Kołobrzeg28
września
Kołobrzeg 28-29 września V Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguGrand Prix 2019
Nowe Miasto Lubawskie 5
października
Nowe Miasto Lubawskie 5- 6 października XXII Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2019
Świnoujście12
października
Świnoujście 12-13 października VII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleGrand Prix 2019
Orły u Orłów, czyli dwudzieste drugie mazurskie potyczki scrabblowe05 - 06 października 2019 — XXII Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 05 - 06 października 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Orły u Orłów, czyli dwudzieste drugie mazurskie potyczki scrabblowe
W miniony weekend 60 osób pojawiło się w gościnnych progach nowomiejskiego Centrum Kultury, aby w dwunastorundowym pojedynku wyłonić XXII mistrza Warmii i Mazur. Po uroczystym powitaniu wygłoszonym przez gospodarza i organizatora Mariusza Orła oraz otwarciu turnieju dokonanym przez dyrektor Centrum panią Katarzynę Olęcką, obecni obejrzeli prezentację – multimedialne epitafium dla Staszka Rydzika, który uwielbiał tutejsze turnieje.

Zasiadając do plansz w gnieździe Orłów przed pierwszą rundą wszyscy byliśmy orłami. Jednak zróżnicowane poziomy umiejętności, a nade wszystko narzędzie złego losu — podlec woreczkowy, po krótkiej weryfikacji szybko zmieniły ten stan. Niektórzy z nas do końca pozostali nielotami, a większość niespokojnym, nierównym lotem z różnymi skutkami próbowała wzbić się na wyżyny. Spojrzeć na wszystkich z najwyższego pułapu udało się Jackowi Mańko z Poznania. Dziesięć zwycięstw przyniosło pierwsze, a sądząc po przyroście wiedzy i umiejętności Jacka, nieostatnie zwycięstwo tego zawodnika. Na drugim miejscu również z 10 dużymi punktami uplasował się Mirosław Uglik z Warszawy. Trzecie miejsce na podium zajął Tomasz Zwoliński z Warszawy. Trójka najlepszych otrzymała puchary oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Za najlepszy wynik w rywalizacji pań uhonorowano Natalię Woźniak.

Podczas turnieju zawodnicy rywalizowali w kliku konkursach na… słowa, bo na cóż by innego. W każdej rundzie nagradzano najdroższy ruch na daną literę z hasła WARMIA MAZURY. Trzech sponsorów z branż budowlanej, nasiennej i metalowej nagrodziło najciekawsze słowne nawiązania do profilu firm. Słowo budowlane SPAWAŁAM ułożył Rafał Matczak; nasienne RZEPAKI zasiała Katarzyna Ślusarska; metale nie miały szans wobec WYTOPISZ autorstwa Jolanty Chłopińskiej. Koronną słowną konkurencję – rywalizację o statuetkę „Złotego Blanka” wygrał Tomasz Zwoliński wyrazem UTAPLANI wartym 158 punktów. W imieniu sponsorów nagrody wręczała p. Olęcka. „Złotego Blanka” Tomek odebrał z rąk Józefa Blanka – burmistrza miasta.

Sobotni wieczór w NML to tradycyjnie czas rywalizacji sportowej. W tym roku walczyli piłkarze oraz tenisiści stołowi. Statuetki mistrzów halówki w niedzielę odebrała Biała Białystok prowadzona przez kapitana Pawła Maciejczuka. Obok kapitana w drużynie świetnie spisywali się: Michał Waszkiewicz, Dawid Adamczyk, Maciej Czupryniak, Krzysztof Zawadzki, Maciej Sylwestrzuk, Igor Orzeł. Michał Waszkiewicz za 7 skutecznych ataków otrzymał tytuł Króla Strzelców, a najlepszym bramkarzem został Łukasz Moskal. W rywalizacji tenisowej wśród pań tytuł mistrzowski przypadł Anicie Bruskiej, wśród panów Tomaszowi Nasiłowskiemu.

Dla wszystkich, którzy mimo późnej pory odczuwali niedosyt rywalizacji, przygotowano nocny turniej siódemek. Mistrzem okazał się Jakub Onoszko, który wygrał 4 pojedynki kładąc 18 scrabbli. W niedzielę sędziujący turniej Sławomir Zabawa ochrzcił siódemkowe potyczki mianem „Nocnik”. A może tę zwariowaną nocną rywalizację grających na różnych nickach scrabblistów nazwiemy NOCNICK 007?

Podczas uroczystości rozdania nagród burmistrz Józef Blank dziękował Mariuszowi Orłowi za turnieje scrabble w Nowym Mieście Lubawskim. My również jesteśmy pełni uznania dla wysiłków organizacyjnych Mariusza i jego rodziny – Krysi, Igora i bardzo grzecznej Gabrysi. Do sprawnej organizacji przyczynili się również niezwykle pracowici i aktywni członkowie scrabblowego klubu „Niedoczas” oraz hojni sponsorzy:
Urząd Miejski
Miejskie Centrum Kultury
EXPOM S.A.
Fuji Foto Radosław Rzemiński
Saaten Union

A za rok znów każdy z nas mazurskim orłem zostać może…
relacja: Jolanta Chłopińska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur
XX Mistrzostwa Warmii i Mazur
XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuMaciej Czupryniak
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejufacebook.com/niedoczas
HarmonogramSobota, 5 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
ok. 20:15 — futsal / tenis stołowy
ok. 22:15 — nocny turniej siódemek

Niedziela, 6 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje, ciastka
w sobotę dwudaniowy obiad w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagiellońska 3 — zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy — cena 13,00 zł
zapisy na obiad do środy 2.10.
NoclegiBursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia poprzez formularz – 30 miejsc noclegowych — 25 zł/os)
zapisy na nocleg w bursie do środy 2.10.

Hotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe

puchar dla najlepszej uczestniczki turnieju

statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju ułożone z blankiem lub blankami

po każdej rundzie upominek za najdroższe słowo na daną literę z hasła WARMIA MAZURY

Konkurs na najciekawszy wyraz z branży:
- metalowej
- budowlanej
- nasiennej
Dodatkowe atrakcjeXV Jubileuszowe Mistrzostwa Scrabblistów w Futsalu
tenis stołowy (w przypadku zebrania chętnych, sprzęt własny poza stołem oczywiście)
nocny turniej siódemek
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki
2019-09-15 16:41:17
2 Jan Pawłowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-09-15 16:46:03
3 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSrosół, schabowy,
nocleg,
tenis stołowy
2019-09-15 17:04:27
4 Anita Bruska  Gdynia Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
tenis stołowy
2019-09-15 18:20:34
5 Franek Łysek Warszawa Młodzieżrosół, drobiowy,
nocleg,
siódemki
2019-09-15 20:59:21
6 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
tenis stołowy
2019-09-15 21:15:47
7 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSrosół, schabowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-15 21:22:43
8 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikrosół, schabowy,
nocleg
2019-09-15 21:31:35
9 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy,
nocleg,
siódemki,
futsal
2019-09-15 21:53:10
10 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg,
tenis stołowy
2019-09-16 12:15:11
11 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSrosół, drobiowy,
futsal
2019-09-16 17:53:26
12 Paweł Kamiński Gdańsk Zwykły uczestnikrosół, schabowy2019-09-16 18:06:08
13 Adam Graczyk Nowe Miasto lubawskie Zwykły uczestnikrosół, schabowy2019-09-16 18:07:34
14 Dawid Adamczyk Inowrocław Zwykły uczestnikpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki,
futsal
2019-09-16 20:07:18
15 Sławomir Długosz Ostróda Zwykły uczestnik2019-09-16 20:09:54
16 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFSrosół, drobiowy,
nocleg
2019-09-16 20:49:10
17 Mirosław Uglik  Warszawa Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki,
futsal
2019-09-16 23:10:19
18 Katarzyna Dębska Ostróda Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-09-17 14:02:21
19 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg,
siódemki
2019-09-17 16:36:30
20 Jacek Mańko Poznań Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-17 20:38:07
21 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFSpomidorowa, drobiowy2019-09-18 09:09:40
22 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFSrosół, drobiowy2019-09-18 09:11:04
23 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-18 09:57:09
24 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
futsal
2019-09-18 11:21:23
25 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSpomidorowa, drobiowy2019-09-18 15:19:49
26 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSrosół, drobiowy,
nocleg,
siódemki,
futsal
2019-09-18 20:07:04
27 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSrosół, drobiowy,
nocleg
2019-09-21 19:20:00
28 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg
2019-09-22 12:03:52
29 Miłosz Wrzałek   Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-22 22:46:56
30 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnikpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki,
futsal,
tenis stołowy
2019-09-23 13:37:21
31 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg,
siódemki,
futsal,
tenis stołowy
2019-09-24 12:26:04
32 Rafał Matczak Milanówek Członek PFSpomidorowa, schabowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-25 21:25:59
33 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFSrosół, schabowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-25 21:28:08
34 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-09-26 16:19:43
35 Eugeniuusz Tuszyński Nowe Miasto Lubawskie Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-09-27 17:28:58
36 Teresa Balewska Reda Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki
2019-09-27 18:16:37
37 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFSpomidorowa, drobiowy2019-09-27 18:37:12
38 Stanislaw Gasik Warszawa Zwykły uczestnikrosół, schabowy2019-09-29 12:44:44
39 Łukasz Moskal Kurzętnik Zwykły uczestnik,
futsal
2019-09-29 14:09:10
40 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikpomidorowa, drobiowy,
nocleg,
siódemki,
tenis stołowy
2019-09-30 09:20:21
41 Agnieszka Piotrowicz Gdańsk Członek PFS,
nocleg
2019-09-30 15:49:33
42 Monika Siemaszko Poznań Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
siódemki
2019-10-01 06:26:54
43 wojciech gołęcki inowrocław Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg
2019-10-01 14:56:45
44 Grzegorz Koczkodon Ostróda Członek PFSpomidorowa, drobiowy2019-10-01 15:39:03
45 Zuzanna Cichoń Gdańsk Członek PFSrosół, schabowy,
nocleg,
siódemki
2019-10-01 18:10:45
46 Ala Bialobrzewska Gdynia Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg
2019-10-01 22:38:00
47 Darek Białobrzewski Gdynia Członek PFSpomidorowa, schabowy,
nocleg
2019-10-01 22:39:24
48 Małgorzata Jóźwiak Iława Zwykły uczestnikrosół, drobiowy2019-10-01 22:47:54
49 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSrosół, schabowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-10-02 22:51:52
50 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnikrosół, schabowy,
siódemki,
tenis stołowy
2019-10-02 23:06:22
51 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik,
siódemki,
tenis stołowy
2019-10-03 10:29:51
52 Barbara Wiśniewska Gdansk Członek PFSpomidorowa, drobiowy,
nocleg
2019-10-03 22:32:01
53 Radosław Jachna Gdańsk Zwykły uczestnik2019-10-05 09:46:33
OrganizatorzyMariusz Orzeł — 603 598 173 — roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski
Miejskie Centrum Kultury
EXPOM S.A.
Fuji Foto Radosław Rzemiński
Saaten Union


Wyniki turnieju XXII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jacek           Mańko                Poznań                 137.07     10.0     4911     1979      680
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.32     10.0     4546     2060      142
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.10      9.0     4919     1888      706
  4 Michał          Waszkiewicz          Białystok              143.80      9.0     4894     1917      567
  5 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             153.63      8.0     5107     1778      554
  6 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                141.87      8.0     5064     1797      936
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.65      8.0     4941     1797      511
  8 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.30      8.0     4926     1684      679
  9 Franciszek      Łysek                Warszawa               131.30      8.0     4778     1780       12
 10 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.60      8.0     4617     1814      243
 11 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.31      8.0     4582     1770      148
 12 Zbigniew        Rybak                Warszawa               126.78      8.0     4522     1819     -109
 13 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.45      7.0     4943     1667      553
 14 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                130.41      7.0     4840     1660      480
 15 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                147.40      7.0     4801     1584      419
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.99      7.0     4664     1660      321
 17 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     128.71      7.0     4567     1717       41
 18 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.35      7.0     4536     1623      117
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.00      7.0     4502     1686       77
 20 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              117.98      7.0     4365     1622      185
 21 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.94      7.0     4323     1703       98
 22 Marek           Rogalski             Warszawa               128.01      6.5     4637     1640       46
 23 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.74      6.0     4904     1513       38
 24 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 124.61      6.0     4668     1459      206
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             135.71      6.0     4603     1566      -44
 26 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            114.77      6.0     4547     1423      133
 27 Sylwia          Łada                 Inowrocław             121.93      6.0     4482     1576      -46
 28 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  128.59      6.0     4479     1554      -39
 29 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        133.87      6.0     4411     1345      187
 30 Bartosz         Bartczak             Poznań                 118.14      6.0     4401     1538       -5
 31 Sławomir        Długosz              Ostróda                117.32      6.0     4321     1539     -388
 32 Anita           Bruska               Gdynia                 121.23      6.0     4316     1403      214
 33 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              110.88      6.0     4272     1384      357
 34 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              128.19      5.5     4719     1198      821
 35 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.86      5.5     4489     1503       -4
 36 Czesław         Grajewski            Białystok              123.77      5.5     4379     1594     -120
 37 Jakub           Onoszko              Gdynia                 126.26      5.0     4507     1323       52
 38 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 131.68      5.0     4500     1323       10
 39 Rafał           Matczak              Milanówek              135.54      5.0     4400     1421     -243
 40 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 110.10      5.0     4361     1279      122
 41 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              103.62      5.0     4298     1358     -454
 42 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.88      5.0     4263     1099      104
 43 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.69      5.0     4148     1278     -269
 44 Paweł           Kamiński             Gdańsk                 103.90      5.0     4036     1393     -624
 45 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 105.08      5.0     3968     1094      120
 46 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3896     1279     -568
 47 Stanisław       Gasik                Warszawa               123.39      4.5     4045     1427     -346
 48 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.19      4.5     3838     1165     -138
 49 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              110.87      4.0     4182     1219     -325
 50 Teresa          Balewska             Reda                   100.30      4.0     3983     1233     -607
 51 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               124.77      4.0     2699      903     -214
 52 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   122.44      3.5     4075      949     -103
 53 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      3.5     4013     1032       69
 54 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.51      3.5     3896     1034     -420
 55 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3860      947      -62
 56 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     3289      876     -688
 57 Radosław        Jachna               Gdańsk                 138.77      3.0     2549      773      115
 58 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     3573      884     -291
 59 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      1.5     2192      482     -635
 60 Marcin          Stachowiak           Poznań                 100.00      0.5     1644      289      -21
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Grzegorz Kurowski 154.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            124.77 +  401: 337  175
    2     4 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  286: 395   97
    3    11 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  332: 385  101
    4    22 Sylwia         Łada                  121.93 +  385: 365  172
    5    17 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 +  502: 402  168
    6    15 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  367: 429   97
    7    15 Sławomir       Długosz               117.32 +  466: 311  167
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  384: 414   77
    9    13 Agnieszka      Matus                 119.94 -  284: 400   70
   10    19 Stanisław      Gasik                 123.39 =  339: 339  123
   11    17 Rafał          Matczak               135.54 +  425: 352  186
   12    14 Agnieszka      Matus                 119.94 -  318: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Dawid Adamczyk 153.63 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ala            Białobrzewska         124.61 +  420: 380  175
    2    11 Sylwia         Łada                  121.93 +  511: 280  172
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 +  404: 373  177
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             130.41 +  416: 406  180
    5     2 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  324: 401   77
    6     6 Mirosław       Uglik                 149.32 -  374: 487   99
    7     5 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  388: 369  182
    8     4 Paweł          Maciejczuk            130.35 +  514: 405  180
    9     3 Marek          Rogalski              128.01 +  530: 265  178
   10     2 Jacek          Mańko                 137.07 -  369: 418   87
   11     4 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  368: 384   94
   12     4 Zbigniew       Rybak                 126.78 +  489: 385  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Łukasz Tuszyński 150.65 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Czesław        Grajewski             123.77 -  329: 439   74
    2    16 Katarzyna      Dębska                106.51 +  508: 307  157
    3    11 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  385: 332  205
    4     7 Jacek          Mańko                 137.07 +  414: 355  187
    5     5 Mariusz        Orzeł                 128.71 +  474: 358  179
    6     3 Michał         Waszkiewicz           143.80 +  372: 370  194
    7     3 Marek          Rogalski              128.01 -  338: 447   78
    8     6 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  429: 438   77
    9     4 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  389: 404   89
   10     7 Franciszek     Łysek                 131.30 +  522: 304  181
   11     6 Paweł          Maciejczuk            130.35 +  365: 305  180
   12     5 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  416: 371  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Mirosław Uglik 149.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Gasik                 123.39 -  327: 394   73
    2    17 Ala            Białobrzewska         124.61 +  365: 362  175
    3    10 Paweł          Maciejczuk            130.35 +  364: 347  180
    4    13 Natalia        Woźniak               140.30 +  420: 327  190
    5     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  378: 348  196
    6     6 Dawid          Adamczyk              153.63 +  487: 374  204
    7     1 Tomasz         Nasiłowski            141.87 +  425: 411  192
    8     3 Michał         Waszkiewicz           143.80 +  357: 348  194
    9     2 Szymon         Dąbrowski             129.60 +  374: 353  180
   10     1 Tomasz         Zwoliński             147.10 +  361: 283  197
   11     1 Jacek          Mańko                 137.07 -  312: 505   87
   12     2 Tomasz         Nasiłowski            141.87 +  376: 352  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 12 171.67




	Maciej Czupryniak 148.74 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  404: 278  172
    2     3 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  381: 440   79
    3    14 Paweł          Kamiński              103.90 +  475: 331  154
    4     6 Rafał          Matczak               135.54 +  401: 400  186
    5     3 Franciszek     Łysek                 131.30 -  472: 514   81
    6     7 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -  325: 400   84
    7    11 Jakub          Onoszko               126.26 +  459: 370  176
    8     8 Piotr          Broda                 135.71 -  452: 467   86
    9    11 Czesław        Grajewski             123.77 -  314: 364   74
   10    15 Bartosz        Bartczak              118.14 -  345: 511   68
   11    18 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  432: 400  179
   12    15 Czesław        Grajewski             123.77 +  444: 391  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Paweł Pogorzelski 147.40 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwia         Łada                  121.93 -  319: 370   72
    2    19 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  576: 247  154
    3     9 Agnieszka      Matus                 119.94 -  387: 470   70
    4    15 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  315: 433   94
    5    21 Paweł          Kamiński              103.90 +  394: 331  154
    6    15 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  429: 367  205
    7    12 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  296: 520   79
    8    15 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  474: 314  179
    9    12 Bartosz        Bartczak              118.14 +  434: 296  168
   10     9 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 +  366: 309  168
   11     9 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  389: 407   66
   12     9 Ala            Białobrzewska         124.61 +  422: 318  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Tomasz Zwoliński 147.10 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anita          Bruska                121.23 +  456: 376  171
    2     4 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  395: 286  205
    3     6 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  360: 450   80
    4     9 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  447: 313  160
    5     4 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  451: 347  182
    6     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 +  407: 295  177
    7     2 Zbigniew       Rybak                 126.78 +  431: 354  177
    8     2 Marek          Rogalski              128.01 +  510: 321  178
    9     1 Tomasz         Nasiłowski            141.87 +  378: 347  192
   10     1 Mirosław       Uglik                 149.32 -  283: 361   99
   11     2 Szymon         Dąbrowski             129.60 +  469: 377  180
   12     1 Jacek          Mańko                 137.07 -  332: 386   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Miłosz Wrzałek 146.45 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 119.94 +  420: 349  170
    2    12 Maciej         Dąbrowski             116.31 +  475: 309  166
    3     3 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  297: 394   80
    4    11 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 +  415: 376  168
    5     8 Mirosław       Uglik                 149.32 -  348: 378   99
    6    10 Piotr          Broda                 135.71 +  381: 367  186
    7     6 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  358: 406   89
    8    14 Bartosz        Bartczak              118.14 +  467: 337  168
    9     8 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  501: 282  184
   10     5 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  413: 456   77
   11     7 Mariusz        Orzeł                 128.71 +  497: 320  179
   12     5 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  371: 416  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Michał Waszkiewicz 143.80 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Bartczak              118.14 +  371: 326  168
    2    10 Marek          Rogalski              128.01 -  416: 439   78
    3    13 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  383: 332  184
    4    15 Paweł          Pogorzelski           147.40 +  433: 315  197
    5     9 Piotr          Broda                 135.71 +  399: 367  186
    6     3 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  370: 372  101
    7     9 Maciej         Dąbrowski             116.31 +  513: 367  166
    8     3 Mirosław       Uglik                 149.32 -  348: 357   99
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             130.41 +  416: 384  180
   10     6 Czesław        Grajewski             123.77 +  441: 311  174
   11     4 Dawid          Adamczyk              153.63 +  384: 368  204
   12     3 Szymon         Dąbrowski             129.60 +  420: 389  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Tomasz Nasiłowski 141.87 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 +  419: 340  168
    2    14 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  466: 308  179
    3     4 Rafał          Matczak               135.54 +  405: 346  186
    4     3 Mariusz        Orzeł                 128.71 +  431: 338  179
    5     1 Marek          Rogalski              128.01 +  369: 359  178
    6     1 Zbigniew       Rybak                 126.78 +  564: 224  177
    7     1 Mirosław       Uglik                 149.32 -  411: 425   99
    8     1 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  438: 459   80
    9     1 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  347: 378   97
   10     4 Maciej         Dąbrowski             116.31 +  413: 274  166
   11     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 +  449: 301  189
   12     2 Mirosław       Uglik                 149.32 -  352: 376   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Natalia Woźniak 140.30 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  446: 232  168
    2     6 Rafał          Matczak               135.54 -  322: 420   86
    3    19 Sylwia         Łada                  121.93 +  417: 289  172
    4    13 Mirosław       Uglik                 149.32 -  327: 420   99
    5    16 Stanisław      Gasik                 123.39 -  373: 380   73
    6    22 Wojciech       Łysek                 100.00 +  414: 335  150
    7    13 Piotr          Broda                 135.71 -  365: 466   86
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  388: 373  164
    9    16 Teresa         Balewska              100.30 +  549: 362  150
   10    10 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  438: 251  179
   11     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 +  468: 347  177
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             130.41 +  419: 372  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Małgorzata Deszczyńska 138.99 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Długosz               117.32 +  585: 285  167
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  358: 425   77
    3     8 Czesław        Grajewski             123.77 -  335: 404   74
    4    16 Paweł          Kamiński              103.90 +  331: 308  154
    5    11 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  394: 363  179
    6     8 Mariusz        Orzeł                 128.71 +  424: 308  179
    7     6 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  406: 358  196
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             130.41 +  436: 306  180
    9     4 Łukasz         Tuszyński             150.65 +  404: 389  201
   10     3 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  348: 355   80
   11     3 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  301: 449   92
   12     7 Franciszek     Łysek                 131.30 -  342: 393   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Radosław Jachna 138.77 Gdańsk             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  286: 348   66
    2    23 Agnieszka      Matus                 119.94 -  342: 372   70
    3    24 Anita          Bruska                121.23 +  328: 305  171
    4    21 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  402: 282  154
    5    19 Jacek          Mańko                 137.07 -  417: 444   87
    6    17 Łukasz         Moskal                110.87 +  439: 278  161
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              113.69 -  335: 405   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  7 110.43




	Jacek Mańko 137.07 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  335: 450   65
    2    28 Adam           Graczyk               100.00 +  443: 283  150
    3    17 Maciej         Dąbrowski             116.31 +  351: 343  166
    4     7 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  355: 414  101
    5    19 Radosław       Jachna                138.77 +  444: 417  189
    6    12 Stanisław      Gasik                 123.39 +  447: 318  173
    7     8 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  428: 329  184
    8     7 Czesław        Grajewski             123.77 +  410: 371  174
    9     5 Zbigniew       Rybak                 126.78 +  389: 293  177
   10     2 Dawid          Adamczyk              153.63 +  418: 369  204
   11     1 Mirosław       Uglik                 149.32 +  505: 312  199
   12     1 Tomasz         Zwoliński             147.10 +  386: 332  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 12 164.92




	Piotr Broda 135.71 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Kudliński             110.88 +  346: 252  161
    2    13 Franciszek     Łysek                 131.30 -  292: 426   81
    3    21 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  432: 399  178
    4    12 Agnieszka      Matus                 119.94 +  393: 385  170
    5     9 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  367: 399   94
    6    10 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  367: 381   96
    7    13 Natalia        Woźniak               140.30 +  466: 365  190
    8     8 Maciej         Czupryniak            148.74 +  467: 452  199
    9    10 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  331: 409   79
   10    12 Sylwia         Łada                  121.93 -  364: 420   72
   11    14 Sławomir       Długosz               117.32 +  421: 337  167
   12    10 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  357: 422   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Rafał Matczak 135.54 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Moskal                110.87 +  391: 340  161
    2     6 Natalia        Woźniak               140.30 +  420: 322  190
    3     4 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  346: 405   92
    4     6 Maciej         Czupryniak            148.74 -  400: 401   99
    5    15 Sławomir       Długosz               117.32 -  342: 364   67
    6    21 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  379: 355  154
    7    14 Anita          Bruska                121.23 +  397: 374  171
    8     9 Franciszek     Łysek                 131.30 -  354: 411   81
    9    17 Sylwia         Łada                  121.93 -  303: 460   72
   10    20 Teresa         Balewska              100.30 +  385: 361  150
   11    17 Grzegorz       Kurowski              154.86 -  352: 425  105
   12    17 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  331: 425   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Bartłomiej Pawlak 133.87 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  381: 359  160
    2     7 Czesław        Grajewski             123.77 -  298: 407   74
    3    13 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  332: 383   94
    4    23 Wojciech       Łysek                 100.00 +  412: 364  150
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  454: 382  164
    6     7 Maciej         Czupryniak            148.74 +  400: 325  199
    7     8 Jacek          Mańko                 137.07 -  329: 428   87
    8    13 Wojciech       Usakiewicz            124.77 +  400:   0    0
    9     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  282: 501   96
   10    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  347: 349   77
   11    13 Jakub          Onoszko               126.26 +  416: 343  176
   12    13 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  360: 383   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 11 122.27




	Dariusz Białobrzewski 131.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Dębska                106.51 +  423: 404  157
    2     9 Jakub          Onoszko               126.26 -  263: 420   76
    3    12 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  489: 334  165
    4    14 Teresa         Balewska              100.30 +  406: 287  150
    5     4 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  347: 451   97
    6    13 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  433: 250  150
    7     5 Dawid          Adamczyk              153.63 -  369: 388  104
    8    11 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  356: 396   66
    9    15 Bernadeta      Kudlińska             103.62 -  358: 440   54
   10    17 Sławomir       Długosz               117.32 -  297: 435   67
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              113.69 -  343: 376   64
   12    22 Stanisław      Gasik                 123.39 +  416: 309  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Franciszek Łysek 131.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  420: 408  155
    2    13 Piotr          Broda                 135.71 +  426: 292  186
    3     7 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  371: 403   77
    4     8 Jakub          Onoszko               126.26 +  373: 371  176
    5     3 Maciej         Czupryniak            148.74 +  514: 472  199
    6     5 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  320: 459   80
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  349: 435   80
    8     9 Rafał          Matczak               135.54 +  411: 354  186
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 +  393: 368  177
   10     7 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  304: 522  101
   11    11 Czesław        Grajewski             123.77 +  504: 340  174
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 +  393: 342  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Grzegorz Koczkodon 130.41 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  381: 265  154
    2     8 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  376: 300  178
    3     6 Tomasz         Zwoliński             147.10 +  450: 360  197
    4     2 Dawid          Adamczyk              153.63 -  406: 416  104
    5     7 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  303: 356   80
    6    14 Sławomir       Długosz               117.32 +  413: 372  167
    7     7 Franciszek     Łysek                 131.30 +  435: 349  181
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  306: 436   89
    9     6 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  384: 416   94
   10    13 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  533: 300  154
   11    10 Sylwia         Łada                  121.93 +  481: 371  172
   12     6 Natalia        Woźniak               140.30 -  372: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Paweł Maciejczuk 130.35 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Kamiński              103.90 +  464: 360  154
    2     2 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  408: 411   80
    3    10 Mirosław       Uglik                 149.32 -  347: 364   99
    4    17 Waldemar       Kudliński             110.88 +  388: 331  161
    5    12 Bartosz        Bartczak              118.14 +  376: 320  168
    6     9 Wojciech       Usakiewicz            124.77 +  381: 377  175
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 +  383: 379  177
    8     4 Dawid          Adamczyk              153.63 -  405: 514  104
    9     9 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  314: 435   66
   10    11 Agnieszka      Matus                 119.94 +  312: 268  170
   11     6 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  305: 365  101
   12    12 Bartosz        Bartczak              118.14 +  453: 295  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Szymon Dąbrowski 129.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  406: 371  154
    2     2 Paweł          Maciejczuk            130.35 +  411: 408  180
    3     3 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  394: 297  196
    4     1 Marek          Rogalski              128.01 -  323: 337   78
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             130.41 +  356: 303  180
    6     5 Franciszek     Łysek                 131.30 +  459: 320  181
    7     4 Czesław        Grajewski             123.77 +  335: 289  174
    8     1 Tomasz         Nasiłowski            141.87 +  459: 438  192
    9     2 Mirosław       Uglik                 149.32 -  353: 374   99
   10     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 +  355: 348  189
   11     2 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  377: 469   97
   12     3 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  389: 420   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Mariusz Orzeł 128.71 Nowe Miasto Lubaw.       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Balewska              100.30 +  461: 304  150
    2     3 Maciej         Czupryniak            148.74 +  440: 381  199
    3     2 Stanisław      Gasik                 123.39 +  301: 299  173
    4     3 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  338: 431   92
    5     5 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  358: 474  101
    6     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  308: 424   89
    7    12 Paweł          Pogorzelski           147.40 +  520: 296  197
    8    12 Agnieszka      Matus                 119.94 +  426: 346  170
    9    10 Piotr          Broda                 135.71 +  409: 331  186
   10     8 Marek          Rogalski              128.01 -  264: 386   78
   11     7 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  320: 497   96
   12    10 Piotr          Broda                 135.71 +  422: 357  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Jolanta Chłopińska 128.59 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  344: 312  150
    2    14 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  308: 466   92
    3    18 Wojciech       Usakiewicz            124.77 -  355: 368   75
    4    24 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  440: 363  168
    5    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  363: 394   89
    6    16 Ala            Białobrzewska         124.61 +  427: 312  175
    7    17 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  445: 359  160
    8    15 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  314: 474   97
    9    18 Stanisław      Gasik                 123.39 +  407: 269  173
   10    10 Natalia        Woźniak               140.30 -  251: 438   90
   11    18 Maciej         Czupryniak            148.74 -  400: 432   99
   12    17 Rafał          Matczak               135.54 +  425: 331  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Katarzyna Ślusarska 128.19 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  438: 307  150
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  300: 376   80
    3    21 Piotr          Broda                 135.71 -  399: 432   86
    4    19 Sławomir       Długosz               117.32 -  401: 428   67
    5    23 Wojciech       Gołęcki               104.19 -  321: 330   54
    6    25 Paweł          Kamiński              103.90 -  378: 390   54
    7    30 PAUZA
    8    25 Marcin         Stachowiak            100.00 +  426: 286  150
    9    25 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  535: 328  164
   10    22 Anita          Bruska                121.23 +  387: 360  171
   11    16 Bartosz        Bartczak              118.14 -  352: 358   68
   12    21 Paweł          Kamiński              103.90 +  482: 303  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 11 108.91




	Marek Rogalski 128.01 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  421: 355  150
    2    10 Michał         Waszkiewicz           143.80 +  439: 416  194
    3     5 Jakub          Onoszko               126.26 +  577: 330  176
    4     1 Szymon         Dąbrowski             129.60 +  337: 323  180
    5     1 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  359: 369   92
    6     2 Czesław        Grajewski             123.77 =  335: 335  124
    7     3 Łukasz         Tuszyński             150.65 +  447: 338  201
    8     2 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  321: 510   97
    9     3 Dawid          Adamczyk              153.63 -  265: 530  104
   10     8 Mariusz        Orzeł                 128.71 +  386: 264  179
   11     5 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  367: 380   77
   12     8 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  383: 441   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Mariola Osajda-Matczak 127.00 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  410: 337  150
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 +  425: 358  189
    3     1 Dawid          Adamczyk              153.63 -  373: 404  104
    4    10 Stanisław      Gasik                 123.39 +  394: 287  173
    5    10 Łukasz         Moskal                110.87 +  361: 306  161
    6     4 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  295: 407   97
    7    10 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  379: 383   80
    8    10 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  414: 384  205
    9     7 Franciszek     Łysek                 131.30 -  368: 393   81
   10    14 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  349: 347  184
   11     8 Natalia        Woźniak               140.30 -  347: 468   90
   12    11 Sylwia         Łada                  121.93 +  387: 351  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Zbigniew Rybak 126.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  411: 207  150
    2    15 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  344: 283  155
    3     7 Franciszek     Łysek                 131.30 +  403: 371  181
    4     4 Czesław        Grajewski             123.77 +  433: 364  174
    5     2 Dawid          Adamczyk              153.63 +  401: 324  204
    6     1 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  224: 564   92
    7     2 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  354: 431   97
    8     6 Łukasz         Tuszyński             150.65 +  438: 429  201
    9     5 Jacek          Mańko                 137.07 -  293: 389   87
   10     5 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  456: 413  196
   11     5 Marek          Rogalski              128.01 +  380: 367  178
   12     4 Dawid          Adamczyk              153.63 -  385: 489  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Jakub Onoszko 126.26 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Graczyk               100.00 +  379: 248  150
    2     9 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  420: 263  182
    3     5 Marek          Rogalski              128.01 -  330: 577   78
    4     8 Franciszek     Łysek                 131.30 -  371: 373   81
    5    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  358: 390   50
    6    24 Teresa         Balewska              100.30 +  342: 339  150
    7    11 Maciej         Czupryniak            148.74 -  370: 459   99
    8    19 Stanisław      Gasik                 123.39 -  342: 373   73
    9    20 Katarzyna      Dębska                106.51 +  516: 295  157
   10    18 Paweł          Kamiński              103.90 +  408: 284  154
   11    13 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -  343: 416   84
   12    16 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  328: 438   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Wojciech Usakiewicz 124.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kurowski              154.86 -  337: 401  105
    2    26 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  440: 366  154
    3    18 Jolanta        Chłopińska            128.59 +  368: 355  179
    4     5 Łukasz         Moskal                110.87 +  390: 368  161
    5     6 Czesław        Grajewski             123.77 -  321: 364   74
    6     9 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  377: 381   80
    7    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  466: 278  150
    8    13 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Ala Białobrzewska 124.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Adamczyk              153.63 -  380: 420  104
    2    17 Mirosław       Uglik                 149.32 -  362: 365   99
    3    23 Wojciech       Gołęcki               104.19 -  359: 390   54
    4    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  475: 324  150
    5    22 Sylwia         Łada                  121.93 +  395: 378  172
    6    16 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  312: 427   79
    7    21 Paweł          Kamiński              103.90 +  387: 311  154
    8    16 Sławomir       Długosz               117.32 +  447: 316  167
    9    14 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  347: 432   68
   10    16 Waldemar       Kudliński             110.88 +  465: 325  161
   11    12 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  421: 352  154
   12     9 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  318: 422   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Czesław Grajewski 123.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             150.65 +  439: 329  201
    2     7 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  407: 298  184
    3     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 +  404: 335  189
    4     4 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  364: 433   77
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            124.77 +  364: 321  175
    6     2 Marek          Rogalski              128.01 =  335: 335  128
    7     4 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  289: 335   80
    8     7 Jacek          Mańko                 137.07 -  371: 410   87
    9    11 Maciej         Czupryniak            148.74 +  364: 314  199
   10     6 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  311: 441   94
   11    11 Franciszek     Łysek                 131.30 -  340: 504   81
   12    15 Maciej         Czupryniak            148.74 -  391: 444   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Stanisław Gasik 123.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 149.32 +  394: 327  199
    2     5 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  432: 367  165
    3     2 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  299: 301   79
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  287: 394   77
    5    16 Natalia        Woźniak               140.30 +  380: 373  190
    6    12 Jacek          Mańko                 137.07 -  318: 447   87
    7    16 Agnieszka      Matus                 119.94 -  314: 344   70
    8    19 Jakub          Onoszko               126.26 +  373: 342  176
    9    18 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  269: 407   79
   10    19 Grzegorz       Kurowski              154.86 =  339: 339  155
   11    19 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  331: 334   68
   12    22 Dariusz        Białobrzewski         131.68 -  309: 416   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Krystian Wandzlewicz 122.44 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            148.74 -  278: 404   99
    2    25 Łukasz         Moskal                110.87 -  390: 407   61
    3    28 Sławomir       Długosz               117.32 -  216: 431   67
    4    29 Katarzyna      Dębska                106.51 -  292: 434   57
    5    30 PAUZA
    6    26 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  381: 389   65
    7    28 Jan            Pawłowski             100.00 -  340: 373   50
    8    29 Adam           Graczyk               100.00 +  365: 300  150
    9    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -  349: 395   50
   10    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  316: 322   50
   11    28 Marcin         Stachowiak            100.00 +  443: 372  150
   12    27 Marcin         Stachowiak            100.00 +  405: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 11  86.27




	Sylwia Łada 121.93 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Pogorzelski           147.40 +  370: 319  197
    2    11 Dawid          Adamczyk              153.63 -  280: 511  104
    3    19 Natalia        Woźniak               140.30 -  289: 417   90
    4    22 Grzegorz       Kurowski              154.86 -  365: 385  105
    5    22 Ala            Białobrzewska         124.61 -  378: 395   75
    6    28 Adam           Graczyk               100.00 +  343: 321  150
    7    22 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  434: 358  165
    8    18 Łukasz         Moskal                110.87 +  421: 287  161
    9    17 Rafał          Matczak               135.54 +  460: 303  186
   10    12 Piotr          Broda                 135.71 +  420: 364  186
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  371: 481   80
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  351: 387   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Anita Bruska 121.23 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  376: 456   97
    2    18 Bartosz        Bartczak              118.14 -  339: 345   68
    3    24 Radosław       Jachna                138.77 -  305: 328   89
    4    28 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  406: 277  155
    5    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  435: 294  150
    6    23 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  335: 288  154
    7    14 Rafał          Matczak               135.54 -  374: 397   86
    8    20 Katarzyna      Dębska                106.51 +  401: 322  157
    9    19 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  278: 387   65
   10    22 Katarzyna      Ślusarska             128.19 -  360: 387   78
   11    23 Teresa         Balewska              100.30 +  379: 312  150
   12    18 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  328: 309  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Agnieszka Matus 119.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  349: 420   96
    2    23 Radosław       Jachna                138.77 +  372: 342  189
    3     9 Paweł          Pogorzelski           147.40 +  470: 387  197
    4    12 Piotr          Broda                 135.71 -  385: 393   86
    5    13 Zuzanna        Cichoń                110.10 -  332: 389   60
    6    19 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  365: 340  168
    7    16 Stanisław      Gasik                 123.39 +  344: 314  173
    8    12 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  346: 426   79
    9    13 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  400: 284  205
   10    11 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  268: 312   80
   11    15 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  328: 300  165
   12    14 Grzegorz       Kurowski              154.86 +  364: 318  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Bartosz Bartczak 118.14 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  326: 371   94
    2    18 Anita          Bruska                121.23 +  345: 339  171
    3    15 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  335: 340   68
    4    25 Adam           Graczyk               100.00 +  434: 223  150
    5    12 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  320: 376   80
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  468: 393  164
    7    19 Waldemar       Kudliński             110.88 +  376: 313  161
    8    14 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  337: 467   96
    9    12 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  296: 434   97
   10    15 Maciej         Czupryniak            148.74 +  511: 345  199
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  358: 352  178
   12    12 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  295: 453   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Maciej Sylwestrzuk 117.98 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  340: 419   92
    2    24 Sławomir       Długosz               117.32 +  445: 276  167
    3    15 Bartosz        Bartczak              118.14 +  340: 335  168
    4    11 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  376: 415   96
    5    17 Grzegorz       Kurowski              154.86 -  402: 502  105
    6    20 Waldemar       Kudliński             110.88 -  281: 286   61
    7    24 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  382: 269  154
    8    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  341: 274  150
    9    14 Ala            Białobrzewska         124.61 +  432: 347  175
   10     9 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  309: 366   97
   11    19 Stanisław      Gasik                 123.39 +  334: 331  173
   12    13 Bartłomiej     Pawlak                133.87 +  383: 360  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Małgorzata Jóźwiak 117.88 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Natalia        Woźniak               140.30 -  232: 446   90
    2    29 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  407: 369  164
    3    20 Łukasz         Moskal                110.87 -  296: 527   61
    4    24 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  363: 440   79
    5    25 Katarzyna      Dębska                106.51 +  474: 274  157
    6    19 Agnieszka      Matus                 119.94 -  340: 365   70
    7    25 Teresa         Balewska              100.30 -  333: 352   50
    8    26 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  400:   0    0
    9    23 Waldemar       Kudliński             110.88 -  354: 415   61
   10    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  409: 291  150
   11    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  314: 305  150
   12    19 Sławomir       Długosz               117.32 -  341: 375   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 11  99.91




	Sławomir Długosz 117.32 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  285: 585   89
    2    24 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  276: 445   68
    3    28 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  431: 216  172
    4    19 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  428: 401  178
    5    15 Rafał          Matczak               135.54 +  364: 342  186
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  372: 413   80
    7    15 Grzegorz       Kurowski              154.86 -  311: 466  105
    8    16 Ala            Białobrzewska         124.61 -  316: 447   75
    9    24 Marcin         Stachowiak            100.00 +  391: 335  150
   10    17 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  435: 297  182
   11    14 Piotr          Broda                 135.71 -  337: 421   86
   12    19 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  375: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Maciej Dąbrowski 116.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Jachna                138.77 +  348: 286  189
    2    12 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  309: 475   96
    3    17 Jacek          Mańko                 137.07 -  343: 351   87
    4    18 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  460: 364  165
    5    20 Teresa         Balewska              100.30 +  469: 280  150
    6    11 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  333: 310  160
    7     9 Michał         Waszkiewicz           143.80 -  367: 513   94
    8    11 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  396: 356  182
    9     9 Paweł          Maciejczuk            130.35 +  435: 314  180
   10     4 Tomasz         Nasiłowski            141.87 -  274: 413   92
   11     9 Paweł          Pogorzelski           147.40 +  407: 389  197
   12     8 Marek          Rogalski              128.01 +  441: 383  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Arkadiusz Kleniewski 114.77 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Mańko                 137.07 +  450: 335  187
    2     5 Stanisław      Gasik                 123.39 -  367: 432   73
    3    12 Dariusz        Białobrzewski         131.68 -  334: 489   82
    4    18 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  364: 460   66
    5    24 Wojciech       Łysek                 100.00 -  324: 347   50
    6    26 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  389: 381  172
    7    22 Sylwia         Łada                  121.93 -  358: 434   72
    8    24 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  334: 300  154
    9    19 Anita          Bruska                121.23 +  387: 278  171
   10    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  502: 302  150
   11    15 Agnieszka      Matus                 119.94 -  300: 328   70
   12    16 Jakub          Onoszko               126.26 +  438: 328  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Krzysztof Zawadzki 113.69 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 -  369: 407   68
    3    26 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  383: 354  150
    4    20 Bernadeta      Kudlińska             103.62 +  476: 415  154
    5    14 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -  382: 454   84
    6    18 Bartosz        Bartczak              118.14 -  393: 468   68
    7    20 Radosław       Jachna                138.77 +  405: 335  189
    8    17 Natalia        Woźniak               140.30 -  373: 388   90
    9    25 Katarzyna      Ślusarska             128.19 -  328: 535   78
   10    26 Wojciech       Gołęcki               104.19 +  424: 300  154
   11    20 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  376: 343  182
   12    20 Waldemar       Kudliński             110.88 -  239: 418   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 11 116.18




	Waldemar Kudliński 110.88 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 135.71 -  252: 346   86
    2    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  415: 280  150
    3    16 Zuzanna        Cichoń                110.10 -  337: 342   60
    4    17 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  331: 388   80
    5    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  401: 186  150
    6    20 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 +  286: 281  168
    7    19 Bartosz        Bartczak              118.14 -  313: 376   68
    8    23 Bernadeta      Kudlińska             103.62 -  345: 427   54
    9    23 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  415: 354  168
   10    16 Ala            Białobrzewska         124.61 -  325: 465   75
   11    21 Łukasz         Moskal                110.87 +  434: 231  161
   12    20 Krzysztof      Zawadzki              113.69 +  418: 239  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Łukasz Moskal 110.87 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               135.54 -  340: 391   86
    2    25 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  407: 390  172
    3    20 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  527: 296  168
    4     5 Wojciech       Usakiewicz            124.77 -  368: 390   75
    5    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  306: 361   77
    6    17 Radosław       Jachna                138.77 -  278: 439   89
    7    23 Wojciech       Łysek                 100.00 +  382: 352  150
    8    18 Sylwia         Łada                  121.93 -  287: 421   72
    9    21 Paweł          Kamiński              103.90 -  364: 366   54
   10    23 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  371: 324  155
   11    21 Waldemar       Kudliński             110.88 -  231: 434   61
   12    23 Zuzanna        Cichoń                110.10 -  321: 343   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Zuzanna Cichoń 110.10 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -  359: 381   84
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  426: 239  150
    3    16 Waldemar       Kudliński             110.88 +  342: 337  161
    4     9 Tomasz         Zwoliński             147.10 -  313: 447   97
    5    13 Agnieszka      Matus                 119.94 +  389: 332  170
    6    11 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  310: 333   66
    7    17 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  359: 445   79
    8    22 Teresa         Balewska              100.30 -  357: 359   50
    9    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  331: 343   50
   10    25 Katarzyna      Dębska                106.51 +  438: 301  157
   11    22 Paweł          Kamiński              103.90 -  394: 401   54
   12    23 Łukasz         Moskal                110.87 +  343: 321  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Katarzyna Dębska 106.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Białobrzewski         131.68 -  404: 423   82
    2    16 Łukasz         Tuszyński             150.65 -  307: 508  101
    3    25 Bernadeta      Kudlińska             103.62 -  305: 355   54
    4    29 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  434: 292  172
    5    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 -  274: 474   68
    6    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  316: 271  150
    7    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  326: 286  150
    8    20 Anita          Bruska                121.23 -  322: 401   71
    9    20 Jakub          Onoszko               126.26 -  295: 516   76
   10    25 Zuzanna        Cichoń                110.10 -  301: 438   60
   11    29 PAUZA
   12    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  312: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 11  94.00




	Agnieszka Piotrowicz 105.08 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Franciszek     Łysek                 131.30 -  408: 420   81
    2    15 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  283: 344   77
    3    27 Wojciech       Łysek                 100.00 -  248: 329   50
    4    28 Anita          Bruska                121.23 -  277: 406   71
    5    29 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  442: 247  150
    6    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 =  355: 355  100
    7    26 Bernadeta      Kudlińska             103.62 -  315: 400   54
    8    30 PAUZA
    9    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  384: 381  150
   10    23 Łukasz         Moskal                110.87 -  324: 371   61
   11    26 Adam           Graczyk               100.00 +  292: 277  150
   12    24 Teresa         Balewska              100.30 +  340: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 11  99.45




	Wojciech Gołęcki 104.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  265: 381   80
    2    26 Wojciech       Usakiewicz            124.77 -  366: 440   75
    3    23 Ala            Białobrzewska         124.61 +  390: 359  175
    4    21 Radosław       Jachna                138.77 -  282: 402   89
    5    23 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  330: 321  178
    6    23 Anita          Bruska                121.23 -  288: 335   71
    7    24 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  269: 382   68
    8    24 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  300: 334   65
    9    29 PAUZA
   10    26 Krzysztof      Zawadzki              113.69 -  300: 424   64
   11    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  388: 341  150
   12    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  360: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 11 105.91




	Paweł Kamiński 103.90 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Maciejczuk            130.35 -  360: 464   80
    2    20 Wojciech       Łysek                 100.00 +  314: 298  150
    3    14 Maciej         Czupryniak            148.74 -  331: 475   99
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.99 -  308: 331   89
    5    21 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  331: 394   97
    6    25 Katarzyna      Ślusarska             128.19 +  390: 378  178
    7    21 Ala            Białobrzewska         124.61 -  311: 387   75
    8    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  337: 285  150
    9    21 Łukasz         Moskal                110.87 +  366: 364  161
   10    18 Jakub          Onoszko               126.26 -  284: 408   76
   11    22 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  401: 394  160
   12    21 Katarzyna      Ślusarska             128.19 -  303: 482   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Bernadeta Kudlińska 103.62 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Dąbrowski             129.60 -  371: 406   80
    2    19 Paweł          Pogorzelski           147.40 -  247: 576   97
    3    25 Katarzyna      Dębska                106.51 +  355: 305  157
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              113.69 -  415: 476   64
    5    27 Adam           Graczyk               100.00 +  327: 310  150
    6    21 Rafał          Matczak               135.54 -  355: 379   86
    7    26 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  400: 315  155
    8    23 Waldemar       Kudliński             110.88 +  427: 345  161
    9    15 Dariusz        Białobrzewski         131.68 +  440: 358  182
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             130.41 -  300: 533   80
   11    12 Ala            Białobrzewska         124.61 -  352: 421   75
   12    18 Anita          Bruska                121.23 -  309: 328   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Teresa Balewska 100.30 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Orzeł                 128.71 -  304: 461   79
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  418: 296  150
    3    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  291: 273  150
    4    14 Dariusz        Białobrzewski         131.68 -  287: 406   82
    5    20 Maciej         Dąbrowski             116.31 -  280: 469   66
    6    24 Jakub          Onoszko               126.26 -  339: 342   76
    7    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 +  352: 333  168
    8    22 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  359: 357  160
    9    16 Natalia        Woźniak               140.30 -  362: 549   90
   10    20 Rafał          Matczak               135.54 -  361: 385   86
   11    23 Anita          Bruska                121.23 -  312: 379   71
   12    24 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 -  318: 340   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jakub          Onoszko               126.26 -  248: 379   76
    2    28 Jacek          Mańko                 137.07 -  283: 443   87
    3    30 PAUZA
    4    25 Bartosz        Bartczak              118.14 -  223: 434   68
    5    27 Bernadeta      Kudlińska             103.62 -  310: 327   54
    6    28 Sylwia         Łada                  121.93 -  321: 343   72
    7    29 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  302: 350   50
    8    29 Krystian       Wandzlewicz           122.44 -  300: 365   72
    9    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  354: 275  150
   10    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  319: 315  150
   11    26 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 -  277: 292   55
   12    28 Jan            Pawłowski             100.00 -  336: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariola        Osajda-Matczak        127.00 -  337: 410   77
    2    27 Waldemar       Kudliński             110.88 -  280: 415   61
    3    26 Krzysztof      Zawadzki              113.69 -  354: 383   64
    4    27 Ala            Białobrzewska         124.61 -  324: 475   75
    5    29 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 -  247: 442   55
    6    30 PAUZA
    7    29 Adam           Graczyk               100.00 +  350: 302  150
    8    26 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  6  80.33




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Ślusarska             128.19 -  307: 438   78
    2    21 Zuzanna        Cichoń                110.10 -  239: 426   60
    3    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  336: 355   50
    4    30 PAUZA
    5    26 Anita          Bruska                121.23 -  294: 435   71
    6    27 Katarzyna      Dębska                106.51 -  271: 316   57
    7    28 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  373: 340  172
    8    27 Paweł          Kamiński              103.90 -  285: 337   54
    9    27 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 -  381: 384   55
   10    28 Adam           Graczyk               100.00 -  315: 319   50
   11    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  418: 236  150
   12    28 Adam           Graczyk               100.00 +  341: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Marcin Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Katarzyna      Ślusarska             128.19 -  286: 426   78
    9    24 Sławomir       Długosz               117.32 -  335: 391   67
   10    29 PAUZA
   11    28 Krystian       Wandzlewicz           122.44 -  372: 443   72
   12    27 Krystian       Wandzlewicz           122.44 -  351: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     289  /  4  72.25




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Rybak                 126.78 -  207: 411   77
    2    30 PAUZA
    3    22 Teresa         Balewska              100.30 -  273: 291   50
    4    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  232: 396   50
    5    28 Waldemar       Kudliński             110.88 -  186: 401   61
    6    29 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 =  355: 355  105
    7    27 Katarzyna      Dębska                106.51 -  286: 326   57
    8    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  360: 349  150
    9    28 Adam           Graczyk               100.00 -  275: 354   50
   10    27 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  322: 316  172
   11    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  236: 418   50
   12    26 Wojciech       Gołęcki               104.19 -  257: 360   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Rogalski              128.01 -  355: 421   78
    2    22 Teresa         Balewska              100.30 -  296: 418   50
    3    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  355: 336  150
    4    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  396: 232  150
    5    18 Jakub          Onoszko               126.26 +  390: 358  176
    6    13 Dariusz        Białobrzewski         131.68 -  250: 433   82
    7    18 Wojciech       Usakiewicz            124.77 -  278: 466   75
    8    21 Maciej         Sylwestrzuk           117.98 -  274: 341   68
    9    22 Zuzanna        Cichoń                110.10 +  343: 331  160
   10    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 -  302: 502   65
   11    24 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 -  305: 314   68
   12    25 Katarzyna      Dębska                106.51 +  352: 312  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Chłopińska            128.59 -  312: 344   79
    2    20 Paweł          Kamiński              103.90 -  298: 314   54
    3    27 Agnieszka      Piotrowicz            105.08 +  329: 248  155
    4    23 Bartłomiej     Pawlak                133.87 -  364: 412   84
    5    24 Arkadiusz      Kleniewski            114.77 +  347: 324  165
    6    22 Natalia        Woźniak               140.30 -  335: 414   90
    7    23 Łukasz         Moskal                110.87 -  352: 382   61
    8    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  349: 360   50
    9    26 Krystian       Wandzlewicz           122.44 +  395: 349  172
   10    24 Małgorzata     Jóźwiak               117.88 -  291: 409   68
   11    25 Wojciech       Gołęcki               104.19 -  341: 388   54
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Usakiewicz            401: 337
   2 Ala            Białobrzewska        - Dawid          Adamczyk              380: 420
   3 Łukasz         Tuszyński            - Czesław        Grajewski             329: 439
   4 Stanisław      Gasik                - Mirosław       Uglik                 394: 327
   5 Maciej         Czupryniak           - Krystian       Wandzlewicz           404: 278
   6 Sylwia         Łada                 - Paweł          Pogorzelski           370: 319
   7 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                456: 376
   8 Agnieszka      Matus                - Miłosz         Wrzałek               349: 420
   9 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Bartczak              371: 326
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Nasiłowski            340: 419
  11 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Jóźwiak               446: 232
  12 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Deszczyńska           285: 585
  13 Radosław       Jachna               - Maciej         Dąbrowski             286: 348
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Jacek          Mańko                 450: 335
  15 Piotr          Broda                - Waldemar       Kudliński             346: 252
  16 Łukasz         Moskal               - Rafał          Matczak               340: 391
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Zuzanna        Cichoń                381: 359
  18 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Białobrzewski         404: 423
  19 Franciszek     Łysek                - Agnieszka      Piotrowicz            420: 408
  20 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             265: 381
  21 Paweł          Maciejczuk           - Paweł          Kamiński              464: 360
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Szymon         Dąbrowski             371: 406
  23 Mariusz        Orzeł                - Teresa         Balewska              461: 304
  24 Wojciech       Łysek                - Jolanta        Chłopińska            312: 344
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Jan            Pawłowski             438: 307
  26 Barbara        Wiśniewska           - Marek          Rogalski              355: 421
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Nasiłowski            410: 337
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Zbigniew       Rybak                 207: 411
  29 Jakub          Onoszko              - Adam           Graczyk               379: 248


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        358: 425
   2 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            411: 408
   3 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 381: 440
   4 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              395: 286
   5 Stanisław      Gasik                - Arkadiusz      Kleniewski            432: 367
   6 Rafał          Matczak              - Natalia        Woźniak               420: 322
   7 Czesław        Grajewski            - Bartłomiej     Pawlak                407: 298
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Ślusarska             376: 300
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Jakub          Onoszko               263: 420
  10 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           439: 416
  11 Dawid          Adamczyk             - Sylwia         Łada                  511: 280
  12 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               309: 475
  13 Piotr          Broda                - Franciszek     Łysek                 292: 426
  14 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Nasiłowski            308: 466
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Zbigniew       Rybak                 283: 344
  16 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Tuszyński             307: 508
  17 Mirosław       Uglik                - Ala            Białobrzewska         365: 362
  18 Anita          Bruska               - Bartosz        Bartczak              339: 345
  19 Paweł          Pogorzelski          - Bernadeta      Kudlińska             576: 247
  20 Paweł          Kamiński             - Wojciech       Łysek                 314: 298
  21 Jan            Pawłowski            - Zuzanna        Cichoń                239: 426
  22 Teresa         Balewska             - Barbara        Wiśniewska            418: 296
  23 Agnieszka      Matus                - Radosław       Jachna                372: 342
  24 Sławomir       Długosz              - Maciej         Sylwestrzuk           276: 445
  25 Krystian       Wandzlewicz          - Łukasz         Moskal                390: 407
  26 Wojciech       Usakiewicz           - Wojciech       Gołęcki               440: 366
  27 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Nasiłowski            415: 280
  28 Adam           Graczyk              - Jacek          Mańko                 283: 443
  29 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Zawadzki              407: 369
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        404: 373
   2 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Gasik                 301: 299
   3 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             297: 394
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Rafał          Matczak               405: 346
   5 Jakub          Onoszko              - Marek          Rogalski              330: 577
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             450: 360
   7 Zbigniew       Rybak                - Franciszek     Łysek                 403: 371
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Czesław        Grajewski             335: 404
   9 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Matus                 387: 470
  10 Mirosław       Uglik                - Paweł          Maciejczuk            364: 347
  11 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              385: 332
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Dariusz        Białobrzewski         334: 489
  13 Michał         Waszkiewicz          - Bartłomiej     Pawlak                383: 332
  14 Paweł          Kamiński             - Maciej         Czupryniak            331: 475
  15 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Sylwestrzuk           335: 340
  16 Zuzanna        Cichoń               - Waldemar       Kudliński             342: 337
  17 Jacek          Mańko                - Maciej         Dąbrowski             351: 343
  18 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Usakiewicz            355: 368
  19 Natalia        Woźniak              - Sylwia         Łada                  417: 289
  20 Łukasz         Moskal               - Małgorzata     Jóźwiak               527: 296
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Broda                 399: 432
  22 Teresa         Balewska             - Eugeniusz      Tuszyński             291: 273
  23 Wojciech       Gołęcki              - Ala            Białobrzewska         390: 359
  24 Radosław       Jachna               - Anita          Bruska                328: 305
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Katarzyna      Dębska                355: 305
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Nasiłowski            383: 354
  27 Wojciech       Łysek                - Agnieszka      Piotrowicz            329: 248
  28 Krystian       Wandzlewicz          - Sławomir       Długosz               216: 431
  29 Barbara        Wiśniewska           - Jan            Pawłowski             355: 336
  30 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             337: 323
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Adamczyk              406: 416
   3 Tomasz         Nasiłowski           - Mariusz        Orzeł                 431: 338
   4 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             433: 364
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Łukasz         Moskal                390: 368
   6 Rafał          Matczak              - Maciej         Czupryniak            400: 401
   7 Jacek          Mańko                - Łukasz         Tuszyński             355: 414
   8 Franciszek     Łysek                - Jakub          Onoszko               373: 371
   9 Zuzanna        Cichoń               - Tomasz         Zwoliński             313: 447
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Gasik                 394: 287
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               376: 415
  12 Piotr          Broda                - Agnieszka      Matus                 393: 385
  13 Natalia        Woźniak              - Mirosław       Uglik                 327: 420
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Teresa         Balewska              406: 287
  15 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Pogorzelski           433: 315
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Kamiński              331: 308
  17 Paweł          Maciejczuk           - Waldemar       Kudliński             388: 331
  18 Maciej         Dąbrowski            - Arkadiusz      Kleniewski            460: 364
  19 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Ślusarska             428: 401
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadeta      Kudlińska             476: 415
  21 Radosław       Jachna               - Wojciech       Gołęcki               402: 282
  22 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Łada                  385: 365
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Wojciech       Łysek                 412: 364
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Jolanta        Chłopińska            363: 440
  25 Bartosz        Bartczak             - Adam           Graczyk               434: 223
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Barbara        Wiśniewska            232: 396
  27 Krzysztof      Nasiłowski           - Ala            Białobrzewska         324: 475
  28 Anita          Bruska               - Agnieszka      Piotrowicz            406: 277
  29 Katarzyna      Dębska               - Krystian       Wandzlewicz           434: 292
  30 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Tomasz         Nasiłowski            359: 369
   2 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Rybak                 324: 401
   3 Maciej         Czupryniak           - Franciszek     Łysek                 472: 514
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Białobrzewski         451: 347
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Orzeł                 474: 358
   6 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Usakiewicz            364: 321
   7 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             356: 303
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 348: 378
   9 Michał         Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 399: 367
  10 Łukasz         Moskal               - Mariola        Osajda-Matczak        306: 361
  11 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Deszczyńska           363: 394
  12 Paweł          Maciejczuk           - Bartosz        Bartczak              376: 320
  13 Agnieszka      Matus                - Zuzanna        Cichoń                332: 389
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Zawadzki              454: 382
  15 Rafał          Matczak              - Sławomir       Długosz               342: 364
  16 Stanisław      Gasik                - Natalia        Woźniak               380: 373
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              402: 502
  18 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Onoszko               390: 358
  19 Jacek          Mańko                - Radosław       Jachna                444: 417
  20 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              469: 280
  21 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Kamiński              394: 331
  22 Ala            Białobrzewska        - Sylwia         Łada                  395: 378
  23 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Ślusarska             330: 321
  24 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Łysek                 324: 347
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                474: 274
  26 Jan            Pawłowski            - Anita          Bruska                294: 435
  27 Adam           Graczyk              - Bernadeta      Kudlińska             310: 327
  28 Waldemar       Kudliński            - Eugeniusz      Tuszyński             401: 186
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Nasiłowski            442: 247
  30 Krystian       Wandzlewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Nasiłowski            224: 564
   2 Czesław        Grajewski            - Marek          Rogalski              335: 335
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Waszkiewicz           372: 370
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             295: 407
   5 Franciszek     Łysek                - Szymon         Dąbrowski             320: 459
   6 Mirosław       Uglik                - Dawid          Adamczyk              487: 374
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Czupryniak            400: 325
   8 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Deszczyńska           308: 424
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Maciejczuk            377: 381
  10 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 381: 367
  11 Zuzanna        Cichoń               - Maciej         Dąbrowski             310: 333
  12 Stanisław      Gasik                - Jacek          Mańko                 318: 447
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Barbara        Wiśniewska            433: 250
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               413: 372
  15 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Pogorzelski           367: 429
  16 Ala            Białobrzewska        - Jolanta        Chłopińska            312: 427
  17 Łukasz         Moskal               - Radosław       Jachna                278: 439
  18 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Zawadzki              468: 393
  19 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Jóźwiak               365: 340
  20 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Sylwestrzuk           286: 281
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Rafał          Matczak               355: 379
  22 Wojciech       Łysek                - Natalia        Woźniak               335: 414
  23 Anita          Bruska               - Wojciech       Gołęcki               335: 288
  24 Teresa         Balewska             - Jakub          Onoszko               339: 342
  25 Paweł          Kamiński             - Katarzyna      Ślusarska             390: 378
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Krystian       Wandzlewicz           389: 381
  27 Katarzyna      Dębska               - Jan            Pawłowski             316: 271
  28 Sylwia         Łada                 - Adam           Graczyk               343: 321
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Eugeniusz      Tuszyński             355: 355
  30 Krzysztof      Nasiłowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Mirosław       Uglik                 411: 425
   2 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 431: 354
   3 Marek          Rogalski             - Łukasz         Tuszyński             447: 338
   4 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             335: 289
   5 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Białobrzewski         388: 369
   6 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           358: 406
   7 Franciszek     Łysek                - Grzegorz       Koczkodon             349: 435
   8 Jacek          Mańko                - Bartłomiej     Pawlak                428: 329
   9 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           367: 513
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Maciejczuk            379: 383
  11 Jakub          Onoszko              - Maciej         Czupryniak            370: 459
  12 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Pogorzelski           520: 296
  13 Piotr          Broda                - Natalia        Woźniak               466: 365
  14 Anita          Bruska               - Rafał          Matczak               374: 397
  15 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kurowski              311: 466
  16 Stanisław      Gasik                - Agnieszka      Matus                 314: 344
  17 Jolanta        Chłopińska           - Zuzanna        Cichoń                445: 359
  18 Wojciech       Usakiewicz           - Barbara        Wiśniewska            466: 278
  19 Bartosz        Bartczak             - Waldemar       Kudliński             376: 313
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Jachna                405: 335
  21 Paweł          Kamiński             - Ala            Białobrzewska         311: 387
  22 Sylwia         Łada                 - Arkadiusz      Kleniewski            434: 358
  23 Wojciech       Łysek                - Łukasz         Moskal                352: 382
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Wojciech       Gołęcki               382: 269
  25 Teresa         Balewska             - Małgorzata     Jóźwiak               352: 333
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Bernadeta      Kudlińska             315: 400
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                286: 326
  28 Krystian       Wandzlewicz          - Jan            Pawłowski             340: 373
  29 Krzysztof      Nasiłowski           - Adam           Graczyk               350: 302
  30 Katarzyna      Ślusarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            459: 438
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Rogalski              510: 321
   3 Mirosław       Uglik                - Michał         Waszkiewicz           357: 348
   4 Paweł          Maciejczuk           - Dawid          Adamczyk              405: 514
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Koczkodon             436: 306
   6 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Tuszyński             438: 429
   7 Czesław        Grajewski            - Jacek          Mańko                 371: 410
   8 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Broda                 452: 467
   9 Rafał          Matczak              - Franciszek     Łysek                 354: 411
  10 Grzegorz       Kurowski             - Mariola        Osajda-Matczak        384: 414
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Maciej         Dąbrowski             356: 396
  12 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Matus                 426: 346
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Bartłomiej     Pawlak                  0: 400
  14 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Bartczak              467: 337
  15 Paweł          Pogorzelski          - Jolanta        Chłopińska            474: 314
  16 Ala            Białobrzewska        - Sławomir       Długosz               447: 316
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Natalia        Woźniak               373: 388
  18 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Moskal                421: 287
  19 Jakub          Onoszko              - Stanisław      Gasik                 342: 373
  20 Anita          Bruska               - Katarzyna      Dębska                401: 322
  21 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Sylwestrzuk           274: 341
  22 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Balewska              357: 359
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             427: 345
  24 Wojciech       Gołęcki              - Arkadiusz      Kleniewski            300: 334
  25 Marcin         Stachowiak           - Katarzyna      Ślusarska             286: 426
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Nasiłowski            400:   0
  27 Jan            Pawłowski            - Paweł          Kamiński              285: 337
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Wojciech       Łysek                 360: 349
  29 Adam           Graczyk              - Krystian       Wandzlewicz           300: 365
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Zwoliński             347: 378
   2 Mirosław       Uglik                - Szymon         Dąbrowski             374: 353
   3 Dawid          Adamczyk             - Marek          Rogalski              530: 265
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             404: 389
   5 Jacek          Mańko                - Zbigniew       Rybak                 389: 293
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Waszkiewicz           384: 416
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Franciszek     Łysek                 368: 393
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Miłosz         Wrzałek               282: 501
   9 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            435: 314
  10 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 331: 409
  11 Czesław        Grajewski            - Maciej         Czupryniak            364: 314
  12 Paweł          Pogorzelski          - Bartosz        Bartczak              434: 296
  13 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Kurowski              400: 284
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Ala            Białobrzewska         432: 347
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Dariusz        Białobrzewski         440: 358
  16 Natalia        Woźniak              - Teresa         Balewska              549: 362
  17 Rafał          Matczak              - Sylwia         Łada                  303: 460
  18 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Gasik                 407: 269
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Anita          Bruska                387: 278
  20 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Onoszko               295: 516
  21 Paweł          Kamiński             - Łukasz         Moskal                366: 364
  22 Zuzanna        Cichoń               - Barbara        Wiśniewska            331: 343
  23 Waldemar       Kudliński            - Małgorzata     Jóźwiak               415: 354
  24 Marcin         Stachowiak           - Sławomir       Długosz               335: 391
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Zawadzki              535: 328
  26 Wojciech       Łysek                - Krystian       Wandzlewicz           395: 349
  27 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Piotrowicz            381: 384
  28 Adam           Graczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             354: 275
  29 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             361: 283
   2 Jacek          Mańko                - Dawid          Adamczyk              418: 369
   3 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           355: 348
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Dąbrowski             413: 274
   5 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               456: 413
   6 Michał         Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             441: 311
   7 Łukasz         Tuszyński            - Franciszek     Łysek                 522: 304
   8 Marek          Rogalski             - Mariusz        Orzeł                 386: 264
   9 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Sylwestrzuk           366: 309
  10 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Chłopińska            438: 251
  11 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Matus                 312: 268
  12 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 420: 364
  13 Bernadeta      Kudlińska            - Grzegorz       Koczkodon             300: 533
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Mariola        Osajda-Matczak        347: 349
  15 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Czupryniak            511: 345
  16 Waldemar       Kudliński            - Ala            Białobrzewska         325: 465
  17 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Białobrzewski         435: 297
  18 Jakub          Onoszko              - Paweł          Kamiński              408: 284
  19 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 339: 339
  20 Teresa         Balewska             - Rafał          Matczak               361: 385
  21 Barbara        Wiśniewska           - Arkadiusz      Kleniewski            302: 502
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Anita          Bruska                387: 360
  23 Łukasz         Moskal               - Agnieszka      Piotrowicz            371: 324
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Łysek                 409: 291
  25 Zuzanna        Cichoń               - Katarzyna      Dębska                438: 301
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               424: 300
  27 Krystian       Wandzlewicz          - Eugeniusz      Tuszyński             316: 322
  28 Jan            Pawłowski            - Adam           Graczyk               315: 319
  29 Marcin         Stachowiak           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Mirosław       Uglik                 505: 312
   2 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             469: 377
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Nasiłowski            301: 449
   4 Dawid          Adamczyk             - Michał         Waszkiewicz           368: 384
   5 Zbigniew       Rybak                - Marek          Rogalski              380: 367
   6 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Tuszyński             305: 365
   7 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Orzeł                 497: 320
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Natalia        Woźniak               347: 468
   9 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           407: 389
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Łada                  481: 371
  11 Franciszek     Łysek                - Czesław        Grajewski             504: 340
  12 Ala            Białobrzewska        - Bernadeta      Kudlińska             421: 352
  13 Jakub          Onoszko              - Bartłomiej     Pawlak                343: 416
  14 Piotr          Broda                - Sławomir       Długosz               421: 337
  15 Agnieszka      Matus                - Arkadiusz      Kleniewski            328: 300
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              352: 358
  17 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              352: 425
  18 Maciej         Czupryniak           - Jolanta        Chłopińska            432: 400
  19 Stanisław      Gasik                - Maciej         Sylwestrzuk           331: 334
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Zawadzki              343: 376
  21 Łukasz         Moskal               - Waldemar       Kudliński             231: 434
  22 Paweł          Kamiński             - Zuzanna        Cichoń                401: 394
  23 Anita          Bruska               - Teresa         Balewska              379: 312
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Barbara        Wiśniewska            314: 305
  25 Wojciech       Gołęcki              - Wojciech       Łysek                 388: 341
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Graczyk               292: 277
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Pawłowski             236: 418
  28 Krystian       Wandzlewicz          - Marcin         Stachowiak            443: 372
  29 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Mańko                 332: 386
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Mirosław       Uglik                 352: 376
   3 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             420: 389
   4 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Rybak                 489: 385
   5 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               416: 371
   6 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Koczkodon             419: 372
   7 Franciszek     Łysek                - Małgorzata     Deszczyńska           393: 342
   8 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             383: 441
   9 Ala            Białobrzewska        - Paweł          Pogorzelski           318: 422
  10 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Broda                 422: 357
  11 Sylwia         Łada                 - Mariola        Osajda-Matczak        351: 387
  12 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Maciejczuk            295: 453
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Pawlak                383: 360
  14 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Matus                 318: 364
  15 Czesław        Grajewski            - Maciej         Czupryniak            391: 444
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Jakub          Onoszko               438: 328
  17 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Matczak               425: 331
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Anita          Bruska                309: 328
  19 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Jóźwiak               375: 341
  20 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              418: 239
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Kamiński              482: 303
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Stanisław      Gasik                 416: 309
  23 Zuzanna        Cichoń               - Łukasz         Moskal                343: 321
  24 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Piotrowicz            318: 340
  25 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                352: 312
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               257: 360
  27 Krystian       Wandzlewicz          - Marcin         Stachowiak            405: 351
  28 Adam           Graczyk              - Jan            Pawłowski             336: 341
  29 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   3 Dawid Pikul                    Poznań               158.09  30827  195
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.97  29354  187
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.64  27569  176
   6 Dariusz Ulatowski              Tuchola              156.30  29541  189
   7 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.52  30793  198
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.16  30101  194
   9 Bartosz Morawski               Wrocław              154.23  30229  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.85   9539   62
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.66  28427  185
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.22  30490  199
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.07  17909  117
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               152.78  17264  113
  16 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.70  29733  196
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.02  30053  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.66  30133  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 150.23  20431  136
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.10  29719  198
  24 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  25 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.17  29238  196
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.84  24394  165
  27 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.71  19350  131
  28 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.04  28966  197
  31 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.68  28749  196
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  33 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  34 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.00  29200  200
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.96  27295  187
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.80  28285  194
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.63  22573  155
  38 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.35  28489  196
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.27  28763  198
  40 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  41 Janusz Krupiński               Bytom                144.86  27378  189
  42 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  43 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  45 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  144.07  14263   99
  46 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  47 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.65  28730  200
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.51  28702  200
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.46  21232  148
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.13  18035  126
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.41  24922  175
  53 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  54 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.91  14049   99
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.69  27913  197
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             141.52  26748  189
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              141.31  12577   89
  60 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.65  14524  104
  62 Marcin Rogala                  Warszawa             139.55  27212  195
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.06  27255  196
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.94  12227   88
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.88  27498  198
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.22  21009  152
  69 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  70 Radosław Jachna                Gdańsk               137.76  27000  196
  71 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.42  16490  120
  72 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  74 Jacek Mańko                    Poznań               137.08  26868  196
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.77  27218  199
  76 Marta Bajorek                  Warszawa             136.56  27176  199
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  78 Dariusz Kuć                    Stargard             136.31  17448  128
  79 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  80 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  81 Irena Sołdan                   Warszawa             135.92  25688  189
  82 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  83 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.51   6911   51
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            135.48  25606  189
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.02  26329  195
  86 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            134.88  26031  193
  88 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.83  17393  129
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           134.68  26801  199
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.01  20236  151
  91 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.55  26711  200
  93 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  94 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.10  22228  167
  95 Franciszek Łysek               Warszawa             133.10  25821  194
  96 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.97  25132  189
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.65  24805  187
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.64  22283  168
  99 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.57  23995  181
 100 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.48  24244  183
 102 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 103 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 104 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 106 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 107 Maciej Kuć                     Stargard             131.46  20771  158
 108 Agata Kuć                      Stargard             131.44  23791  181
 109 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 110 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.26  25334  193
 111 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.21  26242  200
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.00  20960  160
 113 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 114 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 115 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 116 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.95  25081  193
 117 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.83  25447  196
 119 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   129.78  21024  162
 120 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.68  25417  196
 121 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 122 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.91  25525  198
 123 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25450  198
 125 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.45  18882  147
 126 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.11  16142  126
 127 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.85  24419  191
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.83  25055  196
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.75  24784  194
 131 Konrad Mikusek                 Milanówek            127.60  13653  107
 132 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.45   7647   60
 133 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 134 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.32  24063  189
 135 Grzegorz Papciak               Jodłowa              127.28  10182   80
 136 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.39  24772  196
 137 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 138 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.18  24352  193
 140 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.03   4789   38
 141 Tomasz A. Praga                Białystok            126.02  13862  110
 142 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 143 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.90  23921  190
 144 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.73  23889  190
 145 Rafał Stachowski               Police               125.61  12938  103
 146 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60  17082  136
 147 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.48  24845  198
 148 Dominik Ulejczyk               Będzin               125.21  24666  197
 149 Natalia Ogierman               Katowice             125.05  18508  148
 150 Dorota Kuć                     Stargard             125.05  19132  153
 151 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.95  21492  172
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.88  13237  106
 154 Monika Siemaszko               Lipiany              124.69  14464  116
 155 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 156 Marcin Ceglarek                Kraków               124.21  13912  112
 157 Artur Wawrzynowski             Żukowo               124.17  16142  130
 158 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 159 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.94  19582  158
 160 Jerzy Luter                    Bytom                123.80  24017  194
 161 Czesław Grajewski              Białystok            123.77  24383  197
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Ala Białobrzewska              Gdynia               123.25  13681  111
 164 Sylwia Łada                    Inowrocław           123.14  24381  198
 165 Marta Sztajnert                Wisła                123.13  17485  142
 166 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.08   7754   63
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             122.89  13149  107
 169 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 170 Sławomir Wolski                Wrocław              122.44  24489  200
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 172 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          121.98  15735  129
 173 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.75   5844   48
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.52  16284  134
 175 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 176 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 177 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 178 Renata Andracka                Zwola                121.01  22629  187
 179 Anita Bruska                   Gdynia               120.92  19951  165
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            120.53  23504  195
 182 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 183 Bartosz Bartczak               Poznań               120.18  22714  189
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 185 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   8884   74
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.85  17618  147
 187 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 188 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               119.72   4310   36
 189 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.52  19841  166
 190 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 191 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            119.15  21089  177
 192 Karolina Urbańska              Poznań               119.12  20132  169
 193 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 194 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 195 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            118.84  22937  193
 196 Olga Swarcewicz                Warszawa             118.69  10207   86
 197 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57  13043  110
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                118.49  21328  180
 200 Agnieszka Dawid                Kraków               118.36  12901  109
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 202 Sławomir Długosz               Ostróda              118.04  21366  181
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.76   7301   62
 204 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.63  22820  194
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.56   8464   72
 206 Dorota Ostrowska               Białystok            117.55  12930  110
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 208 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 209 Joanna Brychcy                 Katowice             116.77  22536  193
 210 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             116.53  22957  197
 212 Bożena Guział                  Racibórz             116.41  22001  189
 213 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.90  15530  134
 214 Karolina Mak                   Wrocław              115.75   4167   36
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               115.58  19764  171
 216 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 217 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 218 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 219 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 220 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          115.02  20819  181
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 222 Samir Chakrar                  Poznań               114.90   4711   41
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            114.66  16855  147
 224 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 225 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 226 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 227 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.50  19579  171
 228 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 229 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 230 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.22   6168   54
 231 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 232 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.55  22255  196
 235 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Marcin Kurowski                Racibórz             113.36  22673  200
 238 Izabela Chmielewska            Zabrze               113.03   7573   67
 239 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21362  189
 240 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 241 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.39  21276  191
 242 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 243 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            111.18  19790  178
 244 Józef Burzyński                Ełk                  110.82  14628  132
 245 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 246 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 247 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 248 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 250 Patrycja Skibska               Warszawa             109.77  10099   92
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 252 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.36   8093   74
 253 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 254 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 255 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 256 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 257 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 258 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 259 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.09   8460   79
 260 Beata Jagielska                Police               105.97   3709   35
 261 Halina Cecot                   Kołobrzeg            105.81  15236  144
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 263 Jacek Nowak                    Szczecin             105.67   6446   61
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.65  12889  122
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.57  15307  145
 267 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 268 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 269 Marta Majewska                 Wadowice             104.43  15038  144
 270 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.26  18663  179
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 273 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 275 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 277 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 279 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 280 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 282 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg            100.09   9609   96
 283 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 284 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 285 Teresa Balewska                Reda                  99.32  18871  190
 286 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 287 Marcin Stachowiak              Poznań                98.10   2943   30
 288 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   5272   54
 289 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.38  18405  189
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.26  19062  196
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.13  15638  161
 293 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 294 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.92  18784  200
 295 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.56  18511  200
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.43   8410   93
 301 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 302 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 303 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 307 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.09   3829   45
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.80   4525   56
 311 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           80.76  10418  129
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.65   5484   68
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 315 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             76.99   5312   69
 316 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.36   4200   55
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 319 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.02   4351   58
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 07-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92   3326   26
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.27   3283   26
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   8 Anna Demczyszyn                Bystra               107.92   2806   26
   9 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
  10 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  11 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.00   2900   25
  12 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  13 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  14 Krzysztof Gibas                Kraków               149.71   3593   24
  15 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  18 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  19 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  20 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  21 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  22 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  23 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  24 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  25 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  26 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  28 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         102.25   2454   24
  29 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  30 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                96.17   2308   24
  32 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  33 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  34 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  35 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  36 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  37 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  38 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  39 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  40 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  41 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  42 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  43 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  44 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  45 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  46 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  47 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  48 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  49 Jakub Dworczyk                 Będzin                65.91   1450   22
  50 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  51 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  52 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  53 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  56 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  57 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  58 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  59 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  60 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  61 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  62 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  63 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  64 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  65 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  66 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  67 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  68 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  69 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  70 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  73 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  74 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  75 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  76 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  77 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  78 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  80 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  81 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  82 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  83 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  84 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  85 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  86 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  87 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  88 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  89 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  90 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  91 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  92 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  93 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  94 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  95 Michał Burak                   Wrocław              132.33   1588   12
  96 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  97 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  98 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  99 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
 100 Marcin Orzechowski             Poznań               123.33   1480   12
 101 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 102 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 103 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 104 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
 105 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
 106 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 107 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 108 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 109 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 110 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 111 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 112 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 113 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 114 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 115 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 118 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 119 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 120 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 121 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 122 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 123 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.33   1216   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 126 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 127 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 128 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 131 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 132 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 133 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 134 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 135 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 136 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 137 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 138 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 139 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 140 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 143 Michał Głąb                    Zabrze                82.75    993   12
 144 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 145 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 146 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 150 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 151 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 152 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 153 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 154 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 155 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 156 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 157 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 158 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 159 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 160 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 161 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 162 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 163 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 164 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 167 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 170 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 171 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 172 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 173 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 174 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 175 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 176 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 177 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 178 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 179 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 180 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 183 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 186 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 187 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 188 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 189 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 190 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 191 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 192 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 193 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 194 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 195 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 196 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 197 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 198 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 199 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 200 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 201 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 202 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 203 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 204 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 205 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 206 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 207 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 208 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 209 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 210 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 211 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 212 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 213 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 214 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 217 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 218 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 219 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 220 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 221 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 222 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 223 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 225 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 226 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 227 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 228 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 229 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 230 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 231 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 232 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 233 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 234 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 235 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 236 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 237 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 238 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 239 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 240 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 241 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 242 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 243 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 244 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 245 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 246 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 247 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 248 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 249 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 250 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 251 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 252 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 253 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 254 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 255 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 256 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 257 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 258 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 259 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 260 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 261 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 262 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 263 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 264 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 265 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 266 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 267 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 268 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 269 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 270 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 271 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 272 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 273 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 274 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 275 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 276 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 277 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 278 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 280 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 281 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 282 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 283 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 284 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 285 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 286 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 287 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 288 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 289 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 290 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 291 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 292 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 293 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 294 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 295 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 296 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 297 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 298 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie