jerzy          Luter                 124.45 -  274: 379   74
    9    30 Maciej         Dąbrowski             115.91 +  378: 341  166
   10    26 Jakub          Onoszko               123.70 -  341: 367   74
   11    28 Bartłomiej     Pawlak                134.91 -  320: 402   85
   12    30 Marcin         Orzechowski           100.00 -  310: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Maciejczuk            129.47 -  329: 457   79
    2    32 Bartosz        Aleksandrowicz        127.33 -  265: 418   77
    3    34 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  367: 453   97
    4    36 Sylwia         Łada                  121.42 -  280: 379   71
    5    36 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  327: 411   84
    6    37 PAUZA
    7    35 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  488: 277  150
    8    30 Dorota         Kuć                   125.29 -  301: 364   75
    9    32 Samir          Chakrar               113.22 -  318: 385   63
   10    33 Agnieszka      Dudziak               100.00 -  383: 389   50
   11    34 Wojciech       Łysek                 100.00 +  364: 339  150
   12    32 Agnieszka      Dudziak               100.00 -  318: 466   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 11  86.00




	Marcin Orzechowski 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Dąbrowski             129.21 +  375: 320  179
    2     4 Dariusz        Ulatowski             154.46 -  286: 393  104
    3    24 Agata          Kuć                   132.44 +  386: 346  182
    4    16 Kazimierz      Merklejn              156.33 -  301: 408  106
    5    22 Marek          Dudkiewicz            139.13 -  366: 409   89
    6    25 Jakub          Błażejewski           137.25 +  379: 373  187
    7    20 Mikołaj        Cieplik               147.44 -  307: 423   97
    8    23 Alicja         Grąbczewska           134.06 -  314: 363   84
    9    26 Jakub          Onoszko               123.70 -  278: 337   74
   10    29 Walenty        Siemaszko             124.85 -  296: 431   75
   11    33 Waldemar       Kudliński             113.13 +  412: 287  163
   12    30 Błażej         Ochocki               100.00 +  445: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 PAUZA
    2    19 Katarzyna      Ślusarska             129.52 -  277: 348   80
    3    27 Sławomir       Piotrowski            136.77 -  257: 505   87
    4    31 Dorota         Kuć                   125.29 -  326: 376   75
    5    32 Maciej         Dąbrowski             115.91 -  293: 362   66
    6    33 Samir          Chakrar               113.22 -  326: 391   63
    7    34 Agnieszka      Dudziak               100.00 +  296: 273  150
    8    33 Karolina       Urbańska              118.32 -  320: 350   68
    9    33 Małgorzata     Szmuksta              126.78 -  331: 340   77
   10    34 Waldemar       Kudliński             113.13 -  263: 326   63
   11    34 Jolanta        Olczak                100.00 -  339: 364   50
   12    33 Waldemar       Kudliński             113.13 -  261: 348   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  / 11  76.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Poznania



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Kuć                   336: 442
   2 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz      Merklejn              347: 338
   3 Dawid          Pikul                - Bartosz        Aleksandrowicz        540: 271
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Ulatowski             293: 479
   5 Grzegorz       Kurowski             - Franciszek     Łysek                 351: 299
   6 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             459: 424
   7 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Siemaszko             539: 277
   8 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Mówka                 267: 437
   9 Kacper         Zegadło              - Walenty        Siemaszko             473: 417
  10 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               328: 308
  11 Mikołaj        Cieplik              - Zbigniew       Rybak                 354: 365
  12 Jakub          Onoszko              - Maciej         Grąbczewski           417: 326
  13 Michał         Waszkiewicz          - Maria MagdalenaKupczyńska            355: 322
  14 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Nasiłowski            302: 346
  15 Natalia        Woźniak              - Artur          Wawrzynowski          424: 424
  16 Dorota         Stachowska           - Marek          Dudkiewicz            398: 370
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Renata         Andracka              380: 301
  18 Karolina       Urbańska             - Michał         Rogalewicz            340: 354
  19 Rafał          Matczak              - Dorota         Ostrowska             412: 322
  20 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Błażejewski           345: 347
  21 Sławomir       Piotrowski           - Arkadiusz      Kleniewski            370: 312
  22 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              384: 306
  23 Jacek          Mańko                - Samir          Chakrar               389: 413
  24 Waldemar       Kudliński            - Ireneusz       Moralewicz            287: 454
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Zawadzki              241: 423
  26 Katarzyna      Okoniewska           - Maciej         Nawrocki              386: 364
  27 Alicja         Grąbczewska          - Halina         Cecot                 294: 315
  28 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   314: 400
  29 Marcin         Stachowski           - Bernadeta      Kudlińska             332: 331
  30 Teresa         Balewska             - Maciej         Skrzypczak            338: 401
  31 Jakub          Hassa                - Agnieszka      Dudziak               494: 298
  32 Przemysław     Kuczyński            - Adam           Grzelec               156: 457
  33 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Nasiłowski            364: 259
  34 Błażej         Ochocki              - Katarzyna      Ślusarska             251: 397
  35 Paweł          Maciejczuk           - Jolanta        Olczak                457: 329
  36 Marcin         Orzechowski          - Szymon         Dąbrowski             375: 320
  37 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Okoniewska           - Dawid          Pikul                 291: 570
   2 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              367: 428
   3 Jakub          Hassa                - Małgorzata     Deszczyńska           325: 336
   4 Dariusz        Ulatowski            - Marcin         Orzechowski           393: 286
   5 Kacper         Zegadło              - Sławomir       Piotrowski            390: 359
   6 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              389: 337
   7 Adam           Grzelec              - Maciej         Perzyński             378: 395
   8 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Waszkiewicz           454: 313
   9 Michał         Rogalewicz           - Ireneusz       Moralewicz            377: 341
  10 Maciej         Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              426: 378
  11 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             393: 315
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           418: 382
  13 Tomasz         Nasiłowski           - Jakub          Onoszko               378: 344
  14 Samir          Chakrar              - Marcin         Stachowski            356: 406
  15 Rafał          Matczak              - Jerzy          Luter                 426: 424
  16 Maciej         Skrzypczak           - Halina         Cecot                 443: 328
  17 Agata          Kuć                  - Natalia        Woźniak               344: 442
  18 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Stachowska            337: 324
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Łysek                 348: 277
  20 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               498: 268
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Walenty        Siemaszko             312: 365
  22 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Mańko                 402: 347
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            374: 354
  24 Maciej         Nawrocki             - Sylwia         Łada                  422: 318
  25 Renata         Andracka             - Mikołaj        Cieplik               425: 286
  26 Franciszek     Łysek                - Maciej         Dąbrowski             414: 352
  27 Agnieszka      Dudziak              - Karolina       Urbańska              281: 362
  28 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           367: 350
  29 Teresa         Balewska             - Małgorzata     Szmuksta              394: 332
  30 Bartosz        Morawski             - Waldemar       Kudliński             422: 345
  31 Bernadeta      Kudlińska            - Monika         Siemaszko             295: 434
  32 Bartosz        Aleksandrowicz       - Jolanta        Olczak                418: 265
  33 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Kuć                   474: 395
  34 Krzysztof      Nasiłowski           - Maria MagdalenaKupczyńska            299: 418
  35 Dorota         Ostrowska            - Błażej         Ochocki               277: 350
  36 Szymon         Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                464: 355
  37 Przemysław     Kuczyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Dawid          Pikul                 342: 433
   2 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Maciejczuk            344: 403
   3 Dariusz        Ulatowski            - Katarzyna      Ślusarska             393: 317
   4 Maciej         Kuć                  - Marcin         Stachowski            531: 247
   5 Michał         Rogalewicz           - Kacper         Zegadło               330: 316
   6 Maciej         Skrzypczak           - Tomasz         Nasiłowski            281: 446
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           323: 400
   8 Natalia        Woźniak              - Rafał          Matczak               470: 331
   9 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Mówka                 368: 497
  10 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Tuszyński             297: 408
  11 Jakub          Błażejewski          - Mariusz        Skrobosz              260: 414
  12 Adam           Grzelec              - Renata         Andracka              434: 283
  13 Dorota         Stachowska           - Jakub          Hassa                 375: 313
  14 Maciej         Grąbczewski          - Franciszek     Łysek                 535: 302
  15 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              255: 343
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Miłosz         Wrzałek               363: 326
  17 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Nawrocki              461: 375
  18 Karolina       Urbańska             - Szymon         Dąbrowski             276: 515
  19 Walenty        Siemaszko            - Bartosz        Aleksandrowicz        446: 372
  20 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Sporczyk              296: 431
  21 Jakub          Onoszko              - Katarzyna      Okoniewska            466: 292
  22 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Morawski              450: 383
  23 Jerzy          Luter                - Joanna         Ostrowska             377: 336
  24 Agata          Kuć                  - Marcin         Orzechowski           346: 386
  25 Halina         Cecot                - Maria MagdalenaKupczyńska            336: 380
  26 Błażej         Ochocki              - Teresa         Balewska              425: 377
  27 Wojciech       Łysek                - Sławomir       Piotrowski            257: 505
  28 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Kuczyński             532: 119
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Mańko                 380: 394
  30 Marek          Dudkiewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            352: 321
  31 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  391: 292
  32 Dorota         Kuć                  - Dorota         Ostrowska             393: 373
  33 Bartłomiej     Pawlak               - Alicja         Grąbczewska           379: 353
  34 Jolanta        Olczak               - Mikołaj        Cieplik               367: 453
  35 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Kudliński             360: 308
  36 Agnieszka      Dudziak              - Bernadeta      Kudlińska             291: 411
  37 Krzysztof      Nasiłowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Nasiłowski            314: 451
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Kuć                   342: 369
   3 Krzysztof      Mówka                - Michał         Rogalewicz            494: 360
   4 Paweł          Maciejczuk           - Natalia        Woźniak               369: 410
   5 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Grąbczewski           386: 398
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Luter                 366: 373
   7 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Skrzypczak            413: 287
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Szymon         Dąbrowski             399: 398
   9 Michał         Waszkiewicz          - Adam           Grzelec               417: 410
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              323: 465
  11 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Bartczak              454: 312
  12 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Perzyński             356: 424
  13 Jakub          Onoszko              - Zbigniew       Rybak                 485: 323
  14 Kacper         Zegadło              - Dorota         Stachowska            348: 433
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               346: 382
  16 Marcin         Orzechowski          - Kazimierz      Merklejn              301: 408
  17 Błażej         Ochocki              - Krzysztof      Zawadzki              288: 432
  18 Marcin         Stachowski           - Ireneusz       Moralewicz            407: 437
  19 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Wawrzynowski          381: 370
  20 Franciszek     Łysek                - Maciej         Nawrocki              384: 353
  21 Renata         Andracka             - Bartosz        Morawski              437: 529
  22 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Hassa                 388: 411
  23 Jacek          Mańko                - Jakub          Błażejewski           445: 346
  24 Halina         Cecot                - Teresa         Balewska              299: 379
  25 Mikołaj        Cieplik              - Karolina       Urbańska              403: 459
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Agata          Kuć                   281: 503
  27 Katarzyna      Okoniewska           - Maciej         Dąbrowski             343: 292
  28 Marek          Dudkiewicz           - Monika         Siemaszko             430: 365
  29 Wojciech       Gołęcki              - Samir          Chakrar               378: 332
  30 Bartosz        Aleksandrowicz       - Krzysztof      Nasiłowski            307: 301
  31 Wojciech       Łysek                - Dorota         Kuć                   326: 376
  32 Bernadeta      Kudlińska            - Przemysław     Kuczyński             325: 159
  33 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szmuksta              432: 391
  34 Alicja         Grąbczewska          - Arkadiusz      Kleniewski            342: 383
  35 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Ostrowska             284: 367
  36 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Olczak                379: 280
  37 Agnieszka      Dudziak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Krzysztof      Mówka                 334: 505
   2 Maciej         Kuć                  - Natalia        Woźniak               351: 471
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 324: 532
   4 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              393: 462
   5 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Waszkiewicz           408: 340
   6 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kurowski              410: 397
   7 Maciej         Perzyński            - Jakub          Onoszko               372: 298
   8 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              326: 379
   9 Maria MagdalenaKupczyńska           - Paweł          Maciejczuk            540: 321
  10 Jerzy          Luter                - Dariusz        Ulatowski             340: 432
  11 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Zawadzki              457: 243
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           340: 609
  13 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Kuć                   416: 389
  14 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Tuszyński             406: 366
  15 Adam           Grzelec              - Bartosz        Bartczak              379: 473
  16 Bartosz        Morawski             - Maciej         Skrzypczak            445: 333
  17 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Ślusarska             395: 344
  18 Franciszek     Łysek                - Walenty        Siemaszko             402: 303
  19 Marcin         Stachowski           - Jacek          Mańko                 344: 320
  20 Jakub          Hassa                - Bartosz        Aleksandrowicz        418: 374
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Kacper         Zegadło               280: 606
  22 Marcin         Orzechowski          - Marek          Dudkiewicz            366: 409
  23 Teresa         Balewska             - Wojciech       Gołęcki               296: 389
  24 Miłosz         Wrzałek              - Błażej         Ochocki               527: 309
  25 Karolina       Urbańska             - Katarzyna      Okoniewska            239: 460
  26 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Sporczyk              390: 356
  27 Maciej         Nawrocki             - Arkadiusz      Kleniewski            325: 440
  28 Sylwia         Łada                 - Mikołaj        Cieplik               316: 353
  29 Renata         Andracka             - Halina         Cecot                 500: 310
  30 Samir          Chakrar              - Bartłomiej     Pawlak                337: 344
  31 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Dudziak               352: 323
  32 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Łysek                 362: 293
  33 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Nasiłowski            492: 271
  34 Jakub          Błażejewski          - Przemysław     Kuczyński             548: 162
  35 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Szmuksta              367: 302
  36 Jolanta        Olczak               - Alicja         Grąbczewska           327: 411
  37 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Deszczyńska           412: 330
   2 Natalia        Woźniak              - Maria MagdalenaKupczyńska            370: 449
   3 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            417: 420
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Mariusz        Skrobosz              368: 333
   5 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Grąbczewski           386: 331
   6 Maciej         Perzyński            - Maciej         Kuć                   430: 288
   7 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Rogalewicz            401: 383
   8 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               422: 348
   9 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              479: 342
  10 Bartosz        Bartczak             - Bartosz        Morawski              300: 321
  11 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           362: 463
  12 Jerzy          Luter                - Sławomir       Piotrowski            394: 428
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               384: 378
  14 Paweł          Maciejczuk           - Franciszek     Łysek                 328: 319
  15 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               354: 361
  16 Katarzyna      Okoniewska           - Agata          Kuć                   373: 361
  17 Jakub          Hassa                - Marcin         Stachowski            318: 341
  18 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Matczak               341: 418
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Artur          Wawrzynowski          438: 313
  20 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Ślusarska             461: 308
  21 Maciej         Skrzypczak           - Adam           Grzelec               311: 413
  22 Bartosz        Aleksandrowicz       - Renata         Andracka              408: 384
  23 Jacek          Mańko                - Maciej         Dąbrowski             385: 416
  24 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             426: 436
  25 Jakub          Błażejewski          - Marcin         Orzechowski           373: 379
  26 Mikołaj        Cieplik              - Monika         Siemaszko             448: 281
  27 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Urbańska              410: 349
  28 Dorota         Kuć                  - Bernadeta      Kudlińska             387: 393
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Błażej         Ochocki               319: 392
  30 Maciej         Nawrocki             - Teresa         Balewska              507: 253
  31 Arkadiusz      Kleniewski           - Bartłomiej     Pawlak                514: 348
  32 Alicja         Grąbczewska          - Agnieszka      Dudziak               399: 388
  33 Wojciech       Łysek                - Samir          Chakrar               326: 391
  34 Krzysztof      Nasiłowski           - Sylwia         Łada                  293: 463
  35 Przemysław     Kuczyński            - Halina         Cecot                 162: 447
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Waldemar       Kudliński             323: 291
  37 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Perzyński             408: 388
   2 Maria MagdalenaKupczyńska           - Tomasz         Nasiłowski            312: 449
   3 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Ulatowski             405: 528
   4 Dorota         Stachowska           - Natalia        Woźniak               405: 375
   5 Rafał          Matczak              - Dawid          Pikul                 431: 467
   6 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              385: 382
   7 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Waszkiewicz           330: 368
   8 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Dudkiewicz            345: 355
   9 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Maciejczuk            452: 231
  10 Michał         Rogalewicz           - Bartosz        Morawski              331: 400
  11 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              396: 307
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Stachowski            343: 316
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Okoniewska            415: 417
  14 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Tuszyński             443: 273
  15 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Bartczak              423: 351
  16 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 453: 293
  17 Adam           Grzelec              - Maciej         Dąbrowski             350: 342
  18 Jakub          Onoszko              - Bartosz        Aleksandrowicz        332: 449
  19 Franciszek     Łysek                - Agata          Kuć                   361: 492
  20 Marcin         Orzechowski          - Mikołaj        Cieplik               307: 423
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Gołęcki               459: 274
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Jakub          Hassa                 299: 539
  23 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Ostrowska             423: 311
  24 Błażej         Ochocki              - Kazimierz      Merklejn              333: 379
  25 Maciej         Nawrocki             - Jerzy          Luter                 421: 359
  26 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  353: 391
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Walenty        Siemaszko             380: 403
  28 Maciej         Skrzypczak           - Jacek          Mańko                 385: 385
  29 Teresa         Balewska             - Jakub          Błażejewski           252: 415
  30 Halina         Cecot                - Dorota         Kuć                   400: 368
  31 Karolina       Urbańska             - Alicja         Grąbczewska           354: 471
  32 Monika         Siemaszko            - Samir          Chakrar               289: 385
  33 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Sporczyk              429: 393
  34 Agnieszka      Dudziak              - Wojciech       Łysek                 273: 296
  35 Jolanta        Olczak               - Krzysztof      Nasiłowski            488: 277
  36 Waldemar       Kudliński            - Przemysław     Kuczyński             389: 138
  37 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Mówka                 320: 319
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Dariusz        Ulatowski             485: 314
   3 Michał         Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 388: 427
   4 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Piotrowski            410: 329
   5 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            341: 385
   6 Maria MagdalenaKupczyńska           - Zbigniew       Wietecki              356: 357
   7 Katarzyna      Okoniewska           - Maciej         Kuć                   277: 355
   8 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               368: 337
   9 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           472: 385
  10 Arkadiusz      Kleniewski           - Szymon         Dąbrowski             354: 377
  11 Mikołaj        Cieplik              - Kacper         Zegadło               342: 414
  12 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              442: 352
  13 Agata          Kuć                  - Joanna         Ostrowska             441: 309
  14 Bartosz        Aleksandrowicz       - Adam           Grzelec               412: 447
  15 Jakub          Hassa                - Paweł          Maciejczuk            379: 390
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Grąbczewski           295: 466
  17 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Matczak               399: 368
  18 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            453: 420
  19 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Nawrocki              276: 348
  20 Sylwia         Łada                 - Jakub          Onoszko               371: 295
  21 Walenty        Siemaszko            - Halina         Cecot                 316: 383
  22 Jakub          Błażejewski          - Bartłomiej     Pawlak                507: 241
  23 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Orzechowski           363: 314
  24 Jerzy          Luter                - Błażej         Ochocki               379: 274
  25 Dorota         Ostrowska            - Bernadeta      Kudlińska             372: 316
  26 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Gołęcki               383: 365
  27 Samir          Chakrar              - Maciej         Skrzypczak            251: 384
  28 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              381: 439
  29 Jacek          Mańko                - Franciszek     Łysek                 468: 436
  30 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Olczak                364: 301
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              437: 324
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Waldemar       Kudliński             350: 295
  33 Wojciech       Łysek                - Karolina       Urbańska              320: 350
  34 Agnieszka      Dudziak              - Teresa         Balewska              322: 358


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 477: 421
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Dorota         Stachowska            376: 347
   3 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Ulatowski             397: 433
   4 Maciej         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              397: 309
   5 Natalia        Woźniak              - Maciej         Perzyński             377: 380
   6 Grzegorz       Kurowski             - Maria MagdalenaKupczyńska            397: 262
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               368: 376
   8 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             528: 352
   9 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              480: 391
  10 Agata          Kuć                  - Michał         Waszkiewicz           435: 461
  11 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Grzelec               425: 415
  12 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Okoniewska            369: 326
  13 Bartosz        Morawski             - Artur          Wawrzynowski          436: 331
  14 Alicja         Grąbczewska          - Łukasz         Tuszyński             460: 318
  15 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Luter                 504: 271
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Bartczak              349: 405
  17 Dorota         Ostrowska            - Jakub          Hassa                 459: 270
  18 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Błażejewski           345: 351
  19 Rafał          Matczak              - Sylwia         Łada                  421: 390
  20 Maciej         Nawrocki             - Krzysztof      Zawadzki              368: 311
  21 Halina         Cecot                - Arkadiusz      Kleniewski            362: 352
  22 Mikołaj        Cieplik              - Jacek          Mańko                 351: 467
  23 Maciej         Skrzypczak           - Bartosz        Aleksandrowicz        382: 415
  24 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 345: 408
  25 Karolina       Urbańska             - Walenty        Siemaszko             447: 349
  26 Marcin         Orzechowski          - Jakub          Onoszko               278: 337
  27 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              360: 324
  28 Teresa         Balewska             - Dorota         Kuć                   273: 418
  29 Franciszek     Łysek                - Bernadeta      Kudlińska             465: 315
  30 Błażej         Ochocki              - Maciej         Dąbrowski             378: 341
  31 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Ślusarska             548: 332
  32 Jolanta        Olczak               - Samir          Chakrar               318: 385
  33 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Łysek                 340: 331
  34 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Dudziak               320: 355


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Nasiłowski            353: 368
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              361: 599
   3 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Mówka                 423: 357
   4 Maciej         Perzyński            - Dorota         Stachowska            362: 379
   5 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Grąbczewski           401: 335
   6 Kacper         Zegadło              - Michał         Waszkiewicz           467: 379
   7 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              318: 323
   8 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               291: 363
   9 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               313: 427
  10 Agata          Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           334: 366
  11 Maria MagdalenaKupczyńska           - Mariusz        Skrobosz              329: 421
  12 Adam           Grzelec              - Dorota         Ostrowska             416: 379
  13 Szymon         Dąbrowski            - Bartosz        Aleksandrowicz        302: 460
  14 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Matczak               361: 346
  15 Jakub          Błażejewski          - Halina         Cecot                 410: 259
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Okoniewska            386: 305
  17 Jacek          Mańko                - Maciej         Nawrocki              498: 309
  18 Kazimierz      Merklejn             - Artur          Wawrzynowski          456: 313
  19 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Tuszyński             366: 442
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Karolina       Urbańska              388: 391
  21 Jakub          Hassa                - Bartłomiej     Pawlak                481: 439
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Rybak                 418: 317
  23 Samir          Chakrar              - Mikołaj        Cieplik               297: 449
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Franciszek     Łysek                 375: 423
  25 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               476: 334
  26 Jakub          Onoszko              - Błażej         Ochocki               367: 341
  27 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Ostrowska             387: 339
  28 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              350: 347
  29 Walenty        Siemaszko            - Marcin         Orzechowski           431: 296
  30 Bernadeta      Kudlińska            - Krzysztof      Sporczyk              381: 308
  31 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              409: 289
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Szmuksta              327: 423
  33 Agnieszka      Dudziak              - Jolanta        Olczak                389: 383
  34 Wojciech       Łysek                - Waldemar       Kudliński             263: 326


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Grzegorz       Kurowski              378: 465
   2 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Ulatowski             478: 339
   3 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 379: 390
   4 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               486: 432
   5 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Morawski              471: 389
   6 Maciej         Kuć                  - Paweł          Maciejczuk            427: 338
   7 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Perzyński             321: 411
   8 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Deszczyńska           475: 395
   9 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Grąbczewski           374: 410
  10 Jakub          Błażejewski          - Marek          Dudkiewicz            361: 349
  11 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Bartczak              402: 317
  12 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              407: 300
  13 Jacek          Mańko                - Sławomir       Piotrowski            429: 411
  14 Bartosz        Aleksandrowicz       - Agata          Kuć                   401: 305
  15 Łukasz         Tuszyński            - Maria MagdalenaKupczyńska            416: 296
  16 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             298: 462
  17 Jakub          Onoszko              - Jakub          Hassa                 395: 430
  18 Karolina       Urbańska             - Rafał          Matczak               361: 305
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Jerzy          Luter                 431: 358
  20 Katarzyna      Okoniewska           - Mikołaj        Cieplik               261: 473
  21 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Kuć                   341: 368
  22 Halina         Cecot                - Franciszek     Łysek                 326: 339
  23 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Skrzypczak            446: 341
  24 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Moralewicz            378: 428
  25 Walenty        Siemaszko            - Samir          Chakrar               390: 300
  26 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Dąbrowski             323: 420
  27 Joanna         Ostrowska            - Bernadeta      Kudlińska             381: 274
  28 Błażej         Ochocki              - Bartłomiej     Pawlak                320: 402
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Sylwia         Łada                  381: 365
  30 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              364: 375
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Balewska              407: 220
  32 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Dudziak               370: 277
  33 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Orzechowski           287: 412
  34 Jolanta        Olczak               - Wojciech       Łysek                 364: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Dorota         Stachowska            358: 440
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 507: 318
   3 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Mówka                 463: 280
   4 Maciej         Perzyński            - Maciej         Kuć                   318: 416
   5 Natalia        Woźniak              - Adam           Grzelec               367: 480
   6 Maciej         Grąbczewski          - Kacper         Zegadło               292: 427
   7 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Waszkiewicz           391: 473
   8 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              371: 461
   9 Bartosz        Aleksandrowicz       - Jakub          Błażejewski           522: 362
  10 Paweł          Maciejczuk           - Jacek          Mańko                 308: 453
  11 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              600: 306
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Hassa                 489: 313
  13 Mikołaj        Cieplik              - Sławomir       Piotrowski            309: 609
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Kleniewski            395: 355
  15 Dorota         Kuć                  - Maciej         Nawrocki              324: 388
  16 Franciszek     Łysek                - Alicja         Grąbczewska           369: 326
  17 Bartosz        Bartczak             - Marek          Dudkiewicz            365: 504
  18 Zbigniew       Wietecki             - Karolina       Urbańska              359: 402
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   471: 450
  20 Rafał          Matczak              - Walenty        Siemaszko             273: 459
  21 Maria MagdalenaKupczyńska           - Jakub          Onoszko               307: 358
  22 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             418: 381
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Joanna         Ostrowska             433: 375
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Luter                 285: 350
  25 Halina         Cecot                - Katarzyna      Okoniewska            328: 401
  26 Maciej         Skrzypczak           - Artur          Wawrzynowski          340: 359
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              350: 262
  28 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Ślusarska             333: 272
  29 Samir          Chakrar              - Wojciech       Gołęcki               483: 313
  30 Marcin         Orzechowski          - Błażej         Ochocki               445: 310
  31 Bernadeta      Kudlińska            - Renata         Andracka              277: 339
  32 Agnieszka      Dudziak              - Jolanta        Olczak                466: 318
  33 Wojciech       Łysek                - Waldemar       Kudliński             261: 348
  34 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   3 Bartosz Morawski               Wrocław              157.95  31589  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.88  28418  180
   5 Dawid Pikul                    Poznań               156.78  30573  195
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.68  30824  198
   7 Jan Mrozowski                  Kraków               155.42  21448  138
   8 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  11451   74
  10 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.70  28000  181
  11 Kamil Górka                    Kraków               154.55  29983  194
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             154.38  30721  199
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.94  28293  185
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.70  29733  196
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.02  30053  199
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.37  28419  189
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.15  27928  186
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.60  29322  196
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.37  28784  194
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.27  21944  148
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.40  28891  196
  28 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.10  22506  153
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Justyna Górka                  Kraków               147.04  26467  180
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  33 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.56  20958  143
  34 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.12  27179  186
  35 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.10  28635  196
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.98  29195  200
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.79  28283  194
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.68  27825  191
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.39  28206  194
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.74  28514  197
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.34  10537   73
  42 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  43 Janusz Krupiński               Bytom                144.22  27258  189
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  47 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.88  15971  111
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.22  12460   87
  50 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.14  28484  199
  51 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.84  22855  160
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  53 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  54 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.24  21478  151
  56 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             140.55  21504  153
  60 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.81  26984  193
  62 Marcin Rogala                  Warszawa             139.77  27256  195
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.74  10760   77
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.05  16130  116
  65 Michał Rogalewicz              Poznań               138.93   7919   57
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.78  27756  200
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  68 Konrad Sowula                  Kraków               138.59  21898  158
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.59  24530  177
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.32  27249  197
  71 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  72 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  73 Jakub Błażejewski              Poznań               136.76  26531  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.58  18028  132
  75 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  76 Marta Bajorek                  Warszawa             136.17  27234  200
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.16  27095  199
  78 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.13  17561  129
  79 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  80 Jacek Mańko                    Poznań               135.77  26610  196
  81 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  82 Rafał Matczak                  Milanówek            135.54  25617  189
  83 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  84 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.03   4861   36
  85 Piotr Broda                    Sandomierz           134.99  26864  199
  86 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  87 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.86  25353  188
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.81  26288  195
  89 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.53  21391  159
  90 Maciej Nawrocki                Babimost             134.49  25419  189
  91 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.13  20925  156
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.98  26127  195
  93 Maciej Perzyński               Piła                 133.86   8433   63
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.59   5210   39
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  96 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.36  11469   86
  97 Agnieszka Walas                Kraków               132.71  10617   80
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.64  22283  168
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 100 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 101 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 102 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.02  24160  183
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 104 Ewa Radzikowska                Pyskowice            131.74   7509   57
 105 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 106 Agata Kuć                      Stargard             131.44  23791  181
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.37  25091  191
 108 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 109 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.07  25296  193
 110 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 111 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 112 Maciej Kuć                     Stargard             130.89  22252  170
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.47  25572  196
 114 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.41  19300  148
 115 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.35  25548  196
 116 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.20  25520  196
 117 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 118 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.60  25272  195
 120 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.93  23852  185
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.84  24867  193
 123 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 124 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.59  24304  189
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.44  19395  151
 126 Konrad Mikusek                 Milanówek            128.39  12197   95
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             128.38  22338  174
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.19  24868  194
 130 Franciszek Łysek               Warszawa             127.95  24310  190
 131 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 132 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.88  17264  135
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.43  25103  197
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.23  25318  199
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 136 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 137 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.00  23940  190
 138 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.97  22422  178
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 140 Zbigniew Rybak                 Warszawa             125.94  23803  189
 141 Dariusz Sowula                 Kraków               125.78  19874  158
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 143 Rafał Stachowski               Police               125.61  12938  103
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60  19594  156
 145 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.53  13181  105
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.48  24344  194
 147 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 148 Sławomir Wolski                Wrocław              124.94  23739  190
 149 Natalia Ogierman               Katowice             124.82  18598  149
 150 Dorota Kuć                     Stargard             124.76  22207  178
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.70  14715  118
 152 Monika Siemaszko               Lipiany              124.69  14464  116
 153 Marcin Ceglarek                Kraków               124.55  15569  125
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 155 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 157 Jerzy Luter                    Bytom                123.94  24416  197
 158 Czesław Grajewski              Białystok            123.85  24523  198
 159 Tomasz A. Praga                Białystok            123.71  15093  122
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.57  19771  160
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             123.39  11722   95
 163 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.37   7772   63
 164 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.32  24418  198
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.01  24356  198
 166 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 167 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 168 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.62  17756  146
 172 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 173 Anita Bruska                   Gdynia               121.51  18591  153
 174 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 175 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.42  17242  142
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 178 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.26  22434  185
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            119.71  23344  195
 184 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.41   8836   74
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 186 Karolina Urbańska              Poznań               119.29  21592  181
 187 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.27  16579  139
 188 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 189 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 190 Renata Andracka                Zwola                118.95  22600  190
 191 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 192 Marta Sztajnert                Wisła                118.91  18431  155
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                118.69  21364  180
 194 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 195 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.51  20384  172
 196 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            118.35  16805  142
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             118.10  23265  197
 199 Agnieszka Dawid                Kraków               118.09  11455   97
 200 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   4605   39
 201 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  13100  111
 202 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.89  19569  166
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.88   5069   43
 204 Bożena Guział                  Racibórz             117.80  22264  189
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              117.76  21551  183
 206 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.30  11495   98
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 208 Dorota Ostrowska               Białystok            116.83  12851  110
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              116.56  18300  157
 210 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.31  22797  196
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             115.96  22380  193
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 213 Bartosz Bartczak               Poznań               115.73  23031  199
 214 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          115.37  16729  145
 216 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 217 Marianna Kozłowska             Białystok            115.18  15549  135
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               115.08  21175  184
 219 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 220 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            114.80   5855   51
 221 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.71  15371  134
 222 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 223 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 224 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 225 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 226 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.32  19548  171
 227 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 231 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 232 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 234 Samir Chakrar                  Poznań               113.54   5904   52
 235 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 238 Marcin Kurowski                Racibórz             113.01  22603  200
 239 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 240 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.01  22403  200
 242 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            111.69  17200  154
 243 Józef Burzyński                Ełk                  111.51  14719  132
 244 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.36  21382  192
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 246 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 247 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 248 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  110.70   3321   30
 249 Izabela Chmielewska            Zabrze               110.40   6072   55
 250 Iwona Duźniak                  Dębica               109.88   5384   49
 251 Patrycja Skibska               Warszawa             109.77  10099   92
 252 Beata Jagielska                Police               109.57   5150   47
 253 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.37   5359   49
 254 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 257 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.80  15846  147
 258 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 259 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 260 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.89  11117  104
 261 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 262 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.22  12746  120
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.97  12928  122
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             105.84   5292   50
 265 Marta Majewska                 Wadowice             105.68  15323  145
 266 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 268 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 269 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.63  20311  196
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               103.59  13570  131
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 273 Karolina Sikora                Jaworzno             102.93  12866  125
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 275 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 276 Grażyna Chłopek                Jaworzno             102.36  12386  121
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.29   3580   35
 279 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.83  15783  155
 280 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 281 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 283 Piotr Kozak                    Racibórz             101.43   8013   79
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.93  10093  100
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 289 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 290 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.70  10454  107
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 292 Marek Popczyk                  Tychy                 97.36   4576   47
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 294 Teresa Balewska                Reda                  96.93  18319  189
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.10  18819  200
 296 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.48  17479  189
 297 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 298 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               91.21   7297   80
 300 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 302 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 303 Ewa Tymińska                   Gdańsk                89.12   5971   67
 304 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.67   8424   95
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.66   3103   35
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 307 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           82.69  10667  129
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.59   5630   69
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 315 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.55   4440   58
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 320 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35




Poczekalnia na dzień 26-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.12   3123   26
   7 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   8 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  14 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  15 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  16 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  17 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  18 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  21 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  22 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  23 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  25 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  31 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         102.25   2454   24
  32 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  33 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  34 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  35 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  36 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  37 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  38 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  39 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  40 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  41 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  42 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  43 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  44 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  45 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  46 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  47 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  48 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  49 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  50 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  51 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  52 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  53 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  56 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  57 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  58 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  59 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  60 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  61 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  62 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  65 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  66 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  67 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  68 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  69 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  70 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  71 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  72 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  73 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  74 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  75 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  76 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  77 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  79 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  80 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  81 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  82 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  83 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  84 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  85 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  86 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  87 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  88 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  89 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  90 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  91 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  92 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  93 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  94 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  95 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  96 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  97 Bogusław Szyszka               Oława                143.58   1723   12
  98 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  99 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
 100 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 101 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 102 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 103 Marcin Orzechowski             Poznań               123.33   1480   12
 104 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 105 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 106 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 107 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
 108 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 109 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               118.08   1417   12
 110 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 111 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 112 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 113 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 114 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 115 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 116 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 117 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 118 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 119 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 120 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 121 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 122 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 123 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 131 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 132 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 133 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 134 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 136 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 137 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 138 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 139 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 140 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 141 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 144 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 145 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 146 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 147 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 148 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 149 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 150 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 151 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 152 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 153 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 154 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 155 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 156 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 157 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 158 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 159 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 160 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 161 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 162 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 166 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 167 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 170 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 171 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 172 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 173 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 174 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 175 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 176 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 179 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 180 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 181 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 182 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 183 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 184 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 185 Jacek Remizowicz               Gdańsk                64.45    709   11
 186 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 187 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 190 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 191 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 192 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 193 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 194 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 195 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 196 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 197 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 198 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 199 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 200 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 201 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 202 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 203 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 204 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 205 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 206 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 207 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 208 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 209 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 210 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 211 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 212 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 213 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 214 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 215 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 216 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 217 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 218 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 221 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 222 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 225 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 226 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 227 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 228 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 229 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 230 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 231 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 232 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 233 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 234 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 235 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 236 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 237 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 238 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 239 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 240 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 241 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 242 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 243 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 244 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 245 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 246 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 247 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 248 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 249 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 250 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 251 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 252 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 253 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 254 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 255 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 256 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 257 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 258 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 259 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 260 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 261 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 262 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 263 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 264 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 265 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 266 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 267 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 268 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 269 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 270 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 271 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 272 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 273 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 274 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 275 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 276 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 277 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 278 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 279 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 280 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 281 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 282 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 283 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 284 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 285 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 286 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 287 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 288 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 289 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 290 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 291 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 292 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 293 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 294 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie