Ciechanowiec13
lipca
Ciechanowiec 13-14 lipca VI Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2019
Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2019
Warszawa10
sierpnia
Warszawa 10-11 sierpnia II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieMistrzostwa Regionów 2019
Marzenia się spełniają27 - 28 lipca 2019 — XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 27 - 28 lipca 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Marzenia się spełniają
Każdy organizator turnieju stara się mieć wszystkie sprawy pod kontrolą. Trzeba zapewnić salę do gry, sponsorów, sędziego, nagrody, poczęstunek dla uczestników, karty zapisów, poinformować media o turnieju itp. Gdy zajmujemy się tym co rok, to z czasem zdobywamy odpowiednie kontakty i nabieramy wprawy. Ale nawet gdy wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik życie potrafi spłatać figla. W tym roku na niespełna godzinę przed turniejem okazało się, że nie dotrze do nas z Warszawy część sprzętu do gry. Na szczęście jednak brakujące 20 zestawów i zegarów, może nie zawsze w idealnym stanie, ale jednak kompletnych i sprawnych, znalazło się w zasobach klubu Ghost i turniej udało się uratować, a nawet rozpoczął się punktualnie.

Z kolei niemal każdy uczestnik zawodów marzy o zajęciu pierwszego miejsca. Tak jest też w moim przypadku — udało mi się wygrać wiele różnych turniejów, jednak w Krakowie do tej pory moje najlepsze wyniki to drugie miejsce w 2005 roku i trzecie w 2006. Jak co roku więc przystąpiłem do turnieju z planem na poprawienie wyniku. O ile dziesięć odniesionych zwycięstw rzeczywiście okazało się być moim rekordowym rezultatem, to jednak nie wystarczyło do zwycięstwa. Najlepszy był tym razem Łukasz Tuszyński z Chłopowa koło Szczecina — w zasadzie już po 11 rundach zapewnił sobie triumf, bo miał nade mną 1 duży punkt i ponad 300 małych przewagi. W ostatniej rundzie udał mi się rewanż za porażkę z niedzielnego poranka, jednak cud się nie wydarzył — 21 punktów przewagi w tej grze to było zdecydowanie za mało. Wystarczyło jednak do zajęcia drugiego miejsca. Podium uzupełnił Miłosz Wrzałek z Warszawy, który zaczął turniej od remisu, a późniejsza seria zwycięstw wywindowała go na prowadzenie, które utrzymywał od szóstej rundy do dziewiątej.

Wiele ciekawego działo się też na dalszych stołach. W annałach Polskiej Federacji Scrabble zapisał się swoim występem Szymon Dąbrowski, który najpierw zremisował z Krzysztofem Obremskim 458:458, co stanowi wyrównanie piątego najlepszego wyniku w historii. Następnie przegrał z Arturem Irzykiem 505:546 — 1051 to dziesiąta w historii najwyższa suma małych punktów w partii, zaś 505 to ósmy najwyższy wynik pokonanego. Na dokładkę z Michałem Makowskim tak zablokowali planszę, że gra zakończyła się zwycięstwem Michała 92:74 — jest to siódmy w historii najniższy wynik zwycięzcy.

Jak co roku nie zabrakło dodatkowych konkursów. W pierwszym z nich należało ułożyć wiersz o Smoku Wawelskim oraz scrabblach. Nagrodą był zestaw herbat Teekanne. Jury złożone z czołowych polskich scrabblistów po długich naradach wybrało wiersz Macieja Śliwy. Taki sam zestaw herbat wygrał również Maciej Dąbrowski, który osiągnął najlepszy wynik spośród graczy z rankingiem poniżej 120. W trzecim konkursie na cześć Nowej Huty, gdzie nagrodą była gra planszowa Azul ufundowana przez klubowicza Ghost Kraków zwyciężyła Katarzyna Kowalska. Konkurs polegał na ułożeniu jak najdroższego słowa z literami N i H, ale bez litery C, a zwycięskie zagranie to nomen omen HUTNIKÓW za ponad 80 punktów.

Poza pierwszą trójką nagrodziliśmy również najlepszą zawodniczkę — Katarzynę Polak, która otrzymała zestaw kosmetyków od naszego nowego sponsora — firmy Elfa Pharm, najlepszą debiutantkę Klaudię Makowską z Rzeszowa oraz niżej podpisanego, najlepszego krakowianina.

Na koniec chcielibyśmy złożyć podziękowania. Uczestnikom za liczne przybycie — szczególnie tym, którzy przyjechali z daleka (Białystok, Ełk, Kołobrzeg, Chłopowo, Gorzów Wielkopolski i inne odległe miasta). Wśród nich mieliśmy piątkę debiutantów i co najmniej dwoje graczy wracających do scrabbli po ponad dziesięcioletniej przerwie — to Iwona Kucia i Zbigniew Stettner. Patronom — Prezydentowi Krakowa za ufundowanie pucharów dla zwycięzców oraz przede wszystkim Radzie Dzielnicy XVIII Nowa Huta na czele z przewodniczącym Stanisławem Morycem oraz Andrzejem Kowalikiem. Sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników, a były to firmy Teekanne (dzięki której raczyliśmy się herbatami), Elfa Farm (kosmetyki dla pań) i AMS Bike (gadżety dla rowerzystów) oraz wydawnictwo ZnakWydawnictwo Literackie, które obsypały nas swoimi książkami. Specjalne podziękowania należą się naszym klubowiczom i klubowiczkom z Ghost Kraków — nie sposób ich wszystkich wymienić by kogoś nie pominąć — fundowali nagrody, piekli ciasta i służyli wszelką pomocą. Dziękujemy również Polskiej Federacji Scrabble, która tradycyjnie zaliczyła nasz turniej do cyklu Grand Prix, sędziemu Juliuszowi Czupryniakowi oraz mediom, które informowały o turnieju w prasie, radiu i internecie.

Zgodnie z obietnicą przedstawicieli Rady Dzielnicy — w przyszłym roku znów zagramy w Nowohuckim Centrum Kultury — zapraszamy wszystkich na XXIV Mistrzostwa Krakowa i liczymy na równie liczne przybycie!
relacja: Kamil Górka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego oraz Rady Dzielnicy XVIII
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaJuliusz Czupryniak
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow
HarmonogramSobota, 27 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 70 lub 73 albo autobusem 502, ok. 25 minut.
WyżywienieUwaga! Zapisy na obiady tylko do 24 lipca (środa) do godziny 20:00.

Obiady (zupa + drugie danie + kompot) w cenie 16 złotych

Do wyboru:

Zupa
– rosół
- pomidorowa

Drugie danie:
- schabowy, ziemniaki, młoda kapusta
- udko, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej
- kasza gryczana, sos grzybowy, ogórek kiszony
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:

Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
(ok. 3 km od miejsca gry)

Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06
(ok. 3 km od miejsca gry)

Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Indigo"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

NagrodyPuchary dla najlepszych zawodników, nagrody pieniężne i rzeczowe
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Kamil Górka Kraków Członek PFSpomidorowa, schabowy + rosół, schabowy2019-07-05 21:44:17
2 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, kasza2019-07-05 21:50:07
3 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-05 22:07:24
4 Maciej Śliwa Zabrze Członek PFSpomidorowa, kasza2019-07-05 22:10:27
5 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-05 22:34:25
6 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSrosol, schabowy2019-07-05 22:34:55
7 Marek Dudkiewicz  Milanówek Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-05 23:57:20
8 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSrosol, kasza2019-07-06 10:52:11
9 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-06 11:30:15
10 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFSpomidorowa, schabowy x22019-07-06 17:27:02
11 Zdzisław Stańkowski Rząska Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-06 20:32:34
12 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSpomidorowa, udko2019-07-07 01:00:59
13 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-07 07:09:31
14 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnik2019-07-07 08:52:55
15 Maria Skutela Warszawa Członek PFSrosol, schabowy x22019-07-07 11:32:27
16 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSrosol, schabowy2019-07-07 12:34:45
17 Karol Wyrębkiewicz  Kraków Członek PFSrosol, schabowy2019-07-07 18:24:40
18 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-07 21:24:13
19 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2019-07-08 09:03:24
20 Jan Mrozowski  Kraków Zwykły uczestnik2019-07-09 09:40:38
21 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-09 12:19:16
22 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-09 16:37:32
23 Marek Cecot Kołobrzeg Zwykły uczestnikpomidorowa, kasza2019-07-09 16:38:40
24 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSpomidorowa, udko2019-07-09 20:46:19
25 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-09 23:18:04
26 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSpomidorowa, kasza2019-07-09 23:20:27
27 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnikrosol, udko2019-07-10 17:31:04
28 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSrosol, schabowy2019-07-10 22:49:48
29 Mariusz Wrześniewski  Kraków Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-11 16:15:36
30 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-11 23:45:15
31 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-14 21:52:12
32 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSpomidorowa, kasza2019-07-15 14:19:24
33 Izabela Chmielewska Zabrze Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-15 14:44:50
34 Dawid Pikul Poznań Członek PFS2019-07-15 18:53:45
35 Agnieszka Dawid Kraków Zwykły uczestnik2019-07-16 14:30:53
36 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFSpomidorowa, udko2019-07-16 22:16:18
37 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnik2019-07-17 15:39:51
38 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-17 17:10:08
39 Ryszard Korpalski Wójtowice Zwykły uczestnikrosol, udko2019-07-18 15:27:36
40 Michał Makowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, udko2019-07-18 17:50:50
41 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnikpomidorowa, kasza2019-07-18 22:32:57
42 Barbara Grzymała Krakòw Zwykły uczestnik2019-07-18 23:36:28
43 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-19 16:45:45
44 Zofia Górka Łęczna Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-19 20:05:51
45 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-20 11:20:34
46 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-20 14:31:34
47 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSrosol, udko2019-07-21 14:51:53
48 Ewa Dunikowska Kraków Członek PFSrosol, schabowy2019-07-21 18:42:33
49 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-21 20:52:02
50 Franek Łysek Warszawa Młodzieżrosol, udko2019-07-21 21:31:33
51 Joanna Regdos Kraków Zwykły uczestnik2019-07-22 08:06:51
52 Maria Uryga Kraków Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-22 09:15:13
53 Krzysztof Obremski   Wrocław Członek PFS2019-07-22 13:36:18
54 Małgorzata Deszczyńska  Warszawa Członek PFSrosol, udko2019-07-22 18:09:06
55 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-07-22 19:01:49
56 Magdalena Spadło Kraków Zwykły uczestnik2019-07-22 21:03:06
57 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-22 22:37:21
58 Dawid Buzowicz Rzeszów Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-23 07:45:23
59 Klaudia Makowska Rzeszów Debiutpomidorowa, schabowy2019-07-23 07:45:46
60 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-23 13:12:53
61 Jolanta Zięba Zabrze Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-23 15:56:38
62 Marta Kaflińska Kraków Debiut2019-07-23 18:17:20
63 Jacek Mańko Poznań Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-23 19:08:54
64 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzieżrosol, schabowy2019-07-23 19:36:04
65 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSrosol, kasza2019-07-23 20:58:26
66 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-24 07:58:44
67 Dorota Rudzińska Warszawa Zwykły uczestnik2019-07-24 10:45:03
68 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFSrosol, udko2019-07-24 11:18:39
69 Iwona Kucia Wrocanka Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-24 13:17:52
70 Sławomir Kucia Wrocanka Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-24 13:18:08
71 Iwona Duźniak Dębica Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-24 14:07:01
72 Konrad Sowula Kraków Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-24 14:08:02
73 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnikpomidorowa, udko2019-07-24 15:18:59
74 Justyna Nieznalska Jejkowice Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-07-24 15:42:11
75 Szymon Stępień Bytom Zwykły uczestnik2019-07-24 16:45:46
76 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-07-24 16:51:20
77 Paweł Pogorzelski Osztyn Zwykły uczestnikrosol, schabowy2019-07-24 19:45:01
78 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-07-25 20:40:52
79 Małgorzata Pochopień Kraków Zwykły uczestnik2019-07-26 19:05:49
80 Dorota Buzowicz Kraków Debiut2019-07-27 08:34:38
81 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-07-27 10:08:10
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Teekanne Polska
Wydawnictwo Znak
Wydawnictwo Literackie
Elfa Pharm
AMS Bike
Klubowicze GHOST Kraków


Wyniki turnieju XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.25     10.0     5288     2012      979
  2 Kamil           Górka                Kraków                 152.10     10.0     4973     2115      681
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.23      9.5     4760     2052      439
  4 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.04      9.0     5200     1958      970
  5 Maciej          Nawrocki             Babimost               130.99      9.0     4772     2035      334
  6 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 140.16      9.0     4671     1948      389
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 140.62      8.5     5056     1959      617
  8 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             148.35      8.0     5117     1780      816
  9 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.82      8.0     5025     1850      654
 10 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.07      8.0     4957     1787      321
 11 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              139.16      8.0     4895     1758      613
 12 Katarzyna       Polak                Warszawa               132.59      8.0     4854     1811      528
 13 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.27      8.0     4757     1841       14
 14 Jacek           Mańko                Poznań                 134.85      8.0     4693     1854      339
 15 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.07      8.0     4443     1742      269
 16 Konrad          Sowula               Kraków                 137.63      7.5     4589     1755      169
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.36      7.0     5159     1762      766
 18 Jan             Mrozowski            Kraków                 156.37      7.0     5108     1698      877
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 156.81      7.0     5089     1683      593
 20 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.33      7.0     4952     1675      473
 21 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         146.08      7.0     4929     1675      453
 22 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.11      7.0     4904     1759      263
 23 Sławomir        Kucia                Krosno                 127.73      7.0     4798     1741      415
 24 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.79      7.0     4703     1659       17
 25 Agnieszka       Walas                Kraków                 130.79      7.0     4641     1723      269
 26 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.73      7.0     4604     1630      188
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.73      7.0     4563     1746       29
 28 Szymon          Stępień              Bytom                  126.52      7.0     4426     1570      203
 29 Maciej          Śliwa                Zabrze                 127.68      7.0     4403     1709      213
 30 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               115.20      7.0     4183     1573       16
 31 Krzysztof       Obremski             Legnica                155.48      6.5     4847     1618       94
 32 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.64      6.5     4681     1648      371
 33 Franciszek      Łysek                Warszawa               121.76      6.5     4206     1686     -557
 34 Marta           Bajorek              Warszawa               137.57      6.0     4921     1573      208
 35 Sławomir        Wolski               Wrocław                124.43      6.0     4791     1528       68
 36 Tomasz          Lempart              Wadowice               137.17      6.0     4778     1521      416
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             133.81      6.0     4691     1602      -15
 38 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.97      6.0     4628     1525       42
 39 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        134.82      6.0     4619     1558     -158
 40 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            131.57      6.0     4559     1436       -4
 41 Paweł           Maciejczuk           Białystok              129.93      6.0     4537     1533      330
 42 Janusz          Krupiński            Bytom                  143.84      6.0     4510     1491     -134
 43 Zdzisław        Stańkowski           Rząska                 116.97      6.0     4425     1420      220
 44 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              136.63      6.0     4425     1608     -233
 45 Michał          Makowski             Warszawa               143.30      6.0     4385     1679       53
 46 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.84      6.0     4357     1564     -137
 47 Iwona           Kucia                Krosno                 116.51      6.0     4321     1622     -288
 48 Dorota          Rudzińska            Warszawa               124.60      6.0     4276     1500      209
 49 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               117.79      6.0     4155     1430     -326
 50 Maria           Uryga                Kraków                 100.14      6.0     4152     1448     -186
 51 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      6.0     3995     1372     -288
 52 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.92      5.5     4797     1526      103
 53 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.30      5.5     4249     1377      -48
 54 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              122.10      5.0     4527     1394     -116
 55 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                128.92      5.0     4468     1463     -386
 56 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 124.10      5.0     4458     1368     -149
 57 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 103.23      5.0     4367     1484     -321
 58 Czesław         Grajewski            Białystok              123.77      5.0     4306     1346     -125
 59 Maria           Skutela              Warszawa               115.66      5.0     4299     1126      139
 60 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.63      5.0     4257     1289      352
 61 Jolanta         Zięba                Zabrze                 112.69      5.0     4147     1228      221
 62 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.88      5.0     4127     1354     -450
 63 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.71      5.0     4124     1467     -349
 64 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              118.51      5.0     4098     1382     -228
 65 Iwona           Duźniak              Dębica                 110.54      5.0     4076     1343     -379
 66 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              114.70      5.0     4060     1290     -339
 67 Klaudia         Makowska             Rzeszów                100.00      5.0     3857     1355     -346
 68 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 122.77      5.0     2736     1065      272
 69 Agnieszka       Dawid                Kraków                 118.87      4.5     4267     1246     -151
 70 Józef           Burzyński            Ełk                    114.25      4.0     4311     1314     -331
 71 Zofia           Górka                Łęczna                 104.56      4.0     4160     1317     -170
 72 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 105.82      4.0     4065     1265     -701
 73 Katarzyna       Kowalska             Katowice               119.50      4.0     4046     1264     -684
 74 Dariusz         Sowula               Kraków                 128.47      4.0     4038     1323     -765
 75 Magdalena       Spadło               Kraków                 100.00      4.0     3876     1128     -439
 76 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               103.31      4.0     3791     1234     -631
 77 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 114.71      4.0     3758     1099      186
 78 Leszek          Kilian               Jaworzno               110.51      4.0     3748     1235     -626
 79 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.30      4.0     2146      772      523
 80 Barbara         Grzymała             Kraków                 100.00      3.5     3837     1094     -596
 81 Halina          Cecot                Kołobrzeg              107.06      3.5     3672     1017     -320
 82 Marta           Kaflińska            Kraków                 100.00      3.5     3608      949      -46
 83 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.00      3.0     3741     1130     -670
 84 Joanna          Regdos               Kraków                 110.86      2.5     4186      849       -4
 85 Ewa             Dunikowska           Kraków                 116.01      2.5     3886      940     -276
 86 Zbigniew        Stettner             Bielsko Biała          100.00      2.0     2149      804    -1698
 87 Dorota          Buzowicz             Kraków                 100.00      0.5     3158      682    -1544
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Bartosz Morawski 162.04 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Stępień               126.52 +  619: 268  177
    2     1 Tomasz         Lempart               137.17 +  397: 373  187
    3     3 Michał         Makowski              143.30 +  446: 336  193
    4     2 Konrad         Sowula                137.63 +  345: 321  188
    5     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  397: 426   96
    6     7 Kamil          Górka                 152.10 -  399: 506  102
    7     7 Agnieszka      Walas                 130.79 +  419: 278  181
    8     6 Maciej         Nawrocki              130.99 -  332: 387   81
    9    10 Dawid          Buzowicz              128.92 +  443: 279  179
   10     9 Jakub          Zaryński              145.64 +  393: 388  196
   11     4 Artur          Irzyk                 145.27 +  585: 275  195
   12     3 Katarzyna      Polak                 132.59 +  425: 393  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Dariusz Kosz 158.07 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  425: 353  176
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 +  433: 367  191
    3    11 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  329: 369   96
    4     7 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  385: 453   98
    5    21 Iwona          Kucia                 116.51 -  335: 431   67
    6    26 Waldemar       Wypchał               114.88 +  501: 307  165
    7    19 Arkadiusz      Łydka                 125.73 +  444: 345  176
    8    15 Izabela        Chmielewska           103.23 +  527: 336  153
    9     9 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  325: 291  180
   10     6 Jan            Mrozowski             156.37 +  420: 402  206
   11     6 Jacek          Mańko                 134.85 -  355: 522   85
   12     8 Natalia        Woźniak               139.33 +  478: 460  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Dawid Pikul 156.81 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Arkadiusz      Łydka                 125.73 +  418: 351  176
    2     6 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  380: 532  103
    3    27 Klaudia        Makowska              100.00 +  392: 307  150
    4    23 Natalia        Woźniak               139.33 +  554: 399  189
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  452: 277  187
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  256: 456   91
    7    10 Sławomir       Rosochacz             122.77 -  376: 406   73
    8    16 Dariusz        Sowula                128.47 +  568: 307  178
    9     8 Piotr          Broda                 133.81 +  434: 338  184
   10     7 Artur          Irzyk                 145.27 -  432: 439   95
   11    10 Maciej         Śliwa                 127.68 -  368: 369   78
   12    13 Franciszek     Łysek                 121.76 +  459: 315  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Jan Mrozowski 156.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             124.60 +  460: 352  175
    2    14 Sławomir       Kucia                 127.73 -  300: 431   78
    3    33 Dorota         Buzowicz              100.00 +  695: 240  150
    4     5 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  378: 259  185
    5     9 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  373: 349  176
    6     6 Jacek          Mańko                 134.85 -  387: 436   85
    7     8 Michał         Makowski              143.30 +  469: 289  193
    8     5 Piotr          Broda                 133.81 +  484: 319  184
    9     3 Maciej         Nawrocki              130.99 -  380: 409   81
   10     6 Dariusz        Kosz                  158.07 -  402: 420  108
   11     8 Arkadiusz      Łydka                 125.73 +  410: 342  176
   12     6 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  370: 385  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Krzysztof Obremski 155.48 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Wolski                124.43 +  487: 362  174
    2    10 Szymon         Dąbrowski             130.92 =  458: 458  131
    3     9 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  350: 446   89
    4    22 Agnieszka      Walas                 130.79 +  383: 297  181
    5    15 Sławomir       Kucia                 127.73 -  318: 451   78
    6    22 Michał         Makowski              143.30 -  364: 444   93
    7    29 Janusz         Krupiński             143.84 +  466: 389  194
    8    22 Zofia          Górka                 104.56 +  424: 302  155
    9    16 Jakub          Zaryński              145.64 -  313: 353   96
   10    22 Izabela        Chmielewska           103.23 +  438: 389  153
   11    16 Piotr          Broda                 133.81 +  485: 422  184
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  361: 440   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Mariusz Skrobosz 153.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  528: 321  174
    2     6 Dawid          Pikul                 156.81 +  532: 380  207
    3     2 Konrad         Sowula                137.63 -  341: 405   88
    4     8 Janusz         Krupiński             143.84 +  457: 316  194
    5     7 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  592: 359  185
    6     2 Sławomir       Kucia                 127.73 +  376: 372  178
    7     2 Kamil          Górka                 152.10 -  359: 418  102
    8     4 Dawid          Buzowicz              128.92 +  449: 257  179
    9     2 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  325: 477  101
   10     4 Maciej         Nawrocki              130.99 -  366: 377   81
   11     9 Rafał          Wesołowski            131.73 +  490: 320  182
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  344: 391   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Kamil Górka 152.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             123.77 +  498: 289  174
    2     7 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  327: 438   90
    3    19 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 +  422: 339  188
    4    19 Maciej         Śliwa                 127.68 +  394: 363  178
    5    14 Paweł          Mazurek               146.08 +  391: 363  196
    6     7 Bartosz        Morawski              162.04 +  506: 399  212
    7     2 Mariusz        Skrobosz              153.36 +  418: 359  203
    8     2 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  407: 430  101
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 +  396: 325  191
   10     3 Jacek          Mańko                 134.85 +  429: 298  185
   11     3 Paweł          Pogorzelski           146.11 +  417: 342  196
   12     1 Łukasz         Tuszyński             151.25 +  368: 347  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2115  / 12 176.25




	Łukasz Tuszyński 151.25 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Rosochacz             122.77 +  451: 418  173
    2    17 Zofia          Górka                 104.56 +  452: 270  155
    3     8 Rafał          Wesołowski            131.73 -  463: 464   82
    4    12 Jakub          Hassa                 131.57 +  494: 322  182
    5     6 Józef          Burzyński             114.25 +  490: 293  164
    6     4 Marta          Bajorek               137.57 +  467: 390  188
    7     3 Piotr          Broda                 133.81 +  427: 320  184
    8     2 Kamil          Górka                 152.10 +  430: 407  202
    9     2 Mariusz        Skrobosz              153.36 +  477: 325  203
   10     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 +  380: 357  196
   11     1 Maciej         Nawrocki              130.99 +  410: 375  181
   12     1 Kamil          Górka                 152.10 -  347: 368  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 12 167.67




	Krzysztof Mówka 150.82 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             122.10 +  493: 323  172
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  388: 405   87
    3    14 Franciszek     Łysek                 121.76 +  514: 294  172
    4     9 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  533: 392  196
    5     3 Marek          Dudkiewicz            139.16 +  374: 362  189
    6     5 Andrzej        Rakoczy               140.16 +  440: 290  190
    7     5 Maciej         Nawrocki              130.99 +  414: 409  181
    8     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  371: 376   96
    9     4 Jacek          Mańko                 134.85 -  300: 332   85
   10     8 Katarzyna      Polak                 132.59 -  412: 422   83
   11    12 Michał         Makowski              143.30 +  401: 396  193
   12     6 Jan            Mrozowski             156.37 +  385: 370  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Mikołaj Cieplik 148.35 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Franciszek     Łysek                 121.76 -  360: 372   72
    2    30 Zbigniew       Stettner              100.00 +  482: 297  150
    3    18 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  576: 246  156
    4     7 Dariusz        Kosz                  158.07 +  453: 385  208
    5     5 Marta          Bajorek               137.57 -  392: 453   88
    6    10 Piotr          Broda                 133.81 -  359: 361   84
    7    17 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  552: 382  185
    8    10 Marek          Dudkiewicz            139.16 +  432: 416  189
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  349: 323  196
   10     5 Natalia        Woźniak               139.33 -  293: 444   89
   11    11 Iwona          Kucia                 116.51 +  346: 285  167
   12     7 Paweł          Pogorzelski           146.11 +  523: 337  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Miłosz Wrzałek 146.23 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 121.30 =  359: 359  121
    2    20 Dawid          Buzowicz              128.92 +  432: 339  179
    3    11 Dariusz        Kosz                  158.07 +  369: 329  208
    4     6 Sławomir       Kucia                 127.73 +  444: 415  178
    5     2 Bartosz        Morawski              162.04 +  426: 397  212
    6     1 Maciej         Nawrocki              130.99 +  435: 312  181
    7     1 Artur          Irzyk                 145.27 +  371: 356  195
    8     1 Krzysztof      Mówka                 150.82 +  376: 371  201
    9     1 Paweł          Pogorzelski           146.11 +  441: 297  196
   10     1 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  357: 380  101
   11     2 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  390: 458   90
   12     2 Andrzej        Rakoczy               140.16 +  360: 308  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2052  / 12 171.00




	Paweł Pogorzelski 146.11 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  529: 320  170
    2     5 Marta          Bajorek               137.57 +  450: 436  188
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  521: 316  187
    4     1 Maciej         Nawrocki              130.99 -  425: 447   81
    5     4 Rafał          Wesołowski            131.73 +  466: 327  182
    6     3 Marek          Dudkiewicz            139.16 +  374: 357  189
    7     4 Jacek          Mańko                 134.85 +  409: 298  185
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 +  408: 323  191
    9     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  297: 441   96
   10     2 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  346: 436   90
   11     3 Kamil          Górka                 152.10 -  342: 417  102
   12     7 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  337: 523   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Paweł Mazurek 146.08 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  451: 276  169
    2    16 Franciszek     Łysek                 121.76 +  506: 371  172
    3     5 Sławomir       Kucia                 127.73 -  411: 417   78
    4    11 Michał         Makowski              143.30 -  362: 372   93
    5    14 Kamil          Górka                 152.10 -  363: 391  102
    6    23 Zofia          Górka                 104.56 +  425: 377  155
    7    18 Dorota         Rudzińska             124.60 +  363: 340  175
    8    11 Jakub          Hassa                 131.57 +  453: 383  182
    9    11 Łukasz         Bobowski              145.79 +  452: 370  196
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  380: 402   91
   11    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  352: 391   88
   12    14 Sławomir       Wolski                124.43 +  411: 386  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Mariusz Wrześniewski 145.97 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Teresa         Zalewska              118.63 +  440: 397  169
    2    19 Rafał          Wesołowski            131.73 -  326: 434   82
    3    32 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  402: 358  165
    4     9 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  392: 533  101
    5    22 Izabela        Chmielewska           103.23 +  458: 373  153
    6    13 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  380: 365  176
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  340: 440   91
    8    17 Maciej         Śliwa                 127.68 +  454: 320  178
    9     7 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  323: 349   98
   10    15 Iwona          Kucia                 116.51 -  368: 373   67
   11    20 Marcin         Kurowski              113.71 +  415: 237  164
   12    16 Agnieszka      Walas                 130.79 -  330: 407   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Łukasz Bobowski 145.79 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  372: 359  169
    2    15 Artur          Irzyk                 145.27 -  347: 408   95
    3    21 Agnieszka      Walas                 130.79 -  350: 389   81
    4    30 Klaudia        Makowska              100.00 +  397: 370  150
    5    30 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  329: 319  165
    6    20 Rafał          Wesołowski            131.73 +  457: 315  182
    7    12 Marta          Bajorek               137.57 +  423: 422  188
    8     9 Katarzyna      Polak                 132.59 -  412: 424   83
    9    11 Paweł          Mazurek               146.08 -  370: 452   96
   10    17 Maciej         Śliwa                 127.68 -  339: 405   78
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  425: 385  187
   12    17 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  482: 438  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Jakub Zaryński 145.64 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  557: 248  168
    2     2 Agnieszka      Walas                 130.79 +  395: 391  181
    3     6 Maciej         Nawrocki              130.99 -  389: 433   81
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  366: 393   87
    5    16 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  367: 346  180
    6    11 Dorota         Rudzińska             124.60 +  373: 277  175
    7    11 Marcin         Kurowski              113.71 +  442: 311  164
    8     8 Jacek          Mańko                 134.85 -  336: 466   85
    9    16 Krzysztof      Obremski              155.48 +  353: 313  205
   10     9 Bartosz        Morawski              162.04 -  388: 393  112
   11    15 Franciszek     Łysek                 121.76 =  382: 382  122
   12    12 Konrad         Sowula                137.63 -  333: 357   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Artur Irzyk 145.27 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  456: 318  167
    2    15 Łukasz         Bobowski              145.79 +  408: 347  196
    3    10 Szymon         Dąbrowski             130.92 +  546: 505  181
    4     3 Józef          Burzyński             114.25 +  434: 354  164
    5     1 Maciej         Nawrocki              130.99 -  344: 398   81
    6     9 Konrad         Sowula                137.63 +  422: 376  188
    7     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  356: 371   96
    8     7 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  319: 345   90
    9    12 Agnieszka      Walas                 130.79 +  376: 334  181
   10     7 Dawid          Pikul                 156.81 +  439: 432  207
   11     4 Bartosz        Morawski              162.04 -  275: 585  112
   12    10 Maciej         Śliwa                 127.68 +  382: 378  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Janusz Krupiński 143.84 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Iwona          Kucia                 116.51 +  443: 331  167
    2    18 Maciej         Nawrocki              130.99 -  326: 431   81
    3    31 Ewa            Dunikowska            116.01 +  418: 357  166
    4     8 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  316: 457  103
    5    28 Marek          Cecot                 100.00 +  382: 277  150
    6    12 Katarzyna      Polak                 132.59 -  343: 357   83
    7    29 Krzysztof      Obremski              155.48 -  389: 466  105
    8    29 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  430: 389  156
    9    23 Izabela        Chmielewska           103.23 +  385: 374  153
   10    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  347: 424   88
   11    24 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  341: 400   65
   12    25 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  390: 381  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Michał Makowski 143.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewa            Dunikowska            116.01 +  473: 241  166
    2    12 Dariusz        Sowula                128.47 +  340: 337  178
    3     3 Bartosz        Morawski              162.04 -  336: 446  112
    4    11 Paweł          Mazurek               146.08 +  372: 362  196
    5    10 Piotr          Broda                 133.81 -  380: 387   84
    6    22 Krzysztof      Obremski              155.48 +  444: 364  205
    7     8 Jan            Mrozowski             156.37 -  289: 469  106
    8    21 Szymon         Dąbrowski             130.92 +   92:  74  181
    9    15 Natalia        Woźniak               139.33 -  411: 452   89
   10    20 Dawid          Buzowicz              128.92 +  508: 358  179
   11    12 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  396: 401  101
   12    19 Rafał          Wesołowski            131.73 -  344: 441   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Karol Wyrębkiewicz 140.62 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Skutela               115.66 +  543: 382  166
    2     3 Dariusz        Kosz                  158.07 -  367: 433  108
    3    12 Andrzej        Rakoczy               140.16 +  443: 427  190
    4    13 Dawid          Buzowicz              128.92 +  489: 402  179
    5     8 Konrad         Sowula                137.63 =  395: 395  138
    6     8 Dawid          Pikul                 156.81 +  456: 256  207
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  440: 340  196
    8     3 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  323: 408   96
    9     5 Kamil          Górka                 152.10 -  325: 396  102
   10    10 Paweł          Mazurek               146.08 +  402: 380  196
   11     7 Sławomir       Kucia                 127.73 +  482: 276  178
   12     5 Mariusz        Skrobosz              153.36 +  391: 344  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 12 163.25




	Andrzej Rakoczy 140.16 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             115.20 +  412: 313  165
    2     7 Kamil          Górka                 152.10 +  438: 327  202
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  427: 443   91
    4    16 Iwona          Kucia                 116.51 +  412: 302  167
    5    12 Dariusz        Sowula                128.47 +  356: 297  178
    6     5 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  290: 440  101
    7     9 Sławomir       Kucia                 127.73 +  436: 393  178
    8     7 Artur          Irzyk                 145.27 +  345: 319  195
    9     6 Katarzyna      Polak                 132.59 +  353: 352  183
   10     2 Paweł          Pogorzelski           146.11 +  436: 346  196
   11     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 +  458: 390  196
   12     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  308: 360   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 12 162.33




	Natalia Woźniak 139.33 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Wypchał               114.88 +  464: 268  165
    2    13 Józef          Burzyński             114.25 -  388: 446   64
    3    17 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  343: 344   80
    4    23 Dawid          Pikul                 156.81 -  399: 554  107
    5    31 Czesław        Grajewski             123.77 +  368: 363  174
    6    25 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  442: 343  169
    7    20 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  454: 273  170
    8    13 Marcin         Kurowski              113.71 +  384: 313  164
    9    15 Michał         Makowski              143.30 +  452: 411  193
   10     5 Mikołaj        Cieplik               148.35 +  444: 293  198
   11     5 Katarzyna      Polak                 132.59 -  354: 393   83
   12     8 Dariusz        Kosz                  158.07 -  460: 478  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Marek Dudkiewicz 139.16 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Justyna        Nieznalska            114.70 +  534: 299  165
    2     4 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  354: 313  180
    3     9 Krzysztof      Obremski              155.48 +  446: 350  205
    4     4 Rafał          Wesołowski            131.73 +  379: 367  182
    5     3 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  362: 374  101
    6     3 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  357: 374   96
    7    13 Iwona          Kucia                 116.51 +  428: 394  167
    8    10 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  416: 432   98
    9    13 Franciszek     Łysek                 121.76 -  364: 371   72
   10    13 Marcin         Kurowski              113.71 +  449: 320  164
   11    14 Maria          Uryga                 100.14 +  367: 277  150
   12     9 Sławomir       Kucia                 127.73 +  439: 411  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Małgorzata Deszczyńska 138.07 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Józef          Burzyński             114.25 -  374: 375   64
    2    28 Maciej         Dąbrowski             115.20 +  351: 301  165
    3    19 Kamil          Górka                 152.10 -  339: 422  102
    4    31 Marek          Cecot                 100.00 -  276: 304   50
    5    38 Agnieszka      Matus                 121.30 +  366: 264  171
    6    24 Sławomir       Wolski                124.43 +  403: 370  174
    7    26 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  370: 327  174
    8    18 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  290: 404   80
    9    26 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  419: 347  167
   10    18 Janusz         Krupiński             143.84 +  424: 347  194
   11    13 Paweł          Mazurek               146.08 +  391: 352  196
   12    11 Krzysztof      Obremski              155.48 +  440: 361  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Konrad Sowula 137.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Kurowski              113.71 +  435: 317  164
    2    21 Agnieszka      Matus                 121.30 +  379: 352  171
    3     2 Mariusz        Skrobosz              153.36 +  405: 341  203
    4     2 Bartosz        Morawski              162.04 -  321: 345  112
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 =  395: 395  141
    6     9 Artur          Irzyk                 145.27 -  376: 422   95
    7    16 Rafał          Wesołowski            131.73 -  388: 422   82
    8    23 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  363: 417   76
    9    28 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  362: 340  170
   10    23 Józef          Burzyński             114.25 +  403: 352  164
   11    17 Agnieszka      Walas                 130.79 +  405: 384  181
   12    12 Jakub          Zaryński              145.64 +  357: 333  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Marta Bajorek 137.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jolanta        Zięba                 112.69 +  421: 326  163
    2     5 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  436: 450   96
    3    16 Dorota         Rudzińska             124.60 +  383: 305  175
    4    20 Izabela        Chmielewska           103.23 +  357: 320  153
    5     5 Mikołaj        Cieplik               148.35 +  453: 392  198
    6     4 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  390: 467  101
    7    12 Łukasz         Bobowski              145.79 -  422: 423   96
    8    12 Iwona          Kucia                 116.51 -  399: 415   67
    9    18 Szymon         Stępień               126.52 +  403: 316  177
   10    12 Agnieszka      Walas                 130.79 -  405: 482   81
   11    18 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  377: 424   85
   12    22 Szymon         Dąbrowski             130.92 +  475: 393  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Tomasz Lempart 137.17 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Regdos                110.86 +  431: 395  161
    2     1 Bartosz        Morawski              162.04 -  373: 397  112
    3    25 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  408: 303  169
    4    21 Szymon         Dąbrowski             130.92 -  404: 480   81
    5    18 Szymon         Stępień               126.52 +  382: 340  177
    6    15 Iwona          Kucia                 116.51 -  338: 380   67
    7    21 Dariusz        Sowula                128.47 -  346: 374   78
    8    25 Iwona          Duźniak               110.54 +  584: 278  161
    9    17 Rafał          Wesołowski            131.73 -  331: 427   82
   10    24 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  318: 363   87
   11    27 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  403: 313  174
   12    23 Ryszard        Korpalski             122.10 +  460: 312  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Krzysztof Sporczyk 136.63 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Iwona          Duźniak               110.54 +  407: 348  161
    2     9 Krzysztof      Mówka                 150.82 +  405: 388  201
    3     4 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  316: 521   96
    4    14 Jakub          Zaryński              145.64 +  393: 366  196
    5    11 Dawid          Pikul                 156.81 -  277: 452  107
    6    19 Sławomir       Rosochacz             122.77 -  337: 403   73
    7    23 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  310: 395   80
    8    26 Ryszard        Korpalski             122.10 -  351: 374   72
    9    35 Justyna        Nieznalska            114.70 +  423: 341  165
   10    24 Tomasz         Lempart               137.17 +  363: 318  187
   11    23 Łukasz         Bobowski              145.79 -  385: 425   96
   12    27 Czesław        Grajewski             123.77 +  458: 327  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Jacek Mańko 134.85 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Kilian                110.51 +  485: 284  161
    2    11 Maciej         Śliwa                 127.68 -  378: 396   78
    3    15 Marcin         Kurowski              113.71 +  389: 292  164
    4    18 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  417: 366  180
    5    13 Szymon         Dąbrowski             130.92 +  367: 362  181
    6     6 Jan            Mrozowski             156.37 +  436: 387  206
    7     4 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  298: 409   96
    8     8 Jakub          Zaryński              145.64 +  466: 336  196
    9     4 Krzysztof      Mówka                 150.82 +  332: 300  201
   10     3 Kamil          Górka                 152.10 -  298: 429  102
   11     6 Dariusz        Kosz                  158.07 +  522: 355  208
   12     4 Maciej         Nawrocki              130.99 -  305: 438   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Bartłomiej Pawlak 134.82 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Halina         Cecot                 107.06 +  496: 301  157
    2     8 Izabela        Chmielewska           103.23 +  439: 294  153
    3     7 Maciej         Śliwa                 127.68 +  351: 295  178
    4     5 Jan            Mrozowski             156.37 -  259: 378  106
    5     7 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  359: 592  103
    6    21 Szymon         Dąbrowski             130.92 -  316: 477   81
    7    17 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  382: 552   98
    8    30 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  460: 317  153
    9    21 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  343: 406   76
   10    27 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  352: 306  169
   11    18 Marta          Bajorek               137.57 +  424: 377  188
   12    17 Łukasz         Bobowski              145.79 -  438: 482   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Piotr Broda 133.81 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  432: 358  156
    2    22 Dorota         Buzowicz              100.00 +  635: 225  150
    3     1 Józef          Burzyński             114.25 -  313: 393   64
    4    10 Ryszard        Korpalski             122.10 +  400: 374  172
    5    10 Michał         Makowski              143.30 +  387: 380  193
    6    10 Mikołaj        Cieplik               148.35 +  361: 359  198
    7     3 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  320: 427  101
    8     5 Jan            Mrozowski             156.37 -  319: 484  106
    9     8 Dawid          Pikul                 156.81 -  338: 434  107
   10    16 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  417: 345  176
   11    16 Krzysztof      Obremski              155.48 -  422: 485  105
   12    15 Jerzy          Matyasik              124.30 -  347: 442   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Katarzyna Polak 132.59 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zofia          Górka                 104.56 -  325: 363   55
    2    41 Szymon         Stępień               126.52 +  446: 320  177
    3    30 Agnieszka      Matus                 121.30 +  498: 313  171
    4    17 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  406: 449   76
    5    17 Maciej         Śliwa                 127.68 +  376: 307  178
    6    12 Janusz         Krupiński             143.84 +  357: 343  194
    7    14 Franciszek     Łysek                 121.76 +  462: 275  172
    8     9 Łukasz         Bobowski              145.79 +  424: 412  196
    9     6 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  352: 353   90
   10     8 Krzysztof      Mówka                 150.82 +  422: 412  201
   11     5 Natalia        Woźniak               139.33 +  393: 354  189
   12     3 Bartosz        Morawski              162.04 -  393: 425  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Rafał Wesołowski 131.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  315: 282  153
    2    19 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  434: 326  196
    3     8 Łukasz         Tuszyński             151.25 +  464: 463  201
    4     4 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  367: 379   89
    5     4 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  327: 466   96
    6    20 Łukasz         Bobowski              145.79 -  315: 457   96
    7    16 Konrad         Sowula                137.63 +  422: 388  188
    8    19 Franciszek     Łysek                 121.76 -  297: 365   72
    9    17 Tomasz         Lempart               137.17 +  427: 331  187
   10    14 Ryszard        Korpalski             122.10 +  434: 243  172
   11     9 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  320: 490  103
   12    19 Michał         Makowski              143.30 +  441: 344  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Jakub Hassa 131.57 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Izabela        Chmielewska           103.23 -  334: 411   53
    2    38 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  463: 285  169
    3    28 Zofia          Górka                 104.56 +  352: 331  155
    4    12 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  322: 494  101
    5    29 Ewa            Dunikowska            116.01 +  500: 316  166
    6    17 Marcin         Kurowski              113.71 -  301: 470   64
    7    25 Iwona          Duźniak               110.54 +  360: 348  161
    8    11 Paweł          Mazurek               146.08 -  383: 453   96
    9    25 Maria          Uryga                 100.14 -  345: 415   50
   10    28 Waldemar       Wypchał               114.88 +  458: 373  165
   11    22 Szymon         Stępień               126.52 -  345: 383   77
   12    24 Dawid          Buzowicz              128.92 +  396: 284  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Maciej Nawrocki 130.99 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maria          Uryga                 100.14 +  356: 312  150
    2    18 Janusz         Krupiński             143.84 +  431: 326  194
    3     6 Jakub          Zaryński              145.64 +  433: 389  196
    4     1 Paweł          Pogorzelski           146.11 +  447: 425  196
    5     1 Artur          Irzyk                 145.27 +  398: 344  195
    6     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  312: 435   96
    7     5 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  409: 414  101
    8     6 Bartosz        Morawski              162.04 +  387: 332  212
    9     3 Jan            Mrozowski             156.37 +  409: 380  206
   10     4 Mariusz        Skrobosz              153.36 +  377: 366  203
   11     1 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  375: 410  101
   12     4 Jacek          Mańko                 134.85 +  438: 305  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Szymon Dąbrowski 130.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  393: 384  150
    2    10 Krzysztof      Obremski              155.48 =  458: 458  155
    3    10 Artur          Irzyk                 145.27 -  505: 546   95
    4    21 Tomasz         Lempart               137.17 +  480: 404  187
    5    13 Jacek          Mańko                 134.85 -  362: 367   85
    6    21 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  477: 316  185
    7    15 Dawid          Buzowicz              128.92 -  364: 445   79
    8    21 Michał         Makowski              143.30 -   74:  92   93
    9    27 Iwona          Duźniak               110.54 +  452: 348  161
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  357: 422   76
   11    25 Ryszard        Korpalski             122.10 +  482: 437  172
   12    22 Marta          Bajorek               137.57 -  393: 475   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Agnieszka Walas 130.79 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zbigniew       Stettner              100.00 +  426: 306  150
    2     2 Jakub          Zaryński              145.64 -  391: 395   96
    3    21 Łukasz         Bobowski              145.79 +  389: 350  196
    4    22 Krzysztof      Obremski              155.48 -  297: 383  105
    5    27 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  471: 361  169
    6    16 Dariusz        Sowula                128.47 +  391: 332  178
    7     7 Bartosz        Morawski              162.04 -  278: 419  112
    8    20 Maria          Uryga                 100.14 +  391: 310  150
    9    12 Artur          Irzyk                 145.27 -  334: 376   95
   10    12 Marta          Bajorek               137.57 +  482: 405  188
   11    17 Konrad         Sowula                137.63 -  384: 405   88
   12    16 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  407: 330  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Paweł Maciejczuk 129.93 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marek          Cecot                 100.00 +  424: 294  150
    2     4 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  313: 354   89
    3    17 Natalia        Woźniak               139.33 +  344: 343  189
    4    18 Jacek          Mańko                 134.85 -  366: 417   85
    5    16 Jakub          Zaryński              145.64 -  346: 367   96
    6    29 Zbigniew       Stettner              100.00 +  517: 257  150
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  395: 310  187
    8    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 +  404: 290  188
    9     9 Dariusz        Kosz                  158.07 -  291: 325  108
   10    19 Maria          Uryga                 100.14 -  374: 395   50
   11    26 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  404: 398  165
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  359: 457   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Dawid Buzowicz 128.92 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Magdalena      Spadło                100.00 +  437: 272  150
    2    20 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  339: 432   96
    3    29 Leszek         Kilian                110.51 +  366: 307  161
    4    13 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  402: 489   91
    5    24 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  455: 313  156
    6    14 Józef          Burzyński             114.25 +  405: 392  164
    7    15 Szymon         Dąbrowski             130.92 +  445: 364  181
    8     4 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  257: 449  103
    9    10 Bartosz        Morawski              162.04 -  279: 443  112
   10    20 Michał         Makowski              143.30 -  358: 508   93
   11    19 Sławomir       Wolski                124.43 -  441: 489   74
   12    24 Jakub          Hassa                 131.57 -  284: 396   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Dariusz Sowula 128.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Barbara        Grzymała              100.00 +  376: 349  150
    2    12 Michał         Makowski              143.30 -  337: 340   93
    3    22 Maria          Skutela               115.66 +  411: 336  166
    4    15 Sławomir       Wolski                124.43 +  396: 321  174
    5    12 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  297: 356   90
    6    16 Agnieszka      Walas                 130.79 -  332: 391   81
    7    21 Tomasz         Lempart               137.17 +  374: 346  187
    8    16 Dawid          Pikul                 156.81 -  307: 568  107
    9    22 Ryszard        Korpalski             122.10 -  342: 488   72
   10    26 Jerzy          Matyasik              124.30 -  295: 428   74
   11    35 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  274: 522   68
   12    35 Iwona          Duźniak               110.54 -  297: 358   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Sławomir Kucia 127.73 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marta          Kaflińska             100.00 +  374: 315  150
    2    14 Jan            Mrozowski             156.37 +  431: 300  206
    3     5 Paweł          Mazurek               146.08 +  417: 411  196
    4     6 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  415: 444   96
    5    15 Krzysztof      Obremski              155.48 +  451: 318  205
    6     2 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  372: 376  103
    7     9 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  393: 436   90
    8    14 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  419: 300  176
    9    14 Iwona          Kucia                 116.51 +  456: 261  167
   10    11 Franciszek     Łysek                 121.76 +  383: 301  172
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  276: 482   91
   12     9 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  411: 439   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Maciej Śliwa 127.68 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Klaudia        Makowska              100.00 +  378: 283  150
    2    11 Jacek          Mańko                 134.85 +  396: 378  185
    3     7 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  295: 351   85
    4    19 Kamil          Górka                 152.10 -  363: 394  102
    5    17 Katarzyna      Polak                 132.59 -  307: 376   83
    6    34 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  389: 315  169
    7    24 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  379: 278  167
    8    17 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  320: 454   96
    9    24 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  424: 272  174
   10    17 Łukasz         Bobowski              145.79 +  405: 339  196
   11    10 Dawid          Pikul                 156.81 +  369: 368  207
   12    10 Artur          Irzyk                 145.27 -  378: 382   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Szymon Stępień 126.52 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.04 -  268: 619  112
    2    41 Katarzyna      Polak                 132.59 -  320: 446   83
    3    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  485: 251  150
    4    29 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  359: 250  153
    5    18 Tomasz         Lempart               137.17 -  340: 382   87
    6    30 Leszek         Kilian                110.51 -  309: 310   61
    7    33 Zbigniew       Stettner              100.00 +  549: 259  150
    8    28 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  336: 269  169
    9    18 Marta          Bajorek               137.57 -  316: 403   88
   10    31 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  346: 309  168
   11    22 Jakub          Hassa                 131.57 +  383: 345  182
   12    20 Iwona          Kucia                 116.51 +  415: 380  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Zbigniew Wietecki 125.84 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  158.07 -  353: 425  108
    2    33 Marek          Cecot                 100.00 +  396: 305  150
    3    13 Sławomir       Rosochacz             122.77 +  334: 271  173
    4    17 Katarzyna      Polak                 132.59 +  449: 406  183
    5     9 Jan            Mrozowski             156.37 -  349: 373  106
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  365: 380   96
    7    28 Leszek         Kilian                110.51 +  340: 329  161
    8    14 Sławomir       Kucia                 127.73 -  300: 419   78
    9    21 Bartłomiej     Pawlak                134.82 +  406: 343  185
   10    16 Piotr          Broda                 133.81 -  345: 417   84
   11    21 Jerzy          Matyasik              124.30 -  315: 471   74
   12    28 Maria          Skutela               115.66 +  405: 355  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Arkadiusz Łydka 125.73 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 156.81 -  351: 418  107
    2    35 Leszek         Kilian                110.51 -  290: 309   61
    3    39 Halina         Cecot                 107.06 +  345: 271  157
    4    37 Mateusz        Stańczyk              114.71 -  387: 472   65
    5    36 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  389: 357  153
    6    32 Marek          Cecot                 100.00 +  413: 296  150
    7    19 Dariusz        Kosz                  158.07 -  345: 444  108
    8    23 Konrad         Sowula                137.63 +  417: 363  188
    9    19 Sławomir       Wolski                124.43 +  446: 360  174
   10    21 Szymon         Dąbrowski             130.92 +  422: 357  181
   11     8 Jan            Mrozowski             156.37 -  342: 410  106
   12    18 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  457: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Dorota Rudzińska 124.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Mrozowski             156.37 -  352: 460  106
    2    34 Czesław        Grajewski             123.77 +  389: 320  174
    3    16 Marta          Bajorek               137.57 -  305: 383   88
    4    33 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  459: 271  168
    5    26 Zbigniew       Stettner              100.00 +  395: 308  150
    6    11 Jakub          Zaryński              145.64 -  277: 373   96
    7    18 Paweł          Mazurek               146.08 -  340: 363   96
    8    24 Sławomir       Wolski                124.43 -  354: 399   74
    9    31 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  316: 363   65
   10    35 Klaudia        Makowska              100.00 +  307: 242  150
   11    33 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  377: 327  169
   12    29 Marcin         Kurowski              113.71 +  405: 258  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Sławomir Wolski 124.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              155.48 -  362: 487  105
    2    29 Maria          Uryga                 100.14 +  451: 301  150
    3    24 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  473: 370  170
    4    15 Dariusz        Sowula                128.47 -  321: 396   78
    5    20 Franciszek     Łysek                 121.76 -  357: 384   72
    6    24 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  370: 403   88
    7    30 Maciej         Dąbrowski             115.20 +  368: 341  165
    8    24 Dorota         Rudzińska             124.60 +  399: 354  175
    9    19 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  360: 446   76
   10    25 Czesław        Grajewski             123.77 +  455: 389  174
   11    19 Dawid          Buzowicz              128.92 +  489: 441  179
   12    14 Paweł          Mazurek               146.08 -  386: 411   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Jerzy Matyasik 124.30 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  450: 262  170
    9    20 Marcin         Kurowski              113.71 -  355: 404   64
   10    26 Dariusz        Sowula                128.47 +  428: 295  178
   11    21 Zbigniew       Wietecki              125.84 +  471: 315  176
   12    15 Piotr          Broda                 133.81 +  442: 347  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  5 154.40




	Andrzej Stańczyk 124.10 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              153.36 -  321: 528  103
    2    23 Sławomir       Rosochacz             122.77 -  314: 467   73
    3    40 Magdalena      Spadło                100.00 +  386: 331  150
    4    36 Ewa            Dunikowska            116.01 -  291: 512   66
    5    39 Barbara        Grzymała              100.00 +  497: 245  150
    6    28 Maciej         Dąbrowski             115.20 +  445: 270  165
    7    26 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  327: 370   88
    8    31 Leszek         Kilian                110.51 +  453: 330  161
    9    24 Maciej         Śliwa                 127.68 -  272: 424   78
   10    30 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  458: 337  153
   11    27 Tomasz         Lempart               137.17 -  313: 403   87
   12    25 Janusz         Krupiński             143.84 -  381: 390   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Czesław Grajewski 123.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 152.10 -  289: 498  102
    2    34 Dorota         Rudzińska             124.60 -  320: 389   75
    3    34 Teresa         Zalewska              118.63 -  324: 393   69
    4    42 Marta          Kaflińska             100.00 +  342: 240  150
    5    31 Natalia        Woźniak               139.33 -  363: 368   89
    6    40 Agnieszka      Matus                 121.30 -  352: 366   71
    7    39 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  401: 397  165
    8    39 Marek          Cecot                 100.00 +  414: 298  150
    9    34 Leszek         Kilian                110.51 +  399: 287  161
   10    25 Sławomir       Wolski                124.43 -  389: 455   74
   11    32 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  386: 282  153
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  327: 458   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Sławomir Rosochacz 122.77 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  418: 451  101
    2    23 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  467: 314  174
    3    13 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  271: 334   76
    4    25 Maciej         Dąbrowski             115.20 +  365: 276  165
    5    25 Zofia          Górka                 104.56 +  406: 376  155
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  403: 337  187
    7    10 Dawid          Pikul                 156.81 +  406: 376  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  /  7 152.14




	Ryszard Korpalski 122.10 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  323: 493  101
    2    42 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  476: 263  168
    3    26 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  376: 303  153
    4    10 Piotr          Broda                 133.81 -  374: 400   84
    5    23 Marcin         Kurowski              113.71 -  350: 443   64
    6    27 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  428: 270  156
    7    22 Izabela        Chmielewska           103.23 -  346: 402   53
    8    26 Krzysztof      Sporczyk              136.63 +  374: 351  187
    9    22 Dariusz        Sowula                128.47 +  488: 342  178
   10    14 Rafał          Wesołowski            131.73 -  243: 434   82
   11    25 Szymon         Dąbrowski             130.92 -  437: 482   81
   12    23 Tomasz         Lempart               137.17 -  312: 460   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Franciszek Łysek 121.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Cieplik               148.35 +  372: 360  198
    2    16 Paweł          Mazurek               146.08 -  371: 506   96
    3    14 Krzysztof      Mówka                 150.82 -  294: 514  101
    4    34 Justyna        Nieznalska            114.70 +  380: 326  165
    5    20 Sławomir       Wolski                124.43 +  384: 357  174
    6    18 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  396: 353  167
    7    14 Katarzyna      Polak                 132.59 -  275: 462   83
    8    19 Rafał          Wesołowski            131.73 +  365: 297  182
    9    13 Marek          Dudkiewicz            139.16 +  371: 364  189
   10    11 Sławomir       Kucia                 127.73 -  301: 383   78
   11    15 Jakub          Zaryński              145.64 =  382: 382  146
   12    13 Dawid          Pikul                 156.81 -  315: 459  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Agnieszka Matus 121.30 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               146.23 =  359: 359  146
    2    21 Konrad         Sowula                137.63 -  352: 379   88
    3    30 Katarzyna      Polak                 132.59 -  313: 498   83
    4    35 Marcin         Kurowski              113.71 -  282: 335   64
    5    38 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  264: 366   88
    6    40 Czesław        Grajewski             123.77 +  366: 352  174
    7    40 Magdalena      Spadło                100.00 +  418: 351  150
    8    34 Waldemar       Wypchał               114.88 -  329: 373   65
    9    38 Andrzej        Klich                 100.00 -  346: 349   50
   10    40 Dorota         Buzowicz              100.00 +  397: 263  150
   11    34 Zofia          Górka                 104.56 +  394: 309  155
   12    32 Józef          Burzyński             114.25 +  429: 363  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Katarzyna Kowalska 119.50 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Pogorzelski           146.11 -  320: 529   96
    2    24 Teresa         Zalewska              118.63 +  361: 345  169
    3    24 Sławomir       Wolski                124.43 -  370: 473   74
    4    32 Leszek         Kilian                110.51 +  370: 326  161
    5    19 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  299: 336   67
    6    36 Maria          Skutela               115.66 +  444: 388  166
    7    20 Natalia        Woźniak               139.33 -  273: 454   89
    8    27 Jerzy          Matyasik              124.30 -  262: 450   74
    9    28 Konrad         Sowula                137.63 -  340: 362   88
   10    32 Mateusz        Stańczyk              114.71 -  321: 404   65
   11    38 Marek          Cecot                 100.00 +  389: 327  150
   12    34 Waldemar       Wypchał               114.88 -  297: 336   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Agnieszka Dawid 118.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Mazurek               146.08 -  276: 451   96
    2    38 Jakub          Hassa                 131.57 -  285: 463   82
    3    41 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  315: 351   65
    4    41 Barbara        Grzymała              100.00 =  371: 371  100
    5    40 Klaudia        Makowska              100.00 +  442: 234  150
    6    34 Maciej         Śliwa                 127.68 -  315: 389   78
    7    38 Joanna         Regdos                110.86 +  479: 380  161
    8    33 Józef          Burzyński             114.25 +  342: 315  164
    9    29 Dorota         Gwiazdoń              118.51 -  346: 396   69
   10    33 Małgorzata     Pochopień             105.82 -  361: 389   56
   11    33 Dorota         Rudzińska             124.60 -  327: 377   75
   12    39 Barbara        Grzymała              100.00 +  408: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Teresa Zalewska 118.63 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  397: 440   96
    2    24 Katarzyna      Kowalska              119.50 -  345: 361   70
    3    34 Czesław        Grajewski             123.77 +  393: 324  174
    4    27 Dorota         Gwiazdoń              118.51 -  303: 358   69
    5    33 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  305: 420   65
    6    38 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  354: 360   68
    7    37 Ewa            Dunikowska            116.01 +  381: 283  166
    8    37 Zbigniew       Stettner              100.00 +  400:   1  150
    9    30 Waldemar       Wypchał               114.88 -  290: 369   65
   10    36 Andrzej        Klich                 100.00 -  312: 352   50
   11    37 Iwona          Duźniak               110.54 +  388: 275  161
   12    33 Zofia          Górka                 104.56 +  389: 362  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Dorota Gwiazdoń 118.51 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              145.79 -  359: 372   96
    2    31 Halina         Cecot                 107.06 +  297: 275  157
    3    25 Tomasz         Lempart               137.17 -  303: 408   87
    4    27 Teresa         Zalewska              118.63 +  358: 303  169
    5    27 Agnieszka      Walas                 130.79 -  361: 471   81
    6    25 Natalia        Woźniak               139.33 -  343: 442   89
    7    34 Klaudia        Makowska              100.00 +  408: 325  150
    8    28 Szymon         Stępień               126.52 -  269: 336   77
    9    29 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  396: 346  169
   10    27 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  306: 352   85
   11    30 Maria          Skutela               115.66 -  313: 318   66
   12    36 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  385: 378  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Sławomir Wiśniowski 117.79 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Zaryński              145.64 -  248: 557   96
    2    42 Ryszard        Korpalski             122.10 -  263: 476   72
    3    43 Waldemar       Wypchał               114.88 +  378: 348  165
    4    33 Dorota         Rudzińska             124.60 -  271: 459   75
    5    37 Iwona          Duźniak               110.54 -  372: 404   61
    6    38 Teresa         Zalewska              118.63 +  360: 354  169
    7    32 Zofia          Górka                 104.56 -  246: 427   55
    8    38 Jolanta        Zięba                 112.69 +  375: 246  163
    9    36 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  397: 261  156
   10    31 Szymon         Stępień               126.52 -  309: 346   77
   11    35 Dariusz        Sowula                128.47 +  522: 274  178
   12    30 Jolanta        Zięba                 112.69 +  414: 329  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Zdzisław Stańkowski 116.97 Rząska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Irzyk                 145.27 -  318: 456   95
    2    25 Joanna         Regdos                110.86 +  506: 288  161
    3    20 Iwona          Kucia                 116.51 -  365: 381   67
    4    24 Maria          Uryga                 100.14 +  424: 336  150
    5    19 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  336: 299  170
    6    18 Franciszek     Łysek                 121.76 -  353: 396   72
    7    24 Maciej         Śliwa                 127.68 -  278: 379   78
    8    32 Justyna        Nieznalska            114.70 +  405: 335  165
    9    26 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  347: 419   88
   10    29 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  296: 309   65
   11    29 Małgorzata     Pochopień             105.82 +  394: 276  156
   12    26 Izabela        Chmielewska           103.23 +  403: 331  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Iwona Kucia 116.51 Krosno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janusz         Krupiński             143.84 -  331: 443   94
    2    39 Magdalena      Spadło                100.00 +  388: 304  150
    3    20 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  381: 365  167
    4    16 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  302: 412   90
    5    21 Dariusz        Kosz                  158.07 +  431: 335  208
    6    15 Tomasz         Lempart               137.17 +  380: 338  187
    7    13 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  394: 428   89
    8    12 Marta          Bajorek               137.57 +  415: 399  188
    9    14 Sławomir       Kucia                 127.73 -  261: 456   78
   10    15 Mariusz        Wrześniewski          145.97 +  373: 368  196
   11    11 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  285: 346   98
   12    20 Szymon         Stępień               126.52 -  380: 415   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Ewa Dunikowska 116.01 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Makowski              143.30 -  241: 473   93
    2    43 PAUZA
    3    31 Janusz         Krupiński             143.84 -  357: 418   94
    4    36 Andrzej        Stańczyk              124.10 +  512: 291  174
    5    29 Jakub          Hassa                 131.57 -  316: 500   82
    6    33 Izabela        Chmielewska           103.23 -  366: 387   53
    7    37 Teresa         Zalewska              118.63 -  283: 381   69
    8    40 Andrzej        Klich                 100.00 -  327: 365   50
    9    42 Halina         Cecot                 107.06 +  342: 319  157
   10    39 Iwona          Duźniak               110.54 -  278: 350   61
   11    41 Klaudia        Makowska              100.00 -  238: 316   50
   12    41 Halina         Cecot                 107.06 -  326: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 11  85.45




	Maria Skutela 115.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karol          Wyrębkiewicz          140.62 -  382: 543   91
    2    27 Marta          Kaflińska             100.00 +  434: 244  150
    3    22 Dariusz        Sowula                128.47 -  336: 411   78
    4    26 Zofia          Górka                 104.56 -  307: 376   55
    5    32 Waldemar       Wypchał               114.88 -  335: 378   65
    6    36 Katarzyna      Kowalska              119.50 -  388: 444   70
    7    42 Halina         Cecot                 107.06 +  364: 296  157
    8    36 Klaudia        Makowska              100.00 -  307: 430   50
    9    40 Zbigniew       Stettner              100.00 +  400:   0    0
   10    34 Justyna        Nieznalska            114.70 +  373: 320  165
   11    30 Dorota         Gwiazdoń              118.51 +  318: 313  169
   12    28 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  355: 405   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 11 102.36




	Maciej Dąbrowski 115.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rakoczy               140.16 -  313: 412   90
    2    28 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 -  301: 351   88
    3    41 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  351: 315  169
    4    25 Sławomir       Rosochacz             122.77 -  276: 365   73
    5    33 Teresa         Zalewska              118.63 +  420: 305  169
    6    28 Andrzej        Stańczyk              124.10 -  270: 445   74
    7    30 Sławomir       Wolski                124.43 -  341: 368   74
    8    35 Barbara        Grzymała              100.00 +  402: 355  150
    9    31 Dorota         Rudzińska             124.60 +  363: 316  175
   10    29 Zdzisław       Stańkowski            116.97 +  309: 296  167
   11    24 Janusz         Krupiński             143.84 +  400: 341  194
   12    21 Maria          Uryga                 100.14 +  437: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Waldemar Wypchał 114.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Woźniak               139.33 -  268: 464   89
    2    40 Jolanta        Zięba                 112.69 -  342: 488   63
    3    43 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  348: 378   68
    4    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  333: 259  150
    5    32 Maria          Skutela               115.66 +  378: 335  166
    6    26 Dariusz        Kosz                  158.07 -  307: 501  108
    7    35 Justyna        Nieznalska            114.70 -  331: 386   65
    8    34 Agnieszka      Matus                 121.30 +  373: 329  171
    9    30 Teresa         Zalewska              118.63 +  369: 290  169
   10    28 Jakub          Hassa                 131.57 -  373: 458   82
   11    28 Izabela        Chmielewska           103.23 -  369: 392   53
   12    34 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  336: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Mateusz Stańczyk 114.71 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  358: 402   96
    4    37 Arkadiusz      Łydka                 125.73 +  472: 387  176
    5    30 Łukasz         Bobowski              145.79 -  319: 329   96
    6    35 Maria          Uryga                 100.14 -  290: 333   50
    7    39 Czesław        Grajewski             123.77 -  397: 401   74
    8    41 Halina         Cecot                 107.06 +  466: 294  157
    9    37 Magdalena      Spadło                100.00 +  349: 311  150
   10    32 Katarzyna      Kowalska              119.50 +  404: 321  170
   11    26 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  398: 404   80
   12    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  305: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 10 109.90




	Justyna Nieznalska 114.70 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  299: 534   89
    2    32 Małgorzata     Pochopień             105.82 -  295: 379   56
    3    37 Barbara        Grzymała              100.00 +  288: 268  150
    4    34 Franciszek     Łysek                 121.76 -  326: 380   72
    5    35 Jolanta        Zięba                 112.69 +  308: 302  163
    6    31 Iwona          Duźniak               110.54 -  303: 353   61
    7    35 Waldemar       Wypchał               114.88 +  386: 331  165
    8    32 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  335: 405   67
    9    35 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  341: 423   87
   10    34 Maria          Skutela               115.66 -  320: 373   66
   11    40 Joanna         Regdos                110.86 +  368: 362  161
   12    37 Aneta          Szczyrzyca            103.31 +  491: 289  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Józef Burzyński 114.25 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 +  375: 374  188
    2    13 Natalia        Woźniak               139.33 +  446: 388  189
    3     1 Piotr          Broda                 133.81 +  393: 313  184
    4     3 Artur          Irzyk                 145.27 -  354: 434   95
    5     6 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  293: 490  101
    6    14 Dawid          Buzowicz              128.92 -  392: 405   79
    7    27 Maria          Uryga                 100.14 -  286: 393   50
    8    33 Agnieszka      Dawid                 118.87 -  315: 342   69
    9    32 Klaudia        Makowska              100.00 +  399: 296  150
   10    23 Konrad         Sowula                137.63 -  352: 403   88
   11    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  343: 375   50
   12    32 Agnieszka      Matus                 121.30 -  363: 429   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Marcin Kurowski 113.71 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Konrad         Sowula                137.63 -  317: 435   88
    2    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  424: 266  150
    3    15 Jacek          Mańko                 134.85 -  292: 389   85
    4    35 Agnieszka      Matus                 121.30 +  335: 282  171
    5    23 Ryszard        Korpalski             122.10 +  443: 350  172
    6    17 Jakub          Hassa                 131.57 +  470: 301  182
    7    11 Jakub          Zaryński              145.64 -  311: 442   96
    8    13 Natalia        Woźniak               139.33 -  313: 384   89
    9    20 Jerzy          Matyasik              124.30 +  404: 355  174
   10    13 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  320: 449   89
   11    20 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  237: 415   96
   12    29 Dorota         Rudzińska             124.60 -  258: 405   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Jolanta Zięba 112.69 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Bajorek               137.57 -  326: 421   88
    2    40 Waldemar       Wypchał               114.88 +  488: 342  165
    3    23 Izabela        Chmielewska           103.23 -  266: 358   53
    4    28 Zbigniew       Stettner              100.00 -  341: 368   50
    5    35 Justyna        Nieznalska            114.70 -  302: 308   65
    6    39 Halina         Cecot                 107.06 +  385: 262  157
    7    31 Aneta          Szczyrzyca            103.31 -  331: 336   53
    8    38 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  246: 375   68
    9    41 Marta          Kaflińska             100.00 +  431: 238  150
   10    37 Leszek         Kilian                110.51 +  340: 233  161
   11    36 Barbara        Grzymała              100.00 +  362: 271  150
   12    30 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  329: 414   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Joanna Regdos 110.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Lempart               137.17 -  395: 431   87
    2    25 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  288: 506   67
    3    35 Zbigniew       Stettner              100.00 -  337: 353   50
    4    39 Magdalena      Spadło                100.00 +  412: 289  150
    5    34 Leszek         Kilian                110.51 -  331: 353   61
    6    37 Klaudia        Makowska              100.00 -  314: 319   50
    7    38 Agnieszka      Dawid                 118.87 -  380: 479   69
    8    42 Marta          Kaflińska             100.00 -  327: 385   50
    9    43 Dorota         Buzowicz              100.00 +  372: 318  150
   10    41 Barbara        Grzymała              100.00 -  368: 389   50
   11    40 Justyna        Nieznalska            114.70 -  362: 368   65
   12    43 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  / 11  77.18




	Iwona Duźniak 110.54 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              136.63 -  348: 407   87
    2    37 Aneta          Szczyrzyca            103.31 -  323: 368   53
    3    36 Marek          Cecot                 100.00 -  257: 329   50
    4    43 Halina         Cecot                 107.06 +  434: 317  157
    5    37 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  404: 372  168
    6    31 Justyna        Nieznalska            114.70 +  353: 303  165
    7    25 Jakub          Hassa                 131.57 -  348: 360   82
    8    25 Tomasz         Lempart               137.17 -  278: 584   87
    9    27 Szymon         Dąbrowski             130.92 -  348: 452   81
   10    39 Ewa            Dunikowska            116.01 +  350: 278  166
   11    37 Teresa         Zalewska              118.63 -  275: 388   69
   12    35 Dariusz        Sowula                128.47 +  358: 297  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Leszek Kilian 110.51 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jacek          Mańko                 134.85 -  284: 485   85
    2    35 Arkadiusz      Łydka                 125.73 +  309: 290  176
    3    29 Dawid          Buzowicz              128.92 -  307: 366   79
    4    32 Katarzyna      Kowalska              119.50 -  326: 370   70
    5    34 Joanna         Regdos                110.86 +  353: 331  161
    6    30 Szymon         Stępień               126.52 +  310: 309  177
    7    28 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  329: 340   76
    8    31 Andrzej        Stańczyk              124.10 -  330: 453   74
    9    34 Czesław        Grajewski             123.77 -  287: 399   74
   10    37 Jolanta        Zięba                 112.69 -  233: 340   63
   11    39 Magdalena      Spadło                100.00 +  376: 307  150
   12    38 Klaudia        Makowska              100.00 -  304: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Halina Cecot 107.06 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  301: 496   85
    2    31 Dorota         Gwiazdoń              118.51 -  275: 297   69
    3    39 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  271: 345   76
    4    43 Iwona          Duźniak               110.54 -  317: 434   61
    5    43 Marta          Kaflińska             100.00 +  275: 250  150
    6    39 Jolanta        Zięba                 112.69 -  262: 385   63
    7    42 Maria          Skutela               115.66 -  296: 364   66
    8    41 Mateusz        Stańczyk              114.71 -  294: 466   65
    9    42 Ewa            Dunikowska            116.01 -  319: 342   66
   10    43 PAUZA
   11    42 Dorota         Buzowicz              100.00 +  400: 287  150
   12    41 Ewa            Dunikowska            116.01 +  362: 326  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45




	Małgorzata Pochopień 105.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Piotr          Broda                 133.81 -  358: 432   84
    2    32 Justyna        Nieznalska            114.70 +  379: 295  165
    3    18 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  246: 576   98
    4    38 Dorota         Buzowicz              100.00 +  366: 290  150
    5    24 Dawid          Buzowicz              128.92 -  313: 455   79
    6    27 Ryszard        Korpalski             122.10 -  270: 428   72
    7    36 Marek          Cecot                 100.00 +  440: 323  150
    8    29 Janusz         Krupiński             143.84 -  389: 430   94
    9    36 Sławomir       Wiśniowski            117.79 -  261: 397   68
   10    33 Agnieszka      Dawid                 118.87 +  389: 361  169
   11    29 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  276: 394   67
   12    36 Dorota         Gwiazdoń              118.51 -  378: 385   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Zofia Górka 104.56 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Polak                 132.59 +  363: 325  183
    2    17 Łukasz         Tuszyński             151.25 -  270: 452  101
    3    28 Jakub          Hassa                 131.57 -  331: 352   82
    4    26 Maria          Skutela               115.66 +  376: 307  166
    5    25 Sławomir       Rosochacz             122.77 -  376: 406   73
    6    23 Paweł          Mazurek               146.08 -  377: 425   96
    7    32 Sławomir       Wiśniowski            117.79 +  427: 246  168
    8    22 Krzysztof      Obremski              155.48 -  302: 424  105
    9    33 Aneta          Szczyrzyca            103.31 -  288: 313   53
   10    38 Marek          Cecot                 100.00 +  379: 297  150
   11    34 Agnieszka      Matus                 121.30 -  309: 394   71
   12    33 Teresa         Zalewska              118.63 -  362: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Aneta Szczyrzyca 103.31 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Wesołowski            131.73 -  282: 315   82
    2    37 Iwona          Duźniak               110.54 +  368: 323  161
    3    26 Ryszard        Korpalski             122.10 -  303: 376   72
    4    29 Szymon         Stępień               126.52 -  250: 359   77
    5    36 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  357: 389   76
    6    42 Dorota         Buzowicz              100.00 +  357: 246  150
    7    31 Jolanta        Zięba                 112.69 +  336: 331  163
    8    30 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  317: 460   85
    9    33 Zofia          Górka                 104.56 +  313: 288  155
   10    30 Andrzej        Stańczyk              124.10 -  337: 458   74
   11    32 Czesław        Grajewski             123.77 -  282: 386   74
   12    37 Justyna        Nieznalska            114.70 -  289: 491   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Izabela Chmielewska 103.23 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jakub          Hassa                 131.57 +  411: 334  182
    2     8 Bartłomiej     Pawlak                134.82 -  294: 439   85
    3    23 Jolanta        Zięba                 112.69 +  358: 266  163
    4    20 Marta          Bajorek               137.57 -  320: 357   88
    5    22 Mariusz        Wrześniewski          145.97 -  373: 458   96
    6    33 Ewa            Dunikowska            116.01 +  387: 366  166
    7    22 Ryszard        Korpalski             122.10 +  402: 346  172
    8    15 Dariusz        Kosz                  158.07 -  336: 527  108
    9    23 Janusz         Krupiński             143.84 -  374: 385   94
   10    22 Krzysztof      Obremski              155.48 -  389: 438  105
   11    28 Waldemar       Wypchał               114.88 +  392: 369  165
   12    26 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  331: 403   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Maria Uryga 100.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Nawrocki              130.99 -  312: 356   81
    2    29 Sławomir       Wolski                124.43 -  301: 451   74
    3    42 Marta          Kaflińska             100.00 +  357: 311  150
    4    24 Zdzisław       Stańkowski            116.97 -  336: 424   67
    5    41 Dorota         Buzowicz              100.00 +  425: 306  150
    6    35 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  333: 290  165
    7    27 Józef          Burzyński             114.25 +  393: 286  164
    8    20 Agnieszka      Walas                 130.79 -  310: 391   81
    9    25 Jakub          Hassa                 131.57 +  415: 345  182
   10    19 Paweł          Maciejczuk            129.93 +  395: 374  180
   11    14 Marek          Dudkiewicz            139.16 -  277: 367   89
   12    21 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  298: 437   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Dorota Buzowicz 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 PAUZA
    2    22 Piotr          Broda                 133.81 -  225: 635   84
    3    33 Jan            Mrozowski             156.37 -  240: 695  106
    4    38 Małgorzata     Pochopień             105.82 -  290: 366   56
    5    41 Maria          Uryga                 100.14 -  306: 425   50
    6    42 Aneta          Szczyrzyca            103.31 -  246: 357   53
    7    43 Marta          Kaflińska             100.00 -  258: 304   50
    8    43 Magdalena      Spadło                100.00 -  266: 332   50
    9    43 Joanna         Regdos                110.86 -  318: 372   61
   10    40 Agnieszka      Matus                 121.30 -  263: 397   71
   11    42 Halina         Cecot                 107.06 -  287: 400   57
   12    42 Marta          Kaflińska             100.00 -  159: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  / 11  62.55




	Marek Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  294: 424   80
    2    33 Zbigniew       Wietecki              125.84 -  305: 396   76
    3    36 Iwona          Duźniak               110.54 +  329: 257  161
    4    31 Małgorzata     Deszczyńska           138.07 +  304: 276  188
    5    28 Janusz         Krupiński             143.84 -  277: 382   94
    6    32 Arkadiusz      Łydka                 125.73 -  296: 413   76
    7    36 Małgorzata     Pochopień             105.82 -  323: 440   56
    8    39 Czesław        Grajewski             123.77 -  298: 414   74
    9    39 Barbara        Grzymała              100.00 +  380: 313  150
   10    38 Zofia          Górka                 104.56 -  297: 379   55
   11    38 Katarzyna      Kowalska              119.50 -  327: 389   70
   12    40 Magdalena      Spadło                100.00 -  311: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Barbara  Grzymała 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dariusz        Sowula                128.47 -  349: 376   78
    2    36 Klaudia        Makowska              100.00 -  317: 351   50
    3    37 Justyna        Nieznalska            114.70 -  268: 288   65
    4    41 Agnieszka      Dawid                 118.87 =  371: 371  119
    5    39 Andrzej        Stańczyk              124.10 -  245: 497   74
    6    41 Magdalena      Spadło                100.00 +  317: 310  150
    7    41 Andrzej        Klich                 100.00 +  340: 320  150
    8    35 Maciej         Dąbrowski             115.20 -  355: 402   65
    9    39 Marek          Cecot                 100.00 -  313: 380   50
   10    41 Joanna         Regdos                110.86 +  389: 368  161
   11    36 Jolanta        Zięba                 112.69 -  271: 362   63
   12    39 Agnieszka      Dawid                 118.87 -  302: 408   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Marta Kaflińska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Sławomir       Kucia                 127.73 -  315: 374   78
    2    27 Maria          Skutela               115.66 -  244: 434   66
    3    42 Maria          Uryga                 100.14 -  311: 357   50
    4    42 Czesław        Grajewski             123.77 -  240: 342   74
    5    43 Halina         Cecot                 107.06 -  250: 275   57
    6    43 Andrzej        Klich                 100.00 -  303: 328   50
    7    43 Dorota         Buzowicz              100.00 +  304: 258  150
    8    42 Joanna         Regdos                110.86 +  385: 327  161
    9    41 Jolanta        Zięba                 112.69 -  238: 431   63
   10    42 Magdalena      Spadło                100.00 -  299: 369   50
   11    43 PAUZA
   12    42 Dorota         Buzowicz              100.00 +  419: 159  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 11  86.27




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Dąbrowski             130.92 -  384: 393   81
    2    26 Marcin         Kurowski              113.71 -  266: 424   64
    3    38 Szymon         Stępień               126.52 -  251: 485   77
    4    40 Waldemar       Wypchał               114.88 -  259: 333   65
    5    42 Magdalena      Spadło                100.00 -  356: 372   50
    6    43 Marta          Kaflińska             100.00 +  328: 303  150
    7    41 Barbara        Grzymała              100.00 -  320: 340   50
    8    40 Ewa            Dunikowska            116.01 +  365: 327  166
    9    38 Agnieszka      Matus                 121.30 +  349: 346  171
   10    36 Teresa         Zalewska              118.63 +  352: 312  169
   11    31 Józef          Burzyński             114.25 +  375: 343  164
   12    31 Mateusz        Stańczyk              114.71 +  390: 305  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Klaudia  Makowska 100.00 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Maciej         Śliwa                 127.68 -  283: 378   78
    2    36 Barbara        Grzymała              100.00 +  351: 317  150
    3    27 Dawid          Pikul                 156.81 -  307: 392  107
    4    30 Łukasz         Bobowski              145.79 -  370: 397   96
    5    40 Agnieszka      Dawid                 118.87 -  234: 442   69
    6    37 Joanna         Regdos                110.86 +  319: 314  161
    7    34 Dorota         Gwiazdoń              118.51 -  325: 408   69
    8    36 Maria          Skutela               115.66 +  430: 307  166
    9    32 Józef          Burzyński             114.25 -  296: 399   64
   10    35 Dorota         Rudzińska             124.60 -  242: 307   75
   11    41 Ewa            Dunikowska            116.01 +  316: 238  166
   12    38 Leszek         Kilian                110.51 +  384: 304  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Magdalena Spadło 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dawid          Buzowicz              128.92 -  272: 437   79
    2    39 Iwona          Kucia                 116.51 -  304: 388   67
    3    40 Andrzej        Stańczyk              124.10 -  331: 386   74
    4    39 Joanna         Regdos                110.86 -  289: 412   61
    5    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  372: 356  150
    6    41 Barbara        Grzymała              100.00 -  310: 317   50
    7    40 Agnieszka      Matus                 121.30 -  351: 418   71
    8    43 Dorota         Buzowicz              100.00 +  332: 266  150
    9    37 Mateusz        Stańczyk              114.71 -  311: 349   65
   10    42 Marta          Kaflińska             100.00 +  369: 299  150
   11    39 Leszek         Kilian                110.51 -  307: 376   61
   12    40 Marek          Cecot                 100.00 +  328: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Zbigniew Stettner 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Agnieszka      Walas                 130.79 -  306: 426   81
    2    30 Mikołaj        Cieplik               148.35 -  297: 482   98
    3    35 Joanna         Regdos                110.86 +  353: 337  161
    4    28 Jolanta        Zięba                 112.69 +  368: 341  163
    5    26 Dorota         Rudzińska             124.60 -  308: 395   75
    6    29 Paweł          Maciejczuk            129.93 -  257: 517   80
    7    33 Szymon         Stępień               126.52 -  259: 549   77
    8    37 Teresa         Zalewska              118.63 -    1: 400   69
    9    40 Maria          Skutela               115.66 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  8 100.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Szymon         Stępień               619: 268
   2 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kosz                  353: 425
   3 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Łydka                 418: 351
   4 Dorota         Rudzińska            - Jan            Mrozowski             352: 460
   5 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Wolski                487: 362
   6 Andrzej        Stańczyk             - Mariusz        Skrobosz              321: 528
   7 Kamil          Górka                - Czesław        Grajewski             498: 289
   8 Sławomir       Rosochacz            - Łukasz         Tuszyński             418: 451
   9 Krzysztof      Mówka                - Ryszard        Korpalski             493: 323
  10 Franciszek     Łysek                - Mikołaj        Cieplik               372: 360
  11 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Matus                 359: 359
  12 Katarzyna      Kowalska             - Paweł          Pogorzelski           320: 529
  13 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Dawid                 451: 276
  14 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Wrześniewski          397: 440
  15 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Gwiazdoń              372: 359
  16 Sławomir       Wiśniowski           - Jakub          Zaryński              248: 557
  17 Artur          Irzyk                - Zdzisław       Stańkowski            456: 318
  18 Iwona          Kucia                - Janusz         Krupiński             331: 443
  19 Michał         Makowski             - Ewa            Dunikowska            473: 241
  20 Maria          Skutela              - Karol          Wyrębkiewicz          382: 543
  21 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Dąbrowski             412: 313
  22 Waldemar       Wypchał              - Natalia        Woźniak               268: 464
  23 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Nieznalska            534: 299
  24 Józef          Burzyński            - Małgorzata     Deszczyńska           375: 374
  25 Konrad         Sowula               - Marcin         Kurowski              435: 317
  26 Jolanta        Zięba                - Marta          Bajorek               326: 421
  27 Tomasz         Lempart              - Joanna         Regdos                431: 395
  28 Iwona          Duźniak              - Krzysztof      Sporczyk              348: 407
  29 Jacek          Mańko                - Leszek         Kilian                485: 284
  30 Halina         Cecot                - Bartłomiej     Pawlak                301: 496
  31 Piotr          Broda                - Małgorzata     Pochopień             432: 358
  32 Zofia          Górka                - Katarzyna      Polak                 363: 325
  33 Rafał          Wesołowski           - Aneta          Szczyrzyca            315: 282
  34 Izabela        Chmielewska          - Jakub          Hassa                 411: 334
  35 Maciej         Nawrocki             - Maria          Uryga                 356: 312
  36 Andrzej        Klich                - Szymon         Dąbrowski             384: 393
  37 Agnieszka      Walas                - Zbigniew       Stettner              426: 306
  38 Marek          Cecot                - Paweł          Maciejczuk            294: 424
  39 Dawid          Buzowicz             - Magdalena      Spadło                437: 272
  40 Barbara        Grzymała             - Dariusz        Sowula                349: 376
  41 Sławomir       Kucia                - Marta          Kaflińska             374: 315
  42 Klaudia        Makowska             - Maciej         Śliwa                 283: 378
  43 Dorota         Buzowicz             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Bartosz        Morawski              373: 397
   2 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Walas                 395: 391
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kosz                  367: 433
   4 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Dudkiewicz            313: 354
   5 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Bajorek               450: 436
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 532: 380
   7 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Górka                 438: 327
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Izabela        Chmielewska           439: 294
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 405: 388
  10 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              458: 458
  11 Maciej         Śliwa                - Jacek          Mańko                 396: 378
  12 Dariusz        Sowula               - Michał         Makowski              337: 340
  13 Natalia        Woźniak              - Józef          Burzyński             388: 446
  14 Jan            Mrozowski            - Sławomir       Kucia                 300: 431
  15 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              408: 347
  16 Paweł          Mazurek              - Franciszek     Łysek                 506: 371
  17 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Górka                 452: 270
  18 Janusz         Krupiński            - Maciej         Nawrocki              326: 431
  19 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            326: 434
  20 Dawid          Buzowicz             - Miłosz         Wrzałek               339: 432
  21 Agnieszka      Matus                - Konrad         Sowula                352: 379
  22 Piotr          Broda                - Dorota         Buzowicz              635: 225
  23 Andrzej        Stańczyk             - Sławomir       Rosochacz             314: 467
  24 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Kowalska              345: 361
  25 Zdzisław       Stańkowski           - Joanna         Regdos                506: 288
  26 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 424: 266
  27 Marta          Kaflińska            - Maria          Skutela               244: 434
  28 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           301: 351
  29 Sławomir       Wolski               - Maria          Uryga                 451: 301
  30 Mikołaj        Cieplik              - Zbigniew       Stettner              482: 297
  31 Dorota         Gwiazdoń             - Halina         Cecot                 297: 275
  32 Małgorzata     Pochopień            - Justyna        Nieznalska            379: 295
  33 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Cecot                 396: 305
  34 Czesław        Grajewski            - Dorota         Rudzińska             320: 389
  35 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kilian                290: 309
  36 Klaudia        Makowska             - Barbara        Grzymała              351: 317
  37 Aneta          Szczyrzyca           - Iwona          Duźniak               368: 323
  38 Agnieszka      Dawid                - Jakub          Hassa                 285: 463
  39 Magdalena      Spadło               - Iwona          Kucia                 304: 388
  40 Waldemar       Wypchał              - Jolanta        Zięba                 342: 488
  41 Szymon         Stępień              - Katarzyna      Polak                 320: 446
  42 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wiśniowski            476: 263
  43 Ewa            Dunikowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Józef          Burzyński            - Piotr          Broda                 393: 313
   2 Mariusz        Skrobosz             - Konrad         Sowula                341: 405
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Makowski              446: 336
   4 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Sporczyk              521: 316
   5 Sławomir       Kucia                - Paweł          Mazurek               417: 411
   6 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Zaryński              433: 389
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Śliwa                 351: 295
   8 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             464: 463
   9 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Obremski              446: 350
  10 Szymon         Dąbrowski            - Artur          Irzyk                 505: 546
  11 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               329: 369
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rakoczy               443: 427
  13 Sławomir       Rosochacz            - Zbigniew       Wietecki              271: 334
  14 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Mówka                 294: 514
  15 Jacek          Mańko                - Marcin         Kurowski              389: 292
  16 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             383: 305
  17 Paweł          Maciejczuk           - Natalia        Woźniak               344: 343
  18 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Pochopień             576: 246
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamil          Górka                 339: 422
  20 Zdzisław       Stańkowski           - Iwona          Kucia                 365: 381
  21 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Walas                 350: 389
  22 Maria          Skutela              - Dariusz        Sowula                336: 411
  23 Jolanta        Zięba                - Izabela        Chmielewska           266: 358
  24 Katarzyna      Kowalska             - Sławomir       Wolski                370: 473
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Tomasz         Lempart               303: 408
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Korpalski             303: 376
  27 Dawid          Pikul                - Klaudia        Makowska              392: 307
  28 Jakub          Hassa                - Zofia          Górka                 352: 331
  29 Leszek         Kilian               - Dawid          Buzowicz              307: 366
  30 Katarzyna      Polak                - Agnieszka      Matus                 498: 313
  31 Ewa            Dunikowska           - Janusz         Krupiński             357: 418
  32 Mateusz        Stańczyk             - Mariusz        Wrześniewski          358: 402
  33 Jan            Mrozowski            - Dorota         Buzowicz              695: 240
  34 Czesław        Grajewski            - Teresa         Zalewska              324: 393
  35 Zbigniew       Stettner             - Joanna         Regdos                353: 337
  36 Marek          Cecot                - Iwona          Duźniak               329: 257
  37 Justyna        Nieznalska           - Barbara        Grzymała              288: 268
  38 Szymon         Stępień              - Andrzej        Klich                 485: 251
  39 Halina         Cecot                - Arkadiusz      Łydka                 271: 345
  40 Magdalena      Spadło               - Andrzej        Stańczyk              331: 386
  41 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Dawid                 351: 315
  42 Maria          Uryga                - Marta          Kaflińska             357: 311
  43 Sławomir       Wiśniowski           - Waldemar       Wypchał               378: 348


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Nawrocki              425: 447
   2 Konrad         Sowula               - Bartosz        Morawski              321: 345
   3 Artur          Irzyk                - Józef          Burzyński             434: 354
   4 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            367: 379
   5 Jan            Mrozowski            - Bartłomiej     Pawlak                378: 259
   6 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Kucia                 444: 415
   7 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               385: 453
   8 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Skrobosz              316: 457
   9 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          533: 392
  10 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 374: 400
  11 Michał         Makowski             - Paweł          Mazurek               372: 362
  12 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Hassa                 494: 322
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Buzowicz              489: 402
  14 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              366: 393
  15 Dariusz        Sowula               - Sławomir       Wolski                396: 321
  16 Iwona          Kucia                - Andrzej        Rakoczy               302: 412
  17 Katarzyna      Polak                - Zbigniew       Wietecki              406: 449
  18 Paweł          Maciejczuk           - Jacek          Mańko                 366: 417
  19 Kamil          Górka                - Maciej         Śliwa                 394: 363
  20 Izabela        Chmielewska          - Marta          Bajorek               320: 357
  21 Tomasz         Lempart              - Szymon         Dąbrowski             404: 480
  22 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Walas                 383: 297
  23 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 399: 554
  24 Maria          Uryga                - Zdzisław       Stańkowski            336: 424
  25 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Dąbrowski             365: 276
  26 Zofia          Górka                - Maria          Skutela               376: 307
  27 Teresa         Zalewska             - Dorota         Gwiazdoń              303: 358
  28 Zbigniew       Stettner             - Jolanta        Zięba                 368: 341
  29 Szymon         Stępień              - Aneta          Szczyrzyca            359: 250
  30 Klaudia        Makowska             - Łukasz         Bobowski              370: 397
  31 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Cecot                 276: 304
  32 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              326: 370
  33 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wiśniowski            459: 271
  34 Justyna        Nieznalska           - Franciszek     Łysek                 326: 380
  35 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Matus                 335: 282
  36 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Stańczyk              512: 291
  37 Mateusz        Stańczyk             - Arkadiusz      Łydka                 472: 387
  38 Małgorzata     Pochopień            - Dorota         Buzowicz              366: 290
  39 Joanna         Regdos               - Magdalena      Spadło                412: 289
  40 Andrzej        Klich                - Waldemar       Wypchał               259: 333
  41 Barbara        Grzymała             - Agnieszka      Dawid                 371: 371
  42 Marta          Kaflińska            - Czesław        Grajewski             240: 342
  43 Iwona          Duźniak              - Halina         Cecot                 434: 317


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Nawrocki             - Artur          Irzyk                 398: 344
   2 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               397: 426
   3 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 362: 374
   4 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Wesołowski            466: 327
   5 Marta          Bajorek              - Mikołaj        Cieplik               453: 392
   6 Łukasz         Tuszyński            - Józef          Burzyński             490: 293
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Mariusz        Skrobosz              359: 592
   8 Konrad         Sowula               - Karol          Wyrębkiewicz          395: 395
   9 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Mrozowski             349: 373
  10 Michał         Makowski             - Piotr          Broda                 380: 387
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 277: 452
  12 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Sowula                356: 297
  13 Jacek          Mańko                - Szymon         Dąbrowski             367: 362
  14 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               391: 363
  15 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Kucia                 318: 451
  16 Jakub          Zaryński             - Paweł          Maciejczuk            367: 346
  17 Maciej         Śliwa                - Katarzyna      Polak                 307: 376
  18 Szymon         Stępień              - Tomasz         Lempart               340: 382
  19 Zdzisław       Stańkowski           - Katarzyna      Kowalska              336: 299
  20 Sławomir       Wolski               - Franciszek     Łysek                 357: 384
  21 Dariusz        Kosz                 - Iwona          Kucia                 335: 431
  22 Mariusz        Wrześniewski         - Izabela        Chmielewska           458: 373
  23 Marcin         Kurowski             - Ryszard        Korpalski             443: 350
  24 Małgorzata     Pochopień            - Dawid          Buzowicz              313: 455
  25 Zofia          Górka                - Sławomir       Rosochacz             376: 406
  26 Zbigniew       Stettner             - Dorota         Rudzińska             308: 395
  27 Agnieszka      Walas                - Dorota         Gwiazdoń              471: 361
  28 Janusz         Krupiński            - Marek          Cecot                 382: 277
  29 Jakub          Hassa                - Ewa            Dunikowska            500: 316
  30 Mateusz        Stańczyk             - Łukasz         Bobowski              319: 329
  31 Czesław        Grajewski            - Natalia        Woźniak               363: 368
  32 Maria          Skutela              - Waldemar       Wypchał               335: 378
  33 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              420: 305
  34 Joanna         Regdos               - Leszek         Kilian                331: 353
  35 Justyna        Nieznalska           - Jolanta        Zięba                 308: 302
  36 Arkadiusz      Łydka                - Aneta          Szczyrzyca            389: 357
  37 Iwona          Duźniak              - Sławomir       Wiśniowski            404: 372
  38 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Deszczyńska           264: 366
  39 Barbara        Grzymała             - Andrzej        Stańczyk              245: 497
  40 Agnieszka      Dawid                - Klaudia        Makowska              442: 234
  41 Dorota         Buzowicz             - Maria          Uryga                 306: 425
  42 Andrzej        Klich                - Magdalena      Spadło                356: 372
  43 Halina         Cecot                - Marta          Kaflińska             275: 250


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Nawrocki              435: 312
   2 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Skrobosz              372: 376
   3 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Pogorzelski           357: 374
   4 Marta          Bajorek              - Łukasz         Tuszyński             390: 467
   5 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rakoczy               440: 290
   6 Jan            Mrozowski            - Jacek          Mańko                 387: 436
   7 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              506: 399
   8 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          256: 456
   9 Artur          Irzyk                - Konrad         Sowula                422: 376
  10 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               361: 359
  11 Dorota         Rudzińska            - Jakub          Zaryński              277: 373
  12 Katarzyna      Polak                - Janusz         Krupiński             357: 343
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Wietecki              380: 365
  14 Dawid          Buzowicz             - Józef          Burzyński             405: 392
  15 Iwona          Kucia                - Tomasz         Lempart               380: 338
  16 Dariusz        Sowula               - Agnieszka      Walas                 332: 391
  17 Jakub          Hassa                - Marcin         Kurowski              301: 470
  18 Franciszek     Łysek                - Zdzisław       Stańkowski            396: 353
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Rosochacz             337: 403
  20 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            457: 315
  21 Szymon         Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                477: 316
  22 Krzysztof      Obremski             - Michał         Makowski              364: 444
  23 Paweł          Mazurek              - Zofia          Górka                 425: 377
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Sławomir       Wolski                403: 370
  25 Natalia        Woźniak              - Dorota         Gwiazdoń              442: 343
  26 Waldemar       Wypchał              - Dariusz        Kosz                  307: 501
  27 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Pochopień             428: 270
  28 Andrzej        Stańczyk             - Maciej         Dąbrowski             445: 270
  29 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Stettner              517: 257
  30 Leszek         Kilian               - Szymon         Stępień               310: 309
  31 Justyna        Nieznalska           - Iwona          Duźniak               303: 353
  32 Marek          Cecot                - Arkadiusz      Łydka                 296: 413
  33 Izabela        Chmielewska          - Ewa            Dunikowska            387: 366
  34 Agnieszka      Dawid                - Maciej         Śliwa                 315: 389
  35 Maria          Uryga                - Mateusz        Stańczyk              333: 290
  36 Katarzyna      Kowalska             - Maria          Skutela               444: 388
  37 Joanna         Regdos               - Klaudia        Makowska              314: 319
  38 Sławomir       Wiśniowski           - Teresa         Zalewska              360: 354
  39 Jolanta        Zięba                - Halina         Cecot                 385: 262
  40 Agnieszka      Matus                - Czesław        Grajewski             366: 352
  41 Magdalena      Spadło               - Barbara        Grzymała              310: 317
  42 Dorota         Buzowicz             - Aneta          Szczyrzyca            246: 357
  43 Marta          Kaflińska            - Andrzej        Klich                 303: 328


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Irzyk                 371: 356
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 359: 418
   3 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 427: 320
   4 Jacek          Mańko                - Paweł          Pogorzelski           298: 409
   5 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Nawrocki              414: 409
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          440: 340
   7 Agnieszka      Walas                - Bartosz        Morawski              278: 419
   8 Michał         Makowski             - Jan            Mrozowski             289: 469
   9 Andrzej        Rakoczy              - Sławomir       Kucia                 436: 393
  10 Dawid          Pikul                - Sławomir       Rosochacz             376: 406
  11 Marcin         Kurowski             - Jakub          Zaryński              311: 442
  12 Łukasz         Bobowski             - Marta          Bajorek               423: 422
  13 Iwona          Kucia                - Marek          Dudkiewicz            394: 428
  14 Katarzyna      Polak                - Franciszek     Łysek                 462: 275
  15 Dawid          Buzowicz             - Szymon         Dąbrowski             445: 364
  16 Konrad         Sowula               - Rafał          Wesołowski            388: 422
  17 Mikołaj        Cieplik              - Bartłomiej     Pawlak                552: 382
  18 Paweł          Mazurek              - Dorota         Rudzińska             363: 340
  19 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Kosz                  345: 444
  20 Katarzyna      Kowalska             - Natalia        Woźniak               273: 454
  21 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Sowula                346: 374
  22 Ryszard        Korpalski            - Izabela        Chmielewska           346: 402
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Maciejczuk            310: 395
  24 Maciej         Śliwa                - Zdzisław       Stańkowski            379: 278
  25 Iwona          Duźniak              - Jakub          Hassa                 348: 360
  26 Andrzej        Stańczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           327: 370
  27 Józef          Burzyński            - Maria          Uryga                 286: 393
  28 Leszek         Kilian               - Zbigniew       Wietecki              329: 340
  29 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Obremski              389: 466
  30 Sławomir       Wolski               - Maciej         Dąbrowski             368: 341
  31 Aneta          Szczyrzyca           - Jolanta        Zięba                 336: 331
  32 Zofia          Górka                - Sławomir       Wiśniowski            427: 246
  33 Zbigniew       Stettner             - Szymon         Stępień               259: 549
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Klaudia        Makowska              408: 325
  35 Waldemar       Wypchał              - Justyna        Nieznalska            331: 386
  36 Marek          Cecot                - Małgorzata     Pochopień             323: 440
  37 Teresa         Zalewska             - Ewa            Dunikowska            381: 283
  38 Joanna         Regdos               - Agnieszka      Dawid                 380: 479
  39 Czesław        Grajewski            - Mateusz        Stańczyk              401: 397
  40 Magdalena      Spadło               - Agnieszka      Matus                 351: 418
  41 Barbara        Grzymała             - Andrzej        Klich                 340: 320
  42 Maria          Skutela              - Halina         Cecot                 364: 296
  43 Marta          Kaflińska            - Dorota         Buzowicz              304: 258


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               371: 376
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 430: 407
   3 Paweł          Pogorzelski          - Karol          Wyrębkiewicz          408: 323
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Buzowicz              449: 257
   5 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             319: 484
   6 Bartosz        Morawski             - Maciej         Nawrocki              332: 387
   7 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rakoczy               319: 345
   8 Jakub          Zaryński             - Jacek          Mańko                 336: 466
   9 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Polak                 412: 424
  10 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Dudkiewicz            432: 416
  11 Jakub          Hassa                - Paweł          Mazurek               383: 453
  12 Marta          Bajorek              - Iwona          Kucia                 399: 415
  13 Natalia        Woźniak              - Marcin         Kurowski              384: 313
  14 Sławomir       Kucia                - Zbigniew       Wietecki              419: 300
  15 Dariusz        Kosz                 - Izabela        Chmielewska           527: 336
  16 Dariusz        Sowula               - Dawid          Pikul                 307: 568
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Śliwa                 454: 320
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            290: 404
  19 Franciszek     Łysek                - Rafał          Wesołowski            365: 297
  20 Maria          Uryga                - Agnieszka      Walas                 310: 391
  21 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Makowski               74:  92
  22 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Górka                 424: 302
  23 Arkadiusz      Łydka                - Konrad         Sowula                417: 363
  24 Sławomir       Wolski               - Dorota         Rudzińska             399: 354
  25 Tomasz         Lempart              - Iwona          Duźniak               584: 278
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Korpalski             351: 374
  27 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Kowalska              450: 262
  28 Dorota         Gwiazdoń             - Szymon         Stępień               269: 336
  29 Małgorzata     Pochopień            - Janusz         Krupiński             389: 430
  30 Aneta          Szczyrzyca           - Bartłomiej     Pawlak                317: 460
  31 Leszek         Kilian               - Andrzej        Stańczyk              330: 453
  32 Zdzisław       Stańkowski           - Justyna        Nieznalska            405: 335
  33 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Dawid                 315: 342
  34 Agnieszka      Matus                - Waldemar       Wypchał               329: 373
  35 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Grzymała              402: 355
  36 Klaudia        Makowska             - Maria          Skutela               430: 307
  37 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Stettner              400:   1
  38 Sławomir       Wiśniowski           - Jolanta        Zięba                 375: 246
  39 Marek          Cecot                - Czesław        Grajewski             298: 414
  40 Andrzej        Klich                - Ewa            Dunikowska            365: 327
  41 Mateusz        Stańczyk             - Halina         Cecot                 466: 294
  42 Marta          Kaflińska            - Joanna         Regdos                385: 327
  43 Dorota         Buzowicz             - Magdalena      Spadło                266: 332


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Pogorzelski           441: 297
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             325: 477
   3 Maciej         Nawrocki             - Jan            Mrozowski             409: 380
   4 Jacek          Mańko                - Krzysztof      Mówka                 332: 300
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 325: 396
   6 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Rakoczy               352: 353
   7 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Wrześniewski          349: 323
   8 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 338: 434
   9 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Kosz                  291: 325
  10 Dawid          Buzowicz             - Bartosz        Morawski              279: 443
  11 Paweł          Mazurek              - Łukasz         Bobowski              452: 370
  12 Agnieszka      Walas                - Artur          Irzyk                 334: 376
  13 Marek          Dudkiewicz           - Franciszek     Łysek                 364: 371
  14 Iwona          Kucia                - Sławomir       Kucia                 261: 456
  15 Michał         Makowski             - Natalia        Woźniak               411: 452
  16 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              353: 313
  17 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               427: 331
  18 Szymon         Stępień              - Marta          Bajorek               316: 403
  19 Arkadiusz      Łydka                - Sławomir       Wolski                446: 360
  20 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Kurowski              355: 404
  21 Zbigniew       Wietecki             - Bartłomiej     Pawlak                406: 343
  22 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Sowula                488: 342
  23 Izabela        Chmielewska          - Janusz         Krupiński             374: 385
  24 Maciej         Śliwa                - Andrzej        Stańczyk              424: 272
  25 Jakub          Hassa                - Maria          Uryga                 345: 415
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Zdzisław       Stańkowski            419: 347
  27 Szymon         Dąbrowski            - Iwona          Duźniak               452: 348
  28 Katarzyna      Kowalska             - Konrad         Sowula                340: 362
  29 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Gwiazdoń              346: 396
  30 Waldemar       Wypchał              - Teresa         Zalewska              369: 290
  31 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Dąbrowski             316: 363
  32 Klaudia        Makowska             - Józef          Burzyński             296: 399
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Górka                 313: 288
  34 Czesław        Grajewski            - Leszek         Kilian                399: 287
  35 Justyna        Nieznalska           - Krzysztof      Sporczyk              341: 423
  36 Sławomir       Wiśniowski           - Małgorzata     Pochopień             397: 261
  37 Mateusz        Stańczyk             - Magdalena      Spadło                349: 311
  38 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Matus                 349: 346
  39 Barbara        Grzymała             - Marek          Cecot                 313: 380
  40 Zbigniew       Stettner             - Maria          Skutela                 0: 400
  41 Jolanta        Zięba                - Marta          Kaflińska             431: 238
  42 Halina         Cecot                - Ewa            Dunikowska            319: 342
  43 Joanna         Regdos               - Dorota         Buzowicz              372: 318


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             357: 380
   2 Andrzej        Rakoczy              - Paweł          Pogorzelski           436: 346
   3 Kamil          Górka                - Jacek          Mańko                 429: 298
   4 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              377: 366
   5 Natalia        Woźniak              - Mikołaj        Cieplik               444: 293
   6 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kosz                  402: 420
   7 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 432: 439
   8 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Mówka                 422: 412
   9 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              393: 388
  10 Paweł          Mazurek              - Karol          Wyrębkiewicz          380: 402
  11 Sławomir       Kucia                - Franciszek     Łysek                 383: 301
  12 Agnieszka      Walas                - Marta          Bajorek               482: 405
  13 Marcin         Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            320: 449
  14 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Korpalski             434: 243
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Iwona          Kucia                 368: 373
  16 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Broda                 345: 417
  17 Maciej         Śliwa                - Łukasz         Bobowski              405: 339
  18 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Deszczyńska           347: 424
  19 Maria          Uryga                - Paweł          Maciejczuk            395: 374
  20 Michał         Makowski             - Dawid          Buzowicz              508: 358
  21 Arkadiusz      Łydka                - Szymon         Dąbrowski             422: 357
  22 Izabela        Chmielewska          - Krzysztof      Obremski              389: 438
  23 Józef          Burzyński            - Konrad         Sowula                352: 403
  24 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Sporczyk              318: 363
  25 Sławomir       Wolski               - Czesław        Grajewski             455: 389
  26 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Sowula                428: 295
  27 Bartłomiej     Pawlak               - Dorota         Gwiazdoń              352: 306
  28 Jakub          Hassa                - Waldemar       Wypchał               458: 373
  29 Maciej         Dąbrowski            - Zdzisław       Stańkowski            309: 296
  30 Andrzej        Stańczyk             - Aneta          Szczyrzyca            458: 337
  31 Sławomir       Wiśniowski           - Szymon         Stępień               309: 346
  32 Katarzyna      Kowalska             - Mateusz        Stańczyk              321: 404
  33 Małgorzata     Pochopień            - Agnieszka      Dawid                 389: 361
  34 Maria          Skutela              - Justyna        Nieznalska            373: 320
  35 Dorota         Rudzińska            - Klaudia        Makowska              307: 242
  36 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Klich                 312: 352
  37 Jolanta        Zięba                - Leszek         Kilian                340: 233
  38 Zofia          Górka                - Marek          Cecot                 379: 297
  39 Ewa            Dunikowska           - Iwona          Duźniak               278: 350
  40 Agnieszka      Matus                - Dorota         Buzowicz              397: 263
  41 Barbara        Grzymała             - Joanna         Regdos                389: 368
  42 Magdalena      Spadło               - Marta          Kaflińska             369: 299
  43 Halina         Cecot                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Nawrocki              410: 375
   2 Andrzej        Rakoczy              - Miłosz         Wrzałek               458: 390
   3 Paweł          Pogorzelski          - Kamil          Górka                 342: 417
   4 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              275: 585
   5 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Polak                 354: 393
   6 Dariusz        Kosz                 - Jacek          Mańko                 355: 522
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Kucia                 482: 276
   8 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 410: 342
   9 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            490: 320
  10 Dawid          Pikul                - Maciej         Śliwa                 368: 369
  11 Mikołaj        Cieplik              - Iwona          Kucia                 346: 285
  12 Krzysztof      Mówka                - Michał         Makowski              401: 396
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Mazurek               391: 352
  14 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Uryga                 367: 277
  15 Franciszek     Łysek                - Jakub          Zaryński              382: 382
  16 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 485: 422
  17 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Walas                 405: 384
  18 Marta          Bajorek              - Bartłomiej     Pawlak                377: 424
  19 Dawid          Buzowicz             - Sławomir       Wolski                441: 489
  20 Marcin         Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          237: 415
  21 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              315: 471
  22 Szymon         Stępień              - Jakub          Hassa                 383: 345
  23 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              425: 385
  24 Maciej         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             400: 341
  25 Ryszard        Korpalski            - Szymon         Dąbrowski             437: 482
  26 Paweł          Maciejczuk           - Mateusz        Stańczyk              404: 398
  27 Andrzej        Stańczyk             - Tomasz         Lempart               313: 403
  28 Waldemar       Wypchał              - Izabela        Chmielewska           369: 392
  29 Zdzisław       Stańkowski           - Małgorzata     Pochopień             394: 276
  30 Dorota         Gwiazdoń             - Maria          Skutela               313: 318
  31 Andrzej        Klich                - Józef          Burzyński             375: 343
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Czesław        Grajewski             282: 386
  33 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Rudzińska             327: 377
  34 Zofia          Górka                - Agnieszka      Matus                 309: 394
  35 Dariusz        Sowula               - Sławomir       Wiśniowski            274: 522
  36 Jolanta        Zięba                - Barbara        Grzymała              362: 271
  37 Iwona          Duźniak              - Teresa         Zalewska              275: 388
  38 Marek          Cecot                - Katarzyna      Kowalska              327: 389
  39 Leszek         Kilian               - Magdalena      Spadło                376: 307
  40 Joanna         Regdos               - Justyna        Nieznalska            362: 368
  41 Ewa            Dunikowska           - Klaudia        Makowska              238: 316
  42 Dorota         Buzowicz             - Halina         Cecot                 287: 400
  43 Marta          Kaflińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             368: 347
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rakoczy               360: 308
   3 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Polak                 425: 393
   4 Jacek          Mańko                - Maciej         Nawrocki              305: 438
   5 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          344: 391
   6 Krzysztof      Mówka                - Jan            Mrozowski             385: 370
   7 Paweł          Pogorzelski          - Mikołaj        Cieplik               337: 523
   8 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               478: 460
   9 Sławomir       Kucia                - Marek          Dudkiewicz            411: 439
  10 Maciej         Śliwa                - Artur          Irzyk                 378: 382
  11 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           361: 440
  12 Jakub          Zaryński             - Konrad         Sowula                333: 357
  13 Franciszek     Łysek                - Dawid          Pikul                 315: 459
  14 Sławomir       Wolski               - Paweł          Mazurek               386: 411
  15 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 442: 347
  16 Agnieszka      Walas                - Mariusz        Wrześniewski          407: 330
  17 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Bobowski              438: 482
  18 Arkadiusz      Łydka                - Paweł          Maciejczuk            457: 359
  19 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              441: 344
  20 Iwona          Kucia                - Szymon         Stępień               380: 415
  21 Maria          Uryga                - Maciej         Dąbrowski             298: 437
  22 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               393: 475
  23 Tomasz         Lempart              - Ryszard        Korpalski             460: 312
  24 Jakub          Hassa                - Dawid          Buzowicz              396: 284
  25 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Stańczyk              390: 381
  26 Izabela        Chmielewska          - Zdzisław       Stańkowski            331: 403
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             458: 327
  28 Maria          Skutela              - Zbigniew       Wietecki              355: 405
  29 Dorota         Rudzińska            - Marcin         Kurowski              405: 258
  30 Sławomir       Wiśniowski           - Jolanta        Zięba                 414: 329
  31 Mateusz        Stańczyk             - Andrzej        Klich                 305: 390
  32 Agnieszka      Matus                - Józef          Burzyński             429: 363
  33 Teresa         Zalewska             - Zofia          Górka                 389: 362
  34 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Kowalska              336: 297
  35 Dariusz        Sowula               - Iwona          Duźniak               297: 358
  36 Małgorzata     Pochopień            - Dorota         Gwiazdoń              378: 385
  37 Justyna        Nieznalska           - Aneta          Szczyrzyca            491: 289
  38 Klaudia        Makowska             - Leszek         Kilian                384: 304
  39 Agnieszka      Dawid                - Barbara        Grzymała              408: 302
  40 Magdalena      Spadło               - Marek          Cecot                 328: 311
  41 Halina         Cecot                - Ewa            Dunikowska            362: 326
  42 Dorota         Buzowicz             - Marta          Kaflińska             159: 419
  43 Joanna         Regdos               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.87   9013   55
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              160.85  32169  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             158.38  15521   98
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.88  28418  180
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
   7 Dawid Pikul                    Poznań               155.41  29994  193
   8 Jan Mrozowski                  Kraków               155.07  21244  137
   9 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
  10 Kamil Górka                    Kraków               154.55  29983  194
  11 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.20  30486  199
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              153.04  30149  197
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.87  29962  196
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  16 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.96  28721  189
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.03  30054  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.38  28421  189
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.31  28409  189
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  23 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.21  28752  194
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.98  29004  196
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.00  20727  141
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.95  25276  172
  30 Justyna Górka                  Kraków               146.88  28200  192
  31 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           146.77  29354  200
  32 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.10  28635  196
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             145.73  26378  181
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.68  27825  191
  35 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       145.61  24317  167
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.28  28185  194
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.79  28379  196
  39 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.74  28514  197
  40 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.34  10537   73
  41 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  42 Janusz Krupiński               Bytom                144.22  27258  189
  43 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  44 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.98  24764  172
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  47 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.22  12460   87
  48 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  49 Michał Makowski                Warszawa             142.65   8844   62
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  51 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  26615  187
  52 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              142.14   9097   64
  54 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               141.93  10077   71
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  57 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  58 Marcin Rogala                  Warszawa             141.15  27524  195
  59 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.83  17898  128
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.21  27146  195
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.13  27409  197
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  66 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              138.70  18447  133
  67 Konrad Sowula                  Kraków               138.29  21712  157
  68 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  69 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.51  26127  190
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            137.25  25941  189
  73 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  74 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            137.10   8226   60
  75 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.46  25791  189
  76 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.35  20862  153
  77 Katarzyna Polak                Warszawa             136.35  25633  188
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             136.31  26445  194
  79 Jacek Mańko                    Poznań               136.15  26686  196
  80 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.01  27066  199
  82 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.95  14954  110
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  85 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  86 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  87 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.12   8107   60
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           134.99  26864  199
  89 Maciej Nawrocki                Babimost             134.69  23841  177
  90 Adrian Ziemniewicz             Białystok            134.61  26115  194
  91 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.36  17736  132
  92 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  94 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.34  19468  146
  95 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.05  25545  192
  96 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  97 Agnieszka Walas                Kraków               132.71  10617   80
  98 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 100 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 101 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.10  23645  179
 102 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 103 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.04   9111   69
 104 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 106 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.39  26146  199
 107 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 108 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 109 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.96  26061  199
 111 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          130.83  25251  193
 112 Adam Grzelec                   Poznań               130.70  26140  200
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.39  25426  195
 114 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.10  25239  194
 116 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 117 Maciej Śliwa                   Zabrze               129.89  10391   80
 118 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.82  25705  198
 120 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     129.65  25671  198
 121 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.52  23572  182
 122 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.37  21087  163
 123 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.88  24358  189
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.74  25362  197
 126 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.26  22060  172
 129 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  21412  167
 130 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.06  24844  194
 131 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 132 Dariusz Sowula                 Kraków               127.08  19951  157
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 134 Sławomir Rosochacz             Lublin               126.80   6467   51
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 136 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 138 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 139 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.21  24989  198
 140 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.11  24718  196
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.00  23940  190
 142 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 143 Sławomir Wolski                Wrocław              125.95  23804  189
 144 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 145 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 146 Szymon Stępień                 Bytom                125.83  24788  197
 147 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 149 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.64  13443  107
 150 Jerzy Luter                    Bytom                125.61  24619  196
 151 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.65  10471   84
 153 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 155 Franciszek Łysek               Warszawa             124.47  23650  190
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.29  23988  193
 157 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.18  17882  144
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 159 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 160 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             123.75  13241  107
 162 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 165 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.21  24273  197
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             123.09  24248  197
 167 Czesław Grajewski              Białystok            123.07  24368  198
 168 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 171 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 172 Andrzej Stańczyk               Tarnów               122.03   3783   31
 173 Tomasz A. Praga                Białystok            121.98  13418  110
 174 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 175 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.62  17756  146
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 182 Adam Janicki                   Wrocław              120.35  16247  135
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            119.94  22908  191
 185 Renata Andracka                Zwola                119.91  22663  189
 186 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.84  23729  198
 187 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 189 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 190 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 191 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 192 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 193 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 194 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.86  16402  138
 195 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 196 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.51  20384  172
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 198 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.05  10152   86
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 200 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.89  19569  166
 201 Karolina Urbańska              Poznań               117.84  23568  200
 202 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.81  10132   86
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             117.65  23177  197
 204 Bożena Guział                  Racibórz             117.22  22154  189
 205 Agnieszka Dawid                Kraków               117.21  12776  109
 206 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            116.96  15205  130
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 208 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.82  23013  197
 209 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 210 Dorota Ostrowska               Białystok            116.58  11425   98
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 213 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 214 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 215 Samir Chakrar                  Poznań               115.21   5415   47
 216 Sławomir Długosz               Ostróda              115.19  19467  169
 217 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            114.93  14137  123
 219 Waldemar Wypchał               Kraków               114.75  20999  183
 220 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 221 Joanna Brychcy                 Katowice             114.59  22115  193
 222 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 223 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 225 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 226 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.17  20893  183
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 228 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.76   7167   63
 229 Józef Burzyński                Ełk                  113.72  12282  108
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 231 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 232 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 233 Mateusz Stańczyk               Tarnów               113.54   4655   41
 234 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          113.43  13725  121
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 237 Justyna Nieznalska             Jejkowice            113.21   6566   58
 238 Marcin Kurowski                Racibórz             113.15  22516  199
 239 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 240 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 241 Bartosz Bartczak               Poznań               112.81  20531  182
 242 Iwona Duźniak                  Dębica               112.75   4059   36
 243 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 244 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.37  22362  199
 246 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.60   4464   40
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 248 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.63  21130  191
 249 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.25   5623   51
 250 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 251 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 252 Izabela Chmielewska            Zabrze               108.93   4684   43
 253 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 254 Maria Uryga                    Kraków               108.74   3806   35
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 257 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 258 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 259 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 260 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 261 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 262 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 263 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 264 Grażyna Smereka                Racibórz             106.45   4045   38
 265 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.74   6450   61
 266 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 267 Halina Cecot                   Kołobrzeg            105.57  11402  108
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 269 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 270 Zofia Górka                    Łęczna               105.19  10414   99
 271 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 272 Marta Majewska                 Wadowice             104.64  13813  132
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 274 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.28  20656  200
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 277 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 278 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 280 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 281 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 282 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 283 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 284 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 285 Karolina Sikora                Jaworzno             101.01  13737  136
 286 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.94   8608   87
 290 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 292 Marek Popczyk                  Tychy                 97.56   3317   34
 293 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 295 Teresa Balewska                Reda                  96.19  18277  190
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.86  18209  194
 297 Wojciech Łysek                 Warszawa              93.33  15586  167
 298 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.95   6878   74
 299 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 300 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 301 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 302 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 303 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 304 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 308 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 310 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 311 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 313 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.60   4594   57
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 316 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 319 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 322 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 29-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   8 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Bogusław Szyszka               Oława                143.42   3442   24
  12 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  18 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  21 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  22 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  23 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Adam Skowroński                Jarocin              110.71   2657   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  34 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  38 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  39 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  40 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  41 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  44 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  45 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  46 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  50 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  51 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  52 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          95.09   2092   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  60 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  61 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  62 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  63 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  64 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  67 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  68 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  69 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  70 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  71 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  72 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  73 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  74 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  75 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  76 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  77 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  78 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  79 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  80 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  81 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  82 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  84 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  85 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  86 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  87 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  88 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  89 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  90 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  91 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  92 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  93 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  94 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  95 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  96 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  97 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  98 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  99 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
 100 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
 102 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
 103 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 104 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 106 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 108 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 109 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 110 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 111 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 112 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 113 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 114 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 115 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 116 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 117 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 118 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 119 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 120 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 121 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 122 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 123 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 124 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 125 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 126 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 127 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 128 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 129 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 131 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 132 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 133 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 134 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 135 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 136 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 138 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 139 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 140 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 141 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 142 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 143 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 144 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 145 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 146 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 147 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 148 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 149 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 150 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 151 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 152 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 153 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 154 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 156 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 157 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 158 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 159 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 160 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 161 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 162 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 163 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 164 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 165 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 166 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 169 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 170 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 171 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 172 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 173 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 174 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 175 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 176 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 177 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 178 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 179 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 180 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 181 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 182 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 183 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 184 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 185 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 186 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 187 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 188 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 189 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 190 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 191 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 192 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 193 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 194 Paulina Ostrowska              Białystok             58.91    648   11
 195 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 196 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 197 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 198 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 199 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 200 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 201 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 202 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 203 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 204 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 205 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 206 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 207 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 208 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 209 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 210 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 211 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 212 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 213 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 214 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 217 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 218 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 219 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 220 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 221 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 222 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 223 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 224 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 225 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 226 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 227 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 228 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 229 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 230 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 231 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 232 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 233 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 234 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 235 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 236 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 237 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 238 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 239 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 240 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 241 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 242 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 243 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 244 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 245 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 246 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 247 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 248 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 249 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 250 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 251 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 252 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 253 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 254 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 255 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 256 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 257 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 258 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 259 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 260 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 261 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 262 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 263 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 264 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 265 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 266 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 267 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 268 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 269 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 270 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 271 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 272 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 273 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 274 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 275 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 276 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 277 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 278 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 279 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 280 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 281 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 282 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 283 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 284 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 285 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 286 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 287 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 288 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 289 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 290 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 291 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 292 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 293 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 294 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 295 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 296 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 297 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 298 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 299 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie