Mistrzostwa Regionów 2019
Cykl turniejów Mistrzostwa Regionów 2019 stanowi zawody towarzyszące cyklowi Grand Prix 2019Klasyfikacje
W Mistrzostwach Regionów 2019 prowadzone będą trzy niezależne klasyfikacje – oddzielnie w każdym regionie. Cykl Mistrzostwa Regionów 2019 obejmuje:- Region Północ
- Region Centrum
- Region Południe
Turnieje
Cykl Mistrzostwa Regionów 2019 obejmuje 18 turniejów podzielonych na 3 regiony:Zasady punktacji
- Punkty do klasyfikacji Mistrzostw Regionu zdobywa 20 najlepszych zawodników turnieju
- Zawodnik, który zajmie dwudzieste miejsce w turnieju, otrzymuje 1 punkt, każdy kolejny wyżej sklasyfikowany o jeden punkt więcej od poprzedniego.
- Każdemu zawodnikowi biorącemu udział w cyklu rozgrywek Mistrzostwa Regionów 2019 do końcowej klasyfikacji zalicza się pięć najlepszych wyników z sześciu turniejów w danym regionie.
- Przy równej liczbie punktów w klasyfikacji końcowej o kolejności decyduje kolejno:
- wyższa suma punktów zdobytych we wszystkich turniejach cyklu Mistrzostwa Regionów 2019 (bez odpisywania),
- wyższa zdobycz punktowa w najlepszym turnieju (w przypadku braku rozstrzygnięcia, w kolejnym najlepszym turnieju, itd.).
- większa liczba turniejów wchodzących w skład cyklu Mistrzostwa Regionów 2019 w których zawodnik brał udział
Nagrody
Nagrody w cyklu Mistrzostwa Regionów 2019:Region Północ
- za pierwsze miejsce – zwolnienie z wpisowego i automatycznie zakwalifikowanie do fazy finałowej Mistrzostw Polski 2019
- za drugie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
- za trzecie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
Region Centrum
- za pierwsze miejsce – zwolnienie z wpisowego i automatycznie zakwalifikowanie do fazy finałowej Mistrzostw Polski 2019
- za drugie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
- za trzecie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
Region Południe
- za pierwsze miejsce – zwolnienie z wpisowego i automatycznie zakwalifikowanie do fazy finałowej Mistrzostw Polski 2019
- za drugie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
- za trzecie miejsce – zwolnienie z wpisowego do Mistrzostw Polski 2019 oraz do Turnieju Towarzyszącego MP 2019 (jeżeli się odbędzie).
Klasyfikacja Mistrzostw Regionu Północ
Imię i nazwisko | SUMA | Konojady | Ciechanowiec | Gdańsk | Kołobrzeg | Nowe Miasto Lubawskie | Świnoujście | |
1 | Paweł Pogorzelski | 81 | 18 | 19 | 18 | 2 | 6 | 20 |
2 | Łukasz Tuszyński | 62 | 13 | 18 | 14 | 17 | ||
3 | Kacper Zegadło | 58 | 18 | 20 | 20 | |||
4 | Natalia Woźniak | 53 | 16 | 16 | 2 | 13 | 6 | |
5 | Maciej Czupryniak | 48 | 20 | 10 | 18 | |||
6 | Maciej Grąbczewski | 47 | 11 | 17 | 19 | |||
7 | Alicja Grąbczewska | 45 | 17 | 16 | 12 | |||
8 | Irena Sołdan | 42 | 17 | 12 | 13 | |||
9 | Michał Waszkiewicz | 33 | 4 | 12 | 17 | |||
10 | Grzegorz Koczkodon | 31 | 11 | 13 | 7 | |||
11 | Marek Dudkiewicz | 30 | 19 | 11 | ||||
12 | Tomasz Zwoliński | 28 | 10 | 18 | ||||
Andrzej Kwiatkowski | 28 | 9 | 19 | |||||
14 | Franciszek Łysek | 27 | 15 | 12 | ||||
15 | Mariusz Orzeł | 26 | 7 | 15 | 4 | |||
16 | Jakub Onoszko | 20 | 7 | 13 | ||||
Jacek Mańko | 20 | 20 | ||||||
Krzysztof Sporczyk | 20 | 15 | 5 | |||||
Grzegorz Łukasik | 20 | 20 | ||||||
20 | Dawid Pikul | 19 | 19 | |||||
Mirosław Uglik | 19 | 19 | ||||||
22 | Marcin Rogala | 18 | 17 | 1 | ||||
Dorota Kuć | 18 | 15 | 3 | |||||
24 | Dariusz Kuć | 17 | 7 | 10 | ||||
25 | Zbigniew Wietecki | 16 | 14 | 2 | ||||
Jakub Hassa | 16 | 16 | ||||||
Dawid Adamczyk | 16 | 16 | ||||||
Michał Kolaj | 16 | 16 | ||||||
Małgorzata Deszczyńska | 16 | 8 | 3 | 5 | ||||
30 | Jakub Zaryński | 15 | 15 | |||||
Tomasz Nasiłowski | 15 | 15 | ||||||
32 | Dorota Rudzińska | 14 | 14 | |||||
Maciej Kuć | 14 | 14 | ||||||
Bartosz Morawski | 14 | 14 | ||||||
Maria Magdalena Kupczyńska | 14 | 9 | 5 | |||||
Bartłomiej Pawlak | 14 | 14 | ||||||
37 | Ireneusz Moralewicz | 13 | 13 | |||||
38 | Zbigniew Rybak | 12 | 3 | 9 | ||||
Iwona Wieluńska | 12 | 12 | ||||||
Miłosz Wrzałek | 12 | 4 | 8 | |||||
Marta Bajorek | 12 | 12 | ||||||
42 | Katarzyna Ślusarska | 11 | 11 | |||||
Jerzy Luter | 11 | 11 | ||||||
Lucyna Śniadach | 11 | 6 | 5 | |||||
Szymon Dąbrowski | 11 | 11 | ||||||
46 | Maciej Dąbrowski | 10 | 10 | |||||
Jolanta Chłopińska | 10 | 10 | ||||||
Wojciech Sołdan | 10 | 10 | ||||||
49 | Grzegorz Kurowski | 9 | 9 | |||||
Bartosz Bartczak | 9 | 9 | ||||||
Mariola Osajda-Matczak | 9 | 7 | 2 | |||||
Zdzisław Figurski | 9 | 9 | ||||||
Paweł Maciejczuk | 9 | 6 | 3 | |||||
54 | Ala Białobrzewska | 8 | 8 | |||||
Małgorzata Szmuksta | 8 | 8 | ||||||
Krzysztof Kodzis | 8 | 8 | ||||||
Rafał Matczak | 8 | 8 | ||||||
58 | Sławomir Piotrowski | 7 | 7 | |||||
59 | Łukasz Przyszlak | 6 | 6 | |||||
Agnieszka Kaczkowska | 6 | 6 | ||||||
61 | Krzysztof Zawadzki | 5 | 4 | 1 | ||||
Rafał Wesołowski | 5 | 5 | ||||||
Katarzyna Dębska | 5 | 5 | ||||||
64 | Magda Sarad Pedersen | 4 | 4 | |||||
Mieczysław Pastuszak | 4 | 4 | ||||||
66 | Anita Bruska | 3 | 3 | |||||
Bartłomiej Dalecki | 3 | 3 | ||||||
68 | Zuzanna Cichoń | 2 | 2 | |||||
Tomasz Sehnal | 2 | 2 | ||||||
70 | Arkadiusz Kleniewski | 1 | 1 | |||||
Maciej Sylwestrzuk | 1 | 1 | ||||||
Barbara Wiśniewska | 1 | 1 | ||||||
Beata Kiżewska | 1 | 1 |
Klasyfikacja Mistrzostw Regionu Centrum
Imię i nazwisko | SUMA | Gorzów Wielkopolski | Warszawa dla Myślących | Milanówek | Warszawa Powsin | Poznań | Łódź | |
1 | Mariusz Skrobosz | 88 | 19 | 20 | 19 | 10 | 20 | |
2 | Grzegorz Kurowski | 65 | 16 | 19 | 19 | 11 | ||
3 | Kacper Zegadło | 57 | 14 | 16 | 15 | 12 | ||
4 | Krzysztof Mówka | 49 | 19 | 17 | 13 | |||
5 | Adrian Ziemniewicz | 46 | 16 | 18 | 12 | |||
6 | Maciej Czupryniak | 42 | 6 | 10 | 16 | 10 | ||
7 | Kazimierz Merklejn | 40 | 11 | 15 | 5 | 9 | ||
8 | Tomasz Nasiłowski | 37 | 12 | 16 | 9 | |||
9 | Natalia Woźniak | 34 | 15 | 13 | 6 | |||
10 | Łukasz Tuszyński | 32 | 18 | 9 | 5 | |||
Paweł Jackowski | 32 | 14 | 18 | |||||
12 | Szymon Dąbrowski | 31 | 13 | 3 | 15 | |||
Michał Waszkiewicz | 31 | 18 | 3 | 10 | ||||
Michał Makowski | 31 | 17 | 14 | |||||
15 | Szymon Płachta | 28 | 10 | 18 | ||||
16 | Marek Dudkiewicz | 26 | 20 | 6 | ||||
17 | Marcin Rogala | 24 | 9 | 15 | ||||
Jacek Mańko | 24 | 17 | 7 | |||||
19 | Andrzej Kwiatkowski | 23 | 5 | 11 | 7 | |||
20 | Paweł Pogorzelski | 21 | 13 | 8 | ||||
Bartosz Morawski | 21 | 17 | 4 | |||||
22 | Michał Alabrudziński | 20 | 20 | |||||
Przemysław Rybicki | 20 | 20 | ||||||
Dorota Stachowska | 20 | 20 | ||||||
25 | Małgorzata Deszczyńska | 19 | 2 | 5 | 12 | |||
Wojciech Zemło | 19 | 19 | ||||||
Bartłomiej Pawlak | 19 | 8 | 11 | |||||
28 | Franciszek Łysek | 18 | 9 | 2 | 7 | |||
Dariusz Ulatowski | 18 | 18 | ||||||
30 | Czesław Grajewski | 17 | 11 | 1 | 5 | |||
Maciej Kuć | 17 | 17 | ||||||
Andrzej Kroc | 17 | 17 | ||||||
33 | Jakub Szymczak | 16 | 16 | |||||
34 | Dawid Pikul | 15 | 15 | |||||
35 | Adam Grzelec | 14 | 14 | |||||
Agata Kuć | 14 | 12 | 2 | |||||
Robert Kamiński | 14 | 14 | ||||||
Tomasz Zwoliński | 14 | 14 | ||||||
39 | Mariusz Sylwestrzuk | 13 | 13 | |||||
Rafał Błaszkiewicz | 13 | 7 | 6 | |||||
Mariola Osajda-Matczak | 13 | 13 | ||||||
42 | Marta Bajorek | 12 | 12 | |||||
43 | Rafał Matczak | 11 | 7 | 4 | ||||
Bartosz Aleksandrowicz | 11 | 11 | ||||||
45 | Robert Duczemiński | 10 | 10 | |||||
46 | Marek Reda | 9 | 9 | |||||
47 | Konrad Mikusek | 8 | 8 | |||||
Jarosław Puchalski | 8 | 8 | ||||||
Paweł Maciejczuk | 8 | 8 | ||||||
Maciej Perzyński | 8 | 8 | ||||||
51 | Dariusz Kuć | 7 | 7 | |||||
52 | Grzegorz Pukniel | 6 | 6 | |||||
Irena Sołdan | 6 | 6 | ||||||
54 | Patryk Gadus | 5 | 5 | |||||
55 | Maciej Sylwestrzuk | 4 | 4 | |||||
Krystyna Augustyniak | 4 | 4 | ||||||
Maciej Sancewicz | 4 | 4 | ||||||
Sławomir Piotrowski | 4 | 4 | ||||||
59 | Joanna Ostrowska | 3 | 3 | |||||
Grażyna Wesołowska | 3 | 3 | ||||||
Rafał Wesołowski | 3 | 3 | ||||||
Bartosz Bartczak | 3 | 3 | ||||||
63 | Katarzyna Polak | 2 | 2 | |||||
Maciej Grąbczewski | 2 | 2 | ||||||
Joanna Juszczak | 2 | 2 | ||||||
66 | Miłosz Wrzałek | 1 | 1 | |||||
Krzysztof Kodzis | 1 | 1 | ||||||
Maciej Skrzypczak | 1 | 1 | ||||||
Iwona Wieluńska | 1 | 1 | ||||||
Piotr Broda | 1 | 1 |
Klasyfikacja Mistrzostw Regionu Południe
Imię i nazwisko | SUMA | Grodzisko Dolne | Sandomierz | Gliwice | Kraków | Racibórz | Jaworzno | |
1 | Bartosz Morawski | 83 | 10 | 19 | 15 | 17 | 13 | 19 |
2 | Artur Irzyk | 69 | 19 | 10 | 14 | 8 | 18 | |
3 | Kamil Górka | 61 | 9 | 13 | 19 | 20 | ||
4 | Łukasz Bobowski | 56 | 16 | 12 | 17 | 11 | ||
5 | Konrad Sowula | 50 | 18 | 5 | 12 | 15 | ||
6 | Jakub Zaryński | 47 | 7 | 14 | 13 | 13 | ||
7 | Jan Mrozowski | 39 | 3 | 19 | 17 | |||
8 | Mariusz Wrześniewski | 38 | 17 | 19 | 2 | |||
9 | Karol Wyrębkiewicz | 35 | 5 | 14 | 16 | |||
10 | Dariusz Putoń | 34 | 20 | 14 | ||||
11 | Mikołaj Cieplik | 33 | 13 | 20 | ||||
12 | Łukasz Tuszyński | 31 | 20 | 11 | ||||
13 | Miłosz Wrzałek | 30 | 12 | 18 | ||||
14 | Marek Dudkiewicz | 28 | 2 | 16 | 10 | |||
Grzegorz Kurowski | 28 | 20 | 8 | |||||
16 | Janusz Krupiński | 27 | 9 | 18 | ||||
17 | Kacper Zegadło | 26 | 20 | 6 | ||||
18 | Natalia Woźniak | 25 | 16 | 8 | 1 | |||
19 | Krzysztof Sporczyk | 22 | 13 | 2 | 7 | |||
20 | Katarzyna Polak | 21 | 5 | 7 | 9 | |||
Mariusz Skrobosz | 21 | 14 | 3 | 4 | ||||
22 | Dawid Pikul | 20 | 18 | 2 | ||||
23 | Maciej Skrzypczak | 19 | 4 | 9 | 5 | 1 | ||
24 | Paweł Pogorzelski | 18 | 18 | |||||
Andrzej Rakoczy | 18 | 15 | 3 | |||||
26 | Michał Alabrudziński | 17 | 17 | |||||
Marek Salamon | 17 | 17 | ||||||
28 | Krzysztof Kałuża | 16 | 16 | |||||
Maciej Nawrocki | 16 | 16 | ||||||
Krzysztof Mówka | 16 | 4 | 12 | |||||
31 | Paweł Mazurek | 15 | 15 | |||||
Jerzy Matyasik | 15 | 15 | ||||||
Marcin Rogala | 15 | 15 | ||||||
Jacek Mańko | 15 | 8 | 7 | |||||
35 | Szymon Dąbrowski | 14 | 14 | |||||
36 | Zbigniew Wietecki | 13 | 4 | 9 | ||||
Natalia Ogierman | 13 | 3 | 10 | |||||
Małgorzata Deszczyńska | 13 | 2 | 5 | 6 | ||||
39 | Andrzej Rechowicz | 12 | 11 | 1 | ||||
Sławomir Wiśniowski | 12 | 12 | ||||||
Krzysztof Gibas | 12 | 12 | ||||||
42 | Maciej Czupryniak | 11 | 11 | |||||
Dariusz Kosz | 11 | 11 | ||||||
Kazimierz Merklejn | 11 | 11 | ||||||
45 | Renata Andracka | 10 | 10 | |||||
Ireneusz Kurzok | 10 | 10 | ||||||
47 | Dominik Ulejczyk | 9 | 2 | 7 | ||||
Arkadiusz Łydka | 9 | 9 | ||||||
49 | Piotr Potoczek | 8 | 8 | |||||
Leszek Kilian | 8 | 8 | ||||||
51 | Justyna Górka | 7 | 7 | |||||
52 | Mariola Osajda-Matczak | 6 | 6 | |||||
Przemysław Rybicki | 6 | 6 | ||||||
Waldemar Wypchał | 6 | 6 | ||||||
Tomasz Lempart | 6 | 6 | ||||||
56 | Marcin Ceglarek | 5 | 5 | |||||
57 | Teresa Zalewska | 4 | 4 | |||||
Joanna Brychcy | 4 | 4 | ||||||
59 | Mariusz Orzeł | 3 | 3 | |||||
Piotr Broda | 3 | 3 | ||||||
61 | Małgorzata Sulejewska | 1 | 1 | |||||
Irena Sołdan | 1 | 1 | ||||||
Arkadiusz Kleniewski | 1 | 1 |